گفتگوي آزاد هاستينگ

websoft

Member
خنگ تر از تو نبود بياد تو فروم ؟ خيلي دست بالا ميگيري خودتو - مثل اينکه اينطوري نميشه - بابا جمع کن خودتو
راه ميره سرور سرور ميکنه ، از دار دنيا کلمه ي سرور و به نافت بستن - با فونت 72 زده انجمن تخصصي هاستينگ ، که کورشم به اميد خدا ديگه ميتونه بخونه - خودت بچه اي يا عقلت معلوم نيست ، تا همين حد فعلا روشنه که مغزت نميکشه - بچسب به همون فرومت

HTML clipboard
سلام بر دوستان و همکاران گلم خوبید؟! نه فکر نمی کنم همه افتادن به جان هم​
ای خدا دوباره شروع کردن اینا دعوا رو​
اول از همتون عذر می خوام که نتونستم این یک مدت انلاین بشم یکی از بستگان نزدیک به رحمت خدا رفت و من نتونستم ان بشم معذرت می خوام همکاران و دوستان گرامی! مخصوصا از وب سافت جان ببخشید این دیگه دست من نبود شرمنده​
خوب حالا می رسیم سر این موضوع اقایان گل داداش های من همکاران من چرا این کارو می کنید دوباره شروع شد ما تاپیک رو زدیم با هم همکاری کنیم این چه وضعی هست به جان هم افتادین!!! ای بابا​
چرا به این دوست گلمون مستر جان اینقدر گیر می دین چرا این بابا که کلی کمکمون کرد این همه خرج کرد درسته بهتون نگفت اما من خبر دارم از کاراش پوله لیسانس وی بی و ..... کلی خرج کرده در ضمن از همه مهمتر وفتشو گذاشته! می تونید وقتشو بخرید!!!!!!!؟؟؟؟؟ نه می تونید؟ این بابا خودش ای اس پی داره پس بیکار نیست بیاد بشینه این کارو بکنه و ابروی خودشو با یه مشت حرف که در اوردن از بین ببره همه توی مجید انلاین میشناسنش اما در مورد حرف هایی که زد و جوابتون رو داد!! درسته ممکنه یک کمی تلخ گفته باشه اما منم بودم همین جواب ایشون رو می دادم چون واقعا واسه این انجمن تلاش کرده واسه کی واسه من!!!! واسه خودش؟؟؟؟؟؟؟ نه داداشان من واسه هممون این کارو کرده چرا به چاش اینقدر می پیچین بس کنید این بچه بازی ها رو!!!! ما انجمن زدیم درست کنیم بد تر شد داره گندش در می یاد! عجب تواقعاتی دارینااااااااااااااااااااا خوبه گفته بود همه یهو بالا نمی رن و ستاره نمی گیرن اما دلیل نمیشه بهش پی ام بدین بگید ستاره منو زیاد کن برم بالا من این طوریم من اونطوریه!!! این چه حرف هایی که می زنید این بابا طرف هیچ کس نیست و نخواهد بود چون منم چک می کنم کارر هایی که کرده و امتیاز هایی که داده به مولا قسم تا الانش یک بار بهش حرفی نزدم که چرا منو تک ستاره کردی با این که یک مشکلاتی توی امتیاز دهی بود واسم اما بهش نگفتم فکز می کنید چرا؟؟؟ مگه بدم می یاد برم بالا نه!!! خیلی هم دوست دارم چرا نگفتم!!!​
چون اولا این انجمن تازه کاره!!!تازه داری می یاد توی جاده فعلا خاکی هست!!! ما باید کمکش کنیم نه اینکه بهش پی ام بدیم اقا ستاره منو ببر بالا!!!!!!!!!!!!!! این یعنی چی؟؟؟؟​
بابا این گناهی نداره باید نطر بدیم کمکش کنیم نه دعوا !!!! مگه وقتشو از سر راه اورده!!! که الاف منو شما بشه!!! فکر نکنید ازش طرفتاری می کنما نه بخدا من طرف هیچ کس نیستم واسم هم کاری نداره زیر اب یه نفرو بزنم اما این کتر مگه درسته مگه وجدان ادم قبول میکنه اصلا میشه این کارو کرد!!!!!! نه نمیشه!! منم خوشم نمییاد اما!!! یه کمی به حرفاتون فکر کنید این بابا خدای زحمت کشیده این حرفاتون این توهمت ها جای تشکرتونه واقع از بعضی از شما که سرشناس هستید و نام نمی برم اصلا انتظار نداشتم! اصلا!!!! بابا بیاد دست همو بگیریم این چه وضعی هست همه توی دستشون سوزنه با سوزن دست میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این که نشد همکاری​
دعوا رو بذارید کنار بسه!​

بابا بیخیال بشیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

Master ITX

Well-Known Member
وب سامانم يه كلاهبرداري مثل تو بود كه اسكريپت مردم را ميفروخت به نام خودش كه تو پرشين تولز رسوا شد و بن شد !!‌ميتوني بري ببيني !!! ميبينم كه كم اوردي و به بقيه دوستان گير ميدي !!
کلاهبر داری مثل من؟ من کی کلاه برداری کردم؟ خدا رو شکر من اصلا هاست هم نمیفروشم چه برسه به کلاه برداری این کارا
ببین شم
در ضمن تو كه تا حالا با اون منيج مسخرت اپتايم 99.99 نديدي‌!‌ پس طبيعي هست كه نتوني باور كني :دي
بله ایپی سرور ای وب خودم 160 روزه 100% با چک 1 مین مونده شما درست میگید
بلا شما از منیج من چی میدونید؟

چرا می خواین تاپیک بسه بشه از این کارا دست بر دارید بسه بس کنید این حرف ها رو بسه

Master ITX

Well-Known Member

websoft

Member
پس صبر کن تا آخر پاييز با هم ميشريم - خنگي هم از شما به ما سرايت کرده

بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس کنید ای خدا چرا حرف حالیتون نیست تاپیک بالای منو بخونید بس کنید من خواهش می کنم از هموتونننننننننننننننننننننننن خواهشششششششششششششششششش بس کتید

سلام بر دوستان و همکاران گلم خوبید؟! نه فکر نمی کنم همه افتادن به جان هم​
ای خدا دوباره شروع کردن اینا دعوا رو​
اول از همتون عذر می خوام که نتونستم این یک مدت انلاین بشم یکی از بستگان نزدیک به رحمت خدا رفت و من نتونستم ان بشم معذرت می خوام همکاران و دوستان گرامی! مخصوصا از وب سافت جان ببخشید این دیگه دست من نبود شرمنده​
خوب حالا می رسیم سر این موضوع اقایان گل داداش های من همکاران من چرا این کارو می کنید دوباره شروع شد ما تاپیک رو زدیم با هم همکاری کنیم این چه وضعی هست به جان هم افتادین!!! ای بابا​
چرا به این دوست گلمون مستر جان اینقدر گیر می دین چرا این بابا که کلی کمکمون کرد این همه خرج کرد درسته بهتون نگفت اما من خبر دارم از کاراش پوله لیسانس وی بی و ..... کلی خرج کرده در ضمن از همه مهمتر وفتشو گذاشته! می تونید وقتشو بخرید!!!!!!!؟؟؟؟؟ نه می تونید؟ این بابا خودش ای اس پی داره پس بیکار نیست بیاد بشینه این کارو بکنه و ابروی خودشو با یه مشت حرف که در اوردن از بین ببره همه توی مجید انلاین میشناسنش اما در مورد حرف هایی که زد و جوابتون رو داد!! درسته ممکنه یک کمی تلخ گفته باشه اما منم بودم همین جواب ایشون رو می دادم چون واقعا واسه این انجمن تلاش کرده واسه کی واسه من!!!! واسه خودش؟؟؟؟؟؟؟ نه داداشان من واسه هممون این کارو کرده چرا به چاش اینقدر می پیچین بس کنید این بچه بازی ها رو!!!! ما انجمن زدیم درست کنیم بد تر شد داره گندش در می یاد! عجب تواقعاتی داریناااااااااااااااااااا ا خوبه گفته بود همه یهو بالا نمی رن و ستاره نمی گیرن اما دلیل نمیشه بهش پی ام بدین بگید ستاره منو زیاد کن برم بالا من این طوریم من اونطوریه!!! این چه حرف هایی که می زنید این بابا طرف هیچ کس نیست و نخواهد بود چون منم چک می کنم کارر هایی که کرده و امتیاز هایی که داده به مولا قسم تا الانش یک بار بهش حرفی نزدم که چرا منو تک ستاره کردی با این که یک مشکلاتی توی امتیاز دهی بود واسم اما بهش نگفتم فکز می کنید چرا؟؟؟ مگه بدم می یاد برم بالا نه!!! خیلی هم دوست دارم چرا نگفتم!!!​
چون اولا این انجمن تازه کاره!!!تازه داری می یاد توی جاده فعلا خاکی هست!!! ما باید کمکش کنیم نه اینکه بهش پی ام بدیم اقا ستاره منو ببر بالا!!!!!!!!!!!!!! این یعنی چی؟؟؟؟​
بابا این گناهی نداره باید نطر بدیم کمکش کنیم نه دعوا !!!! مگه وقتشو از سر راه اورده!!! که الاف منو شما بشه!!! فکر نکنید ازش طرفتاری می کنما نه بخدا من طرف هیچ کس نیستم واسم هم کاری نداره زیر اب یه نفرو بزنم اما این کتر مگه درسته مگه وجدان ادم قبول میکنه اصلا میشه این کارو کرد!!!!!! نه نمیشه!! منم خوشم نمییاد اما!!! یه کمی به حرفاتون فکر کنید این بابا خدای زحمت کشیده این حرفاتون این توهمت ها جای تشکرتونه واقع از بعضی از شما که سرشناس هستید و نام نمی برم اصلا انتظار نداشتم! اصلا!!!! بابا بیاد دست همو بگیریم این چه وضعی هست همه توی دستشون سوزنه با سوزن دست میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این که نشد همکاری​
دعوا رو بذارید کنار بسه!​

Master ITX

Well-Known Member
بسته شه بهتر از اين دغل بازي هاست
موافق نیستم اینجا داره چهره آدم ها نمایان میشه
که کی هستند و چی می خواند
خیلی باحال بود دوست های الکی برا اینکه تو فرومی که میزنیم هواشون رو داشته باشم
جالب بود برام تجربه شد برام
تبریک میگم

Master ITX

Well-Known Member
پس صبر کن تا آخر پاييز با هم ميشريم - خنگي هم از شما به ما سرايت کرده
ببخشید دوست عزیز من به شما توهینی نکردم که شما این شکلی حرف میزنید
ادم با حرف زدنش شخصیت خودشو نشون میده که شما دادید

چرا به هم بی احترامی می کنید شخصیت ادما فوری و زود بدست نمی یاد که 3 سوت از بین بره احترام هم رو داشته باشید
اقایان محترم برادران گل خواهش می کنم بس کنید خواهش می کنم

PadinaWebGroup

Active Member
ا خوبه گفته بود همه یهو بالا نمی رن و ستاره نمی گیرن اما دلیل نمیشه بهش پی ام بدین بگید ستاره منو زیاد کن برم بالا من این طوریم من اونطوریه!!! این چه حرف هایی که می زنید این بابا طرف هیچ کس نیست و نخواهد بود چون منم چک می کنم کارر هایی که کرده و امتیاز هایی که داده به مولا قسم تا الانش یک بار بهش حرفی نزدم که چرا منو تک ستاره کردی با این که یک مشکلاتی توی امتیاز دهی بود واسم اما بهش نگفتم فکز می کنید چرا؟؟؟ مگه بدم می یاد برم بالا نه!!! خیلی هم دوست دارم چرا نگفتم!!!

چيه !؟ 1وي بي خريده و 1 هاست دامين 2روز وقت بايد بهش تعظيم كنيم ؟! همش به فكر خودشه پس هي نگيد سود نداره براش !‌! تو فروم بدون اينكنه پست بزنه بنر تبليغات شما گذاشته !! يعني به فكر سود !!
شما هم نميخواد ازش طرفداري كني !! من قبل شما اين ادمو تو اينجا تاييد كردم كه بچه هاي ديگه هم به حرف من اومدن تاييد كردن پس الكي حرف نزنيد !

در ضمن مسئله اصلا ستاره نيست كه ! ستاره يه بهونه بود تا اين ادمو بهتر بشناسيم !! حالا بحث ستاره هم باشه كه نيست بازم حقه من با توجه به پست هاي قبلي درباره سايتم كه دادم بازم 1ستاره نبود !‌نميخوام خودمو بزرگ كنم اما شما با 2-3ماه سابقه و 10-15 تا سايت با من 2سال سابقه و بالاي 70 تا سايت يكي ميدوني ؟!

ول كنيد ! ديگه ادامه نديد ! دست اين ادم به همه رو شد ! تايپيك قفل شه بهتره !

خنگ تر از تو نبود بياد تو فروم ؟ خيلي دست بالا ميگيري خودتو - مثل اينکه اينطوري نميشه - بابا جمع کن خودتو
راه ميره سرور سرور ميکنه ، از دار دنيا کلمه ي سرور و به نافت بستن - با فونت 72 زده انجمن تخصصي هاستينگ ، که کورشم به اميد خدا ديگه ميتونه بخونه - خودت بچه اي يا عقلت معلوم نيست ، تا همين حد فعلا روشنه که مغزت نميکشه - بچسب به همون فرومت
نمی دونم چند سالتونه اما این طرز حرف زدن اط شما دوست و همکار گرامی بعیده شما رو این حرفا زشته بخدا بس کنیداین حرف ها و بدی ها میره و فقط خوبی می مونه!!!!

websoft

Member
ببينم تا فردا چند تا پست ارسال ميکني - انشاا... به جمع 1000 تايي ها بپيوندي

websoft

Member
نمي دونم شما قوانين زير 13 سال رو درست خوندين يا نه ؟ ... حواسم نبود قانون نداره همه ريختن - شايدم زير 7 ، 6 ، 5 .. سال ؟

چيه !؟ 1وي بي خريده و 1 هاست دامين 2روز وقت بايد بهش تعظيم كنيم ؟! همش به فكر خودشه پس هي نگيد سود نداره براش !‌! تو فروم بدون اينكنه پست بزنه بنر تبليغات شما گذاشته !! يعني به فكر سود !!
شما هم نميخواد ازش طرفداري كني !! من قبل شما اين ادمو تو اينجا تاييد كردم كه بچه هاي ديگه هم به حرف من اومدن تاييد كردن پس الكي حرف نزنيد !

در ضمن مسئله اصلا ستاره نيست كه ! ستاره يه بهونه بود تا اين ادمو بهتر بشناسيم !! حالا بحث ستاره هم باشه كه نيست بازم حقه من با توجه به پست هاي قبلي درباره سايتم كه دادم بازم 1ستاره نبود !‌نميخوام خودمو بزرگ كنم اما شما با 2-3ماه سابقه و 10-15 تا سايت با من 2سال سابقه و بالاي 70 تا سايت يكي ميدوني ؟!

ول كنيد ! ديگه ادامه نديد ! دست اين ادم به همه رو شد ! تايپيك قفل شه بهتره !

داداش من حرفت درست متین اما چرا با من دعوا می کنی!!!! عزیز من خوب پوله وی بی کم نیت 180 تومن فقط واسه وی بی داده اینا به کنار اصلا شما می تونی پوله وقتشو بدی پول کاری که کرده این بابا واسه من و تو نکرده واسه همه کرده خوب باید پولشو در بیاره درست اما اما یک کم فقط یک کم بهش حق بدین اصلا حقم ندادین فکر کنید به کاراش!!!!! شما هم الان خیلی خیلی عصیانی هستی یک کم خدتون رو کنترل کنید خواهش می کنم شما بزرگواری خواهشن خودتو کنترل کن چرا زود جوش می یارین

جدیدترین ارسال ها

بالا