rendering technology فناوری رندرینگ

.:BehzAd:.

Active Member
LinkinForEver از اون سرور ها پاک شده بعد اون 1.6.1 رو هم بنویس 1.6.0

دوستان از این خوده رندم کنترل تریل رو دانلود کنند من خودم کرک خوب و سالم رو تو سایت آپلود میکنم.فقط الان ترافیک ندارم شب آپلود میکنم.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
linkinforever از اون سرور ها پاک شده بعد اون 1.6.1 رو هم بنویس 1.6.0

دوستان از این خوده رندم کنترل تریل رو دانلود کنند من خودم کرک خوب و سالم رو تو سایت آپلود میکنم.فقط الان ترافیک ندارم شب آپلود میکنم.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

سلام به اساتید بابا چرا ول کردید این فرومو ؟؟؟

دوستان من جدیدا با سه موتور رندر فیزیکال جدید آشنا شدم که گفتم ازشون یه چیزی بنویسم .

OCTANE : اینو از سایت خودش دان کنید کرکش حجمش خیلی کمک کیلوبایتی من بدم تا استفاده کنید . این موتور رندر برای تمایمی نرم افزار های رایج 3 بعدی تا ورژن 2013 و در دو نسخه ی 64 و 32 بیتی منتشر شد و ورژن استند الون هم داره
متاسفانه ورژن مکس و مایا و ... کرک نشده و فقط ورژن Stand alone اون هم 64 بیتیش کرک شده . توی مکس واقعا سریع کار میکنه و با کیفیت ولی حیف کرک نداره واتر مارک میزنه .
این موتور GPU BASED ـــه و
اکتان یه موتور رندری فیزیکالی بیسه که به صورت Chart یا State باید باهاش کار کنید .

دوستان یه اسکریپت بسیار کمیاب رو ورژن کرک شدش رو واستون تو Attachment گذاشتم با این میتونید صحنه ی تو مکس رو یکراست به OCTANE تبدیل کنید .
OCTANEXPORTER

کیفیت واسه رندر انیمیشن و معماری و ارگانیک عالیه .

Indigo : یه موتوره رند جالب که Standalone ش تعریفی نداره اما ورژن مکسش که نیازی به کرک نداره عالیه و جالبیش اینه که نیازی به نور نداره نور مخصوص و با همون نور های رایج ویری ، منتال ری ، مکس و ... رندر فیزیکی میگیره این موتور هم برای تمام نرم افزار های تریدی معروف ریلس شده تا ورژن 2013

این موتور CPU BASED ـــه

Thea Render : یه موتور رندر فیزیکال اما CPU BaseD بهترین پیشنهاد برای معمار های سه بعدی .
این واسه همه ورژن ها و همه نرم افزار ها داره اما در اصل برای SketchUp طراحی شده .
اما کرکش روی مکس مشکل داره

ولی به نظر خودم هیچ کدوم به ARION و FRY نمیرسن چون تنظیمات متریلشون افتضاحه !!!!!!!!!!!

راستی قرار گرفتن کار های فرشید هم توی گالری سایت RandomControl رو بهش تبریک میگم !!!!!!!!!!

همگی موفق باشید !!!

پیوست ها

• OctaneExporter 1.032 - Cracked .rar
    32.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

toyz

Member
سلام به اساتید بابا چرا ول کردید این فرومو ؟؟؟

دوستان من جدیدا با سه موتور رندر فیزیکال جدید آشنا شدم که گفتم ازشون یه چیزی بنویسم .

OCTANE : اینو از سایت خودش دان کنید کرکش حجمش خیلی کمک کیلوبایتی من بدم تا استفاده کنید . این موتور رندر برای تمایمی نرم افزار های رایج 3 بعدی تا ورژن 2013 و در دو نسخه ی 64 و 32 بیتی منتشر شد و ورژن استند الون هم داره
متاسفانه ورژن مکس و مایا و ... کرک نشده و فقط ورژن Stand alone اون هم 64 بیتیش کرک شده . توی مکس واقعا سریع کار میکنه و با کیفیت ولی حیف کرک نداره واتر مارک میزنه .
این موتور GPU BASED ـــه و
اکتان یه موتور رندری فیزیکالی بیسه که به صورت Chart یا State باید باهاش کار کنید .

دوستان یه اسکریپت بسیار کمیاب رو ورژن کرک شدش رو واستون تو Attachment گذاشتم با این میتونید صحنه ی تو مکس رو یکراست به OCTANE تبدیل کنید .
OCTANEXPORTER

کیفیت واسه رندر انیمیشن و معماری و ارگانیک عالیه .

Indigo : یه موتوره رند جالب که Standalone ش تعریفی نداره اما ورژن مکسش که نیازی به کرک نداره عالیه و جالبیش اینه که نیازی به نور نداره نور مخصوص و با همون نور های رایج ویری ، منتال ری ، مکس و ... رندر فیزیکی میگیره این موتور هم برای تمام نرم افزار های تریدی معروف ریلس شده تا ورژن 2013

این موتور CPU BASED ـــه

Thea Render : یه موتور رندر فیزیکال اما CPU BaseD بهترین پیشنهاد برای معمار های سه بعدی .
این واسه همه ورژن ها و همه نرم افزار ها داره اما در اصل برای SketchUp طراحی شده .
اما کرکش روی مکس مشکل داره

ولی به نظر خودم هیچ کدوم به ARION و FRY نمیرسن چون تنظیمات متریلشون افتضاحه !!!!!!!!!!!

راستی قرار گرفتن کار های فرشید هم توی گالری سایت RandomControl رو بهش تبریک میگم !!!!!!!!!!

همگی موفق باشید !!!

سلام رفیق ، ممنون از راهنمایی عالی شما .
میشه طرز کار با کرک اکتان رو بگید ؟

elibushehri

New Member
سلام خسته نباشید
من می خوام برنامه pbrt رو نصب کنم ولی متاسفانه با خطا مواجه میشم . من از vs2008 و win7 64 استفاده میکنم. و در تلاشم تا این ورژن از pbrt رو که داخل source code موجود تو این لینکه نصب کنم.http://www.ece.ucsb.edu/~psen/PaperPages/removing_MC_noise.html
خیلی ضروریه لطفا راهنمایی کنین.

LinkinForEver

سلام ، نویسنده ی این مقاله ایرانی هست ، از خودشون بپرسید .

LinkinForEver

من دانلود کردم ، نصبی نیست اول باید کد هارو Build کنید .
من تست میکنم خبرشو میدم .

جدیدترین ارسال ها

بالا