invision power board

pamjadi

Member
مي گم ولي براي اين كار بايد تمام نوشته ها
پاك شوند كه در ديتابيس نياشند ولي حالا
شما با اين ديتابيس كار كنيد بعدا درستش مي كنيم !

kami_mz

Well-Known Member
ساده ترين راه كرك كردنشو پيدا كردم:
اينو توي فايل conf_global.php بذاريد:
کد:
$INFO['ips_cp_purchase'] = '1';
به همين راحتي. :wink:

demon_da

Member
من خودم فارسيش كردم.
حالا واسه كي بفرستمش كه يه بازبيني و تصحيح و كامل كنش وهم آپلودش كنه مجيد آقا؟
در ضمن Skin اش رو هم فارس كردم.فقط يه چيزه جزييش مونده!!!
لطفا جواب بدين.مرسي. 8)

demon_da

Member
اقا من نمي تونم اين تمپلت رو رو IPB سايتم تنظيم كنم!از تو منوي ادمين مگه نبايد آپلود كنم؟
ولي نمي شه!!!علت چيه؟تنظيمات CHMODE چيه؟
مرسي :cry:

amiri27

Member
اول از همه سرور شما Win هست يا nix.** ؟؟

اگه nix.** هست فقط كافيه به شاخه archive_in و skin CHMODE 777 بدين...

ممنون
اميري

Persia!

Member
من تمام تاپيكهاي مربوط به فارسي كردن IPB رو خوندم.
میشه دوستان لطف کنند و نحوه فارسی گردن رو بطور خلاصه بگن؟ چون من تمام روشها رو آزمایش کردم اما جواب نداد. این پیغامو میده:
Fatal error: Call to undefined function: boardinformation() in /home/..../public_html/...../sources/Boards.php on line 359
این توضیح رو هم بدم که من می خوام IPB رو از تو CPanel نصب کنم و بعد فارسیش کنم.

Persia!

Member
كارهايي كه من انجام ميدم:
1- IPB رو از داخل Cpanel نصب می کنم.
2- فایل http://www.daregooshi.com/ipb/persian_skin.zip رو به شاخه Arhive_in آپلود و Extract می کنم.
3- در Skin & Templates قسمت Import skin files فایل مربوطه رو Import میکنم.
4- Skin مربوطه رو بعنوان default قرار می دم.

با اجرای فایل Index.php اون ارور پست قبل رو میده.

با اون یکی فایل Persian_skin هم چک کردم همین ارار رو می ده.
ضمنا این فایل http://ipb.farsiprojects.com/ibf_dbbackup[1].sql.gz هم سر جاش نیست. قضیه این چیه؟
الآن دو سه راه مختلف برای فارسی کردن وجود دارد. میشه بهترین راه رو بطور خلاصه توضیح بدین؟

ممنون.

Persia!

Member
فهمیدم مشکل کجاست:
IPB که از Cpanle نصب میشه ورژن 1.1.2 هست. این اسکین روی ورژن 1.2 جواب میده. لذا باید IPB رو آپگرید کنیم. نحوه آپگرید در فایل ورژن 2 که از سایت می گیریم توضیح داده.

اما کماکان من نمیدونم قضیه این فایل http://ipb.farsiprojects.com/ibf_dbbackup[1].sql.gz چیه؟

amiri27

Member
شما هيچ نيازي به اووون فايل نخواهيد داشت ! شما فقط 2 تا فايل كه يكي مربوط به سكين و دومي مربوط به زبان هست رو بايد بگيريد و كار تمام ميشه‌!

ممنون
اميري

Persia!

Member
از پاسخت ممنون آقاي اميري.

دو تا سوال ديگه:
1- ميشه بعضي قسمتهاي فروم راست به چپ باشه و بعضي قسمتاش چپ به راست؟ نظيماتش كجاست؟
2- در قسمتي كه كاربر پست جديد رو تايپ ميكنه فونتش Tahoma نیست. میشه فونتش رو تغییر داد؟

Mozahem

Member
سلام
ببخشيد اگه براتون امكان داره لينك نسخع اصلي ipb را يه جا بزارين من هر چي سي مي كنم نمي تونم وارد سايتش بشم... :roll:
باتشكر... :oops:
به اميد ديدار...

Persia! گفت:
از پاسخت ممنون آقاي اميري.

دو تا سوال ديگه:
1- ميشه بعضي قسمتهاي فروم راست به چپ باشه و بعضي قسمتاش چپ به راست؟ نظيماتش كجاست؟
2- در قسمتي كه كاربر پست جديد رو تايپ ميكنه فونتش Tahoma نیست. میشه فونتش رو تغییر داد؟
برو تو Style Sheets و بعد Style ويرايش كن و بعد خط ها رو اونجا به Tahoma تغيير بده

جدیدترین ارسال ها

بالا