CPG-Nuke رقيبي سرسخت براي PHP-Nuke

sambol

Active Member
آقا ماله ما تموم شده ولي از دستتون دل خوشي ندارم
ولي بگذريم ميدم آقا كامي تست كنه بعد بهتون ميده بعد آخرين سري هست كه يه چيزي رو اينجوري فارسي مي كنم

sambol گفت:
آقا ماله ما تموم شده ولي از دستتون دل خوشي ندارم
ولي بگذريم ميدم آقا كامي تست كنه بعد بهتون ميده بعد آخرين سري هست كه يه چيزي رو اينجوري فارسي مي كنم
چرا؟؟؟؟
از كجا بايد دانلودش كنيم؟؟

Raul

Member
ماله منم همين ولي مشكل اينه كه من منتظرم كه جواب آف هامو بده:p.

Raul

Member
فارسي شد............................................................................................................................
تاريخ شمسي چند روز ديگه اضافه ميشه.
لينكم باشه فردا كه تو كف باشي:D.
آقاي رييس(آقا مجيد) نظرتون چيه؟
نه اول بگذارين ببينينش بعد بگين.

kami_mz

Well-Known Member
تا خون در رگه منه نهضت ادامه داره. :D:D:D
بنده همين جا اعلام مي کنم. تمام تاخير ها زير سر بنده است. دست استکبار جهاني از آستين اين ملعون( خودم) بيرون آمده و در کارها تاخير ايجاد کرده است.

spsgorgan

Active Member
آقا اگه ملعون شما هستي پس ديگه هيچي آقايان و خانمها برنامه رو سال ديگه همينجا بتحويليد !!

Raul

Member
www.Iran-HP.com/admin.php
User:Barobax
Pass:000000
تنها مشكل اينه كه lanf-farsi مشكل داره.
lang كه هست كار نميكنه ارور ميده lanf هم كه هست بعضي چيزا رو ترجمه نميكنه.

ehsan-ets

Member
بابا از خر شيطون بياين پايين من تمام قسمت ها رو آماده كردم(تست شده) و فقط دو تا موژول مونده چند بار هم گفتم هركي موژول هاي باقيمونده رو فارسي كرد برام بفرسته تا به صورت تمام فارسي بزارم براي دانلود
حالا باز ميل خودتونه

ehsan-ets

Member
موژول فرووم و دومين موژول (اگر اشتباه نكنم و درست يادم باشه براي همون آلبوم عكسه)
((قبلا توي يكي دو صفحه قبل چندبار گفتم))

sambol

Active Member
عزيز من فارسي اونا رو دارم همين كه آپلود كردم به شما هم مي گم

sambol

Active Member
بابا اين چيش فارسي شده از قسمت مديريت كه همش انگليسي هست ماژول گالري هم كه فارس نشده . پس شما چيكار كردي. برو بچ بالاخره نهضت تموم شد من در حال آپلود كردن هستم آماده باشيد لينك بدم

sambol

Active Member
بچه ها اينم لينك برنامه فايل هاي مورد نياز هستش كل موژول ها فارسي شده قسمت مديريت كامل فارسي شده قالب فارسي(قالب يكي از بهترين قالب ها هستش) توجه داشته باشيد زير كار هيچ كپي رايتي نزدم چون ديگه بچه ها زياد ناراحت شده بودن ديگه چه كنيم خلاصه مي بخشيد ولي نتيجه كار مهم هستش كه يه كار ترو تميز در اومده -
آقا من فايل رو ايميل كردم برا اقا كامي چون برنامه اف تي پي قاطي كرده بود. آقا كامي ايميل رو به سلامت چك كردم ديگه بقيه كارا با خودت بچه ها خلاصه شرمنده ام ديگه ول ياز اين سري هر وقت خواستم يه چيز رو فارسي كنم به هيشكي نمي گم تا وقتي كارش تموم شه اينجوري بهتره
خلاصه اينم اولين كار ما بود اگه اشكالي داره به بزرگي خودتون ببخشيد

spsgorgan

Active Member
sambol گفت:
بچه ها اينم لينك برنامه فايل هاي مورد نياز هستش كل موژول ها فارسي شده قسمت مديريت كامل فارسي شده قالب فارسي(قالب يكي از بهترين قالب ها هستش) توجه داشته باشيد زير كار هيچ كپي رايتي نزدم چون ديگه بچه ها زياد ناراحت شده بودن ديگه چه كنيم خلاصه مي بخشيد ولي نتيجه كار مهم هستش كه يه كار ترو تميز در اومده -
آقا من فايل رو ايميل كردم برا اقا كامي چون برنامه اف تي پي قاطي كرده بود. آقا كامي ايميل رو به سلامت چك كردم ديگه بقيه كارا با خودت بچه ها خلاصه شرمنده ام ديگه ول ياز اين سري هر وقت خواستم يه چيز رو فارسي كنم به هيشكي نمي گم تا وقتي كارش تموم شه اينجوري بهتره
خلاصه اينم اولين كار ما بود اگه اشكالي داره به بزرگي خودتون ببخشيد
عزيزم ممنونم از اينكه زحمت اين كار رو به دوش گرفتيد . اميدوارم كه هميشه موفق باشيد . يه درخواست داشتم كه در صورت امكان انجام بدبد بنده خيلي ممنون ميشم .
اگه ميشه طريقه نصب اين برنامه رو توضيح بديد . ميدونم خيلي ها اين درخواست رو دارند .

موفق و مويد باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا