invision power board

pamjadi

Member
حالا چي كار كنيم كه دكمه فارسي
انگليسي بهش اضافه كنيم ؟!

miladmovie

Active Member
pamjadi گفت:
حالا چي كار كنيم كه دكمه فارسي
انگليسي بهش اضافه كنيم ؟!
آقا برو توي قسمت ادمين خب برو قسمت قالب كنار تكست بووكس ها يك عكس بگذار و يك اسكريپت هم براي اون تكست بوكس (نمي دونم تا به حال با اون كد جاوا كه مي شه فارسي نوشت كار كردي يا نه :idea: )
يك كار ديگه هم ميشه كرد :
فقط اسكريپت رو عوض كرد و به جاي دكمه اي براي تغيير زبان از يك كليد(مثلا F12)براي تغيير زبان استفاده كرد
مثلا:
http://milad.linir.com/contact.php
نگاهي بكن :wink:

amiri27

Member
سلام...
آقا ميلاد يه چيزي ؟؟؟؟
يه سيستم هست كه رو INVISION هست يعني توي همون Script كه شما گرفتيد هست به اسم IPDYNAMICLIGHT اون رو هم اگه ميشه يه نگاه بزنيد ببينيد ميشه تاريخش رو شمسي كرد يا نه ؟؟؟
تا اونجايي كه من فهميدم از اين فايل تاريخش رو ميخونه \sources\dynamiclite\csite.php !!!
ممنون
خيلي متاسفم كه مجور شدم دوباره پست بزنم!!!!
اميري

amiri27

Member
سلام...
آقا ميلاد نمي خواد انجام بدين من خودم كشفش كردم و تاريخ شمسي شد ....
به هر حال از شما تشكر مي كنم...
اميري

Delphiran

Member
اينم از دسته گل ما.
ضميمه اين پست، Template فارسي براي Invision Power Board است (البته آخرين نسخه‌اش كه روي سايتشون قابل Download است).
ترجمه رو كه دوستان انجام داده‌اند، تاريخ هم كه شمسي شده ، اينم از Template راست چين شده‌اش 8)

اين فايل رو با اوني كه تو دايركتوري Invision Power Board هست جايگزين كنيد و سيستم را نصب كنيد.
چند وقت ديگه يك Patch هم براش مينويسم كه پس از نصب هم بشه راست به چپ رو اصلاح كرد.

nsboss

Member
آقا خيلي كارت درسته....
ما هم دانلودش كرديم تا اينم يه تست بكنيم :)

pamjadi

Member
من خيلي جايگزيني فايل امحان كردم ولي
حتما بايد از داخل پنل ادمين صورت بگيرد !

Delphiran

Member
Invision Power Board در حقيقت Template اش رو داخل Database نگه ميداره.
اما دفعه اولي كه ميخواد نصب بشه كل Template رو از درون يك فايل Text ميخونه و داخل Database ميريزه. و اين فايلي كه من اينجا ضميمه كردم همون فايل Text است.
اما براي مواقع بعد از نصب اين تغييرات بايد داخل Database صورت بگيره (كه بعدا من يك Script براي اصلاح اين مورد خواهم نوشت).
در هر صورت بنظر من بجاي اينكه كار توي يك تاپيك و PM دنبال بشه، بهتره يك فوروم phpBB جايي روي FarsiProjects.com نصب كرده و به اعضاي تيم به اونجا دسترسي بديد و كار از طريق اونجا دنبال بشه. اونجوري كار سريعتر و منظم تر از الان پيش ميره.

kami_mz

Well-Known Member
Delphiran گفت:
Invision Power Board در حقيقت Template اش رو داخل Database نگه ميداره.
اما دفعه اولي كه ميخواد نصب بشه كل Template رو از درون يك فايل Text ميخونه و داخل Database ميريزه. و اين فايلي كه من اينجا ضميمه كردم همون فايل Text است.
اما براي مواقع بعد از نصب اين تغييرات بايد داخل Database صورت بگيره (كه بعدا من يك Script براي اصلاح اين مورد خواهم نوشت).
در هر صورت بنظر من بجاي اينكه كار توي يك تاپيك و PM دنبال بشه، بهتره يك فوروم phpBB جايي روي FarsiProjects.com نصب كرده و به اعضاي تيم به اونجا دسترسي بديد و كار از طريق اونجا دنبال بشه. اونجوري كار سريعتر و منظم تر از الان پيش ميره.
سلام. فرمايش شما كاكلا درسته. منم گفتم كه اون فايلو جايگزين كردم بعد دوباره نصب كردم ولي تغييري حاصل نشد. بگذريم. در مورد پيشنهادتون هم چرا توي خود ipb كه همون جاست اين كارو نمي كنيد؟ :wink:

pamjadi

Member
هيچي ! آخه دارم كم كم ضايه مي شم سر
مستقل كردن فارسي اين فروم !

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا چون من با تمپليتهاي اين انجمن كار نكردم نميدونم چي به چيه اما چيزي كه مسلمه بايد توي تمپليتها بياي اون كد فارسي نويسي رو اضافه كني و براي هر تكست باكس بياي و اون كد رو قرار بدي

مجيد

amiri27

Member
آقا يه مشكل ديگه هم هست !!! تو قسمت تقويم اون هنوز تاريخ شمسي نست و تاريخ رو ميلادي ميزنه !!!
اينو ديده بوديد تا حالا ؟؟؟؟
منتظر جوابتون هستم ....
اميري

pamjadi

Member
مجيد جان درست مي گيد !
مي شه كدش را به من بديد و بگيد كدوم را در چه فايلي
و در كجاي تكست باكس قرارش بدم ؟
اميري جان درست مي گي تا به حال نديده بودم من !
بايد از ميلاد جان كه زحمت تاريخ را كشيده بپرسيم !

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا من اين كد رو در قسمت مقالات گذاشته بودم اما فعلا كه سايت هنوز راه نيفتاده فايل اونو من اينجا قرار دادم اينو بخونيد..

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا