آقا مجيد :PHP يا ASP ؟

oxygenws

Active Member
سلام،

m_ziba... در phpBB تنظیم ساعت دست هر کاربر هستش.... لطفا با رفتن به بخش تنظیم اطلاعاتتون، ساعتتون رو درست کنید. :) این شمایید که آینده رو پیش گویی می کنید :) (شوخی می کنم ااا ناراحت نشید)

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
من هم همون ها رو جواب ميدم :wink: :
4.IIS چه مشکلی داره؟ 8O
5.من 1 آدمی ام که دوست ندارم برنامه ای یا نرم افزاری رو که نوشتم کسی ببینه...یا به شاید در نظر شمایی که با عشق و علاقه جلو میرید و ما نمیریم سوراخ...
6.راهت ات کنم... kernel32
7.خوب حالا کی گفته Linux برتره؟
8.نشمردمشون والا 8O :idea:
9.پس شرمنده :D
10.اولا این YScript همون Asp یه کلاسیک بود که البته با vb6 و 1 سری برنامه نویسی Security اش رو بالا بردن... نمیدونم تاحالا با vb6 صفحه ساختید یا نه... اما سال 2000 از نمونیه آزمایشی .Net استفاده کرد. که البته اون موقع خبر گزاری ها گفتن . اما من الانه هرچی گشتم پیدا نکردم... و تاحالا هم نشنیدم که بخواد PHP بشه 8O و همچنین فکر نمیکنم سرعت MSN کم باشه... :roll:
13.دلیل اینکه من اینجا زندگی میکنم و درس میخونم شخصیه و فکر نمیکنم به شما مربوط بشه... اما 1چیز رو بدونید که هیچ علاقه ای به موندن در این مملکت فزرتی ندارم...( کل اش اندازه تهران هم نمیشه...) . و همچنین اگر تشریف بیارید و با اینترنت هایه اینجا کار کنید میبینید که به شما DSL 384k میدن... اما ماشالا9999999 ماشالا 1 ده ام سرعت میره . 8O یعنی 38.4 :lol: :lol: :lol: :lol:
و وفقطی شکایت میکنید... میگن با بالا رفتن کاربرها این مشکلات پیش میاد :lol: :lol: :lol: :lol:
اما فکر کنم اگه سیستم هاشون رو 2003 بکنن هیچ وقط به مشکل بر نمیخورن... همچنین 9999999 مشکل دیگه... جدیدن هم که ساعت هایه 10 تا 1 کار نمیکنه... اینها همه نشانه 1 سیستم در پیتی نیست؟
حالا 1 سوال... :lol: ... آیا این مشکلات رو AOL هم داره؟ :lol: :lol: :lol: :lol:
14.خوب دوست عزیز اون سرور PHP که سرعت خیلی بالا تر از سیستم من بود :lol: :lol: :lol: :lol:
خوب اصلاً چیرا امتحان نمیکنید؟ :lol: :lol: :lol: :lol:
شما هم مطمعن باشید که Windows هستش... :wink:

پاسخ به توضیح:
من تاحالا هیچ برنامه نوسی حرفه ای رو ندیدم که از Linux طرفداری کنه...
یادتون باشه که سیستم مخابراتیه America و United Kingdom و ... کشور هایه شماره 1 بر رویه Windows هستش... اما نمیدنم با CE آشنایی دارید یا نه... و میدونید به چه کاری میاد نه...این سیستم مخصوص کارهایه مخابراتی هستش... که خیلی عضیم هستش و بخث این یکی رو هم وارد نمیکنم...
بعدش هم من زرتشتی ام نفهمیدم شما عربی چی چی فرمودید :lol:

پاسخ به یه مورد دیگه اینکه:
باد آورده رو باد میبره...
من که هرگز حاظر نیستم ساعتها جونم درآد پشت PC آخرش هم کادوش بدم به یکی :lol:
آقایه عاشق این حرارت عشق اتون جلویه چشماتون رو گرفته...( طنز بود (ناراحت نشی فقط :lol: ))
برایه اثبات جاسوسیه Microsoft شما چی دارید که نشون بدید؟ :lol:
چه دری عزیزم؟ شما معلومه در برنامه نویسی هیچ گونه اطلاعاتی ندارید...
1 مثال میزنم که راحت متوجه بشی...:
کد FileCopy در VB از 1 فایل کپی میگیره... حالا اگه من بیام اینو تویه Do While True قرار بدم و 1 فایلی بهش بدم و 1 داده هم بزارم با اسم i که +1 بشه و از 1 فایل انقدر کپی بگیره که کامپوتر دک و پوزش درآد به این میگن Virus... اما اینو برایه 1 کار مفید گزاشته . نه برایه این کار درسته؟
شما تویه آشبسخونه اتون چاقو دارید؟
مصلمه جواب شما بله است... با اون چی کار میکنید؟ میکنید تو دل روده مردم؟ یا کارهایه آشپزی انجام میدید؟
اما 1 چاقوکش اونو میکنه تو دل و روده مردم...
البته یادتون نره که میشه برایه Linux هم ویروس نوشت... که خیلی خطر ناک تر از Virus هایه امروزی که رویه Windows کار میکنن باشه... . من علت زیاد بودن ویروس ها رو براتون گفتم... اما گوییا شما جوابی براش ندارید چون واقعیت بود نه؟

omidak

Active Member
1 ساعت فقط دارم تايپ ميكنم :roll: :cry: جونم درومد...
همه كارام رو هم گذاشتم كنار . شايد بتونم به 1 نفر كمك كرده باشم... اما اگر خود ايشون بخوان :roll:

oxygenws

Active Member
سلام،

4- لطفا به پیام های قبلی خودتون مراجعه کنید، می فهمید.
5- اما من در اکثر موارد مشکلی با این قضیه ندارم. در ضمن open source قوانینی برای source های بسته یا نیمه بسته هم دارد.
6- خوب این kernel32 چیه؟؟ سایت هستش؟؟ مطمئنی بی طرفانه قضاوت می کنه؟؟!!!!!!
7- این در جواب m_ziba بود.
8- لصفا به پیام روز 5شنبه، ساعت 20:37 خودتون مراجعه کنید.
9- شوخی کردم :)
10- جناب Yscript هیچ ربطی به مایکروسافت نداشته و با C++ یا perl بوده (با سرور آپاچی). باور نمی کنید یه سر به سایت های زیر بزنید... مطمئنم کسی در سرویس های فوق العادهء yahoo شک نداره:
http://www.techweb.com/wire/story/TOE20021031S0001
http://news.com.com/2100-1023-963937.htm?tag=lh
http://www.internetnews.com/dev-news/article.php/1491221

لطفا به تاریخ مقالات توجه کنید و ببینید که yscript با C یا perl هستش نه با asp3 و ببینید که سیستم عاملی ویندوز نیست و freeBSD هستش.... در ضمن تو خیلی از این صفحات لینک هایی به کنفرانس اصلی یاهو برای php در 1-2 سال پیش بر خواهید خورد. کسی هست یاهو رو قبول نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟
13- امیدوارم زودتر به جایی که علاقه دارید بروید :) در مورد aol هم بد نیست یه سری به لینک زیر بزنید و ببینید که سایت محبوب و معتبر netcraft در مورد سیستم عامل aol چی می گه:
http://uptime.netcraft.com/up/graph/?host=aol.com
به هر حال، سیستم عاملش solaris هستش...
14- ...
15- اگر آمار سیستم های مخابراتی آمریکا و .... تون هم مثل یاهو باشه که..... احتمالا لینوکس هم توش kernel32.dll استفاده می شه!! (شوخی می کنم، جدی نگیرید)
16- من ادعایی در مورد جاسوسی نداشتم، ولی فقط نظریه دادم. در ضمن تا حالا back-door نشنیدید؟؟
17- من برای چی جواب ندارم؟؟!! کدوم یکی رو می گید؟؟

در آخر خواهش می کنم اگر می گی که سایتی یا شرکتی فلان سیستم رو داره، حتما منابعت رو هم ذکر بکنی، دیدی که اکثرش جز msn اشتباه بود. در مورد گوگل هم بد نیست یه سری به netcraft بزنی و ببینی که سیستم عاملش لینوکس هستش:
http://uptime.netcraft.com/up/graph/?host=google.com

اگر در مورد اعتبار netcraft هم شکی داری می تونی کمترین جستجویی در گوگل انجام بدی تا بفهمی که سایت کوچیکی نیست :)

مرسی، موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
4.چيزي دستگيرم نشد...
5.واقعاً مسخره است...( ببخشيد ها شما منظورم نبوديد قوانين رو گفتم )
6.اين API هستش...
7....
8.گفتم دیدم نگفتم که شمردم... 8O
9.بیخیال
10. Header اشو بگیر...
13.اینو شنیده بودم. اما مسکه اشتباه بود. اینو حق با شماست
15...
16.چرا شنیدم... اما ربطی نداره
17.که چرا بیشتر Virus ها بر رویه Win هستش...

در آخر هم Header اش رو بگیر خیال خودت رو راهت کن :roll:
داره آروم آروم کم میشه آخرش هم میشه ASP :lol:

oxygenws

Active Member
سلام،

هورا.... می خوام کمترشون کنم:

8- من خودم هم با سند نمی تونم بگم که چند تاست ولی شنیدم که بالای 100 نوع لینوکس داریم. شما مطمئنید که --همه-- این نگارش ها را دیده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
10- شما لطفا header اش رو بگیرید.... چون چیزی معلوم نمی شه :) فکر کنم منابعی که دادن منابع الکی و ساده ای نبود!!!! واقعا به اونها اعتماد ندارید؟؟؟
16- به نظر من ویندوز پر از back-door هستش.....
17- اول به خاطر اینکه کاربران خانگی بیشتری از ویندوز استفاده می کنند. کاربرانی که امنیت سیستمشان برایشان مهم نیست و دوم به خاطر اینکه ویروس نویسی در ویندوز بسیار ساده هستش مخصوصا با این همه باگ امنیتی و سوراخی که داره.

در آخر هم از header هر جایی که نمی شه فهمید که سیستم عامل یا .... شون چیه. خیلی ها سرور اختصاصی دارند. خیلی ها لینوکسشون خصوصی سازی شده خیلی ها .... :) خوبی open source همینه دیگه.... می تونی راحت تغییرش بدی، دقیقا همون جوری که می خوای...

آخرش رو نه من و نه شما می گیم که چی می شه.... ASP برنده است یا PHP. تر جیح می دم دوستان خودشون قضاوت بکنند. فقط یادتون نره که همین سایتی هم که مجید جان مهیا کرده از خیر سر همین open source ها هستش.... اگر phpBB مجانی و متن آزاد (open source) نبود که اینجا درست نمی شد.... (خدا پدر و مادر این phpBB رو بیامرزه که 90% سایت های ایرانی از همین طریق نون می خورند)

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
اي ول :lol: :

8.نه والا 8O
10.بابا Header رو بگیر سه سوته که :lol: . اگه Linux بود مینوشت Linux که نمینوشت Windows 8O
16. چطوری میتونید سابت کنید؟ 8O
17.شما 1 نفرو به من نشون بده كه امنيت براش مهم نيست 8O و همچنين 1 باگ كوچولو مثال بزن 8O
در آخر هم این کار که ASP راحت تره که 8O

چشم... ای بابا شما هم یه چیزی میگی ها... خوب ASP اش هم هست :lol:
WebWiz
dottext
اولی Class دومی .Net :wink:
ماشالا 1000 ماشالا همه این آقا مجید همه رو نون داد... دمش گرم... :lol:
راستی خودم هم دارم با .Net 1 خفنش رو میسازم :lol: :wink:

oxygenws

Active Member
سلام،

10- ببخشید، ولی ظاهرا چندان با header ها کار نکردی. لطف کن خودت یه نگاهی بنداز، مثلا به header یاهو، ببین چی دستگیرت می شه. اگر چیزی پیدا کردی ما رو هم خبر کن.
16- این فقط نظر من بود.
17- من نگفتم مهم نیست، ولی کاربران خانگی چیزی از اینترنت و امنیت نمی دانند.یعنی شما می گید ویندوز باگ نداره؟؟؟ یعنی من واقعا باید مثال بزنم؟؟؟ یعنی جدا ویندوز باگ نداره؟؟ پس مایکروسافت، ** هستش که همش patch می ده؟؟
18- یه سایت ایرانی مثال بزنید که چنان انجمن فعالی داشته باشه و با asp باشه... (من منظورم این بود.) طبیعت ناخودآگاه به سمت تعادل و زیبایی پیش می ره، نه؟؟

مشتاقانه منتظر انجمن شما هم هستیم.

موفق باشید، امید

پ.ن: ** الاغ

BeHnAm_akb

Active Member
آقا چرا هر وقت بحث ASP و PHP مي شه آخرش به جنجال مي كشه؟!!
اگه مي خوايد برنامه نويس تحت وب باشيد هر دوشو (هر سه ) رو ياد بگيريد . هر كدومم يه جا كاربرد داره.
سريع هم جبهه نگيريد كه ويندوز بهتره يا لينوكس.ما بايد از اين سيستم عامل ها و زبون ها مثل سكو استفاده كنيم تا به اوج برسيم چرا ما ايرانيا يه سيستم عامل نسازيم ..؟؟!!!
ببخشد. اين نظر منه ها

راستي كي مي گه ASP از رده خارج شده؟؟!!!

oxygenws

Active Member
سلام،

ما که دعوا نکردیم.... همین دیشب که 50 تا پیام من و آقای امیدک گذاشتیم، یه چت کوچیکی هم (با پیام های خصوصی) با هم انجام دادیم. متاسفانه بحث ها طولانی شده و فکر کنم کمتر کسی حوصله کنه بخونه ولی اگر کامل بخونید می فهمید که دعوا نبوده، فقط بحث و مذاکره و است.

من با نظر شما مخالفم... متاسفانه تو ایران خیلی ها این فکر رو می کنند که هر کس تعداد زبان بیشتری بلد باشه.... کارش درست تره یا .... ولی به نظر من اگر یه نفر بتونه فقط تو یک زبون کارش درست بشه خیلی عالیه (کاری که خود من می کنم) هم اینکه الان نگاه کنید متخص های واقعیه ما (که الکی ادعا نمی کنند) بسیار بسیار کم اند و دیگه اینکه این متخصصان الکی (روی صحبتم با هیچ کس نیست، به کسی بر نخوره) باعث خراب شدن بازار می شن و ارزش کار یک حرفه ای رو پایین میارن. مثلا فلانی برنامهء وب می نویسه، کلی تخصصی، ولی اصلا sql injection رو توش رعایت نمی کنه... (هم خود شما رعایت می کنید؟؟؟) یک کارفرما از کجا تفاوت اینها رو می فهمه؟؟ کلی هم پز می ده که ما کار خوب انجام می دیم و ....

به نظر من باید تخصصی کار کرد، بقالی که نیست، تا مشتری ASP بگیم ما بلدیم تا PHP اومد بگیم ما کارمون درسته، این یکی رو هم بلدیم.

در ضمن asp به دلیل support نشدنش توسط مایکروسافت از رده خارج شده.

موفق باشید، امید

m_ziba

Member
oxygenws:
عجب من نمي دونستم! :wink:
(راجع به تنظيم ساعت)
ممنون از راهنمايي! :wink:

qmars

Member
واي چه قدر پيغام جديد!!!!
بحث جالب شده
اولا خدمت دوست محترم ساكن اماران متحده عرض كنم من با شما بحث نمي كردم بلكه هدف من چيزي جز روشن كردن افكار عمومي نبوده و نيست
در ضمن فكر كنم شما خيلي وقته اونور آبين چون خفن غلط املايي دارين
سوما ام زيبا جان ما هم مخلصيم
در ضمن اكسيژن از توضيحات خوبت ممنونم
همانطور كه يكي از دوستانمون گفتن اين بحث به جايي نمي رسه پس من فقط چند نكته رو ميگم بعدشم خدا حافظ
اولا اينكه دوست عزيز فقط شما نيستيد كه 10 ساله كامپيوتر داريد من با اينكه 16 سالمه از 5 سالگي كامپيوتر دارم(داشتن كه هنر نيست دانستنش هنر است)
دوما من گفتم كه دات نت محصول خوبي است (اما نه به خوبيه جاوا) اما ويندوز و مشتقات گند زدن بهش مثل آي آي اس(به كلمه ي مثل توجه كنيد)
در ضمن همانطور كه دوست عزيزمان اكسيژن گفت
پي اچ پا اپن سورس است و اين باعث مي شود تا به سرعت پيشرفت كند مثل لينوكس
در پايان براي توضيح خدمت دوستان عرض كنم كه اين بستگي به خودتان دارد و دانشتان پس بحث اينكه آن بهتر و اين بدتر است را كنار بگذاريد
براي هر هدفي يكي مناسب تر است اما با ديگري هم مي شود
مثلا همون مثال روبوكاپ كه زدم(الآن مي گن خفه كرد ما رو با اين روبوكاپ اما مثل اينكه دوست عزيزمان هيچ جوابي براي اين حرف نداشت) در آن از ويندوز هم ميشه استفاده مي كنند حتي بعضي وقت ها مقام هم مي آورند چون دانش برنامه نويسيشان بالاست
با تشكر
پس تا برنامه ي بعد
1

oxygenws

Active Member
سلام،

بد نیست حالا یه توضیحی در مورد سوال "علی جان" بدم.....

در مورد ساپورت asp و اینا که فکر کنم جوابت رو گرفتی اما در مورد php و محاسنش...

دلایل عمومی و قابل فهم برای عموم:
1- به جرات می گم که PHP بهترین زبان برنامه نویسی اسکریپتی هستش.
2- PHP محدودیتی برای سیستم عامل نداره.
3- سرور های PHP (یا لینوکس) بسیار ارزون هستند -> http://www.oxygenws.com
4- سرعت سری برنامه های LAMP (Linux-Apache-MySQL-PHP) بسیار سریع تر از سری برنامه های مایکروسافت هستش.
5- کافیست نگاهی به روند رشد PHP در سایت Netcraft.com بیاندازید تا رشد سرور های Linux و Apache رو ببینید.
6- این یادتون نره که محیط های گرافیکی برای برنامه نویسی برای پروژه های بزرگ به هیچ دردتون نمی خوره. و اصلا نگران نداشتن محیط های کاملا ویژوال بای PHP نباشید.
7- برای PHP محیط های IDE بسیار زیاد و جالبی وجود داره چه در ویندوز چه بقیه سیستم عامل ها، که شاید بشه به موارد زیر اشاره کرد:
http://www.zend.com
http://www.activestate.com
من خودم با دومی یعنی activestate کار می کنم، برای هر نوع زبان open source ای فوق العاده است.
8- از تایپ کردن نترسید..... برنامه نویس باید تایپ بکنه.
9- وقتی کمی با PHP یا حتی Linux کار کنید می بینید که تایپ کردن دستورات در آنها از بسیاری از کار های گرافیکی ویندوز راحت تر و سریع تره.
10- PHP رشد بسیار سریعی داره و تمامی نقص هاش رو به زودی رفع می کنه... منتظر PHP5 در یکی دو ماه دیگه باشید....

فعلا وقت ندارم بیشتر توضیح بدم... اواخر بهمن ماه یک کنفرانس open source تهران هست که احتمال بسیار زیاد 2 برنامه کنفرانی و 2 برنامه کارگاه آموزشی ارائه خواهیم کرد.

موفق باشید، امید

oxygenws

Active Member
سلام،

ترجیح می دیم (مسئولان بخش php اش) فعلا چندان پخش نشه ولی این رو بدونید که همچین کنفرانسی خواهد بود. احتمالا با همایش سالانهء کامپیوتر در دانشگاه شریف هم زمان خواهد بود. ولی هنوز به ما زمانش رو قطعی نگفتند.

مسلما خبرش در سایت هایی مثل www.iranphp.net، www.techotux.com، www.inforave.com، www.oxygenws.com قرار خواهد گرفت.

در ضمن تا اونجایی که به من خبر رسیده ورودی داره، یعنی برای ورودی پول می گیرند.

این رو هم بگم که این همایش مربوط به open source هستش و توسط دانشگاه شریف برگزار می شه و شامل بحث هایی غیر از php و مربوط به open source مثل آپاچی و لینوکس و این جور چیزا هم خواهد بود.

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
اكسيژن جان دلم برات تنگ شده بود :lol:
10.چرا اتفاقاً كار هم كردم... با 1 WinSock گرفتم دیدم که Windows هستش :roll:
16....
17. چرا داره... مثلاً لینوکس نداره؟ :roll: اما اینکه پیدا نمیشه بعلت رسیدگی کم و اینکه کسی بهش برنمیخوره... :roll:
18. من فکر کنم بزرگ ترین انجمن ایرانی PersianTalk باشه ها.... :lol: خداییش در هر زمانی که برید بالایه 100 بیننده داره 8O
-bakhanbeigi :
واقعاً ها... چرا اینجوری میشه؟ :lol:
راستی دونستن همه زبانها هم فکر نمکنم مفید باشه.. اکسیژن راست میگه...
-اکسیژن:
آره :lol:
اصاصی موافقم :lol:
راستی VbScript هنوز Support میشه :wink:
-qmars:
بله من دیکته ام خرابه اما VB ایم خیلی توپه :lol: دیکته ما رو بیخیال :lol:
1.من گفتم 10 سال برنامه نویسی میکنم ها... بهتر بود میخوندی بعد :roll:
2.ببخشید مسکه شما صاف نمیبینید ها :lol: 8O فکر کنم الانه Java تویه .Net هستش ها :lol: :lol: :lol: :lol:
قبل اش هم به گرد Microsoft نمیرسید :lol:
شما اصلاً با زبانهایه Assembly کار کردید؟ :lol: من فکر کنم 1 سری عملیات اگر مستقیم به CPU داده بشه صریع تر اون عملیات انجام میشه ها... :lol: :lol:
راستی حرفهایه شما خیلی به جوک میره ها :lol: به دل نگیری ها :lol:
-oxygenws: ماشالا9999999 ماشالا همیشه در صحنه است :lol: :
1. اما سلسقیه من که خلاف این رو ثابت میکنه...
2.همین طور ASP
3.چون خودشون ارزون هستند . چون هر کسی کار بیشتری کرده باشه پول بیشتر میگیره...
4.شما 1 برنامه بنویس که 1 عملی رو به تعداد خیلی خیلی خیلی بالا انجام بده . مثلاً 1 میلیون
من هم همون رو با ASP.Net میسازم. اون طوری خودتون متوجه میشید که چقدر تفاوته....
5.کافیه 1 سری به سایت PlanetSourceCode بزنید تا متوجه بشید که چه زبانی جازبه بیشتری داره. کاملا واضحه...
6.اصلاً قابل مقایسه با GDI+ نیست
7.اما چیزی رو که Microsoft ساخته همه چی داره ها...
8.در .Net هم کم Type نمیکنیدها
9.با کد نویسی موافقم . اما این یکی لینوکس و Windowsو PHP و ASP نداره خداییش :lol:
10.امیدوارم که در این ورژن مشکلات Object ها و همچنین OpenSource ها و اینا برطرف بشه...

در کنفرانس اتون موفق باشید :wink:
راستی 1 چیز ... مگه تویه .Net نمیشه OpenSource کار کرد؟ :roll: :lol:
اینه همون ASP اما برایه زبان باید VB رو انتخاب کنید :wink:

oxygenws

Active Member
سلام،

قربان شما، من هم.....

10- :) می شه یه نسخه اینجا کپی کنی؟؟ اینی که من اینجا میارم نسخه ای هستش که در IE من فرستاده می شه:
HTTP/1.0 200 OK
RemovedHdr: close
Date: Fri, 23 Jan 2004 16:29:30 GMT
Content-Type: text/html
Cache-Control: private
P3P: policyref="http://p3p.yahoo.com/w3c/p3p.xml", CP="CAO DSP COR CUR ADM DEV TAI PSA PSD IVAi IVDi CONi TELo OTPi OUR DELi SAMi OTRi UNRi PUBi IND PHY ONL UNI PUR FIN COM NAV INT DEM CNT STA POL HEA PRE GOV"
Vary: User-Agent
من این header رو هم توسط ieHTTPHeaders گرفتم. اگر می خواین پایین گذاری اش کنید و خودتون تست کنید.

17- ...
18- درسته asp هستش ولی برام جالب بود، خیلی شبیه phpBB بود.

اوپس!!!! منظور qmars سرعت پردازش نبود که!!! منظورش سرعت پیشرفت بود.
لطفا اینقدر شکلک استفاده نکن، درسته مفته ولی دیگه..... (شوخی بود :) به دل نگیری)

-----
1- لطفا جملهء من رو دقیق بخونید اونوقت می فهمید که ASP.net به خودی خود هیچ قدرتی نداره و تمام قدرتش رو مدیون VB.net یا C# هستش. من دوباره جمله ام رو می گم:
"به جرات می گم که PHP بهترین زبان برنامه نویسی اسکریپتی هستش."
2- 8O بابا تو دیگه کی هستی!!!! ASP رو روی solaris و APPLE هم می تونی اجراش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3- من در این مورد سکوت اختیار می کنم و قضاوت رو می دم دست مابقی دوستان.
4- متاسفانه انجام دادن -یک- عمل به تعداد زیاد اصلا ملاک خوب و جامعی نیست. شاید برای ما برنامه نویسان خرده پا بهتر باشه که یک نگاهی به سایت های پر بیننده و بزرگ بندازیم. مطمئن باشید اونها بیشتر از ما تحقیق می کنند.... مثل یاهو، گوگل، آمازون.....
5- این سایت رو با netcraft مقایسه می کنید؟ این چه ربطی به چی داشت؟ netcraft رو همه جا قبولش دارند. با توجه به صفحه ای که آدرسش رو اینجا می بینید می فهمید که این سایت توسط یک نفر طراحی شده که با VB و ASP کار می کرده.... انتظار دارید کد های VB در این سایت بیشتر از php باشه؟
http://planetsourcecode.com/vb/about/AboutTheSiteAndAuthor.asp?lngWId=-1
6- :) موفق باشی :)
7- محکومید به زیر یوغ مایکروسافت باشید، در غیر این صورت محکوم به فنایید!!
8- ...
9- من مطمئنم که شما در لینوکس کار نکردید و از دستوراتش استفاده نکردید و گرنه همچین حرفی نمیزدید. چیز هایی که ویندوز به طور ناقص و احمقانه در ویندوز XP اش آورده در نسخ اولیهء unix و linux بوده.
10- بزرگ ترین تفاوتش با نسخ قبلی همین object ها هستند :) کنفرانس تهران رو بیاید. یه همچین چیزی داریم اونجا :D
- متاسفانه درکتون نسبت به open source پایین هستش (لطفا ناراحت نشین، ولی جدی گفتم) open source فقط باز بودن سورس برنامه که نیست. مایکروسافت از بنیان خرابه :) open source بشو نیست.

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
:lol:
10.:
Server: Microsoft-IIS/5.0
Date: Fri, 23 Jan 2004 17:42:03 GMT
Connection: close
Content-Type: text/html

من مشكل دارم؟ 8O
18. خيلي سايت قديمي ايه و خيلي وقطه كه 1 UpDate نشده :wink:
سرعت Mirosoft که بیشتره که 8O
آخه را نداره :lol:
----
1.خوب این که معلومه... 8O . تمام دک و پزش سره همینه بابا 8O هرکی با هر زبانی که عشق اش کشید بیاد جلو :lol:
2.نه من قلت بکنم 8O :lol: . اما مشه 1 برنامه نوشت که این کارو بشه کرد ها :roll: چون ASP3 که با ASP.DLL هستش... و تمام Function هاش هم هست :wink:
1خورده برنامه نویسی میشه :wink:
3.Me too :lol:
4.نه خواستیم سرعت رو بگیریم ها... نظر دیگه ای داری؟ :roll:
5.شما گفتی که مردم اینو بیشتر میپسندن... من هم گفتم به اون سایت برید و ببنید کدوم تعداد Source هایه Upload شدش بیشتره :roll: و این فکر نکنم ربطی به خود سایت داشته باشه که طراح اش چی کاره است :roll:
6. چاکرتیم :lol:
7.نه نیستم چون حتی با NotPad هم میتونم ASP بنویسم :roll:
9.مسلمه که خیلی کم باهاش کار کردم ولی شما چه نقصی رو میگید؟ احمقانه؟ دنیا سر تعضیم جلویه XP پایین آورد... شما چطور این حرف رو میزنید؟ :roll:
10. خدا رو شکر که شما هم بعد از مدت ها مشکلات برنامه نویسی ایتون حل شد. اما من چطور میتونم بیام؟ :cry: :cry: :cry: :cry: تازه سرباز هم هستم :cry: :cry: :cry: :cry:

خوب حالا که من درکم پایینه شما 1 خورده راهنمایی کنید... تا من بفهمم بجز اینکه شما از Source استفاده کنید چه چیزه دیگه ای وجود داره...
همچنین یعنی چی بنیان Microsoft خرابه؟ :roll:
کجاش خرابه؟ :roll:

oxygenws

Active Member
سلام،

10- نمی دونم والا... خود دوستان اون نرم افزاری رو که گفتم رو بگیرند و تست کنند.
18- من هیچ توضیحی ندارم.
---
2- مرسی :) که حرف منو تایید کردی :)
4- این بیشتر به سیستمی که توش اجرا می شه بستگی داره. من واقعا متاسفم... واقعا نمی دونم چی بگم!!!!
5- (به دلایل بی ربط بودن جواب نمی دم)
9- ترجیح می دم جواب ندم...
10- قول می دم اگر فیلم یا متن یا .... از کنفرانس تهیه شد براتون تو سایت بزارم :)
- باز هم ترجیح می دم جواب ندم

ببخشید، من ترجیح می دم این بحث رو تموم کنم.... فکر می کنم دیگه به جای اینکه سازنده باشه مخرب هستش.... امیدوارم تا اینجاش لذت برده باشید :) به خاطر جواب های نا میزون و بدون هویت خودم هم ازتون عذر می خوام و اینکه سرتون رو درد آوردم :)

لطفا اگر کسی این پیام رو می خونه با خوندن یکی دو تا از پیام ها نتیجه گیری نکنه.... لطفا از ابتدا تا به انتها رو بخونید.

موفق باشید، امید

جدیدترین ارسال ها

بالا