PERSIAN ASP FORUM * WEB WIZ

cactus

Member
دوستان من بلاخره نفهميدم اين وب واير 8.7 فارسي رو از كجا دانلود كنم -- يكي به من هم بگه آخر اين بحث چي شد ميتونيم واب وايز فارسي داشته باشيم يا نه

sabzevary

New Member
همين ديگه عجب خر تو خري شده والا
يه وب ويز فارسي و اين همه درد سر

kami_mz

Well-Known Member
iranpcg جان. شرمنده فعلا که سايت بنده هم خوابيده( خوابش هم گويا سنگينه. حالا حالا ها بيدار نميشه. مجيد جان کجايي بابا؟ ). به خدا در اولين فرصتي که راه افتاد فضا رو در اختيارتون ميذارم. بازم شرمنده.

webwiser

New Member
از تمام دوستانی که در این مدت پیام خصوصی فرستادند ولی نتوانستم جوابشان را بدهم عذر خواهی می کنم . سرم واقعا شلوغ بود

خوب چند توضیح درباره این فایل

1 -در مقابل هر عبارت متن اصلی نیز قرار گرفته است که شما را از متن انگلیسی نیز آگاه می کند

2 -من برای عبارت forum ترجمه میزگرد را انتخاب کرده ام
اگر شما عبارت دیگری را می پسندید به راحتی با دستور فایند اند ریپلیس آن را تغییر دهید

3 - من ترجیح دادم عبارات خط 698 تا 706 را حذف کنم . به نظر من تنها باعث شلوغی صفحات می شد

4- کسانی که مایلند از فهرست استانهای ایران به جای فهرست کشورها استفاده کنند عبارت کشور را در خط 378 به استان تغییر دهند

5 -قبل از انتخاب هاست حتما با من مشورت کنید تا مشکلی در نمایش دایلوگ باکسها و آپلود فایل و عکستان ایجاد نشود . برای اینکه تبلیغ آنها نشود از ذکر نامهایشان خودداری می کنم ولی اگر کسی مایل بود پیام خصوصی بفرستد تا در مورد هاست راهنماییش کنم

6- ضمنا ورژن یونی کد فارسی وب ویز را هم ساخته ام اما چون باعث می شود یک چهارم پیغامها که بصورت دایلوگ باکس ظاهر می شوند درست نمایش داده نشود از قرار دادن آن در اینجا خود داری می کنم

از این پس توضیحات مربوط به امنیت وب ویز و سایر نکات فنی را در همینجا ادامه خواهم داد

webwiser

New Member
راستي يادم رفت بگم که در خط 445 و 450 کلمات رو ترجمه نکردم به يک دليل امنيتي 8O . اگه خواستيد خودتون به مدير و مهمان تغييرش بديد . فقط به کسانيکه انجمن خصوصي تشکيل مي خوان بدن توصيه مي کنم فعلا اين کار رو نکنند يعني فعلا بزارن خط 445 و 450 به همين صورت كه من گذاشتم باشه و بهش دست نزنن. تا سرفرصت مشکل رو براي نويسنده برنامه توضيح بدم تا برطرفش کنه.
اينم بگم که باگ امنيتي که تو ورژن 7.8 اصلاح شد و کلي سرو صدا کرد رو من تشخيص داده بودم . اين رو گفتم صرفا جهت ريا 8)

:wink:

موفق باشيد
منتظر راهنمايي ها و نظرات دوستان هستم

fooladi

Member
منم تا نسخه 7.6 اين فاروم رو فارسي كردم و هيچ مشكلي با اون داشتم. البته متاسفانه ديگه فرصت ارتقا نداشتم و نخواهم داشت .

خوشحال ميشم نمونه كار شما رو ببينم.

Hyper

Active Member
در مورد انجمن فارسي web wiz - لطفا كمك كنين !

سلام

آقا ما ديگه عاصي شديم از اين web wiz ( شايد هم از بيسوادي خودمون ! )

مجبورم همه چيزو از اول بگم :

من web wiz فارسي رو رو دستگاه با win xp و iis مثل بچه آدم نصب كردم و دارم باش كار ميكنم.

ولي هر چه كردم بعد از upload رو سايتم كار نميكنه !

لطفا به فايلهاي ارسالي توجه كنيد :

من در ريشه سرور يك فولدر پيش فرض به نام db دارم . روي دستگاه خودم هم در فولدر admin يه فولدر به نام database دارم كه بانك اطلاعاتي اونجاست . نميدونم بعد از upload بايد فايل رو در فولدر پيش فرض سايت قرار دهم يا در همون جاي خودش ؟
در ضمن در مورد تنظيمات DSN و نام گذاري اون هم مشكل دارم ( با عكسها توجه كنيد )

در ضمن من از نسخه access استفاده ميكنم .

تو رو خدا يكي به ما بگه چه خاكي ... !

ممنون .

cactus

Member
آقاي وب وايزر عزيز - اگر فاكنشن تاريخ فارسي و بخش ارسال موضوع فارسي رو هم داري البته با كليد تبدل فارسي به انگليسي و بلعكس براي بچه ها بزار

يك پيشنهاد دارم كه اين فروم رو همراه با فايلهاي فارسي و همچنين راهنماي آن رو به طور كل در يك جا قرار بدهيد تا بهتر بشود از آن استفاده كرد.

همچينن يك توضيح بدهيد كه براي كساني كه از ورژن هاي گذشته اين فروم استفاده كردند بايد چه كار كنند تا بتوانند به اين ورژن ارتقا پيدا كنند

همچنين اگر كسي مي دوند كه چگونه ميشه باگ هاي ورژن هاي قبلي اين فروم رو برطرف كرد ممنون ميشم اينجا يك توضيح بدهد مخصوصا باگهاي مربوط با ديتابيس اكسس

amirasal2002 گفت:
يك پيشنهاد دارم كه اين فروم رو همراه با فايلهاي فارسي و همچنين راهنماي آن رو به طور كل در يك جا قرار بدهيد تا بهتر بشود از آن استفاده كرد.

همچينن يك توضيح بدهيد كه براي كساني كه از ورژن هاي گذشته اين فروم استفاده كردند بايد چه كار كنند تا بتوانند به اين ورژن ارتقا پيدا كنند

همچنين اگر كسي مي دوند كه چگونه ميشه باگ هاي ورژن هاي قبلي اين فروم رو برطرف كرد ممنون ميشم اينجا يك توضيح بدهد مخصوصا باگهاي مربوط با ديتابيس اكسس

بابا 1 كي جواب بده حالا اگر 1 كي 1 نسخه از اينو داشت از كجا بايد بفهمه كه accses Or mysqL?

Hyper

Active Member
سلام

اولا نسخه كامل فارسي رو من دارم ... !

دوما در مورد اينكه از كدوم نسخه استفاده ميكنيد :

فايل common.asp رو باز كنيد ( در فولدر اصلي فروم )

قسمتي رو كه در تصوير نمايش داده شده پيدا كنيد

همونطور كه ميبينيد من از نسخه access استفاده ميكنم چون خط مربوط به SQL غير فعال شده است

خوب اين هم از جوابتون ...

خوب اگر نسخه كامل فارسيش رو داريد البته ورژن بالا
اينجا بگذاريد همراه با راهنمايي كه همه بتوانند استفاده كنند

Hyper

Active Member
قربانت گردم ظرفيت زيپ فايل فشرده شده اون حدود 1 مگابايته ... :roll:

چطوري بذارمش اينجا آخه ؟!

راه ديگه اي دارين بگين براتون بفرستمش ... 8)

Hyper

Active Member
اولا اين سايتي كه شما معرفي فرمودين به لعنت خدا هم نمي ارزه !
من حال ور رفتن با اين همه اسكريپت خراب و شكسته رو ندارم ...

دوما شما خودتون رو ناراحت نكنين قربان !

قبل از اينكه بيشتر عصباني بشين ، يه آدرس ايميل ياهو يا هرچي دوست دارين بدين براتون بفرستمش كاكو ... 8)

ايشولوه سر پير چراغ و آفتوجنگ شيراز هم حلالت باشه

ها كاكو ... :?

جدیدترین ارسال ها

بالا