نسخه آزمايشي Farsicommerce براي شما

pooyait

Member
سلام
منم دارم دانلود ميكنم
خيلي وقت بود دنبالش ميگشتم براي تو سايتم
بايد امتحان كنم ببينم چه جوريه

zfarhad2003

Member
آقا واقعا معذرت مي‌خوام من يكم مشكل دانشگاهي داشتم حالا شهرستانم چند روزه ديگه برمي‌گردم همه كارها رو روبهراه مي‌كنم واقعا از همه عذرمي‌خواهم.
شرمنده كه دير شد

rouhollah

Member
يه چيزي ميشه بگين

من بكاپ گرفتم و روي لوكال ري استور كردم هيچ چيزي بر نگشت نه محصولات و نه هيچ چيز ديگر

و يه چيز ديگه

برا اينكه اين جديده رو نصب كنيم نميشه رو همون قديميه نصب كنيم كه محصولات بهم نخوره؟

و اگه يه كار ديگه اش اگه بكني

برا اينكه برا هر فيلم عكس آپلود كنه از لينك استفاده كنه كه باند ويد سايت هم بالا نره

zfarhad2003

Member
خوب در مورد مشكل ارتقا برنامه كمي با مشكل دچاره و اگه شما از نسخه قبلي بكاپ بگيري و توي نسخه جديد وارد كني فكر كنم با مشكل مواجه بشي چون شما بايد از طريق قسمت اينستالر ورژن قديمي رو به جديد ارتقا بدي .
در مورد عكس هم من سعي مي‌كنم روي اين مورد كار كنم.
توي اين برنامه شما بيش از يك ادمين نمي‌توني تعريف كني و اون هم توي فايل configure در پوشه admin/includes است در نسخه‌هاي آينده امكان تعريف ادمين رو بهش اضافه خواهم كرد.

mehran64

Member
يك دكمه تغيير زبان در قسمت جستجو واقع در صفحه اصلي كم ميباشد.
يه سوال:
چه طوري ميتوانم براي همه جستجو ها گزينه جستجو در ميان توضيحات كالا ها را به صورت پيش فرض فعال سازم؟

zfarhad2003

Member
شما مي‌توانيد با استفاده از دكمه scroll lock در صفحه اصلي زبان جستجو رو عوض كنيد. چون گذاشت دكمه تغيير زبان در اين صفحه يكم تركيب بدي داشت من اوانو حذف كردم.
براي شوال دومتون بايد در كدها دستكاري كنيد.

mehran64

Member
مي تونيد بگيد كدوم كدها را بايد دستكاري كنم؟
اگر زحمتي نيست كامل توضيح دهيد.
ممنون

zfarhad2003

Member
خوب به اميد خدا به زودي سايت ايرلوكس راه مي‌افته فقط يكم اين شكل ظاهري سايت كار زياد داره واسه همين دير شد ببخشيد.
در مورد كدها هم چشم سر فرصت توضيح كامل مي‌دم چون الان زياد كار دارم ببخشيد

فرهاد جان اگه برای پروژه وقت نداری ، بسپارش به ما !

:cry: بابا فرهاد کوهکن از شما زوود تر پروژشو تموم کرد ! :wink:

راستی رو سایتت هم زووپس نصب کن صفا ! :idea:

zfarhad2003

Member
سعيد جان يكم مشكلات شخصي داشتم كه حل شد و الان دارم روي پروژه بيشتر كارمي‌كنم تا هرچه سريعتر تمومش كن به خاطر دير كرد برنامه واقعا عذر مي‌خوام.

البته سايت من هم به اميد خدا با ناك راه مي‌افته ولي تغييرات زيادي تو سيستم خواهم داد.

جدیدترین ارسال ها

بالا