نسخه آزمايشي Farsicommerce براي شما

mroveis

Member
از حرفه اي ها يك سئوال حرفه اي دارم : بعد از Upload به سرور آيا بايد ... ؟

سلام

سئوال :
* بعد از اينكه ما مثلا Gallery و يا PHPNuke را برروي سرور Upload كرديم آيا برروي سرور بايد تنظيمات خاصي را انجام دهيم و يا خير ؟

* آيا بعد از آپلود بايد برروي نرم افزار تنظيمات خاصي را اجرا كنيم ؟

يادآوري مي شود كه سرور ما Linux Base مي باشد.

با تشكر

:?: :!:

mroveis

Member
مشكل در نصب ؟؟ سوال از حرفه اي ها ............

:?:

سلام

من بعد از نصب ( كامل و بدون Error ) وقتي برروي قسمت مديريت كليك مي كنم Username و Password ويندوز را از من مي پرسد و هر چي را مي زنم كار نمي كند؟ من اصلا پسورد ندارم ؟!

در ضمن من oscommerce را به راحتي نصب كرده ام و مشكلي هم نداشتم ولي براي Farsi به اين مشكل برخورد كرده ام !

ممنون از دوستان

:x

ahmad6

Member
سلام
اقا اين نسخه هنوز ازمايشي هستش ميتوني قسمت مربوط به پرسيدن پسورد را غير فعال كني اگه به ارسالهاي بالا نگاه كني مستوني ببيني چگنه بايد اين كار را بكني

omidmtl

Member
Re: از حرفه اي ها يك سئوال حرفه اي دارم : بعد از Upload به سرور آيا بايد ... ؟

mroveis گفت:
سلام

سئوال :
* بعد از اينكه ما مثلا Gallery و يا PHPNuke را برروي سرور Upload كرديم آيا برروي سرور بايد تنظيمات خاصي را انجام دهيم و يا خير ؟

* آيا بعد از آپلود بايد برروي نرم افزار تنظيمات خاصي را اجرا كنيم ؟

يادآوري مي شود كه سرور ما Linux Base مي باشد.

با تشكر

:?: :!:

دوست خوبم بهتر بود در تاپيك مربوطه اين سوال رو مطرح مي كردي.

sobhan_250

Active Member
omidmtl گفت:
sobhan_250 گفت:
اگه اين برنامه رو كسي درست نصب كرده ادرس بده ما هم ببينيم ٬
من اينو در http://metshop.freeserverhost.com نصب كردم مي توني بري ببيني براي ورود به مديريت هم برو
http://metshop.freeserverhost.com/admin

وقتي صفحه مي خواد لود بشه ارور ميده
اشكال از برنامس يا از سيستم من ؟

omidmtl

Member
اين لينكها هيچ اشكالي ندارن
اگه بگي چه اروري ميده شايد بتونم كمكت كنم

ahmad6

Member
اقا سلام
من چگونه ميتونم اين برنامه را رو هاست نصب كنم
در ضمن يه مورد ديگه وقتي يك سفارش ارسال ميشه در قسمت سفارشات مديريت و سفارشات ارسالي كاربر نمي ياد ايا بخاطر اينكه اين ورژن ازمايش هستش و مورد داره چون تو انگليسي درست انجام ميشه
ممنون

omidmtl

Member
مثل اينكه من بايد جور آقا فرهاد رو بكشم
دوست عزيز براي نصب روي هاست شما نياز به يك پايگاه داده داريد كه در كنترل پنل هاستتون ميتونيد درست كنيد بعدش هم برنامه رو روي هاست آپلود كنيد و به آدرسي كه اونو آپلود كرديد بريد و مراحل نصب رو دنبال كنيد. همين
در مورد سفارش هم بررسي مي كنم

marcheloo

New Member
فارسي

با سلام

من هم اين برنامه رو دانلود كردم. واقعا خوب فارسي شده. دو تا مشكل پيدا كردم كه قبلا هم دوستان گفتند
1) تبديل فارسي/ انگليسي
2) نشان ندادن ليست سفارشات در قسمت ادمين

بيصبرانه منتظر نسخه اصلي هستيم :)

sobhan_250

Active Member
كساني كه اين برنامه رو دريافت كردند يه نظر دهي كنند و اون اينكه
آيا من ميتونم از اين نرم افزار با اطمينان براي يك شركت استفاده كنم يا نه
البته اگه يه راهنماپي هم بكنين كه من از چه برنامه هاي ديگه براي يه فروشگاه روي اينترنت ميتونم استفاده كنم ممنون ميشم

ahmad6

Member
سلام
اين برنامه كمي مشكل دراه مثلا در قسمت سفارشات
من البته اين مشكل را كاملا برطرف كردم
اما گفته ميشه بزودي ورژن اصليش مياد

ahmad6

Member
اقا سلام
كسي ميدونه چرا موقع عضويت و ارسال پسورد هيچ
ايميلي به ادرس يوزر نميياد؟؟؟
ممنون

zfarhad2003

Member
اين برنامه اصلا موقع عضويت ايميلي ارسال نمي‌كنه و به صورت خودكار كاربر تائيد مي‌شه.
يعني بلافاصله بعد از عضويت مي‌تونه وارد سيستم بشه.

ahmad6

Member
سلام
اما موقع عضويت عضو جديد اين كار را ميخواد انجام بده اما نيتونه
حتي در توضيحات بعد از عضويت هم گفته ميشود كه يك ايميل براي شما مي ايد
در ضمن در قسمت forgot password هم ارسال پسورد به ايميل را انجام نميدهد ايا بايد تنظيمات خواصي انجام دارد رو سرور و هاست.
ممنون

sobhan_250

Active Member
zfarhad2003 گفت:
به نام خداوند ايران زمين

پس از 17 روز سعي و تلاش شبانه روزي سرانجام برنامه مديريت فروشگاه آنلاين به نام FarsiCommerce آماده شد. اين برنامه كه در واقع نسخه فارسي شده OSCommerce است تغييرات زيادي پيدا كرده و من تصميم گرفتن كه از اين به بعد انتشار اون رو از نسخه اصلي جدا كنم يعني اين برنامه ديگر جزوي از نسخه اصلي محسوب نمي شه و به تنهايي توسعه پيدا خواهد كرد.
من تقريبا 20% كدهاي برنامه رو دستكاري كردم تا براي استفاده فارسي مناسبتر باشن همانطور هم كه مي بينين حجم برنامه مقدار زيادي كم شده.
براي دوستاني كه مايلند بدونن اين برنامه چيه اين برنامه براي ايجاد و مديريت يك فروشگاه الكترونيكي برروي اينترنت است كه كار كردن با آن بسيار ساده است و امكانات بي نظير و بي شماري داره.

خوب برسيم سر اصل مطلب اين نسخه از برنامه كه لينك دريافت اون رو در زير مي بينيد نسخه آزمايشي برنامه است و در واقع يك انتشار عمومي محسوب نمي شه و كانديدي براي انتشار نسخه اول برنامه است.
پس براي كساني كه قصد استفاده از اين برنامه رو سايت خودشون رو دارن پيشنهاد مي كنم مدتي در حدود يك هفته صبر كنن تا اشكالات احتمالي برنامه رفع بشه و براي استفاده برروي اينترنت به حد قابل قبول پايداري برسه.
اما كساني كه مي خوان در اين راه من رو كمك كنن لطفا اين برنامه رو دريافت كنن و روي كامپيوتر خودش نصب كرده و بررسي كنن تا اشكالات احتمالي اون گرفته بشه.
هر كسي كه اشكالي در برنامه پيدا كرد يا فكر كرد كه كدهاي برنامه در قسمتي نادرست است و مي تواند بهتر از اين باشد لطفا با آدرس ايميل من تماس بگيرد و اشكال برنامه رو ذكر كند.(لطفا سعي كنيد اشكالات رو به من ايميل كنيد چون شايد نتونم زياد پاسخهايي رو كه در زير اين مطلب مي نويسين دنبال كنم)
E-mail : [email protected]

ضمنا هنگام ارسال نامه حتما نام خودتون رو هم ذكر كنين تا به عنوان فردي كه مشكل رو پيدا كرده شناخته بشين.
باز اين مطلب رو دوباره ذكر كنم كه اين نسخه فقط يك نسخه آزمايشي است و به جهت تشخيص اشكالات منتشر شده نه استفاده عمومي.
از همه دوستاني كه من رو در اين راه ياري مي كنن ممنونم.
با تشكر فرهاد
اينم لينك داونلود له طور مستقيم : http://farsicommerce.irlux.com/Farsicommerce-1rc.rar

زمان ارسال 17 شهريور
زمان كنوني :‌ 8 آذر
زمان باقيمانده را حدس بزنيد !

البته با تشكر از zfarhad2003 و خداوندگار ايران زمين ! از اينكه در جواب ما حتي يه كلمه هم حرف نمي زنند ...

S4DEGH

Well-Known Member
آقا من وقتينصب كردم اين ارور را بالاي فروشگاه مي ده :
هشدار: فايل پيكر بندي موجود در مسير مقابل قابليت نوشتن برروي خود را دارد: e:/wamp/www/farsicommerce-1rc/catalog/includes/configure.php. اين موضوع يك خطر امنيتي مهم مي باشد - لطفا اجازه دسترسي اين فايل را به مقدار مناسب تغيير دهيد.

بعد هم به قسمت ادمين نميره اين ارور را مي ده :
Fatal error: Cannot re-assign $this in e:\wamp\www\farsicommerce-1rc\catalog\admin\includes\classes\upload.php on line 32

چرا ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا