نسخه آزمايشي Farsicommerce براي شما

من كه كم كمك دارم بيخيال ميشم ! كلي پروژه براش دارم !

smil40e959c8cd157.gif

فرهاد جان براي بار سيوم ميگم ، بزار ما هم كمك كنيم .

zfarhad2003

Member
آقا سعيد واقعا ازتون عذر مي‌خوام چشم همه چيز آماده ست سعي مي‌كنم هرچه زودتر تمومش كنم.
ببخشيد واقعا شرمنده كه دير داره مي‌شه

karevan

Member
سوال در مورد كارت اعتباري

سلام يه سوال داشتم
چطوري ميشه با بخش پرداخت با كارت اعتباري كار كرد چجوري از حساب خريدار پول رو كم كنيم و...(توضيح درباره كار با كارت اعتباري)
ممنون ميشم :wink: كنيد...

براي اين كار بايد در خارج از كشور يك حساب داشته باشيد ، مثل paypal . يا چيزي شبيه به اين .

karevan

Member
اگه حساب گرفتي بايد برنامه خاصي هم رو سايت نصب كني ؟
اگه ميشه يه جايي رو معرفي كنيد كه بتونم اطلاعات كاملي درباره كارت اعتباري پيدا كنم .
متشكر...

والا منبع فارسي در اين زمينه من نميشناسم ُ به سايت هاي صادر كننده كارت اعتباري مراجعه كنيد خيلي بهتره ،‌مثل ويزا يا مستركارت .

mehran64

Member
اگه ممكنه اين سوال را كه قبلا هم پرسيده بودم را جواب دهيد.
جستجو ميان توضيحات محصولات به صورت پيش فرض فعال باشد.
براي كارت اعتباري هم ميتوانيد از سايتهايي كه كارتهاي اعتباري را پردازش ميكنند استفاده كنيد.اين سايتها واسطه بين شما و مشتري و بانك هستند و اطلاعات كارت اعتباري را در ازاي دريافت مبلغي كه اكثرا درصدي است كارتها را پردازش ميكنن.
مثل:
www.verisign.com
www.firstdata.com
www.paypal.com
www.cybercash.com
.
.
.

Jasem

Member
فرهاد جان اينگار اين سايتت حسابي درگيرت كرده ها .
بچه ها كم دارن تلف ميشن به خدا

ahmad6

Member
سلام
من يه مشكل با اين oscommerce دارم وقتي نصب ميشه براي رفتن به قسمت مديريت يه پنجره باز ميشه و از من يوزر و پسورد ميخواد اما من همون يوزر و پس را كه قبلا تو نصب دادم را ميدهم قبول نميكه و باز اون پنجره باز ميسه لطفا به من كمك كنيد
ممنون

mehran64

Member
احمد جان
احتمال دارد يوزر و پسورد را به صورت فارسي نوشته باشي دوباره امتحان كن.
از ie6 به بالا هم استفاده كن
شايد مشكلت حل شد.
اگر مشكل داشتي يك بار ديگر برنامه را از اول نصب كن

omidmtl

Member
من تازه رسيدم اينجا چه خخخخخخخخخخبره نصب مي كنم ولي خوب ما هم تو كف نسخه اصلي هستيم

omidmtl

Member
واي چه كرده اين فرهاد جان. منم دارم آپلود مي كنم . نديد منتظر نسخه اصلي هستم فرهاد اميدوارم موفق باشي

omidmtl

Member
آقا فرهاد من نصب كردم; همه چيز روبراه غير از اينكه من نميتونم وارد مديريت بشم usr و psw رو هم درست ميزنم خواستم بپرسم مي تونه از هاست باشه آخه رايگانه و از browser هم نميشه به ftp وصل شد. اگه دليلش همينه لطف كن و بگو چه جوري مي تونم اين رو بر دارم از لحاظ امنيتي هم يه فكري ميكنم مثلا روي دايركتوري admin پسورد ميزارم.
يه چيز ديگه :
هشدار: فايل پيكر بندي موجود در مسير مقابل قابليت نوشتن برروي خود را دارد: /home/www/.../includes/configure.php. اين موضوع يك خطر امنيتي مهم مي باشد - لطفا اجازه دسترسي اين فايل را به مقدار مناسب تغيير دهيد.
اجازه دسترسي رو به چي تغيير بدم.
ممنون

mroveis

Member
اشکال در نصب

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه این فایل را Upload کردید من پس از نصب کامل وقتی می خواهم وارد قسمت مدیریت بشوم از من User Name & Password می خواهد ؟؟؟؟

چکار باید بکنم ؟

با تشکر مجدد

omidmtl

Member
آقا من اين login اينو برداشتم اصلا خراب بود كار نمي داد اگه كسي مي خواد بگه تا اينجا بنويسم چه جوري
آقا فرهاد هم كه اصلا اين طرفا پيداش نمي شه

ahmad6

Member
سلام
اگه لطف كني بگي چه گونه login مديريت رو برداشتي ممنون ميشم

omidmtl

Member
ahmad6 گفت:
سلام
اگه لطف كني بگي چه گونه login مديريت رو برداشتي ممنون ميشم
عجب فيلميه اين phpBB آقا مجيد وقتي پست ميكنم با اسم يكي ديگه پست ميشه بعصيا هم با اسم من پست ميكنن كه خوب زياد طوري نيست اما اين عكس و اون شعار رو نمي دونم كي گذاشته واسه من.
بگذريم
براي برداشتن login برو به اين آدرس
catalog/admin/include
توي اين شاخه فايلي به نام application_top.php وجود داره فايل رو با يه اديتور متني باز كن و اين خط رو توي فايل جستجو كن
require(DIR_WS_INCLUDES . 'authen.php');
وقتي كه پيدا شد قبل از كلمه require اينو // قرار بده همين
موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا