CPG-Nuke رقيبي سرسخت براي PHP-Nuke

sarallah

Member
اصلا احتياج به sql نداريد
شما فقط يك db بسازيد
فايل config رو مقدار دهي كنيد
بعد هم install.php رو اجرا كنيد

a Truth Seeking

Active Member
بله درسته همونطوري كه آقا ثارالله گفتن شما db رو بساز بعد بيا install.php رو اجرا كن فايل config.php رو ويرايش كن در مراحل نصب خودش table رو برات مي سازه.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اقا من واسه php nuke از sql استفاده كردم :cry:

a Truth Seeking

Active Member
ما نفهميديم شما مي خوايم PHP Nuke رو نصب كنين يا CPG Nuke اگر مي خواين CPG Nuke رو نصب كنين مراحلش در بالا گفته شد و شما نبايد از sql هيچ برنامه اي مثل PHP Nuke براي نصبش استفاده كني.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا من تا حالا با install.php كار نكردم منظور شما رو خوب متوجه نشدم من رو سايتم همون php اقا ثاراله رو نصب كردم و همچنين با ايزي پي اچ رو كامپيوتر خودم ولي از اين install.php سر در نياوردم :cry:

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اگه ميشه يك توضيح كامل در مورده اين install.php بدين :cry:

a Truth Seeking

Active Member
خوب از اول بگو من مي خوام PHP Nuke رو وصل كنم آخه اينجا همه دارن درباره CPG Nuke صحبت مي كنن اگر شما PHP Nuke رو وصل كردين پس مشكلتون چيه؟

a Truth Seeking

Active Member
install.php همون صفحه اي هست كه با گذشتن از اون و واردن كردن اطلاعاتي كه از شما مي خواد مي تونين برنامه رو نصب كنين يعني آدرس دقيق يعني مسير اصلي صفحه install.php رو توي مرورگر خودتون وارد كنيد و برنامه رو نصب كنيد ضمنا شما گفتين من اون رو نصب كردم كه.

sambol

Active Member
اقا من با اين برنامه ككه كار مي كنم تو بخش كنترل ژنل كه ماله فروم ها ميخوام انجمن بسازم وقتي دكمه ارسال رو مي زنم صفحه سفيدنمايش مي ده و هيچي نمي سازه ماله گالري هم اينجوريه شما همچين مشكلي نداريد

sarallah

Member
Bepar2 جان شما آدرس رو بشكل زير تايپ كن
Bepar2.com/install.php (حالا بجايBepar2.com ميتوني چيز ديگه اي بنويسي)
بعدصفحه اي مياد كه بايد اطلاعاتت رو واردش كني

ehsan-ets

Member
ژس اگر كسي مايله كه با هم همكاري كنيم پي ام و يا ايميل بده
راستي اگر كسي بخش فرووم و دومين ماژول رو فارسي كرده خواهشا براي من بفرسته كه تكميل بشه
با تشكر

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا من php nuke قبلن نصب كردم حالا ميخوام واسه سايت جديدم از CPG Nuke استفاده كنم
ميخوام بدونم اكه بخوام اين CPG Nuke رو تو كامپيتر خودم با استفاده از eazy php 6.1 نصب كنم دقيق بايد چي كار كنم اينو واسم توضيح بدين :cry: نصب php nuke بابا بلدم :lol: حالا بگين نصبه CPG Nuke چه فرقي با php nuke داره همين :cry:

a Truth Seeking

Active Member
ديتابيس رو بساز بعد فايل install.php رو اجرا كن يعني با ورود به اين صفحه برنامه رو نصب كن خود مراحل نصب table هارو مي سازه.

nik_sali

Member
بايد چيز جالبي باشه البته اگه باز نيان هكش كنن

آقا اگه كسي اينو فارسيش كرده لطف كنه يه لينك اينجا بزاره

ممنون

a Truth Seeking

Active Member
جنگ اول به از صلح آخر.
همين اول كار معلوم بشه كجاش نفوذپذيره بهتره تا اينكه بعد رفت بالا آدم بفهمه.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
ديتابيس رو بساز بعد فايل install.php رو اجرا كن يعني با ورود به اين صفحه برنامه رو نصب كن خود مراحل نصب table هارو مي سازه
من برنامه php nuke با eazy php نصب كردم رو كامپيوتر خودم اصلا از install.php استفاده نكردم يعني اصلا تا حالا با هاش كار نكردم اين install.php رو بايد از كجا اجرا كنم و چطوري با هاش كار كنم اگه بشه توضيح كامل بدين واسه نصبه CPG Nuke توضيح بدين لطفا ممنون ميشم :cry:
Bepar2 جان شما آدرس رو بشكل زير تايپ كن
Bepar2.com/install.php (حالا بجايBepar2.com ميتوني چيز ديگه اي بنويسي)
بعدصفحه اي مياد كه بايد اطلاعاتت رو واردش كني
ثاراله جان اينو بيشتر توضيح بده عزيز ممنون ميشم اگه اسمه Create new database:bepar2 باشه(تو php nuke بعد از اين من ادرس sql ميدادم ولي تو CPG Nuke بايد چي كار كنم ) بعد از اين مرحله من بايد چي كار كنم پوشه Html رو هم تو www ايزي پي اچ هم كپي كردم و فايلconfig.php رو هم اديت كردم بعد از اين مرحله بايد چي كا ر كنم اين install.php چي هست؟ چي كار ميكنه؟ از كجا اجرا كنم و چطوري باهاش كار كنم ممنون :cry:

a Truth Seeking

Active Member
عزيز من install.php يك صفحه هست كه بايد آدرس اون رو روي كامپيوتر خودتون و در مرورگرتون به صورت زير وارد كني و تنظيمات خواسته شده رو انجام بدي درش يعني چيزهايي كه ازت مي خواد رو پر كني.
http://localhost/folder/install.php
كه اين folder اسمش مي تونه هرچي باشه.

sarallah

Member
آقا گفتي با sql ميتوني نصب كني نه
اينم sql :
فقط پاسورد :sarallah و يوزر : 456321

ashkanjoon گفت:
sambol گفت:
چشم به زودي لينك دانلود مي زارم خلاصه از بچه ها هم معذرت مي خوام كه گوي سبفت رو ازشون گرفتم و اين رو زود فارسي كردم

Sambol جان اين خيلي عاليه و من و همه دوستان بيصبرانه منتظر دادن لينك دانلودش از طرف شما هستيم

خوب عزيز ما همچنان منتظر هستيم :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا