آقا مجيد :PHP يا ASP ؟

qmars

Member
يه چيز هم الان يادم آمد اگر ميشه همه ي بچه هاي علاقه مند تو يه جلسه ي چت جمع شن و اونجا ديگه بحث رو ببنديم چون اونجا ميشه سريع جواب همو بديم
حداقل دوستان به نتايجي برسند و ما هم استفاده كنيم
با تشكر

كاملا موافقم اگه قراري بود به ما هم بگين
YahooID : badgirdotcom
------------------------
qmars جان اوني در مورد در سطح حرف زدن نبودن منظورت من بودم بابا من 2 تا پست دادم تو كل اين 182 تا پست اينجوري جوابمو ميدين
------------------------
اي روزگار
------------------------
يا حق

omidak

Active Member
سلام:
اولا اين كه مايكروسافت ابتدا با مبلغي نجومي سورس J2EE را خريده و بعد تغييرش داده به دات نت تبديلش كرده كه درونش بحثي نيست
اين رو مدرك داريد يا حدس زديد؟
اما بحث دوم مايكروسافت اينجا كار غير قانوني انجام نداده است كه ازش شكايت بشه پولش رو داده و سورس رو گرفته
در ضمن چه ربطي داره به شكايت سان از مايكروسافت
اينو من گفتم نه Breakneck
اینو گفتم چون یادم اومد که یکی یه همچین چیزی یه جا پرونده بود :roll:

ببخشید آیا شما با .Net کار کردید که میگید مثل J2EE میمونه و از رویه اون برداشته ؟

خیلی خنده داره که Microsoft با اون همه عظمت اش بره از یک شرکتی که 1/10 اش هم نیست یک برنامه ای رو بخره :lol:

آیا شما میتونید با SDK توسط PHP یا هر زبانی جز .Net کار کنید؟
اصلاً این امکان اش وجود داره؟
آیا PHP داره Object هست؟ آیا میشه باهاش یک پرژه خیلی بزرگ نوشت؟
آیا سرعت بالا داره؟
Pointer داره؟
به سیستم هایه Assembly دست رسی داره؟
آیا در دایره محدودیتی نیست؟

جواب سوالات من رو بدید. کامل دقیق و منطقی و علمی.

qmars

Member
با سلام
ابتدا خدمت badgirdatcom عزيز نه من منطورم با كس خاصي نبود در ضمن اى ديه من هم [email protected]
خواهشمندم دوستان نظراتشان را بگويند
و اما خدمت اميدك عزيز
آهان!حالا شد يه چيزي مي ششنيم خوب و قشنگ بحث مي كنيم
اول قسمت جاوا
بله مدرك هم دارم و برات هم لينكش رو بعدا مي ذارم
دوما درسته كه مايكروسافت شركت بزرگي است اما سان كه خيلي كلاسش در بسياري از موارد بيشتره
سيستم عامل سولارسي كه سان توليد مي كنه به عنوان يكي از بهترين سيستم عامل هاي دنيا شناخته ميشه
در ضمن من حدود 1.5 سال دات نت كار كرده ام و الان حدودا 3 ماهي است كه پلتفرمم را تغيير داده ام
آن چيزي كه من از جاوا و j2ee مي بينم بسيار شبيه دات نت مي باشد(البته برعكس دات نت شبيه أن مي باشد)
در ضمن اون بحث شكايت مال اين بود كه مايكروسافت بدون اجازه ي آنها محصولي به نام جاوا در پلتفرم خود گذاشته است
در مورد قسمت php خوب من چيكارم تا استادي مثل اكسيژن است من فقط مي دونم كه در نسخه ي 5 php شيي گرايي به حد بسيار خوبي رسيده
در مورد پروژه ي بزرگ هم كه فكر ميكنم كه بشه بستگي داره كه بزرگي را چي تعريف كني مثلا فكر نمي كنم بتونه با آنتن هاي ماهواره اي ارتباط برقرار كنه
در ضمن اين مباحث اسمبلي و اشاره گر كه تو ميگي كه آنچنان در برنامه نويسي وب كاربرد نداره خود جاوا هم نمي توته با اشاره گر ها كار كنه و مثلا با سي ميشه واسه ميكروكنترلر ها برنامه نوشت با جاوا يا دات نت نميشه
اينا همه جاي خودشون
با تشكر و به اميد يك بحث مفيد

omidak

Active Member
سلام:
پس بحث جاوا باشه تا وقتي مدرك اش رو رو كرديد :wink:
در مورد شكايت >
پس واسه همينه كه انقدر ميزنه تو سره خدش كه Microsoft تحویل اش گرفته و تویه .Net زبان Java رو استفاده کرده؟ :roll:

من نسخه آزمایشی 5 رو Download کردم و باز هم هیچ گونه شعی گرایی درش ندیدم.
میشه توضیح بدید که چطور Assembly در برنامه نویسی تحت وب ( WebApplication ) مهم نیست؟
شما میتونید برایه هر بخش و هر چیزی در .Net برنامه بنویسید. :wink:

Breakneck

New Member
سلام دوستان!

اولا بگم كه ديروز يه صفحه كامل نوشتم وقتي زدم مشاهده نهايي يهو همش تيرتپر شد :cry:
IE هيچي نياورد , زد تو پرم خلاصه...

اما :

1- oxygen جان كجايي , ما داريم خفه ميشيم ها :wink: :wink:

2- qmars تا حالا سه بار مطرح كردي كه مايكروسافت .Net رو از Sun خريداري كرده و از سورس جاوا كپي برداشته اما هيچ مدركي براش ندادي! فكر ميكنم بيخيال شي بهتره :wink: :roll:

3-راستي جاوا JSP رو بعده ASP داد و قبلش اصلا و ابدا همچين تكنولوژي به فكرشم نرسيده بود! لطفا مقايسه بين ساختار JSP و ASP انجام بده نه syntax

4-Solaris جز در موارد Multimedia Content Server حرفي براي گفتن نداره , اما در همين مورد خيلي خوب عمل كرده , مثلا BBC فكر كنم Solaris باشه

5-به قول بزرگي ... ما همه بر شانه هاي بزرگان ايستاده ايم ...
Java از قدرت C استفاده كرد و C# هم از جاوا درس گرفت
تاكيد مي كنم اينجا هيچ كس فعل حرام انجام نداده :lol:

بازم برميگردم...

با سلام
من اومدم تا دوباره نه از NEt. بلکه از ASP Classic تعریف کنم
همان گونه که میدانید برنامه نویسی با FrameWork.Net خیلی مشکل هستش (بنظر من مسخرس)
یک برنامه نویس باید تمامی Syntax ها رو کامل بلد باشه اما تا جایی که من با دات نت و دلفی دات نت کار کرده بودم دیده بودم خیلی مسخره هست
آیا شما از سرعت ترجمه تگ ها و اسمبلی و... صحبت میکنید ؟:::؟
چرا ای اس پی بهتر از همشونه (از نظر من)
1- سرعتش خیلی خوبه
2- خیلی راحت تر از پی اچ پی و دات نت میشه باهاش کار کرد برای یک کاربر عادی مثل من کدوم ک.... (دیوونه ای) میاد فرمت هاردش رو کنه لینوکس بخاطر این پی اچ پی در پیت و دوم کی 3 گیگا بایت میده برای ویژال استادیو دات نت
----> نتیجه منطقی » بطرف چیزی برین که برنامه نویسیش راحت باشه (آقا امید ببخشید ها) مثلا واسه یک سیستم وبلاگ نمخواهیم که آپولو هوا کنیم میخواهیم یک ارتباط ساده با دیتابیس بسازیم :«
همین العان من تست کردم یک سیستم وبلاگ یا یک انجمن گردن کلفت با ای اس پی فقط به 0.5 ثانیه برای لود نیاز داره حالا این بشه 0.3 چه توفقی داره با این سرعت های گند اینترنت در ایران خدا میدونه
راستی امید جان یک سوال چرا این دات نت انقدر طرفدار داره مگه یک وب چی که بخواهی از اسمبلی توش استفاده کنی و در باره اون JSP آقای محترم کیو جان (خودمونی شدم) میدونی یه هاست واسش بگیری چقدر برات آب میخوره :::)
راه منطقی رو گفتم با ASP کلاسیک در دیتا بیس هاتون هم هیچ محدودیتی ندارید ::)))

سلام آقا من ترجيح ميدم يه چيزي ياد بگيرم برا همين تا جاي ممكن تو اين تاپيك پست نميدم ( ولي مرتب ميخونمش تا چيز ياد بگيرم ) آهان اومدم فقط بگم كه oxygen جان رفته مسافرت تا سه شنبه / چهار شنبه هم مياد ( جدي ميگما به شوخي نگيرين يه دفعه )
------------------
فعلا
يا حق

omidak

Active Member
سلام:
Breakneck کاملاً موافق ام :wink:
Ealireza50141 >
این هم بخش طنز اش بود :lol: :wink: :lol: :wink:

omidak گفت:
سلام:
Breakneck کاملاً موافق ام :wink:
Ealireza50141 >
این هم بخش طنز اش بود :lol: :wink: :lol: :wink:
طنز نبود بلكه يك حقيقت بود
اين بحث Php با ASP من رو یاد عربی میندازه که بعضی ها میگفتند چرا قرآن انگلیسی یا فارسی بر پیامبر نازل نشده و باید به این زبان مسخره عربی باشه ::)«
خوب دیدم به دوستان یک چیزی رو بگم ببینید من خودم از 5 سالگی با کامپیوتر بزرگ شدم و توصیه میکنم که اگه میخواهید یک برنامه نویس حرفه ای باشید هیچ وقت دنبال بهتر نباشید !!!
اگه هم ASP و هم PHP بلد باشید میدونید که چقدر بدردتون میخوره !!!«
ولی یک نکته اینه که شما باید زبان های پایه مثل اسمبلی و بیسک و پاسکال و... رو کار کرده باشید و توشون روون باشید تا بتونید یک برنامه نویسی حرفه ای رو ارائه کرده باشید
من هم دات نت کار کردم و هم پی اچ پی و خودم به عنوان یک بی طرف بین ASP و PHP یک مقایسه سر انگشتی انجام میدم :«
خوب اگه شما با بیسیک و فاکس پرو کار کرده باشید میتونید با خواندن Syntax ها از Help اون IIS5 یا 6 یک سایت مطابق با نظر خودتون بسازید حالا اومدیم که یکی #C رو بلد نبود حالا چی باید بره بمیره :) خوب از PHP استفاده نمیکنه درسته PHP یکمی تمیز تر از ASP کار میکنه و این یک درخت داره بالا میره 5-6-7-8 ... ولی فکر نمیکنید که شما بتونید به عنوان یک برنامه نویس ساده از این PHP استفاده کنید چون این PHP خیلی سختر از ASP هستش تازه همون طور که میدونید از لحاظ شی ها و... تغربا معیوب هستش
ولی یه چیز چرا PHP انقدر طرفدار داره ؟؟؟؟؟؟؟
عرض میکنم چون اوپن سورس هستش
یک آی اس پی میاد با یکم ادعا سرورش رو لینوکسی میکنه بعد PHP BB یا Nuck یا هرچیز دیگه روش نصب میکنه :
حالا ازش از چند تا از Syntax های PHP رو بپرسید حتی نمیدونه که این Syntax دیگه چه صیغه ای هستش و یک کار کلیشه ای رو انجام داده
بنظر من اگه ببینید که توی 1AspHost چند تا از انجمن های WebWiz آپلود شده هیچ وقت نمیگفتید PHP
شرکت وب ویز با این انجمنش تونسته که تا العان این ای اس پی رو زنده نگه داره وگر نه همه به رویای یک انجمن میرفتند یک هاست میگرفتند (بدون اینکه حتی یک بار این PHPBB رو تست کرده باشند) و با Fasion ... یک Nuck برای خود آپلود میکردند
ان شا الله وب سایت ما که راه افتاد بیشتر با این زبان ها آشنا میشوید و من وب سایت رو فقط برای حمایت از ASP دارم را میندازم و توش سورس های سیستم هایی مثل وبلاگ - پولینگ و..... قرار میدم اگه کسی هم خواست میتونه سورس سیستمش رو اینجا بگزاره :)
ممنون (امید جان بخاطر جوک قبلی ببخشید)
اون فرهنگ درخت رو رعایت نکرده بودم و جو گرفته بودم
امید وارم که مسیر بحث رو منحرف نکرده باشم
ممنون و ببخشید که من هم اینجا یک پست زدم

qmars

Member
با سلام
اولا خدمت Breakneck شايد حق با شما باشه چون من هنوز لينكشو پيدا نكردم كه كجا بوداما در اسرع وقت اينكار را انجام مي دم
خدمت اميدك:من منظورم اسمبلي نبوده اگه نوشتم اشتباهي بوده ولي تو بگو آخه اشاره گرها رو چه به برنامه نويسي وب
خدمت عليرضا
هاست هاي جي اس پي گرونه وقبول دارم
در ضمن يك نكته من خوشبختانه يا متاسفانه تعصبي به زبان هاي برنامه نويسي ندارم
پاي مرا هم به اين بحث اميدك باز كرد با گفتن اون حرف ها در مورد لينوكس كه فكر كنم كم لطفي بود
البته آپولو كه نه ولي اين فكر روهم نكنيد كه دات نت فقط به درد نوشتن يك سايت كوچك مي خورد
خير دات نت در بسياري از موارد هم بسيار خوب عمل كرده است
من خوذم 1 سال دات نت كار مردم و به قدرت بسيار خوب آن پي بردم
من الان ترجيح دادم برم سراغ جاوا البته اگر وقت كنم حتما سي پلاس پلاس را هم تقويت خواهم كرد
بدون شك هيچ چيز سي پلاس پلاس نميشود بهترين زبان دنيا در بسياري از زمينه ها

qmars

Member
در ضمن Breakneck منظورت اين است كه جي اس پي از روي اي اس پي كپي شده است؟

qmars

Member
ببين اگه تو برنامه نويس عضوي اينو اونجا بگو
ببين اگه تقليدي باشه اي اس پي دات نت از روي جي اس پي كرده مثلا
در جي اس پي هميشه صفحات ضاهر از كدها جدا بود
تازه مايكروسافت در دات نت تونس كه اين كا ررو انجام بده در ضمن اصلا توانايي هاي اين دو با هم قابل مقاسه نيست مخصوصا از نظر امنيت كه جي اس پي خيلي برتره
از نظر سرعت اي اس پي دات نت بهتره
ولي پايداري و ثبات جي اس پي خيلي بهتره
البته در صفحات وب امنيت يكي از مهمترين موارد است
اين واقعا بامزه است جي اس پي با اون قدرتش بياد از روي اي اس پي دات نت كپي كنه
در ضمن با يه مقاله آوردن نميشه همه چيز رو اثبات كرد

omidak

Active Member
سلام:
انقدر مهمه كه نگو و نپرس. :lol: :wink:
اگه به اميد خدا رفتي سراغ C++ میفهمی که ای بابا چقدر مهمه :wink:
جدا شدن کد از صفحه که در ASP.Net هست خیلی متفاوت با اون نمونه ای هست که در JSP هستش.
ساختار .Net خیلی قوی تره. امیدوارم هرچه زود تر با C++ کار کنی. حتماً تمام حرفهایه من رو متوجه میشی :wink:
اون وقت میفهمی چرا میگم Object . چرا میگم Pointer چرا میگم سرعت . چرا میگم حجم کم.
وقتی دیدی اینها واسه یه برانامه نویس چقدر مهمه خودت متوجه میشی :wink:
اون لینکهایی هم که دادی جز یکی دوتاش اصلاً اعتباری روشون نیست :wink:
اما لینکی که دوستمون داد خیلی معتبره. :wink:
تفاوتها خیلی بالاست و شما فقت دارید ظاهر کار رو نیگاه میکنید. :roll:
موفق باشید

oxygenws

Active Member
سلام،
ببخشید، من یه 3-4 روزی تهران بودم نتونستم جواب بنویسم :)
می بینم که خوب شلوغ کردید :)
---این مطالبی که می نویسم از آخرید پیام آقای امیدک در صفحهء 12 به بعد هستش---
در مورد اينكه .Net از جاوا تقلید کرده. حرف کاملاً اشتباهیه.
اصلاً سیستم کاری به کل فرق داره. 10000 بار گفتم. شما در .Net برنامه نویسی میکنید نه Script .
پاسخ این مطلب رو نمی دم، چون qmars خواسته بود.
راستی امید جان ممکنه که PHP یک زبان سطح پایین باشه که هست. به دلایلی که چند بار گفتم.
اما ASP این طور نیست.
ASP مثل PHP به چند Code و Function خطم نمیشه. یک دنیایه نامهدود برنامه نویسیه
:) نمی دونم چی بگم :):):)
در مورد قسمت php خوب من چيكارم تا استادي مثل اكسيژن است من فقط مي دونم كه در نسخه ي 5 php شيي گرايي به حد بسيار خوبي رسيده
ای بابا... من کوچیکم :) این حرفا چیه :) من کووولن شاگرد همتونم...
من نسخه آزمایشی 5 رو Download کردم و باز هم هیچ گونه شعی گرایی درش ندیدم.
جالبه که من هنوز تفاوت ساختاری object و class رو نمی دونم، لطفا یکی --به غیر از امیدک-- توضیح بده..... مگر این نیست که این دو بدون همدیگه بی معنی هستند؟؟؟ درسته.... object از class درست میشه ولی class بدون object هم بی معنیه!!!! اونوقت جالبی قضیه اینجاست که php دارای class هست ولی object نداره!!!!
میشه توضیح بدید که چطور Assembly در برنامه نویسی تحت وب ( WebApplication ) مهم نیست؟
می شه توضیح بدید که چرا مهم هست؟؟؟
همین العان من تست کردم یک سیستم وبلاگ یا یک انجمن گردن کلفت با ای اس پی فقط به 0.5 ثانیه برای لود نیاز داره حالا این بشه 0.3 چه توفقی داره با این سرعت های گند اینترنت در ایران خدا میدونه
من هم گفته بودم... تفاوت سرعت php و asp و jsp اونقدر ها نیست که ما بخوایم روش بحث کنیم. ولی این رو یادتون نره که در بعضی از پروژه ها تعداد زیاد کلیک در ثانیه و تعداد کلیکهایی که جواب می گیرند مهم هستش.... این رو هم یادتون نره که این انجمن گندهء مجید هم ماکزیمم 40 نفر آنلاین داشته!!!!! پس می شه نتیجه گرفت که ..... (خودتون نتیجه بگیرید)
میاد فرمت هاردش رو کنه لینوکس بخاطر این پی اچ پی در پیت
کدوم ک..... فکر می کنه که php روی ویندوز اجرا نمی شه؟؟؟؟

حالا یه سری مطلب.....
بحث یک کمی از مسیرش خارج شده!! و بیشتر صحبت از تفاوت .net و java است. نه از جنبهء وب، بلکه از جنبهء کلی برنامه نویسی.... خواهش می کنم سعی کنید مطلب رو در مسیر خودش نگه دارید.... در این مورد بد نمی دونم یه سر به لینک زیر بزنید... شاید بهتر باشه بگم به مقاله ای که آقای Inprise (که واقعا قبولشون دارم) بزنید. ایشون کارشون خیلی درست بیده!
اینم لینک:
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=7403&highlight=

فعلا همین....
موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
خوش گذشت اميد جان؟ :)

-Object:
در سخت افزار کامپوتر یک بخشی هست به اسم حافضه موقت که هنگامی که برنامه اجرا میشه. و میخواد محاسبات خود رو به CPU بده تا انجام بده رویه Ram ( حافضه موقت ) یک درگاه باز میکنه که عملیات انجام داده شده و اماده انجام رو میزاره.
این درگاه ها توسط درخواست برنامه به حجم هایه مختلف باز میشن.
در برنامه نویسیه سطح بالا این موارد خیلی مهمه که بسته به نیاز اون درگاه باز بشه.
این درگاها در برنامه نویسیه به نام Object معروف هستند.
مانند Int16 Int32 Int64 String Duble Single Boolean و ...
که برایه حجم اینها و مقدارهاشون یادمه که یک توضیح کاملی دادم.
و اما Class:
یک Class حاویه یک سری عملیات و محاسبات هست و معمولاً حاویه یک سری Object
که برایه شما ساخت یک برنامه رو خیلی راهت و آسان میکنه.
کد:
-----
همونطور که میبینید یک Class حاویه اجزا گوناگونی هست
Public Class SampleClass1
   Public OutString as String
   Dim tmpStr1 As String
   Public Sub TestSub1(InString As String)
      tmpStr1 = InString
      OutString = SamplePrivateFunction(tmpStr1)
   End Sub
   Private Function SamplePrivateFunction(InString As String)
      Return "Hi " & InString
   End Function
End Class
------
بعد از Dim کردن یک Class سیستم تمام Object هایه شما رو به طور خود کار میسازد:
Dim tmpClass As New Class1
Label1.Text = tmpClass.TestSub1(TextBox1.Text)
می شه توضیح بدید که چرا مهم هست؟؟؟
مهم بودن Assembly .
چون زبان Assembly به طور مستقیم به CPU رله میشه و هیچ واسته و هیچ مترجمی نداره.
برایه یک برنامه نویس حرفه ای سرعت و حجم پایین بسار چیز مهمیه که در Assmbly هایه .Net موجوده. گفتید که C++ خیلی قدرت زیادی داره و این رو 1000 بارگفتید و گفتید هیچ کدوم از زبانها C++ نمیشن.
من هم هیچی نگفتم که چند دفعه ای این حرف رو بزنید :wink: حالا:
اگر FrameWork رو نصب کنید و یک سری به Compiler اش بزنید میبینید که تمام زبانها توسط C++ Compile میشن
VBC CSC JSC BCC همونطور که میبینید تمامشون به C ختم میشن که مشخصه زبان C هست.
در ضمن این فایلها برایه اجرا شدن نیز احتیاج به فایل msvcr71.dll جهت Compile برنامه دارند.
برنامه هایه نوشته شده توسط .Net به زبان C که همه میدونند پرقدرت ترین زبان دنیا هست Compile میشه و کار میکنه.
فکر کنم قانع شده باشید. :wink:
ماکزیمم 40 نفر آنلاین داشته
علت واضح هست که بیشتر از این تعداد پاسخ گو نبوده.
همیشه شبها گریه سایت در میاد. و بیش از 30 40 تا دیگه نمیتونه پاسخ گو به بازدید کنندگان باشه.
در ضمن اگر شما 100 یا 200 بازدیدکننده داشته باشید چطور میشه؟ :lol:
در ضمن در مورد سایت برنامه نویس. که البته بهتر بود اسمش رو میزاشت فحش نویس.
به علت اینکه بک بی احترامی و بی تربیتی از مدیر سایت دیدم هرگز حاظر نیستم حتی یک صفحه اش رو هم باز کنم.
موفق باشید. :wink:

oxygenws

Active Member
سلام،
خوش گذشت اميد جان؟
مرسی، جای شما خالی!!
این درگاها در برنامه نویسیه به نام Object معروف هستند.
مانند Int16 Int32 Int64 String Duble Single Boolean و ...
تا جایی که من می دونم به اینها نمی گن Object به اینجور چیزا می گن Data Type!!!!
در مورد data type ها هم باید بگم که php شامل datatype نیست اما type casting خودکار داره مثل perl. امیدوارم کمی با ساختار زبان های برنامه نویسی آشنا باشید.
مهم بودن Assembly .
لطفا به پیام قبلی خودتون نگاه کنید.... زبان assembly درسته که با سخت افزار مستقیم در ارتباط هستش اما می شه کاربرد این قضیه برای ---وب--- رو بگید؟؟؟؟ شما در یه جای صحبتتون گفتید که:
اگر FrameWork رو نصب کنید و یک سری به Compiler اش بزنید میبینید که تمام زبانها توسط C++ Compile میشن
VBC CSC JSC BCC همونطور که میبینید تمامشون به C ختم میشن که مشخصه زبان C هست.
چه ربطی داره؟؟ C چه ربطی به assembly داره؟؟
علت واضح هست که بیشتر از این تعداد پاسخ گو نبوده.
همیشه شبها گریه سایت در میاد. و بیش از 30 40 تا دیگه نمیتونه پاسخ گو به بازدید کنندگان باشه.
:) این یکی رو ترجیح می دم آقا مجید هم جواب بدن... احیانا دوست داری سایت هایی مثل همین فروم بهت نشون بدم که چند نفر همزمان باهاش کار می کنند و بدون کوچکترین مشکلی براتون load میشه؟؟؟ لطف کنید چرت و پرت نگید و سعی نکنید مغلطه راه بندازید. با این طرز صحبت کردنتون دارید بحث رو از منطقش خارج می کنید. لطفا قبل از ارسال پستتون یک کم فکر کنید که دارید چی می فرستید. امیدوارم دیگه این چرت گویی ها ادامه پیدا نکنه.
در ضمن در مورد سایت برنامه نویس. که البته بهتر بود اسمش رو میزاشت فحش نویس.
به علت اینکه بک بی احترامی و بی تربیتی از مدیر سایت دیدم هرگز حاظر نیستم حتی یک صفحه اش رو هم باز کنم.
اول اینکه این اصلا دلیلی بر سر نزدن به اون لینک نداره. این بچه بازی ها چیه؟؟
دوم اینکه من با آقای کرامتی برخورد داشتم. بسیار آدم منطقی ای هستند. تا کسی ایشون رو اذیت نکنه یا .... کاری به کارش ندارند.
سوم، تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزهاااااا لابد شما هم یه صحبت بی فکرانه مثل همین پیامتون انجام دادید.
چهارم....

موفق باشید، امید

omidak

Active Member
سلام:
چون باز دوباره آتيش ات تند شد جواب ات رو نميدم و همچنين جوابها نا مفهوم بود.
اما در مورد اون سايت:
متاسفانه در Archive ام نبود.
اما توضیح میدم.
من معمولاً عادت دارم در جاهایه مثل اینجا خیلی خدمونی و با طنز جواب بدم.
اما در پیغامهایه خصوصی و Messenger . خیلی خیلی خفن معدبانه صحبت میکنم.
من با ایشون یک بار صحبت کردم. و در شروع این طور بود:
با درود فراوان و خسته نباشید.
اگر مزاهم وقت اتون نیستم. میتونم با هاتون صحبت کنم؟
جواب:
بفرمایید.
من:
میخواستم در مورد گروه برنامه نویسی صحبت کنم.
چرا برایه ساختن Forum یک گروه به این بزرگی راه ایجاد کردید.
بهتر نیست که برایه کارهایه بزرگتر این گروه رو دور هم جمع کنید؟
جواب:
خوب حالا چی کار کنم؟
اینجا من زدمش به شوخی و اون : D رو فرستادم.
جواب:
اون گروه مدیر داره و به من ربطی نداره.
من:
آهان . پس ببخشید که مزاهم وقت اتون شدم. مسکه سرتون هم شلوغ . خلاصه ببخشید که مزاهم شدم. موفق و پیروز باشید. خدانگهدار

جوابی داده نشد.
کمال بی شخصیتی یک نفر رو نشون میده.

برایه ادامه این بحث هم چون به این مضوع مربوط نمیشه بهتره با PM در موردش بحث کنیم امید جان :wink:

راستی امید جان خواهش میکنم انقدر تند جواب نده. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا