:-:-:-:-:-:-:-:-:||مسابقه بزرگ پروانه سرخ -ويژه طراحان||:-:-:-:-:-:-:-:-:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooya799

Member
saman_sweden گفت:
ghasedak_ گفت:
به نام خدا
به بهترين طرح گرافيكي اعم از پوستر - كليپ هاي فلش - بنر و... در رابطه با قيام امام حسين(ع) - ماه محرم و ... يك ربع سكه بهار آزادي جايزه مي دهيم.
به نفرات دوم و سوم نيز هر نفر 30مگابايت هاست رايگان تعلق مي گيرد.
هدف اين طرح بيشتر شناسايي نخبگان طراحي ايران هست.
توجه داشته باشيد هجم آثار بايد طوري باشد كه بتوان آنها را در سايت به نمايش گذاشت.
اندازه آثار بايد حداكثر 20*20سانتی متر باشد.
آخرين مهلت ارسال طرح: 14 محرم امسال

[align=center:1fa67ad7df]
*****توجه*****
لطفاً برای ارسال عکس و رأی دان به سایت
http://mosabegheh.noorolhoda.net
مراجعه کنید
[/align:1fa67ad7df]

[align=center:1fa67ad7df]www.noorolhoda.net[/align:1fa67ad7df]

سلام دوست عزيز

از اين بابت من از شما كه نويسنده اين تايپك هستيد و همچنين از ساير دوستان كه به نوعي باعث آزردگي خاطر شد پوزش مي طلبم
تقصير من بودم بجاي قفل كردن اين تايپك يه عمل متقابلبه مثل همون دادن لينك نامربوط اقدام نمودم
راستش آدم وقتي در اون نقطه عصبانيت قرار مي گيره ديگر قدرت فكر كردن پيدا نمي كنه بلكه ميخواهد عمل مقابله به مثل انجام دهد كه خوشبختانه عصباني من نيم ساعت بعد خاموش شد تا برسم خونه واون لينك را بدارم 3-2 ساعت طول كشيد موضوعي بيشتر بعد ار آن منو ناراحت كرد دوستان بعد از آن نه يك بار نه دوبار بار با اون پيامهاي كنايه آميز و تهديدي هرگه بود بمن ومذهب من گفنتد تا اينكه آقا مجيد يه پيام داد و گفت نمي تونه دسترسي منو قطع كنه اما ارم ميخواهد يم هقته به انجمن نبام منم براي اينكه قانون براي همه يكي است و عدالت اجرا بشه نيامدم تا اينكه بعضي از دوستان خيلي پا از گليم خود فراتر گذاشتند مجبور شدم با يك نام ديگر بيام و يه سند از يه نويسنده اي كه خود شماها بهش اعتقاد داريد نوشتم كه بجا بود ولي همون تايپك اتش زير خاكستر را شعله ور تر كرد دوستان اينبار چشمان را از حقايق بستند و هر چه بود نوشتند در صورتي اگر يكي ميرفت اون كتاب را ميخوند مي فهميد كه من از خودم ننوشته ام خلاصه ....
اميدوارم تمام دوستان به عقايد همديگر احترام بگذارند و مواظب باشند كه چه تايپكي مي نويسند فعلا كه تصميم نگرفته ام به انجمن بيام از يه حركت انقلابي آقا بابك خوشم اومد اومدم به اون پاسخ بدم و نامه ها را كه تل انبار شده بود بررسي كنم و ضمن پوزش خواهي از دوستان كه از هيچكس ما كينه اي نداريم اگر كينه ور بودم راحت مي تونستم دسترسي و تمام بساط بعضي ار دوستان را كه واقعا مرا ناراحت كرده اند ببندم اما اينكار را نكردم و نميكنيم براي اينكه در وطيفه خود ميدانم آنچه بلدم به ديگران بياموزم و همچنين از ديگران ياد بگيرم
شاد باشيد
سامان جان خوشحال شدم كه شماروباآي دي هميشگي مي بينم واگه ازتصميمت صرف نظركني بيشترخوشحال مي شيم مساپلي كه پيش اومد براي من يكي كه خيلي سنگين وغيرقابل هضم بود وچون جوي كه پيش اومده بودنمي پسندم بنابراين تصميم گرفته بودم توي اينجاچيزي ننويسم اميدوارم كه ازاين به بعدبه دين واعتقادات هم احترام بزاريم ومشكلات هم رودرموردكامپيوترواينترنت حل كنيم وشمامثل هميشه كمك حال مجيدآن لايني ها باشي

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

آفرين به آقا سامان گل ! خيلي باحالي ! :wink:

آقا مهرداد شما رو فراموش نكرده و نميكنم ! هرگز ! :lol:

ميبينم كه استاد ساطلي هم برگشتن ! :lol:

خوش باشيد....

علي 8)

iRWEBDES

Active Member
دمت گرم سامان خيلي خوشحال شدم
علي جان منم انقدر از معلومتت استفاده كردم هميشه در خاطرم هستي ..

مهرداد كوهي

shahrokh_xp

Active Member
آقا علي منم تبريك ميگم.ولي خودمونيما اين دعوا هر چيش بد بود برگشتن آقا عليش (ali_ix ) خوب بود!!

Ali_ix

Well-Known Member
shahrokh_xp گفت:
آقا علي منم تبريك ميگم.ولي خودمونيما اين دعوا هر چيش بد بود برگشتن آقا عليش (ali_ix ) خوب بود!!

سلام

ممنون ! به جونه خودم اومدم همين چند خطو بنويسم برم ! :wink:

موفق باشيد....

علي 8)

kami_mz

Well-Known Member
بيخود كردي اومدي همينارو بنويسي! مگه ولت مي كنم. خيال كردي.

Ali_ix

Well-Known Member
kami_mz گفت:
بيخود كردي اومدي همينارو بنويسي! مگه ولت مي كنم. خيال كردي.

ااااه كامران ! اين چه قيافه ايه براي خودت درست كردي ! تو كه انقد خوش تيپ نبودي ! :lol: :wink:

MrMohi

Active Member
من هم خوشحالم که بالاخره این مسئله به یک جای خوب ختم شد ! از همه دوستان هم متشکرم

saman_sweden

Active Member
behrouzstar گفت:
آقا آخرش تايتانيك مرد بود يا زن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا فهميدين اوسكار نامزديش و بهم زد با .... ؟؟؟
يه يه يه .. چقدر خنديديم ....

درصورت تكرار دسترس جنابعالي قطع مي شود البته اين پيام شما را حذف نمي كنم براي اينكه دوستان سر اين تايپك قدري بمن حساس هستند و الا اين پيام شما جاش اينجانيست
دفعه آخرتون باشه

iRWEBDES

Active Member
علي منم نميزارم بري
كلي ازت مسايل هك !!! ياد ميگرفتيم

مهرداد كوهي

بابا سامان جان .. بي خيال تو رو خدا ... چي گفتم مگه .. بابا مرام من چي كاره بيدم ؟؟ من اصلا به اين چيزا كار ندارم .. چون دوزاريم آخرشم نيوفتاد اين و گفتم .. ولي قربون آقا ... ما كوچولوي شما و بچه هاي گل هستيم .. اين حرفا چيه . اگه برداشت بدي داشتي بيا اول بزن زير گوش من. بعدم من معضرت مي خوام .. قربون آقا.

iRWEBDES

Active Member
اين تاپيك بزرگترين - پر جنب و جوش ترين - بد ترين و آموزنده ترين از نظر اخلاقي تا به اين لحظه شناخته شد .
( شوخي! )

مهرداد كوهي

saman_sweden

Active Member
اين تايپك قفل مي شود اونايي هم كه طرح دارند نويسنده تايپك آقاي ghasedak_ لينك داده بفرستند اونجا
درضمن اگر نويسنده تايپك آقاي ghasedak_ با اين دو - سه پيام اخير موافق باشند مي توانند تماس بگيرند قفل را باز مي كنيم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا