:-:-:-:-:-:-:-:-:||مسابقه بزرگ پروانه سرخ -ويژه طراحان||:-:-:-:-:-:-:-:-:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ادیب

Member
[B]تشرف يك سرباز زن امريكايى به حرم مطهر امام حسين عليه السلام[/B]

بسم الله الرحمن الرحيم

به گزارش خبر نگار ما از كربلا در هفته گذشته يك سرباز زن امريكايى در حالى كه لباس شخصى بر تن و پرچمى سبز در دست داشت وارد حرم مطهر امام حسين عليه السلام شد و با چنگ انداختن در ضريح آن حضرت، فرياد مىزد: بيبى، بيبى؛ بچه، بچه.

زائران آن حضرت كه از رفتار سرباز زن آمريكايى در آن مكان شگفت زده شده بودند، او را در ميان گرفته، جوياى دليل حضور او و فريادهايش شدند.

او در پاسخ گفت: در مدت حضور خود در كربلا به عنوان نيروى نظامى امريكايى، بارها شاهد بودم كه زنانى با در دست داشتن پرچم سبز به زيارت اين بزرگان آمده، آنان را در درگاه خدا وسيله قرار مىدهند تا خداى متعال به بركت صاحبان اين قبرها، نيازهايشان را برآورد. از اين رو با در دست گرفتن پرچم سبز، به اين جا آمده ام تا از خدا بخواهم، پس از سال ها بى فرزندى و نابارورى فرزندى به من عطا كند...

در انتهاى اين خبر آمده است اين زن آمريكايى با خود پيمان بست كه اگر خدا به او فرزندى داد نام او را « حسين» خواهد گذاشت و مسلمان خواهم شد و آن را اعلان خواهد كرد.
( از اینترنت)

اینهم آدرس فلش ما : http://www.sharemation.com/adibnoor/hossain--.rar

mahdi pour

Member
سلام .
اينم كار من . لطف كرده نظر دهيد.
البته ببخشيد

سايز كار 15 * 15 سانتي متر
dpi=300pixel/in

مهدي پور

iRWEBDES

Active Member
آقا مهدي پور لطف كن اين عكس رو از اينجا بردار و روي يك جاي ديگه آپلود كن و لينكش رو بزار
خيلي ممنون

مهرداد كوهي

alix

New Member
سلام به دوستان عزيز
اگه اجازه بديد تا من به اين آثار يك نظر نا قابل بدم ...
( به ترتيب پروانه )
كار اول آقا ميلاد ( ShirazPatogh ) : >|< >|< >|< >|< >|< ( بخاطر اثري ديجيتال مذهبي البته به نظر من )
كار آقا علي ( Scorpio ) : >|< >|< >|< >|<
كار دوم آقا ميلاد ( ShirazPatogh ) : >|< >|< >|< >|<
كار آقاي مهدي پور (mahdi pour) : >|< >|< >|<
كار آقاي سعيد طاهري ( Saeid_Taheri ) : >|< >|< >|<
كار آقا بهنام ( BeHnAm_akb ) : >|< >|< >|<
كار آقاي مهرداد كوهي ( iRWEBDES ) : >|< >|< >|<
كار دوم آقا اديب ( اديب ) : >|< >|< >|<
كار اول آقا اديب ( اديب ) : >|< >|<
( ضمن تشكر از كليه دوستان ... شايد كار بعضي از دوستان هم من نديده باشم ولي من سعي مي كنم در صورتي كه كارهاي ديگه رو ديدم به اين نظرات اضافه كنم يا با اجازه دوستان امتيازها را تغيير بدم ... به هر اميدوارم دوستان ناراحت نشده باشند ... دوستان اين نظرات شخصي من هست )
حالا اگه كسي ندونه فكر مي كنن كه دارم جوايز اسكار رو مشخص مي كنم ...
و از دوستان ديگه كه قصد ارايه نظر رو دارن به نظر من اگر از پروانه استفاده كنن فكر كنم مفيد تر باشه ...

كوهي گفت:
و در مورد 1-2 تا طرح مطمپنم كه اونايي كه فرستادند نساختند لطفا طرحهايي اراپه كنيد كه خودتون ساختيد مرسي... سوء تفاهم نشه ها ...
دوست گرامي شما چرا با اين اطمينان حرف مي زنيد ... تمام كساني كه اينجا اثر ارايه دادند زحمت كشيدند شما چرا با زدن اين حرف براي رسيدن به اهداف خودتون كار اونا رو زير سوال و شك و شبحه مي بريد ... بهتره بجاي اين كارا به رقابت سالم بپردازيد نه ديگران رو ...

با تشكر

iRWEBDES

Active Member
به اهداف خودم؟
آقاي عزيز من هيچ وقت براي رسيدن به مطالبات خودم از اين روشها استفاده نكردم
اگر ميخواستم اين كار رو كنم حتما ميگفتم كه كدوم طرح و از طرف كي
من 1-2 تا از اين طرحها رو ديدم فبلا
در همينجا هم اعلام ميكنم اگر در پايان مسابقه اثر من برنده شد من هيچ جايزه اي از هيچ كس قبول نميكنم .
با اينكه ميدونم كارم در سطح بقيه نيست اما من از اين مسابقه با اجازه ي همگي كشيدم كنار
خوشم مياد خيلي جسارت داري .
در اولين ارسالت اينطوري حرف زدي.

مهرداد كوهي

mahdi pour

Member
iRWEBDES گفت:
آقا مهدي پور لطف كن اين عكس رو از اينجا بردار و روي يك جاي ديگه آپلود كن و لينكش رو بزار
خيلي ممنون

مهرداد كوهي
جناب اگه براي سايز بزرگش ميگي شعر زير يادم آمد :
برگ سبزي است تحفه درويش
چه كند بيچاره ندارد بيش

ما فضايي براي آپلود نداريم .
ميخواهيد فايل فشرده قرار دهم.
يا نظر ديگري داريد

MrMohi

Active Member
من از همون اول که دیدم مسابقه از حالت رقابت خارج شده و به حاشیه رفته تصمیم گرفتم شرکت نکنم

mahdi pour

Member
اين مسابقه هم مانند مسابقه
wallpapers مجيد آنلايني كه مشخص نشد چه شد و چطور ميشود محكوم به فنا ميباشد . زيرا ...

ghasedak_

Member
سلام
آقا راستش دلم نيومد خودم در اين مورد طراحي نكنم
بلاخره اين از طرح من ولي چون خودم مجري مسابقه هستم جايزه بهش تعلق نمي گيره :)
فقط برا اينكه فكر نكنين بچه مثبتا چيزي بارشون نيست.
تازه عكس بكگراندشم خودم قاچاقي توي كربلا گرفتم.
در ضمن دارم يه قسمت سايت طراحي مي كنم ويژه همين مسابقه
و همچنين قابل توجه برخي از دوستان:
1- اين مسابقه تا آخرش ادامه پيدا مي كنه چون چيزي كه اسم حسين روش باشه هيج وقت محكوم به فنا نيست .
2- استقبال از اين مسابقه خيلي بيشتر از اون چيزي بود كه من فكر مي كردم و انتظار هم ندارم همه شركت كنن.
3- بعد از راه اندازي سايت اطلاعاتي بعدي رو بهون مي دم.

اين هم از طرح هاي من.البته زياد روشون كار نكردم .
خواهش مي كنم نظرتون رو بديد.
يا علي.

مهرداد جان سلام.
من اصلا با حرفت موافق نيستم.چون اگه درباره اديان درست مطالعه مي كردي حتماً جوابت رو مي گرفتي.
منو شما اگه بخواهيم درباره ديني تحقيق كنيم و اون دين رو به عنوان نور هدايت براي خودمون برگزينيم با به افراد متخصص اين كار مراجعه كنيم.همونطور كه مي دونيد افرادي كه در خارج از كشور به دين اسلام مشرف مي شن بعد از چند ماه تحقيق و مراجعه به افراد دين شناس اين كار رو انجام ميدن.اميدوترم در اين ايام پر بركت لطف امام حسين شامل حال شما بشه و راه صحيح رو انتخاب كنين.در مورد صحبت آقا سامان من نمي دونم چه قضيه اي پيش اومد.ولي به نظر من وقتي انسان وارد جمعي مي شه كه نظر اكثريت جمع يكي هستش بايد يه اون احترام بگذاره.نه اين كه به همه جمع توهين كنه.البته من از صحبت دوستان اينطور استنباط كردم.
خدا هممون رو به راه راست هدايت كنه.
يا علي.

iRWEBDES

Active Member
Last Samurai گفت:
مهرداد جان سلام.
من اصلا با حرفت موافق نيستم.چون اگه درباره اديان درست مطالعه مي كردي حتماً جوابت رو مي گرفتي.
منو شما اگه بخواهيم درباره ديني تحقيق كنيم و اون دين رو به عنوان نور هدايت براي خودمون برگزينيم با به افراد متخصص اين كار مراجعه كنيم.همونطور كه مي دونيد افرادي كه در خارج از كشور به دين اسلام مشرف مي شن بعد از چند ماه تحقيق و مراجعه به افراد دين شناس اين كار رو انجام ميدن.اميدوترم در اين ايام پر بركت لطف امام حسين شامل حال شما بشه و راه صحيح رو انتخاب كنين.در مورد صحبت آقا سامان من نمي دونم چه قضيه اي پيش اومد.ولي به نظر من وقتي انسان وارد جمعي مي شه كه نظر اكثريت جمع يكي هستش بايد يه اون احترام بگذاره.نه اين كه به همه جمع توهين كنه.البته من از صحبت دوستان اينطور استنباط كردم.
يا علي.
سلام دوست من
من تصميم گرفته بودم اينجا چيزي ننويسم .
ولي اين آخرين پيام من تو اين تاپيك هستش
من به همه ي شما احترام ميزارم و تك تك شما با هر ديني كه داريد براي من عزيز هستيد
براي پايدار موندن دينتون هم هر كاري بخواهيد و از دستم در بياد براتون ميكنم .
اما من نميتونم 2 سال قبل خودم را با همين الآنم يكي كنم و قبولش كنم چه برسه به 1300 سال پيش
اگر امام حسين پسر پيغمبر بود و به اين خاطر از او پيروي ميكنيد پس يزيد چه بود؟
مگر پسر عمويش نبود؟
شايد حق با يزيد است؟
مگر چون نواده ي پيغمبر است پاك است
مگر كنعان پسر نوح پاك بود؟ خوب او هم پسر پيغمبر بود . مگر نبود؟
كمي در مورد كساني كه از آنها الگو گرفته ايد فقط فكر كنيد .

مهرداد كوهي

BeHnAm_akb

Active Member
مثل اين كه مسابقه جون گرفت
خيلي ممنون از نظرهاتون در مورد طرح من
البته من گفتم بازم مي گم كه در حدي نيستم كه طرح خودم رو با طرح شما ها مقايسه كنم
...

طرح جديد ...

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان عزيز
بخصوص عزيزاني كه با نظراتشون من رو دل گرم تر كردند ...
دوستان من دوباره تصميم گرفتم براي امام حسين هم كه شده و چون مي بينم كه اين مسابقه داره حال و هواي بهتري به خودش ميگيره و يه رقابت سالم هستش يه طرح ديگه ارايه بدم ...
و اميدوارم شما دوستان درباره اين طرح هم نظر خودتون رو بدين ...
[hr:66d20f2e16]
hossein3-15.17.gif

با تشكر فراوان
خوش باشيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
iRWEBDES گفت:
Last Samurai گفت:
مهرداد جان سلام.
يا علي.
سلام دوست من
من تصميم گرفته بودم اينجا چيزي ننويسم .
ولي اين آخرين پيام من تو اين تاپيك هستش
من به همه ي شما احترام ميزارم و تك تك شما با هر ديني كه داريد براي من عزيز هستيد
براي پايدار موندن دينتون هم هر كاري بخواهيد و از دستم در بياد براتون ميكنم .
اما من نميتونم 2 سال قبل خودم را با همين الآنم يكي كنم و قبولش كنم چه برسه به 1300 سال پيش
اگر امام حسين پسر پيغمبر بود و به اين خاطر از او پيروي ميكنيد پس يزيد چه بود؟
مگر پسر عمويش نبود؟
شايد حق با يزيد است؟
مگر چون نواده ي پيغمبر است پاك است
مگر كنعان پسر نوح پاك بود؟ خوب او هم پسر پيغمبر بود . مگر نبود؟
كمي در مورد كساني كه از آنها الگو گرفته ايد فقط فكر كنيد .

مهرداد كوهي

مهرداد جان اينجا كلاس آموزش دين و مذهب نيست! جايي نيست كه بخوايم از يك دين تعريف كنيم يا بد بگيم... يا اينكه فلاني خوب بوده فلاني بد بوده! به عنوان اين پست توجه كن.. عنوانش يك مسابقه طراحي پوستر هستش و هيچ ارتباطي به اثبات چيزهاي مختلف نداره... هر كسي كه مسلمان نيست و از اين طرحها عذاب ميكشه ميتونه توي اين تاپيك نياد.. اجباري نيستش.. اين تاپيك رو راه انداختند كه كساني كه واقعا به حسين عشق ميورزند بيان و طرحهاي خودشونو با اين مضمون اينجا بذارن نه اينكه بعد هزاران سال دين و مذهب رو اثبات كنن..

اميدوارم هيچ كس از حرفهاي من ناراحت نشه باشه اين حرف رو زدم كه ديگه مسابقه از راه اصلي خودش خارج نشه و به بحثهاي جانبي پرداخته نشه

قربان شما

مجيد

سلام
با ايني كه مي دونم كارم خيلي مبتدي ولي گذاشتم اول به خاطر امام حسين
دوم:
ببخشيد كه پا تو كفش بزرگ ترا كرديم
راستي جناب شيراز پاتوق اين طرح ديجاتلي خيلي خفن دست درد نكنه زحمت كشيدي
يه چيزه ديگه آقا سامان اوني كه عضو سازمان اطلاعات امنيت ايرانه عجب بي امنيتي بوده كه به شما گفته :lol: :lol:
----------================-----------------------
اينم يه حديث مشهور از امام حسين (عليه السلام):
اگر دين نداري آزاد مرد باش

ارادت مند
محمد حسن :wink: 8)

پاسخ به : ( مهرداد كوهي )

با سلام ...

iRWEBDES گفت:
hossein3-15.17.gif

شما كلاهتون رو قاضي كنيد...
كار آقاي شيراز پاتوق حرف نداره
واقعا عرض ميكنم
خيلي زيباست اما بهتر نيست براي اينكه اسم مسابقه طراحيه كاري اراپه بديم كه خودمون طراحي كرديم نه كاري كه كس ديگه اي طراحي كرده و ما روش 2-3 جمله نوشتيم
از خود شيراز پاتوق سپوال ميكنم : آيا اون عكس اسب و چند نفر كه به رنگ قهوه اي هست رو شما خودت طراحي كردي؟
خواهش ميكنم ناراحت نشيد
دوست عزيز خسته نباشيد ...
من واقعا از حرفهاي شما ناراحت نمي شم ... و از شما بسيار ممنون هستم كه نظر خودتو بيان ميكني ... به هر حال من تقاضا كرده بودم كه دوستان نظرات خود رو چه منفي و چه مثبت بيان كنن ... اينم يك نمونه از اين نظرات هست ...
حالا چرا من ناراحت نميشم ؟ چون از نظر من اين حرف شما ( آيا اون عكس اسب و چند نفر كه به رنگ قهوه اي هست رو شما خودت طراحي كردي؟ ) يه چيز غير منطقي هست ... خوبه دوست عزيز خوده شما هم ميگيد عكس ... پس من چطور ميتونم يك عكس رو طراحي كنم ... براي من اينجا جالب تر هستش كه خود شما كه كار طراحي انجام ميديد و حتي اينجا طرح هم ارايه كرديد متوجه نيستيد ( شايد دقت نكرديد )‌ كه يك يا چند عكس رو ميشه با افكتها . استيل ها و ... ( كه تمام كساني كه از آموزشهاي اين سايت استفاده مي كنن با اين موارد بسيار بهتر و بيشتر از من آشنا هستن و جاي بحثي در اين رابطه نيست ) را تغيير داد ( يا هر كار ديگه اي كه خود شما آشنا هستيد ) ... حالا اگه شما به اين موضوع شك داريد و يا آشنا نيستيد من در صورت تمايل شما آموزش طراحي همين طرح رو براي شما در اينجا قرار بدم ...
و يك موضوع ديگه:اين يك مسابقه در رابطه با طراحي پوستر مي باشد ... نه مسابقه طراحي عكس ( به گفته خود شما )‌...
اگه قرار باشه كه هر كسي كه اينجا طرحشو قرار داده عكسهايي رو كه در طراحي استفاده كردن خودشون كشيده باشن كه ديگه ميشه مسابقه بهترين نقاشي ... )‌
بطور مثال در طرح ghasedak : (تازه عكس بكگراندشم خودم قاچاقي توي كربلا گرفتم. )
و يا چندين و چند نمونه ديگر كه از عكس براي طرح ها استفاده كردن ...
دوست عزيز من از شما تقاضا دارم كه به مطالبي كه در اينجا ( يا هرجاي ديگه ) مطرح مي كنيد بيشتر فكر كنيد ... تا براي ديگران شك ايجاد نشه ... من كاري ندارم كه شما براي اين مطالبي كه بيان كرديد چه قصد و هدفي داشتيد . اما به اون دوستمون هم حق بديد ( انتقاد پذيز باشيد ) كه در برابر چنين مطالبي كه بيان كرديد چنين واكنشي نشون بده . چون شما با بيان چنين مطالبي يك مسابقه سالم رو به زير سوال مي بريد و اونو به حاشيه مي كشيد . حالا ميگيم من نه ولي ديگر دوستان براي طرحهاي ارسالي خود زحمت كشيدن ... چرا بايد با بيان چنين مطلبي جو سازي كرد ...
مهرداد جان اميدوارم كه از حرفها ناراحت نشده باشيد . من هيچ دوست ندارم كه در چنين محيطي مسايلي پيش بياد كه در آينده رابطه كاربران اين سايت بهم بخوره ... ما در اينجا ثبت نام كرديم كه از دانستنيهاي يكديگر سود ببريم . نه براي همديگر ....
ضمنا از نظري كه به اين طرح داشتي ( كار آقاي شيراز پاتوق حرف نداره
واقعا عرض ميكنم ... ) ممنونم . اين نظر لطف شماست ...
من خيلي دوست داشتم اين مطالب رو خصوصي براي شما ارسال كنم ولي چون نمي خواستم براي ديگران هم شكي به وجود بياد به ناچار در اينجا بيان كردم ... اگه بازم فكر ميكنيدمشكلي هست خوشحال ميشم بيان كنيد...

با تشكر از همه ( سرتون هم درد آوردم )
خوش باشيد

iRWEBDES

Active Member
shirazpatogh گفت:
با سلام ...

iRWEBDES گفت:
hossein3-15.17.gif

شما كلاهتون رو قاضي كنيد...
كار آقاي شيراز پاتوق حرف نداره
واقعا عرض ميكنم
خيلي زيباست اما بهتر نيست براي اينكه اسم مسابقه طراحيه كاري اراپه بديم كه خودمون طراحي كرديم نه كاري كه كس ديگه اي طراحي كرده و ما روش 2-3 جمله نوشتيم
از خود شيراز پاتوق سپوال ميكنم : آيا اون عكس اسب و چند نفر كه به رنگ قهوه اي هست رو شما خودت طراحي كردي؟
خواهش ميكنم ناراحت نشيد
دوست عزيز خسته نباشيد ...
من واقعا از حرفهاي شما ناراحت نمي شم ... و از شما بسيار ممنون هستم كه نظر خودتو بيان ميكني ... به هر حال من تقاضا كرده بودم كه دوستان نظرات خود رو چه منفي و چه مثبت بيان كنن ... اينم يك نمونه از اين نظرات هست ...
حالا چرا من ناراحت نميشم ؟ چون از نظر من اين حرف شما ( آيا اون عكس اسب و چند نفر كه به رنگ قهوه اي هست رو شما خودت طراحي كردي؟ ) يه چيز غير منطقي هست ... خوبه دوست عزيز خوده شما هم ميگيد عكس ... پس من چطور ميتونم يك عكس رو طراحي كنم ... براي من اينجا جالب تر هستش كه خود شما كه كار طراحي انجام ميديد و حتي اينجا طرح هم ارايه كرديد متوجه نيستيد ( شايد دقت نكرديد )‌ كه يك يا چند عكس رو ميشه با افكتها . استيل ها و ... ( كه تمام كساني كه از آموزشهاي اين سايت استفاده مي كنن با اين موارد بسيار بهتر و بيشتر از من آشنا هستن و جاي بحثي در اين رابطه نيست ) را تغيير داد ( يا هر كار ديگه اي كه خود شما آشنا هستيد ) ... حالا اگه شما به اين موضوع شك داريد و يا آشنا نيستيد من در صورت تمايل شما آموزش طراحي همين طرح رو براي شما در اينجا قرار بدم ...
و يك موضوع ديگه:اين يك مسابقه در رابطه با طراحي پوستر مي باشد ... نه مسابقه طراحي عكس ( به گفته خود شما )‌...
اگه قرار باشه كه هر كسي كه اينجا طرحشو قرار داده عكسهايي رو كه در طراحي استفاده كردن خودشون كشيده باشن كه ديگه ميشه مسابقه بهترين نقاشي ... )‌
بطور مثال در طرح ghasedak : (تازه عكس بكگراندشم خودم قاچاقي توي كربلا گرفتم. )
و يا چندين و چند نمونه ديگر كه از عكس براي طرح ها استفاده كردن ...
دوست عزيز من از شما تقاضا دارم كه به مطالبي كه در اينجا ( يا هرجاي ديگه ) مطرح مي كنيد بيشتر فكر كنيد ... تا براي ديگران شك ايجاد نشه ... من كاري ندارم كه شما براي اين مطالبي كه بيان كرديد چه قصد و هدفي داشتيد . اما به اون دوستمون هم حق بديد ( انتقاد پذيز باشيد ) كه در برابر چنين مطالبي كه بيان كرديد چنين واكنشي نشون بده . چون شما با بيان چنين مطالبي يك مسابقه سالم رو به زير سوال مي بريد و اونو به حاشيه مي كشيد . حالا ميگيم من نه ولي ديگر دوستان براي طرحهاي ارسالي خود زحمت كشيدن ... چرا بايد با بيان چنين مطلبي جو سازي كرد ...
مهرداد جان اميدوارم كه از حرفها ناراحت نشده باشيد . من هيچ دوست ندارم كه در چنين محيطي مسايلي پيش بياد كه در آينده رابطه كاربران اين سايت بهم بخوره ... ما در اينجا ثبت نام كرديم كه از دانستنيهاي يكديگر سود ببريم . نه براي همديگر ....
ضمنا از نظري كه به اين طرح داشتي ( كار آقاي شيراز پاتوق حرف نداره
واقعا عرض ميكنم ... ) ممنونم . اين نظر لطف شماست ...
من خيلي دوست داشتم اين مطالب رو خصوصي براي شما ارسال كنم ولي چون نمي خواستم براي ديگران هم شكي به وجود بياد به ناچار در اينجا بيان كردم ... اگه بازم فكر ميكنيدمشكلي هست خوشحال ميشم بيان كنيد...

با تشكر از همه ( سرتون هم درد آوردم )
خوش باشيد
كاملا حرف شما متين اما اگر من يه زماني بخوام چيزي طراحي كنم براي كاري وقت ميزارم كه واقعا كار باشه
خوب عزيز من اين كار شما رو با برنامه ي Paint هم ميشه انجام داد
حالا بماند شايد شما كمي رنگ اون عكس پشت رو عوض كرديد و ... اما اين كه نشد طراحي پوستر ...
اينجا ديگه طراحي معني نداره بهتر بود يه پوستر ميدادن ميگفتن روش آيه و حديث بنويسد اون موقع اين پوستر شما عالي بود ...
اگر شما طراحي بايد طراحي كني
حالا خوب طراحي شما ضعيفه ما نگفتيم همون اسب رو طراحي كن شما يه چيز ديگه بزار اصلا با فونتهاي زيبا و چند فيلتر و افكت كارهايي ميشه طراحي كرد كه حتي از نقاشي هم قشنگتر بشه ( همون نقاشيه توي طرحت )

مهرداد كوهي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا