CPG-Nuke رقيبي سرسخت براي PHP-Nuke

CPG-Nuke يک برنامه مديريت محتوای(CMS/Portal) باز متن می باشد. اين برنامه بهينه شده PHP-Nuke می باشد و امکانات فوق العاده ای دارد. به نظر من ، CPG-Nuke يکی از کاملترين سيستم های Portal در حال پيشرفت است. يکی از مزايای اصلی اين برنامه پشتيبانی کامل از يونيکد( UTF - 8 ) می باشد که مشکل زبان را حل کرده است. به گفته طراحان اين برنامه،CPG-Nuke در مقايسه با PHP-Nuke از نظر سرعت10x افزايش داشته و همچنين %30 از نظر کاهش کدهای توابع عمومی پايه بهينه شده است! همچنين سرعت ارتباط با پايگاه داده با بهينه سازی Query ها افزايش چشمگيری دارد. از نظر امنيتی هم اين برنامه در برابر بيشتر حملات، ايمن و مطمئن می باشد.

در داخل CPG-Nuke يک آلبوم تصاوير قدرتمند به نامCoppermine Photo Gallery قرار دارد که امکانات بسيار زيادی را برای کاربران فراهم می کند. در اين برنامه استفاده از BBCODE هم در پست ها، پيشرفت های زيادی کرده است.

آدرس وب سايت : http://www.cpgnuke.com/

با همه اين تفاسير ببرنامه به اين قدرتمندي هنوز پك فرسي نداره البته بايد بگم كه عربيش موجود هست به نظر من حيفه كه دوستان سعي در فارسي كردن اين برنامه نكنند لذا از همه اساتيدي كه در اين ضمينه فعاليت مي كنند دعوت مي كنم كه همت كرده و CPG-Nuke را فارسي نمايند

منبع: پي اچ پي ران

kami_mz

Well-Known Member
يكي دو ماه پيش كه توي انجمن هاش داشتم مي چرخيدم ديدم يك عزيزي گفتن فارسيش مي كنند اون هم فايل هاي زبانو براش فرستادند. سايت خود ايشون با همين cpgnuke راه افتاده. ولي فكر نكنم هنوز كامل فارسيش كرده باشند.

guilanict

Member
من رفتم بگيرمش. نصب مي كنم اگه جالب بود فارسي كردنشو شروع مي كنم. كسي هم خواست همراهي كنه خوشحال مي شم.

a Truth Seeking

Active Member
در مورد سرعت خوب برنامه نسبت به برنامه PHP Nuke و در مورد پشتيباني كامل از يونيکد( UTF - 8 ) و ساير موارد ذكر شده توسط دوست خوبمون ashkanjoon بايد بگم تا اونجايي كه من با اين برنامه كار كردم درسته و حق با ايشونه اگر هم كسي بياد و اين برنامه رو فارسي كنه واقعا عالي مي شه باز هم دارم بيشتر روي اون كار مي كنم تا با قسمتهاي مختلف از نظر امكانات و سيستم مديريت برنامه بيشتر آشنا بشم.

a Truth Seeking گفت:
در مورد سرعت خوب برنامه نسبت به برنامه PHP Nuke و در مورد پشتيباني كامل از يونيکد( UTF - 8 ) و ساير موارد ذكر شده توسط دوست خوبمون ashkanjoon بايد بگم تا اونجايي كه من با اين برنامه كار كردم درسته و حق با ايشونه اگر هم كسي بياد و اين برنامه رو فارسي كنه واقعا عالي مي شه باز هم دارم بيشتر روي اون كار مي كنم تا با قسمتهاي مختلف از نظر امكانات و سيستم مديريت برنامه بيشتر آشنا بشم.

من فكر مي كنم كه خيلي عالي ميشه اگه يه تيم از بچه ها رو جمع كنيم تا زحمت فارسي كردنش رو بكشن و لينك برنامه فارسي شده اونو واسه دانلود كردن بچه ها معرفي كنن
باز هم از همه اساتيد و صاحب نظران دعوت مي كنم تا در فارسي كردن CPG-Nuke همت كنند

kami_mz

Well-Known Member
من که طبق معمول همه نوع حمايت و کمکي از دستم بر بياد در خدمتم.

kami_mz گفت:
من که طبق معمول همه نوع حمايت و کمکي از دستم بر بياد در خدمتم.

اين خيلي عاله كامي جان اما بايد چند نفر از دوستاي ديگوم هم بيان تا كار راحت تر و زود تر به سر انجام برسه

guilanict

Member
آقا ما كجا بايد بيايم؟
:(
نصبش كردم جالبه و بخش مديريتش هم خوشگله.
يه روش نصب فلش هم داره تو بخش دمو اينستال.
بالاخره اگر كسي خواست مديريت اينكارو بعهده بگيره رو من هم حساب كنيد البته اگر قابل دونستيد.

من پيشنهاد مي كنم يكي از بچه هايي كه همچين پيش كسوت تره رهبري اين تيم رو بعهده بگيره و كار هارو بين بجه ها تقسيم كنه

Agha man nemidoonam chejoori mishe in barname haro farsi katrd, age mishe yeki yekam tozih bede, man zood yad migiram...badesham ghol midam ke har kari az dsastam bar biad bokonam vase farsi saazie CPG-Nuke

8O

montazeram :wink:

a Truth Seeking

Active Member
در مورد ترجمه كيلويي مي تونين رو من حساب كنين البته فقط ترجمه متني اگر و اگر مارو هم قابل دونستين.

فارسي كردن تم هاش هم با من

8O ترجه كيلويي خيلي عليه ايول اما سعي كن كه ترجمش رون باشه

شوخي: ترجمه كيلويي چنده :oops: :lol:

sambol

Active Member
اقا شما رو تمش كار كن من دارم فايل هاي زبانش رو فارسي مي كنم با بقيه كاراش تا ينيم چي ميشه

sambol گفت:
اقا شما رو تمش كار كن من دارم فايل هاي زبانش رو فارسي مي كنم با بقيه كاراش تا ينيم چي ميشه

خبر بسيار خوشحال كننده اي بود من هم از فردا كار فارسي سازي تم ها CPG-Nuke رو شروع مي كنم.
بقيه دوستان و اساتيد كمكي نظري مطلبي توصيه اي ندارند. از همه صاحب نظران خواهش مي كنم كمك كنن تا اين كار سريع تر به نتيجه برسه

ehsan-ets

Member
آفا منم دارم اين برنامه رو دانلود مي كنم.
به منم يه كاري بگين شروع كنم....

sarallah

Member
سلام
آقا من يكم گرفتارم و الا حتما هر كاري از دستم برمي اومد انجام مي دادم
ولي بازم اگه به مشكلي بر خورديد رو من حساب كنيد

مخلصيم ٬ ثارا...

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا يك نفر بياد كامل فارسي كردن تم هارو قدم به قدم كامل نه جزيي توضيح بده تا همه بچهها تو اين پروژه در واقعه پروژه ملي كمك كنند واسه ما ايراني ها زشته CPG-Nuke و phpnuke ... و از اين سري برنامه ها فارسيش نباشه و بايد دست به دامن اينو اون باشيم كه فارسي كنن واسمون
من همين جا از زحمت هاي اقا ثارالله و آقا مجيد و محمد جان تشكر ميكنم كه زحمته اين كا ر ها رو كشيدن بدون هيچ چشم داشتي پس يك لطفه ديكه هم كنن و فارسي كردنه اين برنامه ها رو تو چند جلسه به بچه ها اموزش بدن قربونه همه بچههاي با صفا ايروني

sambol

Active Member
دانلود نكنيد

آقا ما اين رو فارسي كرديم رفت فقط يه ذره از كارش مونده تمامي كارش هم از خودم بوده :oops: اولين تجربه من به طور كامل در فارسي سازي يك ژرتال

guilanict

Member
خسته نباشي

آقاي sambol ما هم ديگه دانلود نمي كنيم.
اما لطفا اگر مي شه فارسي شو لينك بديد.
موفق باشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا