گفتگوي آزاد هاستينگ

وحید تو سایتش ؟ اگر سایت ایشونه که با خودشه .. ولی ما فکر کردیم قراره با هم همکاری کنیم !
شما مثل اینکه تو تاریخ تشریف ندارید .. اون روزی که این بحث ها مطرح شده تازه فورم یک روز بود که راه افتاده بود .... و پست قابل توجهی ناشت ...

کلا من دیگه حرفی ندارم ... هر کاری صلاحه انجام بدید ... از اول هم این روزها برام روشن بود .. به من هم رطی نداره
خداحافظ

vatanmusic

Well-Known Member
pardsihosting ,و websoft عزیز لطفا نظم تاپیک را با دعوا بهم نزنید
دعواهاتون را از طریق پیغام خصوصی انجام بدید
وگرنه مجبور به بن کردن میشم

websoft

Member
نه موافقم تاپيک ادامه پيدا کنه - مخاطب مهمه ... !

آخرین ویرایش:

websoft

Member
مثل اينکه کاريش نميشه کرد ، بحث تاپيک به عنوان " حل نشده " ادامه دارد - روال اوليه
نکته ها ، راه هاي درست (!) و ... رو ذکر کنيد منتظريم.

آخرین ویرایش:

sarsabz

Member
این وسط هرکی می یاد یه تیکه به اون یکی می ندازه ! بحث دو نفر بالا گرفته یه نفر سوم می یاد به اون دوتا تیکه می ندازه!
فکر نمکنم مشکر سر تبلیغات شرت و یا پهنای باند یا تعداد پست ها باشه!
الان شما رو چند تا موضوع دوستانه بشنید بحث کنید:
1. نحوه در آمد سایت که پول همیشه یا اولش دوستی ها رو خراب کرده یا وقتی کار به یه جایی رسیده!
2.نحوه مدیریت فروم که فردی باشه یا گروهی که اون گروه فردی رو انتخاب کنند اگر دوم بشه اون گروه مسئول تامین هزینه ها خواهند بود!
3. اینکه امتیاز دهی به هاست ها چه شکلی باشه.

Master ITX

Well-Known Member
در مورد پردیس هاتینگ من مشکلی با ایشون ندارم و خیلی هم خوشحال میشم دوباره با هم مثل روال قبل چت کنیم و رفیق باشم
تشکر هم میکنم و خوشحال هم نشدم که این حرفو زدی که به من ربطی نداره و ......
من می خواستم باهاتون تلفنی حرف بزنم و مشکلی که از طرف من بوده رو اول بار حل کنم نه اینکه تو تاپیک بیام و ..... و اصلا منظورم مزاحمت این چیزا نبوده و چشم دیگه زنگ هم نمیزنم
مثل اينکه کاريش نميشه کرد ، بحث تاپيک به عنوان " حل نشده " ادامه دارد - روال اوليه
نکته ها ، راه هاي درست (!) و ... رو ذکر کنيد منتظريم.
ممنون

Master ITX

Well-Known Member
1. نحوه در آمد سایت که پول همیشه یا اولش دوستی ها رو خراب کرده یا وقتی کار به یه جایی رسیده!
به نظ من بیایم مثلا با هزینه ایی یوز ها رو pREMIUM کنیم مثل خوده WHT.COm یا مثلا خوده مجید آنلاین مثل کاربران ویژه
2.نحوه مدیریت فروم که فردی باشه یا گروهی که اون گروه فردی رو انتخاب کنند اگر دوم بشه اون گروه مسئول تامین هزینه ها خواهند بود!
خوب من که خودم میگشم گروهی چون 1 نفر یا 2 یا 3 نمیتونند از پس سایت بر بیاند پس نتیجه میگیریم گروهی باشه بهتره
3. اینکه امتیاز دهی به هاست ها چه شکلی باشه.
در مورد امتیاز دهی من اصلا هیچ دخالتی نمیکنم هیچی خودتون بشینید بسنجید ببینید کی باید کجا باشه بدید من یا مدیرانی که بعدا اضافه میشند به لیست اضافه کنه

Master ITX

Well-Known Member
چه قدر برام جالبه دیشب این تاپیک چقدر شولوغ بود و امشب اصلا ........
اومدم این پست رو زدم بگم سایت نیاز به مدیر داره و از دوستاد دعوت به همکاری میشه برا مدیریت
هر کسی تخصص کافی تو این زمینه رو داره همین جا بگه بچه ها تایید کردند من مدیر کنم
و بگم یه مدیر کل سایت نیاز داریم که دسترسی به AdminCP رو داشته باشه در واقع Administrator باشه هر کسی میتونه بگه تایید شد من مدیر سایتش کنم
نظر خودم در مورد Administrator سایت vatanmusic هست, بله مدیر همین قسمت , به این دلیل ایشون رو معرفی کردم که تو این زمینه تخصص کافی رو برا مدیریت داره و تجربه هم به اندازه کافی دارند
با تشکر منتظر پست هاتون هستم

آخرین ویرایش:

SME

Banned
واقعا اگر وقتش رو داشتم کمکت میکردم.
البته به نظر من بهتره اول کسایی که تجربه خیلی خوب در این زمینه دارن و سنشون هم بالا هستش رو انتخاب کنی!

شب همتون بخیر

نظر منم همینه که واسه خرج و مخارج سایت بهترین اکانتی کنیم ! اما هزینش اونقدر نباشه که کسانی که توانشو ندارن نتونن بیان توی این انجمن! و در مورد مدیریت هم گروهی عالیه!
اگه لایق بدونید من هم نامزد میشم دوست داشتین منم می تونم همکاری کنم!

sarsabz

Member
یاد آوری: قبل از اینکه مدیر یا مدیران رو انتخاب کنید یا اینجا یا تو همون فروم خودتون راجع به در آمد، معیار های انتخاب مدیر و .. بحث کنید و خلاصش رو بزنید! این برای بعدا خیلی مفیده ، مثلا صاحبان هاست می تونند مدیر شوند یا نه، اگر می شوند با چه شرایطی! یا مدیر کل چه شکلی انتخاب می شه.
یه وقت هست من می خوام یه سایت برای خودم بزنم، پولشم خودم می دم و .. دیگه این بحث ها معنی نداره، ولی کار شما که اینطوری نیست! هست؟ پس رو این موضوعات صحبت کنید

Master ITX

Well-Known Member
ه نظر من هاستينگ خوب تو ايران نداريم!
ممنون از نظری که دادید خوب دیگه ....
در مورد مدیریت هاستینگ العان کسی نظری نمیده ولی من وقتی انتخاب میکنم و مدیر میکنم همه میریزند به جونم
خوب من وطن موزیک رو انتخاب کردم برای معاونت سایت و دسترسی به ادمین سی پی هم میدم
نظری انتقادی دارید بگید
(من یه مدت دستم بند بود یه شبکه داخلی خودمون نمیتونستم بیاد و به سایت برسم از فردا در خدما سایتم)

Cmshost

Member
نه بابا ... خرید سرور یا وی پی اس یا گرفتن نمایندگی راحت شده... ولی تکنولوژی پیشرفت کرده و خیلی چیزا پیچیده تر شده... واسه کسی که میخواد بیاد 1-2 ماه یه پولی بگیره و بره بله.. راحته...
اما کسی که بخواد بمونه و سرویس خوب بده از چند سال پیش خیلی هم سختتر شده.

اگه دوستان موافق باشند میتونند اینــــــــــجــــــــــا بحث های تخصصی بکنیم در مورد هاستینگ بدون هیچ محدودیتی و ترس بسته شدن تاپیک هم نداشته باشیم.
µZ

با سلام

اولین سایت آپلود سنتر ایرانی برای وب مسترها و بلاگرهای ایرانی

شما می توانید با این سرویس عکس های خود را با دوستان اشتراک بگزارید

در مورد عکس دوستان خود نظر دهید

سریر آپلود

www.sarirupload.com

حاجی چرا اسپم میزنی اصلا حرفتون به تاپیک ربطی نداره مگه قوانین رو نمی خونی می یای پست تبلیغاتی می دی!!!
µz

با سلام

اولین سایت آپلود سنتر ایرانی برای وب مسترها و بلاگرهای ایرانی

شما می توانید با این سرویس عکس های خود را با دوستان اشتراک بگزارید

در مورد عکس دوستان خود نظر دهید

سریر آپلود

www.sarirupload.com

والا نمی دونم نظر شما در چه موردیه در مورد دیتا سنتر های ایرانی هست یا در مورد شرکت ها!
اگه در مورد دیتا سنتر ها هست خوب دوست عزیز عزیزانی هستن در همین انجمن هم هستن که کارشون عالیه و دیتا سنتر ایرانی دارن اما نمیشه هیچ وقت اون با دیتا سنتر های بزرگ مثل کانا دا مقایسه کرد اونها سالها دارن کا می کنن ما چی؟؟
و اگر در مورد شرکت هایی ایرای میگی؟! شاید شما قبلا از جایی گرفته باشی حالا به هر دلیلی ازشون خوشت نیومده باشه بگی بدن اما همه ادم ها و شرکت ها مثل هم نیستن!! بعضی ها هم دارن درست کار میکنن با این که میزبانی ان چنانی ندارن اما بهتر از شرکت های بزرگ ایرانی که می دونید دارن کار می کنند پس این ایده و نظر شما به نظر بنده صحیح نیست موفق و سر افراز باشید
با درود

به نظر من هاستينگ خوب تو ايران نداريم!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا