invision power board

kami_mz

Well-Known Member
سلام. نسخه نمايشي فارسي شده اين سيستم راه افتاده است. مديريت اين پروژه نيز به عهده آقاي پدرام امجدي بوده كه همين جا از ايشان و آقاي علوي زاده كمال تشكر را دارم.
نسخه نمايشي ipb فارسي شده اينجاست.
يادآوري مي شود اين نسخه صرفا براي رفع موارد اشال زا مي باشدو بنابراين از شما درخواست داريم كه اشكالات آن را بازگو نماييد.
با تشكر

Delphiran

Member
1- تاريخ ها هنوز فارسي نيست.
2- خيلي از Text‌ ها و لينكها Right Align نشده‌اند.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام كامبيز جان ..
خيلي خوب شده دم همتون گرم :wink:

فقط آقا يك چيزي اين تمپليتشو راست به چپ نميكنيد؟!

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
سلام. ممنون از همگي 8)
من همون جا هم نوشتم كه فايل css مشخصي نداره كه بشه font رو tahoma كرد.( ولي دارم روش كار مي كنم كه به font هاي اديتورش tahoma رو هم اضافه كنم :? ).
در مورد قالبش هم گفتم كه تماما راست به چپ نمي شه. يعني بعضي جاهاش ميشه بعضي جاهاش نميشه :cry:
يه مورد باحال هم داره اين مشكل راست به چپ نبودن با استفاده از opera حل ميشه 8O
در مورد تاريخش هم آقاي ميلاد راستيان( miladmovei ) مثل اينكه زحمتشو كشيدند و خورشيديش كردند.
بازم ممنون :wink:

miladmovie

Active Member
kami_mz گفت:
سلام. ممنون از همگي 8)
من همون جا هم نوشتم كه فايل css مشخصي نداره كه بشه font رو tahoma كرد.( ولي دارم روش كار مي كنم كه به font هاي اديتورش tahoma رو هم اضافه كنم :? ).
در مورد قالبش هم گفتم كه تماما راست به چپ نمي شه. يعني بعضي جاهاش ميشه بعضي جاهاش نميشه :cry:
يه مورد باحال هم داره اين مشكل راست به چپ نبودن با استفاده از opera حل ميشه 8O
در مورد تاريخش هم آقاي ميلاد راستيان( miladmovei ) مثل اينكه زحمتشو كشيدند و خورشيديش كردند.
بازم ممنون :wink:
آقا شما چه طور مي گوييد كه css نداره؟ 8O من خودم فونت هاي اون رو تاهموا كردم و ذر مورد چپ به راست هم توي خود قالب از dir=rtl استفاده كردم

Delphiran

Member
يك نگاهي به اين تصاوير بياندازيد.
نظرتون چيه؟
من كه گفتم ميتونم تو فارسي كردن Template كمكتون كنم.
بهر حال اينا رو براي نمونه گذاشتم.

shahrokh_xp

Active Member
آقا کامبیز دمتون گرم.خیلی عالی شده.پس هر وقت نسخه نهایش تمام شد اطلاع بدین.راستی اگه آقا مهدی میتونن این کارو بکنن چرا راست چینش نکنن.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مهدي جان آقا اينجا همه به كمك هم نياز دارن :wink:

اگر بتونيم همه به هم كمك كنيم كه چيزياي خوب خوب درست كنيم خيلي عالي ميشه :lol:

اگر بتونيد واسه فارسي سازي تمپليتش كمك كنيد خيلي عاليه..

منم تمپليتشو ديدم خيلي پيچيدست..

مجيد

Delphiran

Member
چه جوري ميشه اينكارو با بقيه اعضاي تيم هماهنگ كرد؟
اينو به اين دليل ميپرسم كه هنوز هيچ كدوم از اعضاي تيم با من تماسي در اين رابطه نگرفته‌اند.

ارادتمند،
مهدي.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
كامبيز مسئول پروژه هاي فارسيه و پدرام هم مسئول اين پروژست..

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
سلام. من كي گفتم كمك نمي خوام. من كه از خدامه يكي كمك كنه.پس همي جا اعلام مي كنم:هم اكنون نيازمند ياري سبزتان( يا هر رنگ ديگه اي كه دوست داريد) هستيم. كمك هاي خود را از ما دريغ نفرماييد. ترو خدا به من عاجز درمانده كمك كنيد.ثواب داره ها.
آقا شما قالب ها رو فارسي كن بفرست براي من بقيه اش با من. اي-ميلم كه همين پايين هستش 24 ساعته در خدمت شماست.
براي شما برنامه ويژه اي داريم :wink:

kami_mz

Well-Known Member
سلام. آقا ميلاد خوبيد؟
اين تاريخ رو مطمينيد كه كار مي كنه؟ آخه هر چي امتحان مي كنم ارور مي زنه. :cry: :cry:

miladmovie

Active Member
kami_mz گفت:
سلام. آقا ميلاد خوبيد؟
اين تاريخ رو مطمينيد كه كار مي كنه؟ آخه هر چي امتحان مي كنم ارور مي زنه. :cry: :cry:
بله
من توي لوكال هاست امتحان كردم كار مي كرد :cry:
تو توي كجا امتحانش كردي؟
چه ارروي داد؟

هميشه اين مشكلات هست وقتي كه يك سايت رو از كامپيوتر خودت مي بري جاي ديگه اين مشكلات پيش مياد :wink:

pamjadi

Member
خوب خيلي ممنون من از موقعي كه نبودم
خيلي بحث ها شده ! خوب بايد خدمتتون بگم كه
من در لوكال هاست قالبش را راست چين و كاملا فارسي كردم فقط در روي سرور كه مي خوام اين كارو
انجام بدم ارور مي ده نمي دونم فكر كنم اشكال از خودمه كه فايل هاي نصب شده روي لوكال هاست را
آپلود كردم به احتمال زياد اشكال همين جاست !
اگر نه مي خواستم با قالب راست چين شده نصب كنم !
نمي دونم اگه مايليد من اين فروم رو پاك كنم از اول
آپلود كنم ؟!

kami_mz

Well-Known Member
pamjadi گفت:
خوب خيلي ممنون من از موقعي كه نبودم
خيلي بحث ها شده ! خوب بايد خدمتتون بگم كه
من در لوكال هاست قالبش را راست چين و كاملا فارسي كردم فقط در روي سرور كه مي خوام اين كارو
انجام بدم ارور مي ده نمي دونم فكر كنم اشكال از خودمه كه فايل هاي نصب شده روي لوكال هاست را
آپلود كردم به احتمال زياد اشكال همين جاست !
اگر نه مي خواستم با قالب راست چين شده نصب كنم !
نمي دونم اگه مايليد من اين فروم رو پاك كنم از اول
آپلود كنم ؟!
سلام.خوبيد؟
آقا هر كاري راحتي انجام بده.فقط يه چيزي كاش يه فولدر بسازي به اسم demo و توي اون نصبش كني. آدرسش هم ميشه: http://ipb.farsiprojects.com/demo
اين جوري بهتره. براي صفحه اول( قبل از دمو هم ) يه كارهايي شده.
هر جور راحتي.
موفق و پاينده باشيد :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا