:-:-:-:-:-:-:-:-:||مسابقه بزرگ پروانه سرخ -ويژه طراحان||:-:-:-:-:-:-:-:-:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SMART

New Member
دوستان از بس كه با فهم و درك بالا جواب مي دن من ديگه جوابي ندارم بدم...
در مورد طرح هم دير ديدم اين موضوع رو ولي خيلي دلم مي خواست من هم با درست كردن طرح ارادت خودم رو به امام حسين بيان كنم...
ولي اگه طرح مي زدم ......... هه هه
با تشكر از :
1- شيراز پاتوق كه طرحهاي زيبايي زده...
2- قاصدك كه اين مسابقه رو راه انداخت...

--------------------------
سايت ما هم امروز راه ميفته ... (نسخه دوم )
هر كي مي خواد افتخار بده و ثبت نام كنه...
www.inforave.com

سلام به همگي خصوصا آقاي nokia

شايد خيلي زشت باشد كه من15 ساله در بحث شما بزرگترها شركت كنم ولي چون احساس ميكنم از طرفي عقايد من با عقايد نوكيا يكرنگ است و همه ريختن سر نوكيا (كه البته ماشا اله يك تنه از همشون برمياد)نتونستم اونو تنها بذارم.

من از اولين پست اين بحث را دنبال ميكردم(كه البته اولش بحث نبود مسابقه بود)و داپم جلوي خودم را ميگرفتم كه در بحث بزرگترها شركت نكنم ولي اين چند پست اخير منو خيلي تحت تاثير قرار داد كه بالاخره امروز تصميم گرفتم با حفظ قوانين سايت وارد بحث شوم.

نظر من درباره ي اسلام:

"اسلام دينيست شبيه علامت سوال در هر گوشه ي آن نشانه هاي گنگ و وعده هاي قيامت آمده است.و در عين واحد مي شود در آن نكات مثبتي هم يافت!"

يك پيشنهاد براي saeednajafi:

پيشنهاد ميكنم كتابهايي مثل "الله اكبر" را مطالعه كنيد تا اينقدر آيه هاي قرآن شما را محو نشانه هايش نكند! و هميشه سعي كنيد به هر چيزي كه قصد داريد الگوي زندگي خود كنيد از چند زاويه نگاه كنيد.انسان يك بعدي نباشيد!براي مثال من وقتي ميخواهم يك خانه بخرم بايد اطراف خانه ام را مورد بررسي قرار دهم كه نكنه يه وقت اصلا اين خانه ي من يك ور نداشته باشد!

من ميخواهم بحثهاي اصلي ام را شروع كنم ولي لازم ميدونم نكته اي را در مورد خودم براي بزرگترها متذكر شوم: خود من وقتي يك بچه ي 6-7 ساله بهم بگه تو نادوني ميذارم به حساب بچگيشو از اين جور چيزا ولي من از شما انتظار ندارم شما اين كارو در رابطه با من بكنيد بلكه سعي ميكنم از شما نكات مثبتتان را برداشت كنم و مطقابلا از شما انتظار دارم به عنوان يك مسلم از حرفهايم به خوبي دفاع كنيد چرا كه من با توجه به مطالعاتي كه داشتمو دارم عقيدم شده يه چيز شبيه آقاي نوكيا و در عين حال ممكن است شما مسلمان با حرفهايتان مرا يك مسلمان واقعي كنيد.

من نميدونم عقايدم را چطوري و يا از كجا شروع به گفتن آن كنم اينكه فقط ميتونم در برابر حرفهاي شما ايستادگي كرده يا جوابتان را بدهم!اينكه الان هم لازم ميدونم در باره ي صحبتهاي aminem حرف بزنم:

شما گفتيد ما داريم از حسين صحبت ميكنيم شما اونوقت صحبتهاي شيخ عباس قمي رو مياري!!!!!!!!!!!
اين حرف رو نميدونم به حساب چي بذارم به حساب بيمنطقي به حساب بچگي به حساب عدم رشد فكري.... زماني شما اجازه ي زدن اين حرف را داشتيد كه صحبتهاي آقاي شيخ عباس قمي ربطي به حسين نداشته باشد و حالا كه ربط دارد حرف شما بيربط ميشود.
و يا اينكه گفتند:اگه حسين شهوت قدرت داشت كه با 72 نفر به جنگ نميرفت!!!
ممكنه اينبار حق با شما باشه

گفتهاند:شما ميگي حسين شهوت زن داشت. شما اينو چقدر فكر كردي روش كه داري دربارش حرف ميزني!! چه مدركي داري كه دربارش صحبت ميكني؟!!! بر پايه تخيلاتت؟؟؟

شما چقدر فكر كردي كه اينو به اين سادگي رد ميكني؟طبيعتا اصلا فكر نكرده ايد!چون اگه فكر ميكرديد جمله ي بعدشو نميگفتيد حالا كه گفتيد جواب من اين است:
شما چه مدركي داريد كه ثابت كنيد حسين عقايدش اونيه كه شما ميگيد؟اصلا از كجا معلوم حسين هم يك بازيگر خيالي قصه هاي قرآن نباشد؟مثل رستم و سهراب بازيگران خيالي شاهنامه.

گفته اند:
حسين يكي از نمادهاي آزادي‌خواهيه نه نماد گريه و غم.

معمولاآادي بدست آزاديخواهان با زور و قدرت همراه بوده و از آنجايي كه مسلمانان معلم خوبي نداشته اند(معلم=قرآن)هميشه به حاشيه هاي يك بحث ميپردازند و براي خود آن را بزرگ ميكنند.

گفته اند:
اگه شما ميبيني كه عده‌اي اونو نبديل به شخص ضعيف گريان رنجوري كردن علت رو بايد در خودشون جست

خودشون كه چيزي ندارند همه چيزشون از قرآن و رهبران جامعه گرفتند در نتيجه بايد در بالاها جست و جو كرد.

گفته اند:
حسين با شجاعت در راه آزادي عقيده ‌اش جنگيد تا كه روزي كسي نگه كه از ترس زير بار حرف زور رفت!!

بالاخره يه حرف حساب زديد.دقيقا زديد رو خال چون حسين چاره ي ديگه اي نداشت جز جنگ و معجزه كه متسفانه اين بار امام ما حسين از معجزه استفاده نكرد.

در نهايت بايد بگم تاوقتي كسي نتونه منو قانع كنه من سر حرفهايم هستمو كاكان منتظر حرفهاي شما!

مر30 از نوكيا

ادیب

Member
aminem گفت:
من اصلا نميخواستم دوباره بيام تو اين بحث ولي نميشه.
آقاي Nokia شما داري درباره حسين حرف ميزني اونوقت صحبتهاي شيخ عباس قمي رو مياري!!!!!!!!!!!
...اگه شما ميبيني كه عده‌اي اونو نبديل به شخص ضعيف گريان رنجوري كردن علت رو بايد در خودشون جست . اين مساله از روحيه‌خود اونها سرچشمه ميگيره نه حسين.

حسين با شجاعت در راه آزادي عقيده ‌اش جنگيد تا كه روزي كسي نگه كه از ترس زير بار حرف زور رفت!!
با سلام منتظر بودم تا در بحث دوباره وارد بشويد.
شما مسلمان خوبي هستيد و با عشق و استدلال دفاع مي كنيد.
بنظر مي رسد اگر دين را فقط از سرچشمه بشناسيم و مسيري را كه تا امروز اين امانت را بدست ما رسانده فراموش كنيم بي انصافي باشد. اگر چند روحاني به قول شما عبا پوش دين و دنيايشان را قاطي كردند. نبايد به همه علماي دين و عرفاو حديث نگاران و مفسرين و غيره توهين كرد كه اين مانع عاقبت به خيري و استفاده از ادامه راه مي شود.
اگر كل يوم عاشورا و كل ارض كربلاست. پس بايد در كربلاي امروز خيمه هاي حسين و يزيد را پيدا كرد. تا اشتباهي در خيمه دشمن دين و با لباس او و شعار هاي قرار نگيري . و اين تشخيص مطالعه بيشتر و نگذاشتن حساب يك عده به پاي همه را مي خواهد.
در روزگار حسين هم يك عده مسلمان نما در مقابل حسين قرار گرفتند اما كسي خطاي آنها را به حساب لباسشان نگذاشت.
حرف ما و شما اين است: اسلام به ذات خود ندارد عيب هر عيب كه هست از مسلماني ماست

aminem

Member
سلام مهرداد جان
خوشحالم كه با يك آدم منطقي روبروام. در جواب مساپلي كه گفتيد:
1-شيخ عباس قمي سخنگوي اسلام است؟
شيخ عباس قمي سخنگوي حسين است؟
غير از اينكه يه شخصيه كه داره يكسري صحبتها رو از جانب خودش ميگه.(كه تازه اين حرفي كه آقا سامان از جانب اون گفت مدركي براش نيست). من هنوز هم ارتباط اين شخص رو به حسين نميفهمم. اين شخص حتي فاميل حسين هم نيست كه بگيم اينها چون فاميل هستند عقايدشون شبيه به همه كه حتي اگر فاميل هم بودند نميشد اينجور گفت.
شما در كجاي اين حرف نسبتي از حسين ميبينيد؟؟؟
2- دليل من براي اينكه ميگم حسين ساخته و پرداخته خيالي قرآن نيست اينه كه قرآن معجزه است.هزار و يك دليل هم دارم كه معجزه است(اگه بخواييد همينجا ميگم). به اين كه قرآن هم معجزه است ايمان دارم.
پيشنهاد ميكنم اگه قبول نداريد قران رو بخونيد تا ايمان بياريد كه معجزه است ولي بدون پيشداوري بخونيد.
3-
دين چيه اصلا؟؟؟؟
راهيه براي بهتر زندگي كردن ولي همه زندگي ما نيست ما براي ديندار بودن زندگي نميكنيم . ما دين رو براي خوب زندگي كردن(چه در اين دنيا و چه در آخرت) ميخواييم. پس افراد غير از دين چيز هاي ديگري هم دارند اين جواب اونكه گفتي اونا همه چيزشون رو از رهبران و قرآن دارند.
حالا در مورد اينكه چرا حسين رو تبديل به نماد عزا كردن.
خيلي ها گريه ميكنن كه شقاعت بگيرن؟!!!!!!!!!!!!!!!
به حساب خودشون معامله ميكنن!!!! پس گريه ميكنن كه خيال خودشون رو راحت كنن!!!
ولي كجاي قرآن همچين چيزي اوده؟؟؟ كي همچين چيزي گفته؟؟؟
غير از اينه كه اشخاصي براي منافعشون اين مسال رو ميگن. اين فضايي كه ايجاد ميكنندهمه به خاطر سوديه كه ميبرن. همين اشخاصي كه تو سر و مغز خودشون ميزنن خيليشون از زندگي حسين هيچي نميدونن و براي اون باصطلاح رهبران هيچ چيز بهتر از اين نيست كه اونها حسين رو از اين ديد ببينن ولي حسين آزادمرده(ميتونيد به من بگيد كه از سر ابلهي بچگي ناداني اينو ميگم )

4-در مقابل دشمنانش ميتونست تسليم بشه. ميتونست بيعت كنه .
ولي اين كارش نشون داد كه براي انديشش ارزش قاپله. حاضر نيست به خاطر فشار و زوري كه روشه از چيزي كه بهش اعتقاد داره بگذره!!
در مورد معجزه كه گفتيد:
من شخصا با بررسي خيلي از چيز ها به اين نتيجه رسيدم كه پيامبران همه اشخاصي بودن مثل ما هيچ برتري در آغاز نسبت به ما نداشتن ولي به حقيقتي رسيدن كه خيلي شيرين بود و خيلي از چيز ها رو براشون روشن ميكرد پس خواستن با بقيه در ميون بذارنش.ولي در جواب اونهايي كه ميگن امامان هم مثل پيامبران من معتقدم اگه مثل اونها بودن ميشدن پيامبر و خود محمد پيامبر اسلامه كه ادعاي ختم نبوت ميكنه و اين نكته مهميه . خود امامان هم هيچوقت همچين ادعايي نكردن . اميدوارم صحبت هام ابهام ها رو بر طرف كرده باشه.

يه مساله:
به نظر شما مساله قيامت مساله گنگيه؟
اگه اينطوره بگيد تا با هم بيشتر صحبت كنيم.
يه نكته ديگه شما تا حالا قرآن رو خوندي كه ميگي معلم خوبي نيست؟؟؟
در مورد كتاب الله اكبر توضيح بديد تا با هم بحث كنيم.

اميدوارم چيزي رو جا ننداخته باشم.

خوشحال ميشم با هم در اين باره بحث كنيم البته اگه آقا مجيد بدش نياد:wink:

ادیب

Member
اما چند نكته :
1- اولا مطلبي را كه از شيخ عباس قمي نقل كرديد در كدام صفحه سفينه البحار آمده تا قبل و بعد آن را بخوانيم و معلوم شود كه ايشان در رد اين مطلب صحبتي مي كرده يا نام راويان آن معلوم گردد. چون در بسياري از كتب علمي يا تاريخي مطالبي را كه افراد مختلف در دين وارد كرده اند را مي آورند و خرافه زدايي و بر رسي علل مي كنند.
2- خود پيامبر به شانه سلمان مي زنند و مي گويند از قوم اين مرد كساني در آينده خواهند آمد كه دين خدا را حمايت خواهند كرد. و همه ميدانند كه سلمان از عزيز ترين هاي شماره 1 اسلام بوده است.
3- اين مطلب كه امامان و پيامبران دنبال قدرت يا زن بوده اند از تحريفاتي است كه سابقه زياد دارد و از اصول فلسفه غرب است چون :كافر همه را به كيش خود پندارد-- و نه تنها امام حسين كه امام حسن و پيامبر و خيلي هاي ديگر را با جعل هاي تاريخي مي خواسته اند خراب كنند و با وجود اينكه كتب بسيار در رد تاريخي اين مطالب نوشته شده جوانتر ها هم حق دارند كه ذهنيتشان نسبت به همه چيز داغان شود چون هنوز سراغ مطالب معتبر دين شناسي نرفته به خواندن خرافه نگاري ها پرداختنه اند. چه خوب است كه سري به كتابهاي شهيد مطهري بزنيد از داستان راستان گرفته كه زندگي امامان را در داستان هاي كوتاه و مستند آورده تا حماسه حسيني كه به بررسي علل قيام و تفاوت هاي زياد يزيديان و حسينيان و همچنين تحريفات عجيب و غريب در اين مورد پرداخته است.

سلام - راستش يه بار يه موضوع رو ديدم كه به دليل زياد شدن تعداد پيغام ها قفل شده بود.

بهتر نيست كه اين موضوع هم به دليل خارج شدن از بحث اصلي قفل بشه؟

اگه مي خواهيد با هم بحث كنيد بگيد من بهتون هر فضايي خواستيد (Nuke | MT) مي دم توش همديگه رو تيكه پاره كنيد.

با تشكر!!!!!!!

aminem

Member
شما مشكلي داريد با بحث ما؟؟؟
اگه مشكل داريد ميتونيد نيياد توي اين تاپيك.
تا وقتي كه مدير سايت مخالفتي نداشته باشه من به بحث ادامه ميدم.
در ضمن كسي از شما فضا خواست كه دخالت ميكنيد؟؟
(اميدوارم خيلي بد حرف نزده باشم)

سلام آقا امين

من هنوز منتظر اجازه ي مديرم كه پاسختان را بدهم.
در ضمن كنجكاو شدم سنتان را بپرسم
مرسي از جوابتان

nokia

Member
s_mehrdad68 گفت:
سلام آقا امين

من هنوز منتظر اجازه ي مديرم كه پاسختان را بدهم.
در ضمن كنجكاو شدم سنتان را بپرسم
مرسي از جوابتان
ار منظورتان منم
اينكه با احترام به قوانين انجمن و با خواسته مدير سايت آقاي علوي زاده من يك هقته خودم را از انجمن اخراج كردم و به خودم اجازه نمي دهم با نام سابق بعنوان مدير انجمن بسايت برگردم بعلاوه برگشتن من به انجمن تابع يك سري شرط و شروطي است كه به آقاي علوي زاده نوشته ام والا در صورت عدم رسيدكي به وضع انجمن بتونم ختي بعد از يك هفته به انجمن برگشته و همكاري بكنم
و مطالب بالا اصلا نمن ربطي ندارد هرگس هر فكر و نظري دارد مي تواند بنويسيد من فقط يه بيننده هم مانند شماها

سامان جون - چرا قهر كردي؟؟ هااان؟
يه كاري كه نبايد انجام مي شد | انجام شده <----
هيچ اتفاق ديگه اي هم نيفتاده.
حالا برا همين مي خواهي امثال من (كه كم هم نيستند) از اطلاعاتت محروم كني؟؟

ghasedak_

Member
آقا من شرمنده همه هستم
اصلا نمي خواستم بحث به اينجا ها بكشه
ولي حالا بذاريد منم يه چيزي بگم به اون آقايوني كه هنوز حقيقت حسين رو درك نكردن:
من اگر الان زندم و نفس مي كشم و روزي مي خورم و زندگي مي كنم از بركت وجود حسين هست
و اگر الان در اعماق گمراهي فرو نرفتم و بر خلاف بعضي ها در گرداب ابهامات ذهنم غرق نشده ام هم از بركت وجود اين آقاست
واقعا متاسفم براي بعضي از دوستان نه بخاطر حرف هاشون برا اينكه در مورد چيزي كه نمي دونند و اطلاع ندارند صحبت مي كنن.
يه سفارش به همتون مي كنم
امام هاي ما خيلي مهربونن و به اين راحتي چيزي از كسي به خاطر جهالتش به دل نمي گيرن
ولي اگر يه روزي چشم وا كردين و فهميديد اشتباه مي كرديد با چه رويي مي خواين بريد در خونه اينا؟؟!!

MrMohi

Active Member
من الان از هیئت بر میگردم و تا اومدم خونه یه راست رفتم سراغ سیستم و چون سیستم رو شبکه بود و داشت فایل داونلود میکرد گفتم بیام یه سری هم به اینجا بزنم ببینم چه خبره ! خوشم اومد تمامی دوستان با منطق و ادله صحبت میکنن . خوب بگذارید من هم یه چیزایی بگم . آقای سامان سوئدن این بار اولی نیست که اولیای خدا رو متهم به قیام بخاطر زن و پول و قدرت میکنن . نمیدونم فیلم عیسی پسر مریم رو دیدید یا خیر ! در این فیلم درست همون چیزهایی که شما در مورد امام حسین نوشته بودید رو در مورد حضرت عیسی و حضرت مریم نشون میداد و پیام فیلم این بود که حضرت مریم (س) وقتی در کوهستان بود با مردی آشنا شده و نتیجه این آشنایی حضرت عیسی (ع) میباشد (استغفرالله )
پس نتیجه این فیلم عیسی ع روح الله نیست و مادر او نیز یک شیاد هست
وقتی این فیلم تموم شد من با خودم گفتم این الاغی که این فیلم رو ساخته یعنی واقعا نمیفهمیده که با این مقدسات نمیشه شوخی کرد و اونها رو به مضحکه گرفت؟ یکسری استدلالات هم برای خودش داشت که به نظر خودش منطقی میومد . حالا سوال من از شما این ست : آیا من که یک مسلمانم و بر فرض و فقط بر فرض از مسیحیت چیزی نمیدونم باید حرفهای این آقا رو باور کنم؟ تازه نکته جالبش اینه که آقا کشیش هم بوده ! حالا پس هر غیر مسیحی که این فیلم رو ببینه باید به حقانیت مسیح و حلال زاده بودن اون شک کنه؟ دوست عزیز بر فرض اینکه فلان کس یک حرفی زده که نمیشه بدون تحقیق و جستجو از روی حرفش برداشت کرد میشه ؟ شما که از اعراب و آخوندها متنفرید (من هم همینطور) پس چرا درست منطق اونها رو پیش گرفتید ! دوست عزیز بهتر بود کمی در رابطه با زندگی امام حسین مطالعه میکردید آن وقت مطمئنا نظر دیگه ای داشتید

Re: امتياز دهي ...

با سلام ..
كار سوم آقا ميلاد ( ShirazPatogh ) : >|< >|< >|< >|< >|< >|< امتياز من : 6 امتياز ( بابا اي والله خيلي با هاش حال كردم )
كار اول آقا ميلاد ( ShirazPatogh ) : >|< >|< >|< >|< >|< امتياز من : 5 امتياز ( بخاطر اثري ديجيتال مذهبي البته به نظر من ) 
كار دوم آقا ميلاد ( ShirazPatogh ) : >|< >|< >|< >|< امتياز من : 4 امتياز ( خسته نباشيد . ساده و سنگين ) 

دوست عزيز اين نظر لطف شما به اين طرحها است ... ممنون

SMART گفت:
با تشكر از :
1- شيراز پاتوق كه طرحهاي زيبايي زده...
2- قاصدك كه اين مسابقه رو راه انداخت...

دوست عزيز ممنون كه نظر دادي ...
ضمنا راه اندازي سايتت رو هم تبريك مي گم و موفق باشي ...

خيلي به خودم فشار آوردم تا كه چيزي ننويسم ولي نشد.انقدر داغ كردم كه نگو.اگه پيروان اديان ديگه بيغيرتند كه بعيد مي دونم اينطور باشه.ما شيعه ها نمي تونيم تحمل كنيم به مقدساتمون توهين بشه. nokia با وقاهت تمام مي گه كه امام حسين با اينكه يك حرمسرا به دنبال خودش داشت بازهم دربدر به دنبال ارينب بود .اين ارينب كيه كه ما تا بحال در هيچ كتابي حتي اسمش رو هم نديدم.خواهشاً تا وقتي كه مدرك قوي نداري هيچ ادعايي نكن.در مئئرد اون صحبتت كه گفتي عاشفان حسين اندوه پرستاني هستند كه اغلب با ... مي خوام به عرضتون برسونم كه اطلاً اين طور نيست.من از وقتي كه چشم باز كردم با نام امام حسين آشنا شدم.و از همون بچگي به هيئت مي رفتم.و نه تنها اون مشحصاتي كه شما يرشمرديد ندارم.بلكه هر چه بيشتر مي گدره به زندگي خودم اميدوارتر مي شوم.چون امام حسين يه شخص نيست بلكه يه فرهنگه . در مورد حرف اخرتون هم بايد بگم كه مگه ما خودمون عقل نداريم كه تو دام به قئل شما ملاها بيفتيم و به سر و سينه خوئمون يزنيم.و هميشه وقتي كسي حرفي براي گفتن نداره شروع يه توهين كردن مي كنه.تا وقتي كه خدا هست ما هيچ اختياجي به ترحم شما نداريم.من با حرف امينم موافقم كه بعضي از اين كساني كه توي هيئتا به سرشون مي رنن فقط براي جلب توجه هست و بست. اين حرفهايي كه شما نقل ميكنين ميتونم بگم تماماً بدون مدرك سحبت ميكنيد. خيلي هرف دارم كه بزنم.انشا، ا... تا بعد.دم همتون گرم .
يا علي

iRWEBDES

Active Member
من به شدت با كار نوكيا يا همون آقا سامان خودمون مخالفم
خيلي ها ميدونند شايد من هم طرز فكرم شبيه سامان باسه اما واقعا از اين اشتباهش نميتونم بگزرم
سامان خان اينجا مجمعي هست كه از 100 درصد 90 درصد حداقل مسلمونند و يك مقدسات و يك حرمتي دارند
هر چيز يك حرمتي داره .
خونه يا كوچه يا هييت يا خود اين سايت بايد حرمت هرچيز رو نگه داشت و نبايد توهين كرد .
امام حسين يك پهلوان بي نظير براي مسلمانهاست كه ساليانه با رسيدن محرم خيليها سياه پوش ميشند و بر سر و سينه ي خود ميزنند من اين كار تمام مسلمونها رو تحسين ميكنم كه بعد از 1300 سال هنوز پاي بندند ( چه بسا اشتباه باشه )
من تو زمينه ي اديان خيلي مطالعه داشتم
نه مثل خيلي ها كه فقط كتابهاي مخالف اسلام بخونم كتابهاي اسلامي هم خوندم كه خيلي هاي اونها شبيهه كتاب طنز هستش ( ناراحت نشيد به خدا جدي ميگم ) و اينم ميدونم سه سال شما درس طلبگي خوندين ...
اما من خودم امام حسين رو تو دين اسلام بيشتر از خيليهاي ديگه قبول دارم ...
و بارها گفتم و ميگم كه براش سينه ميزنم زنجير ميزنم و شايد اشك هم بريزم
الآنم كه دارم اين نوشته رو مينويسم از هييتمون اومدم و تمام شونه هاي من به خاطر زنجير تركيده ...
از دوستان ديگر هم ملتمسانه خواهش ميكنم اين بحث رو ادامه ندند ...

مهرداد كوهي

pooya799

Member
1-آقامهردادواقعامن يه معذرت خواهي بزرگ به شما
بدهكارم من راجع به شمايه جورديگه فكرمي كردم وبااين نوشته آخرتون به اشتباه خودم اعتراف مي كنم ايشالاماروببخشي ...قربون هرچي عاشق راستين حسينه ...
2-سامان جان سامان عزيز شماهميشه ياروياورمجيدآن لايني ها هستي وهميشه هركمكي تونستي به مجيدآنلايني هاكردي بااينكه من واقعا ازنوشته هات دلگيرشدم واكثرمجيدآنلايني هاازتو رنجيدند شمابه همه ماتوهين مي كني شمابه مقدسات ما به مذهب مابه فهم مابه شعورما به احساسات ماتوهين مي كني واين چه عدالتيه؟ماكدوم وقت اين طوري داخل مجيدآن مستقيمابه دين شما به پيامبرشما توهين كرديم كه شمامقابله به مثل مي كنيد.
وقتشه عينك بدبيني روازروي چشمهاتون برداريدكي به شماگفته مسلمونها بايهودومسيحيت دشمنه شمابن لادن روملاك اسلام قرارداديد؟
اينو بدونيدكه اسلام مستقيماهم دركتابش قرآن وهم بوسيله پيامبرانش يهودومسيحي رومحترم مي دونه ومحمدروادامه دهنده راه موسي وعيسي مي دونه ديگه ازاين واضح ترمي شه
وتمام مسلمان هاي واقعي موسي وعيسي دوپيامبر دينهاي يهود ومسيحي رادوست دارندوآنهارامانندحسين ازپاكان مي دانندوآنهاهم مانندامامانمان مقدس مي دانيم ومطمپن باش هركس به عيسي وموسي توهين كندجلوي اومي ايستيم مگرنه اينكه دردين ما فاطمه ومريم وزن فرعون مصررا اززنان پاك دنيامي دانيم پس روي چه حسابي مي گوييد اسلام ويهود دشمنند.بله دشمني مابااين اسراييلي هاي نژادپرست پست آدمكش است كه آنهاراباقيمانده قوم بني اسراييل مي دانيم كه گوساله سامري رامي پرستيدندوازراه پيامبرآزاده شان منحرف شده اند.
لطفاكتمان حقيقت نكنيد حسين آزادمرديست كه به وعده هاي يزيد براي دادن پول وقدرت كه مي كوشيدبااين وعده هااورابخردپشت كردوباهفتادونفراعم از زن وبچه تشنه وگرسنه به جنگ لشكرهزاران نفري وتادندان مسلح يزيديان رفت تانمادي باشد براي حق طلبي تابه جهانيان بگويد حق رابگوييد وباناحق مبارزه كنيدحتي اگرهفتادودونفرتشنه وگرسنه وخسته درمقابل هزاران نفرباشيد...
آقاسامان اين مسابقه تبليغ دين نبودشماهم مي توانيدمسابقه طراحي پوسترحضرت عيسي وموسي رو راه بيندازيدوبه خاطراينكه به شماثابت كنيم مانندشما كه بااحساساتمان بازي كرديد آن هم درست زماني كه عذاداربوديم وبا بدن هاي خسته وزخمي ازسينه وزنجيرزدن قلبمون روهم شكستيد ولي بدورازهرتعصب خشك وكوركورانه مذهبي درمسابقه شماهم شركت مي كنيم واعلام مي كنيم كه عيسي وموسي وهمه آزادمردان جهان راهم مانندحسين دوست داريم اميدوارم به اشتباهتون پي ببريدغرور روكناربزاريد وازهمه مجيدآنلايني ها ازجمله خودآقامجيدعذرخواهي كنيدوبارديگه مثل هميشه مجيدآن لايني هاروتوي مشكلاتشون كمك كنيد
باتشكركوچيك همتون پوياحسيني

ادیب

Member
دوستان عزيزم سلام اين روز ها هم تموم ميشه اما تازه در اين ده روز يادگرفته ايم كه دستمون تو دست اماممون باشه تا گم نشيم .

اگه مي خوايم حسيني بمونيم با حرفهاش و مرامش آشنا تر بشيم تا در اداره هامون مغازه ها كارخانه ها و كوچه و خيابون و خونه هامون با همديگه حسيني رفتار كنيم . شمايي كه براي حسين دست از منم منم مي كشيد و هر چه داريد در چنته اخلاص براي آقاتون ميديد وفتي مي بينيد همين مردم توي خيابون معطل ماشينند سوارشون كنيد و قتي كارشون به امضا و كمك شما گيره كارشونو زود راه بندازيد و اينقدر همه كارها رو براي پول نكنيد .

مثل آقا مجيد كه روحيه جوونمردي و پولكي نبودنش به همه مون سرايت كرده و راحت هر چي بلديم به هم ياد مي ديم ..
عاشقاي حسين براي استقبال عملي از پسرش مهدي آماده تر بشيم يا علي

امام ما واقعا مظلوم است

سلام
اولا به نظر مي رسه اين همه آدم و ملا و دانشمند
اهل تسنن ؛ مسيحي ؛ يهوديا ؛ و...........
كه هر سال تو عزاداري امام حسين (ع) شركت ميكنند هيچي نميفهمند فقط شما آدم از خود زاضي پست كه از اسلام هيچي حاليت ني مسحيتم كه نزديك ترين دين به اسلام هر ساله به دست خودتون ويرايش مي كنيد و هر چي باب دل و روده خودتون هست توش ميريزيد دلتون خوشه كه مسيحي هستيد نديد امسال تلويزيون هم نشون داد اقليت هاي مذهبي در ايران چطور واسه حسين سينه ميزدن اقا سامان مشكل از شمااست
[align=center:3bbabdc832]شما مسيحي نيستي [/align:3bbabdc832]
تو اگه دلت به حال و احوال ايرانيا ميسوزه چرا رفتي اونور آب مرد باش پاشو بيا اين جا مشكلات رو حل كن فقط از ايراني بودن همين رو فهميدي كه اسلام بده مسلمونا سورمار خورند عرب ها پستند ايرانيا آخرشند * اگه عرب اون موقع سوسمار ميخورده (به قول سلمان رشدي استاد شما شما الان تو اخر تمدن و فرهنگ به قول خودت تو قرن 21 گوشت خوك ميخوري كه از شب تا صبح تو كثافت پر مي خوره ما قبلا با هم بحث كرديم هميشه هم از حقيقت فرار كردي اما سامان جان اينو بدون حسيني كه اين همه ادم براش سينه ميزنن حسيني كه بعد از 1400 سال كه داره ميگذره خيلي بزرگه ارزش و مقام اون پيش خدا از عيسي شما هم بيشتر اونو كه ميگم اطمينان دارم
اگه حسين بد بود جنايتكار بود تشنه قدرت بود فقط كافي بود با اون يزيد زنا زاده بيعت ميكرد تا از مال و ثروت دنيا هر چي مي خواد گيرش بياد
براي كسب قدرت لازم نيست با 72 دونفر بري جنگ لازم نيست بچه ات رو بكشند لازم نيست سر همه اصحابت از تن جدا بشه !!!!!
اون حسيني كه تو در موردش اين طور حرف ميزني كم دشمن نداشته
از جسدش از انگشتر تو دستش از زره اي كه به تن داشته از آبي كه بر همه استفاده از ان مباحه اين دشمنا كم نيستند ..........................

اين حرفا چه فايده به حال تو داره تو فكر ميكني همه ما هيچي حاليمون نيست فقط عاقل دنيا تويي

فقط اينو بهت بگم اين حسين بعد از 1400 سال هنوز كه هنوزه تو خيابونها عزاداري شو ميكنن حتي تو كشوري كه از اول با مامخالف بوده تو آمريكا نيويورك مگه ديروز نديدي ؟؟؟؟

هيچ وقت از بين نميره همين تويي كه داري به حسين تهمت ميزني موجب گسترش حسين هستي اينو اطمينان داشته باش

خيلي حرفهاي ديگه بود كه ميخواستم بزنم اما تو ارزشش رو نداري

اميدوارم به حق امام حسين جواب اين كارات رو بگيري
====================================
از بقيه دوستانم معذرت مي خوام اگه مطلبي رو گفتم لازم بود ببخشيد يكم بي ادبي كردم اما براي همچين ادمي لازمه

موفق باشيد
محمد حسن :wink: 8)

چرا.چون از حرفهاش خوشت نيومد دلت براش مي سوزه.دفعه قبل به آقا سامان گفتم.اين دفعه هم به تو مي گم .ما بچه مسلمونها احتياجي به ترحم و دلسوزوندن شما نداريم.شما و هم مسلكهاتون دلتون براي خودتون بسوزه كه معلوم نيست با اين سرعتي كه پيش مي ريد عاقبت كارتون چي ميشه.
اگه قرار بود امام حسين با صحبت چند تا آدم مثل شما تخريب بشه كه تا الان چيزي ازش باقي نموئه بوئ.ولي همونطور كه خودتون مي دونيد هر ساله يه پيروان دين اسلام داره افزوده مي شه.اين رو ئيگه نمي تونيد انكار كنيد.همين امام حسين ميدونيد تا بحال باعث شده كه چند نفر از هم ديناي آقا سامان مسلمون بشن.حنماً اونها چيزي حاليشون نبوده.فقط عقل كل شماها هستيد.من از قاصدك جان تشكر مي كنم.چون ناخواسته باعث شد چهره زير نقاب چند نفر مشخص بشه.و قطعاً مطمئن باشيد توي اين راهي كه پيش گرفته ايد بازنده فقط شما هستيد و شما.دم همه يچه مسلمونا گرم كه هيچ وقت نمي زارن به مقدساتشون توهين بشه.ايوالله.
و مكرو و مكرالله . والله خير الماكرين.
يا علي.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا