PERSIAN ASP FORUM * WEB WIZ

docreza

New Member
webwiser گفت:
docreza گفت:
وب وايزر عزيز
از فايل ها متشكر اما بنظر مي رسه كه فايل هاي language بصورت unicode نيست و با Windows Arabic آن هم با اشكال كار مي كنه.
تغييراتي مثل عوض كردن code page و ... هم لازم هست.
<% @ Language=VBScript CODEPAGE="1256"%>

<% Response.Charset= "windows-1256" %>
<% Session.CodePage = "1256" %>

ببینید این که گفتم فاروم یونی کده به این معنیه که صفحات یونی کد باز می شن . مطالب به صورت یونی کد در دیتا بیس ذخیره می شن و ...
ولی با توجه به خصوصیات خاص وب ویز . فقط و فقط فایلهای مربوط به زبان باید به صورت فارسی – و نه یونیکد – آپلود شوند . و برای این کار نیاز هست که زبان پیش فرض هاستینگ شما فارسی باشه .
بله ! می شه فایلهای زبان هم یونیکد باشه ولی اونوقت دایلوگ باکسها درست نمایش داده نمی شه . اگه دوست دارید بخش عمده ای از پیغامهای سایتتون نامفهوم باشه میل خودتونه . می تونم نسخه یونیکد زبان رو هم بزارم .

بله تغيير codepage هم لازمه اما تقريبا تمام كساني كه پيام خصوصي داده بودند فقط لنگ.يج فايلها رو مي خواستن !
ممنونم از راهنماييتون اما هنوز با صفحاتي مثل edit_post.asp مشكل دارم و كاراكترها بهم ميريزه

webwiser

New Member
docreza گفت:
webwiser گفت:
docreza گفت:
وب وايزر عزيز
از فايل ها متشكر اما بنظر مي رسه كه فايل هاي language بصورت unicode نيست و با Windows Arabic آن هم با اشكال كار مي كنه.

ببینید این که گفتم فاروم یونی کده به این معنیه که صفحات یونی کد باز می شن . مطالب به صورت یونی کد در دیتا بیس ذخیره می شن و ...
ولی با توجه به خصوصیات خاص وب ویز . فقط و فقط فایلهای مربوط به زبان باید به صورت فارسی – و نه یونیکد – آپلود شوند . و برای این کار نیاز هست که زبان پیش فرض هاستینگ شما فارسی باشه .
بله ! می شه فایلهای زبان هم یونیکد باشه ولی اونوقت دایلوگ باکسها درست نمایش داده نمی شه . اگه دوست دارید بخش عمده ای از پیغامهای سایتتون نامفهوم باشه میل خودتونه . می تونم نسخه یونیکد زبان رو هم بزارم .

بله تغيير codepage هم لازمه اما تقريبا تمام كساني كه پيام خصوصي داده بودند فقط لنگ.يج فايلها رو مي خواستن !
ممنونم از راهنماييتون اما هنوز با صفحاتي مثل edit_post.asp مشكل دارم و كاراكترها بهم ميريزه

من خودم از كدهاي زير استفاده مي كنم . به شما هم اينها رو توصيه مي كنم:

<%session.codepage="65001"%>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

webwiser

New Member
البته از اين هم مي شه استفاده كرد :
<%@ CodePage=65001 Language="VBScript"%>
<% response.charset = "utf-8" %>

ولي اونوقت بايد اين دو خط رو حذف كني :
<% @ Language=VBScript %>
<% Option Explicit %>

ميشه فرق بين ورژن 7 با 7.5 يا بالاتر را بگين ؟
البته خوب از نظر امنيت بهتر شدن اين رو مي دونم و همين طور در قسمت تنظيمات هم امكانات بيشتري به كاربر ميدهد

مي خواستم ببينم غير از اينها فرق ديگه اي دارند و ورژن هاي جديد به جز اين چيزهاي كه گفتم ديگه چه برتري دارند
ممنون ميشم

docreza

New Member
webwiser گفت:
docreza گفت:
webwiser گفت:
docreza گفت:
وب وايزر عزيز

من خودم از كدهاي زير استفاده مي كنم . به شما هم اينها رو توصيه مي كنم:

<%session.codepage="65001"%>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

مشكلم با عوض كردن language settings windows حل شد. در قسمت
Advanced .... Show nonunicode
را به فارسي تغيير دادم

cactus

Member
دوستان اينجا كلي حرف زده شد ولي يك نفر هنوز وب وايز فارسي درست و حسابي رو انجا نگذاشته تا بقيه راحت دانلود كنن --

mrahimi

New Member
docreza گفت:
دوستاني كه فايل تبديل تاريخ را مي خان به لينك زير كه توسط يكي ديگر از دوستان اعلام شده توجه كنند
http://www.parssky.com/rahimi.htm
سلام به همه دوستان
من تمام WebWizForum 7.9 رو در آدرسي براي دانلود قرار دادم. از دوستاني كه بعدا تغييراتي در آن خواهند داد تقاضا دارم تا اون رو براي استفاده ديگران نيز قرار بدن.
پروژه مهم كه انجام شد تاريخ شمسي و تغييرات امنيتي هست. مهمتر از اون ساختن اديتور فارسي ويرايشگر پيشرفته اين سيستم هست كه RTE ناميده ميشه. در حال كار روي اين قسمت هستم. اگر تمام بشه براي دانلود اينجا قرار ميدم.
http://www.parssky.com/adv/click.asp?id=61
يك اشكالاتي هم ممكنه داشته باشه مثل پيغامهاي جاوا كه ممكنه به صورت كد شده نمايش داده بشه كه در آينده رفع ميشه.
موفق باشين
محمد رحيمي

mrahimi

New Member
سلام به همه دوستان
من تمام WebWizForum 7.9 رو در آدرسي براي دانلود قرار دادم. از دوستاني كه بعدا تغييراتي در آن خواهند داد تقاضا دارم تا اون رو براي استفاده ديگران نيز قرار بدن.
پروژه مهم كه انجام شد تاريخ شمسي و تغييرات امنيتي هست. مهمتر از اون ساختن اديتور فارسي ويرايشگر پيشرفته اين سيستم هست كه RTE ناميده ميشه. در حال كار روي اين قسمت هستم. اگر تمام بشه براي دانلود اينجا قرار ميدم.
http://www.parssky.com/adv/click.asp?id=61

يك اشكالاتي هم ممكنه داشته باشه مثل پيغامهاي جاوا كه ممكنه به صورت كد شده نمايش داده بشه كه در آينده رفع ميشه.
موفق باشين
محمد رحيمي

sirvan

Member
مجید آنلاین هک شد - Re: Don't let your forum be hacked!

webwiser گفت:
[align=left:64f3b94129]Don't let your forum be hacked! Follow the instructions below to secure your database now!!!
For higher security it is highly recommended that you at the very least rename the forum database and if possible move the location of the database to a folder above the root directory of your web site where it can not be accessed using a web browser, good web hosts will have a directory set up for this usually called private. (If you don't you leave yourself wide open to hackers!!)

Locate the file wwForum.mdb found in the database directory in the admin directory (this is the forums access database).

Rename and/or move the location of this file on your web space.

Edit the two files called common.asp with a text editor like notepad. One common.asp file is with the main files and the other should be in a directory called admin.

In these two files you will find the following line of code: -

strDbPathAndName = Server.MapPath("admin/database/wwForum.mdb")

Change the part marked in blue (admin/database/), to the new path to the database relative to the common.asp file you are editing, if you are editing the common.asp file from the admin section you will have,database/ written in front of the database name, don't worry, just change this to the path to the database relative to the common.asp file.

Change the part marked in red (wwForum.mdb), to the new name of the Forum's Access database.

Save the amended files. [/align:64f3b94129]
کسی میتونه کمکم کنه؟
من با ویرایش common.aspیی که تویه فولدره ادمینه مشکل دارم
نمیخوام ادرس فیزیکی بدم نسبی رو هم اشتباهی میگیره و خودش /forum/admin رو اضافه میکنه

sirvan

Member
اقایان این مشکلی که بالا داشتم حل شد(خطا از خودم بود)
من فاروم رو آپلود کردم و مشکل فارسی اصلا ندارم
فقط یه مشکل بزرگتر: هیچ کدوم از پاپ آپ ها باز نمیشه و در اکثر صفحات ارور دارام با این وجود مشکلی در کار با دیتابیس ندارم.
لطفا بازدید کنید و اگه چیزی به نظرتون اومد راهنماییم کنید.
http://m.1asphost.com/tiklamas/forum/default.asp
OR
http://m.1asphost.com/tiklamas/index.htm سپس لینک Forum که در فوتر قرار داره.
اگه کسی کل فاروم رو یا Themeش رو خواست بگید تا برای داونلود بزارمش.
از راهنمایی همتون ممنون.

sirvan

Member
یه مشکل دیگه
کد امنیتی رو نشون نمیده و به همین خاطر کسی نمیتونه لاگین کنه.
چیکار میشه کرده؟

درسته موقع ثبت نام مشكل اينجاد ميشود
لطفا اگر توانستيد اين مشكل رو حل كنيد اينجا بنويسيد با چه روشي توانستيد مشكل رو حل كنيد

sirvan

Member
نه فقط ثبت نام بلکه موقع لاگین هم
الان نمیتونم با هیچکدوم از User های که ساخته بودم وارد شم
احتمال داره که اشکال از هاست باشه؟

rezadaraee

Active Member
بابا چرا توي اين فروم وبويز در هاست asphostكد امنيتي نشون نميده

آخه يكي جواب بده ديگه!!!!!!!!!!!!!!!!
ايول .

miladanimator

Active Member
آقا يكي بگه چطور امنيت ديتابيس وب وايز رو بالا ببريم؟؟؟
لطفا فارسي توضيح بده

جدیدترین ارسال ها

بالا