☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

alionline1366

Active Member
نمی دونم این عادل جدیدن چرا انقدر نق نقو شده :دی قبلنا اینجوری نبود :sad:
تو هم میای؟ داداش ات هم بیار چندین دفعه توی مسنجر قصده جونشون رو کرده بودم قبلنا :lol: شاید بتونم توی اون میتینگ عملی کنم نقشه ام رو :سوت:
////

در مورده مکانش نمیشه رای گیری کرد عادل جان چون با بدبختی باسه همونجا تونستیم تور پیدا کنیم با قیمت مناسب و مجوز..مخصوصن مجوز باسمون مهم بود که کسی جرات نکنه اذیت بکنه کلن...
حالا اگر شما جایی بهتر با امکانات بهتر و قیمت مناسب تر میشناسی، که مجوز هم داشته باشه خوشحال هم میشیم توره بعدی رو با راهنمایی ئه شما انجام بدیم ^.-

اما شما که میگید قیمت نامناسبه توی اینترنت سرچ کنید تور آبشار آهار ببینید قیمت ها رو خودتون :دی

در مورده هوا هم حقیقتش رو بخواین می جدیدن اون طرفها نرفتم...اما کلن جایی که درخت باشه مشکل گرمایی نخواهد بود چون کلن وجوده درختها باعث میشه هوا خنک باشه...و اگر توی اینترنت سرچ کنین میبینین که دوطرفه مسیر درخت استش
اما مطمئنن مسئولینه تور که خودشون دائم افراد رو به اونجا می برن اگر هوا گرم بود می گفتن العان مناسب نیست اون مکان.همون طور که می در مورده تنگه واشی پرسیدم و گفتن العان مناسب نیست جو اش و غیره

اما بهر حال جاش رو نمیشه رای گیری کرد چون مجوز رو باسه این مکان داریم نه جای دیگه.بعلاوه که می خوایم محل شلوغی نباشه + گرم نباشه + قشنگ باشه + هزینه اش مناسب باشه + هزار چیزه دیگه

برادره من ما خودمون هم قراره به اون تور بیایم.مطمئن باش جای بدی بود منه نازک نارنجی رو پدرم عمرن اجازه نمیدادن برم :lol:
همینا دیگه.بهر حال جای بهتری میشناسید خوشحال میشم توره بعدی رو شما هماهنگ کنید

میبینتون همگان رو
موفق بباشید:oops::rose:

عادل نق نقو نيست هميشه دوست داره همه چيز برنامه ريزيش دقيق دقيق باشه . به نظر من كه برنامه بدي نيست عكساي مكان رو هم كه گذاشتن نشوي ميده جاش قشنگ هست نسبتا

داداشمم نمياد اگه ميومد كه زندت نميزاشتيم :mad: ولي من حتما ميام ميتينگ رو به خاك و خون ميكشم

راستي يه پيشنهاد اسم كسايي كه تا الان كاملا قطعي هست اومدنشون رو هم بزاريد به نظرم خوب باشه آمار در مياد منم كه آمار گير:D

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
فكر كنم بهترين حالتش اينه كه به ماندانا پيغام خصوص بزنيم و بگيم... ها؟
ميشه اولين آمار رسمي منتشره...

:paint:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
حضور کسانی قطعی تلقی میشه که مبلغ رو به حساب واریز کنند و ایمیل مشخصاتشون رو ارسال کنند.

مجید

Saber

به اين ميگن يه اتمام حجت تمام عيار. من در انتظار 2 نفر هستم تا از سفر برگردن و تعيين تكليف كنم!! امشب ميان و صحبت مي كنم.
فردا واريز ميشه و خيــــــــــــــــــــــــال خودمو راحت مي كنم.

SPD

Member
مشکلی نیست پشته مینی بوس می بندیمت که هر وقت خسته شدی از دویدن، خود بخود دنبالمون بیای :سوت:
مطمئنن بسته به تعداد افراد همونطور که مجید گفت تعداد مینی بوس ها رو مشخص می کنه اون آزانسه مسافرتی.برای همین هر چی زودتر تعداد مشخص بشن از خیلی لحاظ بهتره ^.^
میسی باسه عکسها.مطمئنم عکس های بهتری هم میشه گرفت اونجا.دوربین فراموش نشود:rose:

پس اينطوري هاست :دي

امرناش ....
زود تر از همه اونجام كه تا صندلي جلو بشينم ... يا صندلي ته ته ..... ولي ميني بوس هرگز.... :d

YTERROR

Active Member
سلام

ببخشید دو تا سوال :

1. اگه کسی جزو گروه مجیدآنلاین نباشه مثلا دوست دختر یا دوست پسر اعضا باشه یا خواهر یا ..... هم می تونه شرکت کنه

2. اگه کسی با وسیله نقلیه شخصی بخواد بیاد برنامه اش چجوریه ؟

علی چند روز دیگه تلفن کن هماهنگ کنیم

موفق و پیروز باشید

SPD

Member
جواب سوالتون

سلام

ببخشید دو تا سوال :

1. اگه کسی جزو گروه مجیدآنلاین نباشه مثلا دوست دختر یا دوست پسر اعضا باشه یا خواهر یا ..... هم می تونه شرکت کنه

موفق و پیروز باشید

در مورد آوردن افرادي غير از مجموعه مجيد آنلاين فكر ميكنم مشكلي نباشه .... درسته ميتينگ براي گروپ مجيد آنلاين ولي فكر كنم مشكلي نباشه يه نفر يا دو نفر همراه داشته باشي...
البته يه مسئله اي هم هستش و اون اينه كه اولويت با بچه هاي گروه... اگر تا يگ هفته قبل تعداد نفرات گروه مجيد آنلاين به حد استاندارد و مد نظر مجيد و مديران برسه فكر نكنم كسي بپذيرن ... تو خودت انصافا حساب كن...

مثلا به ميني بوس 20 نفر توش جا بشن ... بعدش عين بيست نفر بچه هاي مجيد آنلاين باشن و تو مثلا سه نفر با خودت بياري ... خوب به نظرت از نظر مالي درسته باسه اون سه نفر ميني بوس ديگه اي بگيري :::: دي :shock:

البته باز هم تصميم گيرنده ماندانا و مجيد هستن ... ولي نظرم اينه كه مثلا تا تاريخ 16 هر شخصي كه ميادش مبالغش رو واريز بكنه تا ماندانا و مجيد تعداد نفرات دستشون بياد و بعدش نهايت اگر تعداد به اون حد نرسيد مجيد ميتونه بگه اگر ميخواهيد همراه بياريد نهايت تا 20 مرداد وقت داريد كه مبالغ رو واريز كنيد... :wink::wink:

خوب در مورد سوال دوم :

من يه بار تو اين قسمت اين سوال مطرح كردم كه آيا ميشود با اتومبيل شخصي اومد كه ماندانا و مجيد گفتن خير.:mad:

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟:shock:

چون كه كليه افراد حاضر در ميتينگ بيمه اون دفتر گردشگري هستن ( البته همه بيمه ابوالفضل هستن قبلش :D) :lol::lol::lol::lol::lol:

حالا چه خبره كه مجيد ما رو بيمه كرده خدا ميدونه..:-?. فكر كنم ميخواد سر به نيستمون بكنه...

آي حال ميده اون روز بزني خودت رو ناقص بكني ... :lol: كلي پول بيمه گيرت ميادش ... :wink::wink::lol::D
::دي (شوخي بودش )

موفق باشيد . مهدي :rose:

SPD

Member
تو بيا كوه، خودم شخصا به خدمتت ميرسم! :mad:

حالا كي گفتش ميخوام بريم كوه كه ميخواهي عرفان به خدمتش برسي ؟؟؟؟؟:lol::D:shock:

مگه عكس ها رو نديدي از اون منطقه ؟؟؟

يه جايي باسه پياده روي و اسكان تو طبيعت و هواي سالم... البته به كوه هم نزديكه ولي فكر نكنم بزارن بريم :D

نه كه ما همه به هم ارادت داريم... از دوست داشتن زيادي دوست داريم سر به تن هم نباشه :D:lol::rose: براي همين فكر نكنم ماندانا و مجيد بزارن بچه ها با هم تنها باشن.... :wink::wink::wink::wink:

مهدي:rose:

Erfan

Active Member
تو بيا كوه، خودم شخصا به خدمتت ميرسم! :mad:

پسر جون اگه اومدم، مواظب باشه نکنمت توی گونی و بدمت دست برادران :دی
واسه من خط و نشون نکش !!!
من که میشناسی چطوری ام :دی

مانی جان تشکر از پست مصطفی به چه منظور بود ؟
یهنی تو هم با حرفش موافقی ؟

باشه !!
دیگه هیچکدومتون رو دوس ندارم :mad:

MDP

Well-Known Member
اسپم ممنوع برادران.

کل کل هاتون رو بزارید برای روز تور.

به جای این کل کل ها کاربر ها رو تشویق کنید که بیان که بیشتر خوش بگذره.

اوکی ؟

دانکش.

Erfan

Active Member
حالا هی بیاید اینجا اسپم بزنید تا روال پرسش و پاسخ از حالت طبیعی خودش خارج بشه !!
سوال های کلیدی دارید بپرسید !!

یا حس کشتن و زدن هست یا جنس مخالف !!
کمی از کیفیت تور صحبت کنید، رفت و آمد !!

:دی:rose:

memol_515

Active Member
من فقط به علت اینکه حضور همیشه در صحنه بانوان رو به اثبات برسونم به فکر این افتادم که کلاس رو بپیچم.

البته جا داره از تلاش های بی دریغ دوستان جان در زمینه راضی کردن بنده، همینجا تشکر کنم.:rose:

نامرده هر چی بانو ئه توی این سایت که نیاد !!! عرفان بلاخره میام، حالا میتونی بری جنوب:دی

قررربون همتون.

Erfan

Active Member
من فقط به علت اینکه حضور همیشه در صحنه بانوان رو به اثبات برسونم به فکر این افتادم که کلاس رو بپیچم.

البته جا داره از تلاش های بی دریغ دوستان جان در زمینه راضی کردن بنده، همینجا تشکر کنم.:rose:

نامرده هر چی بانو ئه توی این سایت که نیاد !!! عرفان بلاخره میام، حالا میتونی بری جنوب:دی

قررربون همتون.

دیدی بالاخره موفق شدم راضی ات کنم !!

امیدوارم بهت خوش بگذره مهربان دوست ^.^

/

:rose:

memol_515

Active Member
پاشو بیا بینیم بابا ! فکر کرده شوخی دارم. این همه تلاش واسه این بود که خودت نیای؟:دی

پاشو بیا بینیم بااااا ! نیای پوسترهارو نمیدم به صاحباشون هااااا ! دیگه کتک اینا خوردی تخصیر من نیست! هر کی پوسترش رو میخواد این عرفان رو با مشت و لگد بیاره دیگه !

قربونتون

Saber

خب:
1- چه زماني برميگرديم؟
2- نوع ميني بوس چيه!!؟
3- آيا عرفان مياد و پوستر هاي ما رومياره!! (ما نميدانيم!)
4- ...

memol_515

Active Member
خب:
1- چه زماني برميگرديم؟
2- نوع ميني بوس چيه!!؟
3- آيا عرفان مياد و پوستر هاي ما رومياره!! (ما نميدانيم!)
4- ...

2 تا سوال اولتون رو نمیدونم. اما خوب احتمالا شب میشه برگشتمون دیگه. معمولا این تورها تا 9- 10 شب طول میکشن. مینی بوس هم که دیگه نوع نداره عزیز. مینی بوس ئه ! سفینه که نیست.

اما سوال سومتون رو خوب میدونم اونم اینه که پوسترهاتون دست منه ! یهنی اگه عرفان لطف کرده باشه براتون زده باشه، دست منه.
از اون جهت هم نگران نباشید، حتی اگه نتونم برنامه ام رو جور کنم که بیام، پوسترها رو بهتون میرسونم.

موفق باشید

Erfan

Active Member
پاشو بیا بینیم بابا ! فکر کرده شوخی دارم. این همه تلاش واسه این بود که خودت نیای؟:دی

پاشو بیا بینیم بااااا ! نیای پوسترهارو نمیدم به صاحباشون هااااا ! دیگه کتک اینا خوردی تخصیر من نیست! هر کی پوسترش رو میخواد این عرفان رو با مشت و لگد بیاره دیگه !

قربونتون

ماهده جدیداً خیلی خشن شدی :lol: چرا این همه ادم کمر به قتل عرفان بستن :sad::mad:

سعی خودم رو میکنم بیام !!:oops:

/

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

ببخشید دو تا سوال :

موفق و پیروز باشید
عادل جان ،

در مورد سوال اولت، بله میتونن همراه باشن و مشکلی نداره اما مسئولیت بر عهده خودتون هستش.. من خودم با خانومم هستم گرچه عضو سایت هستش اما به عنوان همراه من هستش ... دو نفر دیگه هم همراه دارم...

در مورد سوال دومت هم متاسفانه قبلا هم گفتم چون که برگزار کننده این تور من نیستم نمیتونم در برنامه و شرایط اون تغییری بدم، آژانس به ما گفته اسامی رو بده و پولشونو هم بده بقیش با ما ! برای همین در مورد این قضیه هم متاسفانه اگر کسی بخواد در این تور باشه باید حتما در تور نام نویسی کنه ...

راستی عادل صادق رو هم میاری؟

چاکریم
مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا