:-:-:-:-:-:-:-:-:||مسابقه بزرگ پروانه سرخ -ويژه طراحان||:-:-:-:-:-:-:-:-:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
iRWEBDES گفت:
سلام
من نميفهمم شما چرا دوست نداريد يكم از روي معلومات حرف بزنيد
آقا MohamadHasan شما چقدر در مورد تاريخ و اسلام و تاريخ اسلام ميدوني؟
مباحثه من با اقا سامان زماني شروع شد كه ايشون گفتند قرآن شما تحريف شده و جند ايه زياد و كم دارد و خلاصه تا به امروز هم ادامه داره كه تا الا ن كه با شما صحبت ميكنم يك دليل براي اثبات حرفشون به من ارايه نكردن
اين رو آقا سامان كاملا درست گفتند
قرآن كتاب نبوده ايرانيها اين كتاب را جمع آوري كرده اند ( البته يك پادشاهي به يكي از درباريانش اين دستور را داده بود كه متاسفانه اسم هيچ كدومشون يادم نيست چون من خيلي وقت پيش كتاب اين رو خوندم ... )
دليل و مدرك

iRWEBDES گفت:
سلام
مباحثه من با اقا سامان زماني شروع شد كه ايشون گفتند قرآن شما تحريف شده و جند ايه زياد و كم دارد و خلاصه تا به امروز هم ادامه داره كه تا الا ن كه با شما صحبت ميكنم يك دليل براي اثبات حرفشون به من ارايه نكردن
قرآن كتاب نبوده ايرانيها اين كتاب را جمع آوري كرده اند ( البته يك پادشاهي به يكي از درباريانش اين دستور را داده بود كه متاسفانه اسم هيچ كدومشون يادم نيست چون من خيلي وقت پيش كتاب اين رو خوندم ... )
دليل و مدرك
اگر بامن با

منطق دليل محكم استدلال صحيح بحث كنيد منم جواب رو با منطق معلومات ميدم دوست عزيز

saeednajafi

Member
iRWEBDES گفت:
سلام

و اينم بگم :
كفر عناد با حق است. كسي كافر است كه حقيقت بر او روشن شود ولي باز راه خود را در پيش گيرد و سرپيچي كند. كسي كه حقيقت را نداند و به دنبال آن نرود جاهل است و كسي كه به دنبال كشف حقيقت باشد آزاده.
خيلي زيبا بود ترنج جان ...

نمي خوام بهت گير بدم چون كاملا واضح و مبرهن است كه داري از روي معلومات حرف ميزني :!:

ولي هر وقت اسم يكي از اون كتابها يادت اومد بيا 100 گيگا بايت هاست بهت بدم .

در ضمن براي تكميل فرمايشات شما عرض كنم كه اون پادشاه رسول اكرم (ص) و اون درباري هم حضرت علي (ع) بود .

در ضمن اثبات اينكه قرآن تحريف نشده به راحتي امكان پذير است . (به صورت دلايل كاملا منطقي) انقدر ساده كه حتي تو هم ميفهمي ...

iRWEBDES

Active Member
دوست من در اين كه قرآن به پيامبر شما وحي شده شكي نيست و در اينگه امام علي و چندي ديگر اونها رو نوشتن هم شكي نيست اما اون رو تا قبل از اون پادشاه ايراني كسي كتاب نكرده اون پادشاه هم به نفع خودش خيلي جاهاي قرآن رو حذف كرده ( شايد هم اضافه ) در كتاب تاريخ دوم راهنمايي ( زمان ما ) يك اشاره ي كوچيك با اين مطلب شده بود سعي ميكنم يادم بياد كدوم كتاب و كدوم پادشاه بود ...

مهرداد كوهي

iRWEBDES

Active Member
Mohammadhasan گفت:
iRWEBDES گفت:
سلام
دليل و مدرك
اگر بامن با

منطق دليل محكم استدلال صحيح بحث كنيد منم جواب رو با منطق معلومات
ميدم دوست عزيز

اشتباهت همين جاست يعني اگر من نوعي از روي مدرك حرف نزنم شما نبايد اشتباه من رو بگي؟
من اشتباه كردم تو ام اشتباه ميكني؟
وقتي حرفي بي پايه ميبيني سعي كن با دليلي محكم زننده ي اون حرف رو قانع كني نه اشتباهش رو به قاطعيت نزديك تر كني
برادرانه بهت گفتم ...

مهرداد كوهي

nokia

Member
Mohammadhasan گفت:
.....................................................................

نمي خواستم اينطوري از اينجا برم ولي تو نفهم واحمق ازگل بي خواهر و مادر منو مجبور مي كني كه اوني كه لايق و شايسته تو هست برات بنويسم
تو حرومزاده به چه حق تونستي حرفهاي خصوصي را اينجا مطرح كني بيشرف بي پدر ومادر

آقا يكي بيايد در اين تايپك را تخته كنه بس مونه
صاحب سايت بلده بمن اخطار بده بيا اين ازگل از سايت بيرون كن هرچه بوده دهنش را مانند جاه توالت باز كرده بيرون ريخته من ساكت ماندم حالا ميايد حرفهاي خصوصي منم منتشر مي كنه

iRWEBDES

Active Member
nokia گفت:
Mohammadhasan گفت:
.....................................................................

نمي خواستم اينطوري از اينجا برم ولي تو نفهم واحمق ازگل بي خواهر و مادر منو مجبور مي مني كه اوني كه لايق و شايسته تو هست برات بنويسم
تو حرومزاده به چه حق تونستي حرفهاي خصوصي را اينجا مطرح كني بيشرف بي پدر ومادر
آقا يكي بيايد در اين تايپك را تخته كنه بس مونه
صاحب سايت بلده بمن اخطار بده بيا اين ازگل از سايت بيرون كن هرچه بوده دهنش را مانند جاه توالت باز كرده بيرون ريخته من ساكت ماندم حالا ميايد حرفهاي خصوصي منم منتشر مي كنه
آقا مجيد اين تاپيك رو قفل كنيد لطفا هر چه سريعتر تا باعث كدورت بيشتري نشده

مهرداد كوهي

saeednajafi

Member
اولا
خوب شد بالاخره فهميديم طرف چيكارست

ثانيا مهرداد جان
شايد اين توضيحات باعث باشه آقا مجيد منو بندازه بيرون
ولي خوب اين طور كه از نوشته شما بنظر مي رسد شما فقط با حذف آيات مشكل داريد كه به راحتي قابل حل است
چون خوب است بدانيد كه شبهاتي كه به تحريف قرآن وارد مي شود سه دسته اند
1- تحريف به اضافه
2- تحريف به نقصان (حذف)
3- تحريف به تغيير

با اين دو فرض ايراد شما را پاسخ مي دهم :
1- شما مسماني و به كليت قرآن اعتقاد داري (همانطور كه از گفته هايتان برداشت مي شود)
2- فقط شبهه دوم را در ذهن داري

استدلال خيلي ساده است

اگر عدم وجود تحريف نوع اول را بپذيريم ( كه با استفاده از فصاحت و بلاغت قرآن اثبات مي شود و فرض كرديم شما پذيرفته ايد )
مقدم (فرض) 1 : هيچ آيه اي به قرآن اضافه نشده است
مقدم (فرض) 2 : در قرآن آيه اي داريم كه اگراشتباه نكنم در سوره حجرات است (الان در دانشگاه هستم و قران دم دست ندارم وگر نه دقيق مي نوشتم كجاست)
كه:
:: انا نحن نزلنا الذكر و انا له لحافظون ::
-------------------------------------------------------------

و با توجه به اين آيه به وضوح خدا تعهد كرده كه خود خدا از آن حفاظت ميكند

در نتيجه تحريف به نقصان وتغيير نداريم

--------------------------------
در ضمن اثبات فرض 1 يه خورده پيچيده است كه اگر آن را هم قبول نداريد بفرماييد ما در خدمتيم

nokia

Member
saeednajafi گفت:

اينو تو نوشته اي درسته حالا فهميدي اشتباه كردي

saeednajafi گفت:
اولا

در هر حال يه معذرت خواهي بدهكاري
از اينها گذشته من در مقابل اون همه حرفها كه اون بالا بر عليه من نوشته شده بود ساكت بودم هيچ حرفي ننوشتم تا اينكه اومدم يه متن خداحافظي و بدرود با شما دوستان بكنم كه ديدم محمد حسن پيامهاي خصوصي منو رو كرده گذشته از ان كه اون همه برام بد و بيراه نوشته بود من سالت بودم براي اينكه هميشه خواب ابلهان خاموشي است
اما نتونستم در مورد انتشار پيام حصوصي من از طرف وي ساكت باشم اگر دستم بهش ميرسيد شلوارشو مكيشدم پايين تا بفهمه با كي طرف هست اونوقت شما بدون خوندن نطرات اون بيشرف پست و نظرات من همينطوري پريدي وسط و اون حرف را به من نوشتي حالا اگر پاسخت را ميدادم چي مي شد

همه مانند شما نيستند همه جاي اين تايپك خونده ميشه
مظلوم نمايي هم بكني فايده نداره
من بازم دوستت دارم اگر همينجا معذرخواهي هم بكني همه چيز تموم ميشه ازت هم هيچ كدورتي ندارم
خوش باشيد

iRWEBDES

Active Member
saeednajafi گفت:
اولا

ثانيا مهرداد جان
شايد اين توضيحات باعث باشه آقا مجيد منو بندازه بيرون
ولي خوب اين طور كه از نوشته شما بنظر مي رسد شما فقط با حذف آيات مشكل داريد كه به راحتي قابل حل است
چون خوب است بدانيد كه شبهاتي كه به تحريف قرآن وارد مي شود سه دسته اند
1- تحريف به اضافه
2- تحريف به نقصان (حذف)
3- تحريف به تغيير

با اين دو فرض ايراد شما را پاسخ مي دهم :
1- شما مسماني و به كليت قرآن اعتقاد داري (همانطور كه از گفته هايتان برداشت مي شود)
2- فقط شبهه دوم را در ذهن داري

استدلال خيلي ساده است

اگر عدم وجود تحريف نوع اول را بپذيريم ( كه با استفاده از فصاحت و بلاغت قرآن اثبات مي شود و فرض كرديم شما پذيرفته ايد )
مقدم (فرض) 1 : هيچ آيه اي به قرآن اضافه نشده است
مقدم (فرض) 2 : در قرآن آيه اي داريم كه اگراشتباه نكنم در سوره حجرات است (الان در دانشگاه هستم و قران دم دست ندارم وگر نه دقيق مي نوشتم كجاست)
كه:
:: انا نحن نزلنا الذكر و انا له لحافظون ::
-------------------------------------------------------------

و با توجه به اين آيه به وضوح خدا تعهد كرده كه خود خدا از آن حفاظت ميكند

در نتيجه تحريف به نقصان وتغيير نداريم

--------------------------------
در ضمن اثبات فرض 1 يه خورده پيچيده است كه اگر آن را هم قبول نداريد بفرماييد ما در خدمتيم
آقا نجفي ميتوني تمومش كني؟
با اين استدلالهاي قشنگت؟
چون خدا آيه داده كه خودش از قرآن محافظت ميكنه كسي نميتونه دست توي قرآن ببره و يك كلمه و يا يك آيه اضافه يا حذف كنه و يا تغيير بده؟
اصلا از كجا معلوم قرآن براي خداست؟
لطفا جواب نده
خواهش ميكنم
تمومش كنيد
تمومش كنيد

مهرداد كوهي

ghasedak_

Member
سلام خدمت تمام برادرا
اين اولين بار و آخرين باري بود كه من اينجا چيزي نوشتم
و باور كنيد من خجالت مي كشم ديگه به اين جا بيام
اصلا قرار ما اين نبود
فقط يه مسابقه ساده بود
حالا مي فهمم چرا ما ايراني ها اين همه بلا سرمون مياد
آخه بابا شماها كه اكثرتون دم از آزادي بيان و انديشه مي زنيد چرا؟!!؟
اينم آزادي!!!
وقتي خودتون داريد پيشنهاد مي ديد اين تاپيك قفل بشه يعني چي
نه اينكه يعني ما جنبه نداريم مثل آدميزاد حرف بزنيم؟!!
ببخشيد از اينكه دارم تند حرف بزنم
آخه واقعا اين حركتا ديگه قابل تحمل نيست
من نمي خوام از هيچ كس و هيچ قشري دفاع كنم فقط مي خوام بگم خيلي طول مي كشه تا ما به فرهنگ آزاد بودن برسيم
در ضمن آقا سامان:
اگر شما و امثال شما به من به دين من و به تمام مقدسات من هم توهين كني و تمام اعتقادات من رو هم تكذيب كني حتي به اصطلاح خودت با سند و مدرك
باز هم ذره اي از عشق من به حسين كم نخواهد شد
و يه پيشنهاد دارم براي شما آقا سامان:
اگر خواستي يك زماني مسيح رو بشناسي بايد بري سراغ حسين و از حسين سراغ مسيح رو بگيري تا اونوقت به عظمت مسيح پي ببري
و مطمپن باش اگر روزي مسلموني به مسيح توهين كنه به حسين قسم خيلي سخت تر از اون طوري كه بايد باهاش برخورد كنم ُ رفتار مي كنم.

اگر كسي خواست از اين به بععد روند مسابقه رو دنبال كنه يه سايت
http://mosabegheh.noorolhoda.net
بره- براي ارتباط با من هم از ين به بعد با ايميل
[email protected]
تماس بگيريد

[align=center:d2d022c2a7]والسلام
قاصدك[/align:d2d022c2a7]

saeednajafi

Member
دقيقا همين است در بحث صفات خدا مطرح مي شود كه خداوند متعال قادر مطلق است و در نتيجه كسي نمي تواند مخالف اراده او كاري انجام دهد

اگر نياز هست قادر بودن خدا را نيز اثبات كنيم

من با اين دو فرضي كه گفتم استدلال كردم
اگه لازم مي دونيد با استدلال بر وجوب وجود واجب الوجود سپس وجود نبوت و بعد بحث خاتميت حضرت رسول و سپس ...
بحث را ادامه بدهم

saeednajafi

Member
من شخصا از بابت اون جمله اي كه در باره آقا سامان گفتم از ايشون عذر خواهي مي كنم .
خوب هر كس ممكنه يه وقتي شاكي بشه و يه چيزي بگه ولي دليل نميشه كه من بگم سامان دقيقا همون چيزيه كه تو اون پاسخ نوشته .

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

باز هم طبق معمول سه چهار روز نتونستم بیام توی سایت متاسفانه مباحثی صورت گرفته که باعث ناراحتی خیلی ها شده...

خب باید بگم که من وقتی خواستم این نامه رو بنویسم شاید بیش از 10بار اونو تغییر دادم.. چون به قدری از دست بعضی از دوستان دلخور بودم که هر دفعه یک چیزی نوشتم ولی باز دوباره ادیت کردم و تغییر دادم...
این بار قصد دارم فقط یک کلمه بنویسم و اینکه واقعا متاسفم...

البته اول برای خودم متاسفام چون که این انجمن به جای اینکه برای رفع مشکلات کاربران باشه باعث شده برای کاربرا مشکل ساز بشه... مثل اینکه یادتون رفته این سایت برای چی ساخته شده! ما هر جا میریم و هر جا میشینیم دعوا و بحث سیاسی و مذهبی و ... هستش میام توی این سایت باز هم میبینیم همونطوریه..!
بابا مگه سایت قانون نداره؟! چرا عادت کردیم که حتما باید تذکر داده بشه، دسترسی بسته بشه، یا یک بار جلو دیگران یک نفر رو خراب کنیم بعد متوجه این بشیم که اشتباه کردیم؟! مگه چندین بار که از این بحثها پیش اومده همون موقع نگفتیم دیگه ادامه ندین... اینجا جای این حرفها نیستش؟! چرا با کارهاتون یک کاری میکنید که آدم از کرده خودش پشیمون بشه!!!!!؟؟؟؟

مگه قراره ما توی این سایت آموزش مذهب و دین بدیم که بیایم سر درست بودن یا غلط بودن اون بحث کنیم؟! من توی تاپیک قبلی خودم هم گفتم که هر کسی که فکر میکنه این تاپیک اذارش میده میتونه نیاد توی این تاپیک ...! چرا میاین جو رو خراب میکنید؟!

جناب nokia (من شما رو به عنوان کاربر معمولی در نظر گرفته ام ) همونطوری که از قوانین سایت پیداست اهداف سایت کاملا مشخصه... لطفا به چند صفحه قبل بر گردید و ببینید چه کسی این بحث رو شروع کرده؟! اون وقت انتظار دارید که من اصلاحات انجام بدم؟! میشه بگید اشکال این تاپیک چی بود؟ چه نیازی داشت که من این تاپیک رو پاک کنم؟! آیا غیر از این بود که چند نفر میخواستند برای عقاید و نظرات خودشون پوستر طراحی کنند؟! این خلاف قوانین هستش؟!
شاید با خود بگویید آن طرحی که من با آی دی دیگر خودم زدم هم عقاید من بوده.. عقاید شما کاملا محترم هستش و دیدین که پس از اینکه طرح شما توسط چند نفر دیده شد و بدلیل اینکه از نظر اخلاقی با اینجا مقایرت داشت اون پاک شد و بحث تموم شد و کار طراحی ادامه پیدا کرد. پس چرا دوباره بحث رو شروع کردید؟! اون وقت آقا سامان چطور انتظار دارید که من به شما تذکر بدم... من هر وقت هم که برای شما پیغام خصوصی ارسال کردم و در یک موردی تذکر دادم همیشه قبلش از شما معذرت خواهی کردم چون خودم رو در اون حدی نمیدونم که به شما که جای استاد من هستید تذکر بدم! آیا برای بر قرار عدالت و پیروی از قوانین نباید به عنوان کسی که در انجمن خلاف قوانین عمل کرده اولین نفر به شما تذکر داد؟! من خودم دوست نداشتم که به مدیر سایت به کسی که همه میشناسنش و خودم هم ارادت خاصی به اونم دارم تذکر بدم و جو مدیریت رو جلو کاربران خراب کنم...

من اصلا نمیخوام توی بحثهایی که مطرح کردین وارد بشم چون نه خودمو در اون حدی میبینم که بخوام بیام از اسلام یا هر چیز و هر کس دیگه ای دفاع کنم و نه اینکه تمایل دارم دین و مذهب خودمو به رخ دیگرون بکشم...

ضمنا این تاپیک حذف نمیشه تا زمانی که دلیل قطعی بحثهای بوجود اومده مشخص بشه و زمانی که مشخص شد کسی که بانی این مباحث بوده برای همیشه قطع دسترسی خواهد شد.

لطفا ریپلایهایی که میزنید فقط جهت توجیه کار خودتون باشه نه برای دفاع از دیگران.. چون تمام کسانی که در این تاپیک شرکت کرده اند به نوعی مقصر محسوب میشوند...

از همه هم معذرت میخوام که تند بر خورد کردم چون واقعا دیگه تحملم تموم شده و با همین کارهاست که امروز فردا این انجمن رو تعطیل کنم ... نکنه فکر میکنید الان از این انجمن من روزی چندین هزار تومن در آمد دارم که میام و اینجا سر میزنمو کنترل میکنم و ... نه عزیزان ... این انجمن سود مالی که برام نداره هیچ برام شده مثل مشکل بزرگ که تمام فکر و ذکر من رو توی روز به خودش جلب کرده ... پس ازتون خواهش میکنم به موضوعاتی که مطرح میشه و حرفهایی که زده میشه منطقی بر خورد کنید...

از آقا سامان هم همینجا من معذرت میخوام اگر که باهاشون تند صحبت کردم شاید خیلی از کاربرها ندونند اما زحماتی که سامان برای انجمنها کشیده و من خودم به شخصه (تحت هر شرایطی چه در سایت و چه خارج از سایت) ارادت خاصی به آقا سامان دارم ...

مجید

nokia

Member
ghasedak_ گفت:
سلام خدمت تمام برادرا
.......حالا مي فهمم چرا ما ايراني ها اين همه بلا سرمون مياد
آخه بابا شماها كه اكثرتون دم از آزادي بيان و انديشه مي زنيد چرا؟!!؟
اينم آزادي!!!
وقتي خودتون داريد پيشنهاد مي ديد اين تاپيك قفل بشه يعني چي
نه اينكه يعني ما جنبه نداريم مثل آدميزاد حرف بزنيم؟!!
ببخشيد از اينكه دارم تند حرف بزنم
آخه واقعا اين حركتا ديگه قابل تحمل نيست..........
قاصدك[/align]

از اين حرفهات خوشم اومد واقعا علت پسرفت ما همين است ما جنبه نداريم مثل آدميزاد حرف بزنيم
من در مقابل حرفهاي شماها و بخصوص محمد ساكت بودم تا اينكه اون پيام خصوصي منپ در عام مطرع كرد

ghasedak_ گفت:
در ضمن آقا سامان:
اگر شما و امثال شما به من به دين من و به تمام مقدسات من هم توهين كني و تمام اعتقادات من رو هم تكذيب كني حتي به اصطلاح خودت با سند و مدرك
باز هم ذره اي از عشق من به حسين كم نخواهد شد
...........
اين را بدانيد اين شما بوديد كه ناخواسته با طرح اين مسله به من و ساير اقليتهاي مرهبي توهين كرديد و سپس شروع به مظلوم نمايي و حرفها پشت سرمن
چه ميشه كرد جماعت ايراني مقلد است تا كسي يه چيري مينويسد ديگران هم پشت سرش طوطي وار همون را تكرار مي كنند
من همهنطور كه تمام اين 9 صفحه را نكاه كنيد ساكت بودم هر چه هم در مورد من نوشتيد چيزي ننوشتم تا اينكه بنام نوكيا اومدم و در صفحه 6 نوشتم مطلبي از حاج شيخ عباس قمی كه خود مسلمانها بهش اعقاد دارند نوشتم شما دوستان باز به عوض رفتم و مطالعه اون كتاب دوباره چماقهايتون را بسوي من نشان رفتيد باز هم من چيزي بهتون ننوشتم
آيا اين است منطق اسلام يا اينكه همه مشكلات بايد توسط تيع شمشير و زور حل كنيد منطق آرادي شما كجاست برفرض كه من اشتباه كردم آيا پاسخ اشتباه را با شمشير داد فحش و بدو بيراه گفت منطق شما منطق زور است يا فلسفه با دليل و برهان
در آخر نوشته هايتون هم مظلوم نمايي كنيد و ....
اينكه نشد بايد مانند مردها اگر اخل بحث خستيد وارد شويد و الا اگر بخواهيي سفسته بكنيد بحاي نمي رسيد
شاد باشيد
و نور خداوندم يهوه بر قلبهايتان بتابد

saeednajafi

Member
توجيه بنده :
1 - در اويل اين مبحث بنده سعي در بيرون كشيدن بحث از انجمن داشتم ولي خوب نشد و خود را مقصر نمي دانم
2- در اين اواخر همانطور كه ذكر كردم بنده با علم به اينكه دارم كار خلاف مقررات انجام ميدهم اين كار را كردم ( و با دلايل شخصي اين كار را لازم ديدم) و قبول دارم عمل من كاملا مخالف قوانين بوده عواقب ناشي از آن را هم مي پذيرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا