invision power board

Persia!

Member

ied

Member
سلام!من يه سري كارا روي اين ipb انجام دادم زبانش رو يه ذره دستكاري كردم به اديتورش هم قابليت تعويض زبان رو همين جوري كه تو مجيد آنلاين هست گذاشتم!چيز جالبي در اومده!راستي كسي مي دونه زبان ادمينش كجاست؟

amiri27

Member
ادمينش زبان نداره ! فقط مي توني از فايل هاي داخل شاخه /sources/admin هر تغييري كه بخواي بدي كه من اين كار رو توصيه نمي كنم !!

ممنون
مصطفي

ali_crown

Member
البته اگه تازه وارد هستين جريان فرق ميكنه بايد از اول براتون توضيح بدم
كه اگه خواستين بگين

nik_sali

Member
ali_crown گفت:
البته اگه تازه وارد هستين جريان فرق ميكنه بايد از اول براتون توضيح بدم
كه اگه خواستين بگين

سلام

در اين زمينه (ipb) صفر كيلومتريم :oops: اگه لطف كننين ممنون ميشم

sambol

Active Member
بچه ها يه سواي اين ورژن 1.3 با اين 1.2 خيلي فرق داره از نظر امكانات و امنيت يا انچنان فرقي نداره؟؟

kami_mz

Well-Known Member
sambol گفت:
بچه ها يه سواي اين ورژن 1.3 با اين 1.2 خيلي فرق داره از نظر امكانات و امنيت يا انچنان فرقي نداره؟؟
هر دوي اين نسخه ها كه فرموديد از نظر امنيتي مشكل دارند. تازه ترين نسخه 1.3.1 هست كه مشكل امنيتي search حل شده.

sambol

Active Member
اقا كامي ما رفتيم تو سايته اين ipb اونجا چند تا فايل بود انگار ماله اپگريد به 1.3.1 ماله اينكه سوراخهاي امنيتي رو بگيره حالا ما گرفتيم دو تا فايل توش بود ولي تو انجمن هاي خودش گفته بود اين مشكل ها وجود داره حالا م خودم ipb 1.3.1 رو دارم فايل هاي زبان قبلي به اين هم مي خوره فقط قالبش گير داره كه اونم اين اقا نور الله فارسي كرده شما جايي ديگه سراغ نداريد كه بشه قالب فارسي اين ورژن رو گير ابرد

kami_mz

Well-Known Member
شرمنده اتم. نه سراغ ندارم. تازه ما مي خوايم بريم سراغ نسخه 2 بيافتيم توي كار اون.

sambol

Active Member
به بابا عجب شانسيخوب عيب نداره ولي اقا كامي هر كتري مي كنيد لطفا سرو سامانش بديد اين سايت پروژهاي فارسي قسمت مربوط به ipb اون كه اصلا يه سال دست نخورده نه اطلاعات درست حسابي نه فايل زباني. در مورد قالب هم كه گفتن ما كه تا حالا نديديم شما ديديد خبر كنيد:-( :) ادم نمي فهمه چي به چيه. دسدت مرسي

sIiiS

New Member
سلام بچه ها!!!
اين IPB چرا براي من اينجوريه؟!‌همش گير ميده!
حالا كه فارسي شده هي ارور ميده!!!‌در ضمن من مي خوام از راست به چپ بشه اما وقتي اين كارو مي كنم عكس ها ميان وسط .... ميشه دليلشو بگين و اينكه بايد چيكار كنم!؟!؟
همين طور براي قسمت مدير ها اروره 1667 توي function.php ميده! ( فارسيه )
و يه چيز ديگه اين كه ميخوام قسمت جواب دادن مثل اينجا فونتش Tahoma باشه و بصورت Default فارسي بنوسيه!‌نه انگليسي....

اگه ميشه منو راهنمايي كنيد... ممنون ميشم
اگرم خواستيد به سايت سر بزنيد تا ببينيد!

مرسي
Hyper Security

farhad_s5

Member
برا من searchش خراب يعني وقتي مي خوام كسي رو مدير كنم ميگه اين عضو وجود ندارد

من بايد چيكار كنم؟

sambol

Active Member
ما كه از ipb استفاده مي كنيم همه چيزش درسته فقط يه بخش مديريتش اونم ماله مودراتورها خراب بود كه به فايل زبانش گير مي داد من خودم درستش كردم مگر نه اصلا خراب نيست . حالا شما كدوم ورژن رو برداشتيد فارسي سازش رپ از كجا ابرديد . قالبش فارسي هست !

farhad_s5

Member
برا من searchش خراب يعني وقتي مي خوام كسي رو مدير كنم ميگه اين عضو وجود ندارد

من بايد چيكار كنم؟

farhad_s5

Member
آيا نسخه ي فارسي اين برنامه هست(invision)؟

و اگه هست از كجا ميشه تهيه كرد؟

sambol

Active Member
نسخه فارسي كه نداره شما بايد نسخه 1.1.2 رو بگيريد. بعد از فايلها زبان وقالب رو كه بچه ها فارسي كردن رو از تو انجمن ها پيدا كنيد اينطوري درست مي شه

جدیدترین ارسال ها

بالا