تسلیت به دوستان مجید آنلاین!!!

magicp30

Member
عزیز از من کسی نزدیکتر به جواد بوده ؟
کسی میدونه من چی میکشم کسی از بچه گی با هم بزرگ شدیم ؟
به خدا شبی که فوت کرد 19 دهم وقتی زنگ زدن بهمون خبر مرگشو دادن بابام که وقتی بهش گفتن اشکش در اومد من چیزی نمیدونستم تا 30 دقیقه اول وقتی به من گفتن دستپامو گم کردم فقط رفتم بیرون باورم نمیشد هر چی زنگ میزدم بهش !
اگر هر کدوم از هم کلاسی هاش باشید من فیلم هاتون رو توی گوشیش دیدم و حتما درباره مهدی باهاتون حرف زده یعنی من واقعاً باورم نمیشه یعنی فردا صبح که تشیح جنازه جواد من گفتم نمیرم چون واقعاً تحملشو ندارم دیونه میشم اگر برم نمیتونم ببینم جلو چشمم میخوان خاکش کنن
خداااااااااااااااا..............
جواد هم مکه رفته هم کربلا هم مشهد که هر سال
امسال عید قرار بود باهم بریم کربلا که واقعاً کسی میفهمه من چی میگم ؟؟؟؟
تک فرزند بوده حال خانوادش خیلی بد مخصوصاً پدرش

ferij

Member
تسليت ميگم دوست عزيز:
دركت مي كنم.حق داري. ما اينه حالمون ......واي به حال شماو خانوادش.خدا صبرتون بده:cry:
من فقط دارم گريه ميكنم.تو هم گريه كن شايد سبك بشي. هرچند فردا خيلي سخت تره.:cry:
خواهش ميكنم اگر حالت خوب بودخبر ها را دقيق بيا واعلام كن.
مواظب خودت باش سعي كن محكم باشي."سخته"
خدا صبرت بده......:cry:

magicp30

Member
دوست عزیز من حالم دیگه خوب نمیشه !......
من شب قبل از این اتفاق داشتم با جواد صحبت میکردم درباره سایت جدیدی که میخوایم باهم بزنیم
سایت مجیک پی سی رو با هم زدیم پی سی مووی رو با هم و...
اما همش از این اما همه بدبختی ها
جواد همونطور که اعلام شده در سالون فوتبال رفته اب بخوره که برمیگرده سکته میکنه
قرار بود سه شنبه دفن بشه اما پزشک قانونیش طول کشید نشد و افتاد برای چهارشنبه ساعت 1:30 از مسجد امام رضا و تدفین داداشم هم گلزار شهدا ، من نمیدونم اگر شرایط رو داشته باشم میرم واقعا خیلی حالم بد کل خانوادش منو میشناسن کسایی که میرن فردا هم پدر من هست و هم مادرم واقعا نمیدونم شاید فردا برم ...
اما به عموش گفتم از تمام صحنه های تشیح جنازه فیلم برداری بشه و بهم بدن
شماره جواد 09126528022 اما دیگه خاموش !...
آدرس هم : قم-میدان رسالت کوچه 27 ...
اگر شد میرم قم با کامپیوترش انلاین بشم اینترنت و هم یوزر اینجاشو درست و بسته نگه دارم و هم ایدیش رو بسته میخوام اینا دیگه دست نخورده بمونن

ferij

Member
ميدونم حال خوبي نداري ولي اين ديدار آخره اگر نري شايد بعدا بيشتر غصه بخوري. برو بخواب كه فردا بتوني سر پا باشي.داداشت فقط ميره سفر پس برو بدرقه اش كن.از بچگي باهاش بوديتا آخرش تنهاش نذار.
دوست داريم مواظب خودت باش.
ايشاال...عيد ميري كربلا... پس سر قولت بمون وسر قرارتون برو. ما روهم دعا كن.

ehsan58

Member
منم به نوبه خودم تسليت عرض ميكنم به خدا قسم باورم نميشه خداوند بيامرزدش واسه خانوادش و مجيد آنلاين تسليت عرض ميكنم
:cry::cry:

فطرس

Active Member
واقعاً داغ جــوان خیلی سخته مخصوصاً جوانی که این همه اهل دین و اهل بیت (ع) بود خداوند در این ماه صفر ماه عزای حسین بن علی (ع) او رابیامرزد و با اهل بیت(ع) مخصوصاً ارباب مهرانش امام حسین (ع) محشور گرداند
من هم این داغ بزرگ را به تمامی بازماندگان این عزیز تسلیت میگویم
روحش شا
د --- صلوات -----

HamidSHS

Active Member
ابتدا منم تسلیت میگم، ایشالله روحش در آرامش باشه، برای خونوادش هم صبر بده خدا.
این اخلاق بده ما ایرانی ها هستش: تا وقتی کسی هست قدرش رو نمیدونم اما همین که دیگه بین ما نیست برامون عزیز میشه...
:cry:

کلا انسان ها اینطوری هستن نه فقط ایرانی ها ....

[font=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]
تا که بودیم نبودیم کسی
کشت مارا غم بی هم نفسی
تا که خفتیم همه بیدار شدند
تا که مردیم همگی یار شدند
قدرآن شیشه بدانید که هست
نه در آن لحظه که افتاد و شکست

یک تسلیت ویژه هم به دوستان نزدیکش میگم ... عزیزان مارو هم شریک بدونید در غمتون

[/font]

wow !!
من کارای جوادو تو نگارخانه دیدم
خیلی هم از کاراش خوشم اومده بود

منم واقعا وقتی دیدم رو عکس جواد یه نوار مشکی زدید و گذاشتیتد تو امضاهاتون
واقعا واقعا حالم یه جوری شد

به خونواده گلش و دوستای با معرفتش تسلیت عرض میکنم !!
خدا صبرتون بده

mashreghi

Member
الان با همکارانم تماس گرفتم و خواستم نتیجه کالبد شکافی پزشکی قانونی رو جویا بشم که گفتند خانواده ایشون اجازه کالبدشکافی رو ندادند و به هر حال مرگ این هنرمند فقید برای همه بچه های مجیدآنلاین شوک بزرگی بود .

از درگاه خداوند بزرگ شادی و رحمت رو برای روح لطیفش آرزو می کنم و امروز در کنار مزارش به یاد همه دوستان با ایشون خداحافظی میکنم.

samvision

Member
من مدت زیادی هستش اینجا سر نمی زنم، توی فیس بوک عکس ایشون رو دیدم، اون موقع نمی دونستم کاربر اینجا هستن تا اینکه دیدم
خیلی از بچه های مجید آنلاین عکس ایشون رو تو پیج هاشون گذاشتن و تسلیت گفتن، اومدم اینجا رو دیدم و شوکه شدم و حالم زمانی بدتر
به هم ریخت که دیدم از ایشون بک پیغام خصوصی برای من اومده! واقعاً الان نمی دونم چی بگم. واقعاً نمی دونم، سر صبحی ریختم به هم.
خدا به خانوادشون صبر بده، گویا تک فرزند هم بودن.

داداش جواد، شرمنده که پیغام خصوصیت رو جواب ندادم. T.t

yocvxmwuvvsp6y3roa.jpg

جواد سومین نفری بود از بچه های اینترنت که من می شناختم و توی این هفته فوت کرد. 2 تا دوست دیگه رو توی سانحه هوایی ارومیه از دست دادیم.

روحشون شاد.
ما رو در غم خودتون شریک بدونید

samvision

Member
من مدت زیادی هستش اینجا سر نمی زنم، توی فیس بوک عکس ایشون رو دیدم، اون موقع نمی دونستم کاربر اینجا هستن تا اینکه دیدم
خیلی از بچه های مجید آنلاین عکس ایشون رو تو پیج هاشون گذاشتن و تسلیت گفتن، اومدم اینجا رو دیدم و شوکه شدم و حالم زمانی بدتر
به هم ریخت که دیدم از ایشون بک پیغام خصوصی برای من اومده! واقعاً الان نمی دونم چی بگم. واقعاً نمی دونم، سر صبحی ریختم به هم.
خدا به خانوادشون صبر بده، گویا تک فرزند هم بودن.

داداش جواد، شرمنده که پیغام خصوصیت رو جواب ندادم. T.T

yocvxmwuvvsp6y3roa.jpg

جواد سومین نفری بود از بچه های اینترنت که من می شناختم و توی این هفته فوت کرد. 2 تا دوست دیگه رو توی سانحه هوایی ارومیه از دست دادیم.

روحشون شاد.
ما رو در غم خودتون شریک بدونید:cry:

*mahsa

New Member
سلام...
خیلی متاسفم !:sad:
واقعاً متاسف...
خیلی دلم گرفت وقتی از یکی از بچه ها شنیدم فوت جواد جان رو.
من شناخت نداشتم ازشون اما هرچی باشه ، جوان بودن و ناکام...
خدا بیامرزتشون...
خدا به خانواده محترمشون صبر بده. :cry:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
خیلی سخته

خیلی

نمیتونم چیزی بگم ولی از وقتی که شنیدم به فکرشم

فقط دعا کنید واسش

خدا خیلی دوست داره جواد میدونی ؟؟؟؟؟؟ خیلی :rose:

خدا جونم ، مواظب جواد باش :rose:

AKdesign

Member
سلام،من این خبرو تو فیسبوک دیدم،واقعا حالم گرفته شد.اولش باورم نشد ولی وقتی اومدم تو انجمن دیدم متاسفانه صحت داره.با این که با جواد زیاد صمیمی نبودم ولی وقتی تو انجمن بودم همیشه کاراشو دوس داشتم،خودشم همینطور.از شنیدن این خبر واقعا ناراحت شدم . نمیدونم چی بگم... آخه خدا این همه آدم بد،چرا باید جواد میرفت! منم یه دوست صمیمی داشتم که دو سه ماه پیش بخاطر سرطان خون فوت کرد خیلی خیلی پسر خوبی بود مثه جواد،وقتی خبر مرگ یه جونو میشنوم واقعا ناراحت میشم.به همه مخصوصا دوستای مجید آنلاینی و خانواده محترمش تسلیت میگم.روحش شاد.

to remember sb

مدیر انجمن
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
بچه هاااااااااااااااا تورو خداااااااااااااااااا بگیددددددددددددد جواد زندست
جواد پاشوووووووووووووووووووووووووووو ................ جواد رو خاک نکنید
من باور نمیکنم
داداششییییییییییییییییییییییییییییییییییی پاشووووووووووووووووووووووووو تورو خداااااااااااااااااا
من دیگه نمیتونم ... دیگه نمیتونم بیام تو این صفحه
حالم خیلی بده

اون دوستش .. مهدی اگر اشتباه نکنم ... تورو خدا فیلمش رو به من هم بدید
کاش منم میتونستم واسه وداع بیام
وای خدا دیگه اشکام نمیزاره
جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااد ....:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا