CPG-Nuke رقيبي سرسخت براي PHP-Nuke

aradax گفت:
سلام بروبچ
از وقتي كه اين تاپيك شروع شد من هم مشغول فارسي كردن اين برنامه با يكي از دوستان بودم ولي خب صداش رو در نياورديم . ما خيلي بر روي اين سيستم كار كرديم و تازه كلي هم ماژول و .... بهش اضافه كرديم . اديتورش رو عوض كرديم . البته هنوز تموم نشده . چون خيلي داريم روش با دقت كار مي كنيم . هنوز يكي از بخش هاش كه خيلي كار مي بره و هنوز شروع به فارسي سازيش هم نكرديم قسمت گالري عكسش هست . از نظر امنيت هم فوق العاده است و حدود 30 تا آدرس فيلتر شده . خلاصه وب چيزي ميشه فقط تحمل نياز داره . :wink:

aradax عزيز خوشبختانه بروبچ گل مجيد انلايني تو اين تاپيك نشون دادن كه از صبر عيوب برخوردارند و منتظر دوستان ديگر خود مي مانند تا كارشون بر روي cpg تموم بشه و يه لينك واسه دانلود بهشون معرفي كنن. بهر حال براي شما دوست عزيز آروزي موفقيت دارم

a Truth Seeking

Active Member
بابا دمتون گرم.قبلا هم گفتم باز هم مي گم :
<شوخي>من لذت مي برم وقتي مي بينم اين دوستان اينجوري دور هم جمع شدن و دارن سيستم هاي مديريت محتوايي چون CPG Nuke رو فارسي مي كنن.<شوخي/>
آقا دعاي خير ما بدرغه راه شما دوستان هست.(يه هفت هشت ده تا هندوانه گنده زير بقل).

kami_mz

Well-Known Member
سيامک جان ببخشيد ممکنه يه جايي آپلودش کني يا بفرستي به يه اي-ميل ديگه؟ من از اون روز تا الان 50 مگ دانلود کردم ولي تموم نشده. حجم ميلو زده 1981 کيلوبايت ولي تا 50 مگ دانلود شد آخرش هم هيچي.

kami_mz

Well-Known Member
قالبش فارسي نيست( فقط راست به چپش کردم). تاريخش خورشيدي نيست.

kami_mz

Well-Known Member
آها اين دوتا رو ميگيد؟ انجمنش که همين phpbb خودمونه يعني با زبان اين درستش کردم. تغييري نمي خواست.
گالريش هم که گفتم هنهوز در حدي نيست که بشه گذاشت براي دانلود.

سمبل و كامي عزيز هر دو خسته نباشين اما فكر كنم هنوز يه خورده ديگه كار داشته باشه تا يه چيز ترو تميزي دربياد اما اميد وارم كه بزودي كارهاي نهايي رو روش انجام بدبن تا همه دوستان ازش استفاده كنند .
ما همچنان منتظر لينك دانلود مي مانيم

spsgorgan

Active Member
آقا دمتون گرم . من روي اين برنامه يه حساب ويژه اي باز كردم . ممنون ميشم يه مقدار سريعتر براي دانلود برسونيدش (‌ شرمندم !!‌)

sambol

Active Member
كامي جون من كل گالريش رو فارسي كردم درست و كامل نمي دونم ماله شما فارسي نيست
در ضمن قالبش هم درسته اشكالي نداره كه :arrow: :idea: 8O ولي گالريش رو خيلي توپ فارسي كردم روش كلي وقت گزاشتم :?: :!:

kami_mz

Well-Known Member
والله اون فايلي که براي من فرستادي ( حجمش حدود 2 مگ بود) من گذاشتم دانلود شه تا 50 مگ رفت. بعدش بازم کردم( کامل دانلود نشده بود تازه). گالري هم توش بود. فقط بالاش ارور مي داد. نمي دونم چرا.

alireza82

Well-Known Member
سلام

cpg-nuke نسخه قديمي دراگون فلاي هست كه در حال حاضر ميتونيد از سايت www.meymeh.net در يافت كنيد . دراگون فلاي در اصل cpg-nuke 9.x هستش كه فايل هاي فارسي سازش هم در سايت وجود داره. البته من cpg-nuke رو هم فارسي كرده بودم اما امكانات دراگون فلاي رو كه ديدم سايت رو كامل ريختم پايين و به جاي cpg دراگون رو نصب كردم. ميتونيد از بخش دانلود بگيريدش.

alireza82

Well-Known Member
البته اين سيستم بسيار مزيت هاي بارزي نسبت به نيوك داره و اگه شناخته بشه فكر نميكنم ديگه كسي از نيوك استفاده كنه چون دراگون هم امكانات بيشتري داره و هم بسيار پرسرعت تره. ار قالب هاي قشنك تري نسبت به نيوك هم برخورداره
فقط براي دانلود بايد در سايت عضو شيد. اونم 2 دقيقه از وقتتون رو بيشتر نميگيره
سربلند باشيد

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این پست برای 1 سال پیش هستش ! | به تاریخ پست دقت کنید !

alireza82

Well-Known Member
سلام
شرمنده
انقدر دلم ميخواد اين سيستم رو به بقيه معرفي كنم كه هر جا گيرم اومده يه پست زدم
ولي معذرت ميخوام دقت ميكنم
:d

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا