☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
خب:
1- چه زماني برميگرديم؟
2- نوع ميني بوس چيه!!؟
3- آيا عرفان مياد و پوستر هاي ما رومياره!! (ما نميدانيم!)
4- ...
صابر جان در مورد ساعت برگشت احتمالا حدود 10 یا 11 شب خواهد بود که همونجایی که سوار شدیم پیاده میشیم...
اون منطقه ای که گذاشتن هم یک خوبی که داره اینه که کوچه پس کوچه داره کسی بخواد با ماشین بیاد میتونه توی کوچه ها پارک کنه...

نوع مینی بوس هم هیوندا از این سفیدا (حالا رنگش سفید نبود گیر ندینا :) ) هستش.. نمیدونم کولرهاشم کار میکنه یا نه اما خودشون گفتن که مینی بوسامون ردیف هستش...

چاکریم
مجید

YTERROR

Active Member
راستی عادل صادق رو هم میاری؟

نمی دونم اون که تویی همه چی ناز می کنه ولی اگه حرف زور روش باشه میاد

اونم با اون لباسایی کماندویش که اسمشو گزاشته کوهنوردی

به احتمال زیاد اومدم میارمش

موفق و پیروز باشید

Erfan

Active Member
صابر جان در مورد ساعت برگشت احتمالا حدود 10 یا 11 شب خواهد بود که همونجایی که سوار شدیم پیاده میشیم...
اون منطقه ای که گذاشتن هم یک خوبی که داره اینه که کوچه پس کوچه داره کسی بخواد با ماشین بیاد میتونه توی کوچه ها پارک کنه...

نوع مینی بوس هم هیوندا از این سفیدا (حالا رنگش سفید نبود گیر ندینا :) ) هستش.. نمیدونم کولرهاشم کار میکنه یا نه اما خودشون گفتن که مینی بوسامون ردیف هستش...

چاکریم
مجید

چی چی ساعت 10 یا 11 شب !!!
من اگه بخوام بیام، بهدش چطوری باید برم خونه !!
اگه کسی از دوستان هست که مسیرش شرق تهران (طرف تهران پارس) باشه من میام :دی

/

پس مجید، با این صحبت هایی که کردی در کنار نهار، یه شام هم افتادیم !!
یعنی خیلی رسمی گفتی ناهار و شام رو خودتون بیارید نه ؟!!

بهد میشه بگی صبحونه چی میخوایم بخوریم ؟

/

مانیهه شامم رو با خودت بیار :دی
:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه

مي هم همين مجل رو خواهم داشت من غرب غرب هستم خو...!!

شام بياريم تا اون موقع از بين رفته... چي بياريم آخه... سخت شد ماجرا

mostafa_cs

Well-Known Member
یک سوال فنی داشت!
ببخشید منقل هم میشه بیاریم؟

اسپم ممنوع برادران.

کل کل هاتون رو بزارید برای روز تور.

به جای این کل کل ها کاربر ها رو تشویق کنید که بیان که بیشتر خوش بگذره.

اوکی ؟

دانکش.

مسعود میگم نظرت چیه بریم برج زمرد تور بزنیم :D
در ضمن اسپم جزئی از زندگیست :cool:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
نمی دونم اون که تویی همه چی ناز می کنه ولی اگه حرف زور روش باشه میاد

اونم با اون لباسایی کماندویش که اسمشو گزاشته کوهنوردی

به احتمال زیاد اومدم میارمش

موفق و پیروز باشید
گوشش رو بگیر بیارش حتما :lol:
بگو مجید سفارش کرده که حتما باید بیای

مجید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اگه کسی از دوستان هست که مسیرش شرق تهران (طرف تهران پارس) باشه من میام :دی

/

یعنی خیلی رسمی گفتی ناهار و شام رو خودتون بیارید نه ؟!!

بهد میشه بگی صبحونه چی میخوایم بخوریم ؟

/

مانیهه شامم رو با خودت بیار :دی
:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
ببخشید من یک چیزی رو اصلاح کنم..

الان دوباره صحبت کردم با بچه های تور و در مورد ساعت برگشت پرسیدم گفتند که حدود یک ساعت راه هستش تا اونجا و بنا بر این به خاطر اینکه این تور دربستی توسط ما گرفته شده میتونیم باهاشون هماهنگ کنیم برای برگشت .. اینطور که صحبت شد گفتن اگر مثلا تا 6 اونجا باشیم و برگردیم حدود 7 تا 7و نیم میشه ... پس دوستان دیگه نگران زمان برگشت نباشن :lol: البته اگر به خانواده ها میخواین اطلاع بدین بهتره شما بگین تا 9 که یه وقت اگر دیر و زود شد دلواپس نشن.

این تور دو نفر مسئول داره که یکی مدیر فنی و یکی راهنما هستش كه در روز تور تمامی هماهنگی ها و سایر کارها رو این دوستان انجام میدن.. من قبلش یک سری نکات رو بهشون میگم تا در جریان جو بچه های ما باشن که بدونن کجا ها ببرن و چی کارا بکنند :)

مجید

Erfan

Active Member
ببخشید من یک چیزی رو اصلاح کنم..

الان دوباره صحبت کردم با بچه های تور و در مورد ساعت برگشت پرسیدم گفتند که حدود یک ساعت راه هستش تا اونجا و بنا بر این به خاطر اینکه این تور دربستی توسط ما گرفته شده میتونیم باهاشون هماهنگ کنیم برای برگشت .. اینطور که صحبت شد گفتن اگر مثلا تا 6 اونجا باشیم و برگردیم حدود 7 تا 7و نیم میشه ... پس دوستان دیگه نگران زمان برگشت نباشن :lol: البته اگر به خانواده ها میخواین اطلاع بدین بهتره شما بگین تا 9 که یه وقت اگر دیر و زود شد دلواپس نشن.

این تور دو نفر مسئول داره که یکی مدیر فنی و یکی راهنما هستش كه در روز تور تمامی هماهنگی ها و سایر کارها رو این دوستان انجام میدن.. من قبلش یک سری نکات رو بهشون میگم تا در جریان جو بچه های ما باشن که بدونن کجا ها ببرن و چی کارا بکنند :)

مجید

مانی شام نمیخواد بیاری، خطر رفع شد :دی

:rose:

/

برم روی مخط خاندان، که بپیچونم بیام تهران :دی

SPD

Member
بچه ها جدي جدي همه ميخوان تو اين تور هم ديگه رو بكوشن ...

خدايش اگه اينطوري بگيد ما هم وسايل مورد نيازمون بياريم ... :lol::D

ولي جالبيش اينجاست كه وقتي هم ببينيم ... سيخ سيخ تو چش هم نگاه ميكنيم رومون نميشه چيزي بگيم ... : دي :lol::lol:

ولي عرفان همه ميخوان بكشنت برادر .... دست به عرفان كسي بزنه من ميدونم خودم ( به تو چه اصلا :lol:)

ولي عجب اسپم بازاري شده اين تايپك ها... بعد مدت ها دوستان يه جا پيدا كردن هر چه دل تنگشون ميخواد ميگن ... :lol: مديران بخش هم دمشون گرم همكاري ميكنن با دوستان اون ها هم اسپم ميدن ... :lol:

memol_515 خوشحالم كه شما هم مياييد ... تعريفتون زياد شنديدم از دوستاني كه باهاشون چت ميكنم (يكيش عرفان :D) .... ميگن خداي فتوشاپ روي زمين هستي ::دي ...:) ...

به اميد اون روز ديدني كه من اكثر دوستان مجيد آنلاني ها رو ملاقات كنم و با همشون آشنا بشم....

اميدوارم زنده باشم .... و بتونم بيام ...

مهدي:rose:

آخرین ویرایش:

shayanboy

Active Member
سلام
دوستان یه چند روزی نبودم . :D جای شما خیلی خالی رفته بودم بالای ایران.:shock:
کنار کوه های سبلان. استان اردبیل . عجب هوایی . واقعا که حیف عمر ما داره در تهران دود و گازئیل میگزره
خیلی عالی بود . جای همتون خالی بود.

خیلی خوشحالم خیلی ها مثل اینکه می خوان بیان. ایشالا که بشیم 2 تا مینی بوس. بریم اونجا بترکونیم بگن این ها از کجا اومدن :دی
با جای قرار خیلی موافق نیستم . در کل از خیاباون ها کریم خان.شریعتی اون ور ها اصلا خوشم نمیاد .
جاهای بهتر مثلا میدان آزادی که همه میشناسن. یه جاهای تابلو. مثلا زیر پل گیشا. در واقع سعی می شد مرکزیت باشه مثلا ولیعصر.

با جای قرار باید خودم رو ست کنم . ببینم می تونم بیام اون موقع از غرب تهران یا نه ؟

در کل خوشحال می شم بیام همه هم بیان همدیگرور ببینیم .

با تشکر
شایان

• Like
Reactions: SPD

YTERROR

Active Member
سلام

چند تا پیشنهاد برای ناهار برای یکنواختی ناهار دوستان و راحت بودن بیشتر :

1. برنج آماده بسته بندی شده . هزینه : 1200 تومان
2. کنسرو انواع خورشت یا تن ماهی یا تن مرغ یا ..... هزینه 1500 الی 2000 تومان

با این امکانات اگه بیایین ناهار راحت و کامل سرو میشه

موفق و پیروز باشید

Erfan

Active Member
memol_515 خوشحالم كه شما هم مياييد ... تعريفتون زياد شنديدم از دوستاني كه باهاشون چت ميكنم (يكيش عرفان:D ) .... ميگن خداي فتوشاپ روي زمين هستي ::دي ...:) ...

من اگر از ماهده چیزی گفتم حقیقت بود، یکی از مشوق های اصلی من توی زمینه گرافیک هستش که به اندازه یه عالمه بهش مدیونم.:rose:

SPD

Member
باید فراموشت کنم

چندیست تمرین می کنم

من می توانم ! می شود !

آرام تلقین می کنم

حالم ، نه ، اصلا خوب نیست ....

تا بعد، بهتر می شود ....

فکری برای این دلِ آرام غمگین می کنم

من می پذیرم رفته ای

و بر نمی گردی همین !

خود را برای درک این ، صد بار تحسین می کنم

کم کم ز یادم می روی

این روزگار و رسم اوست !

این جمله را با تلخی اش ، صد بار تضمین میکنم​

:sad::sad::cry:

:):):):):):) پيام هاي بازرگاني :):):):):):):)

ببخشيد ميدونم ربطي به موضوع نداشت :wink:

سكـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت​

آخرین ویرایش:

Mr.Steres

Active Member
سلام
دوستان یه چند روزی نبودم . :d جای شما خیلی خالی رفته بودم بالای ایران.:shock:
کنار کوه های سبلان. استان اردبیل . عجب هوایی . واقعا که حیف عمر ما داره در تهران دود و گازئیل میگزره
خیلی عالی بود . جای همتون خالی بود.

خیلی خوشحالم خیلی ها مثل اینکه می خوان بیان. ایشالا که بشیم 2 تا مینی بوس. بریم اونجا بترکونیم بگن این ها از کجا اومدن :دی
با جای قرار خیلی موافق نیستم . در کل از خیاباون ها کریم خان.شریعتی اون ور ها اصلا خوشم نمیاد .
جاهای بهتر مثلا میدان آزادی که همه میشناسن. یه جاهای تابلو. مثلا زیر پل گیشا. در واقع سعی می شد مرکزیت باشه مثلا ولیعصر.

با جای قرار باید خودم رو ست کنم . ببینم می تونم بیام اون موقع از غرب تهران یا نه ؟

در کل خوشحال می شم بیام همه هم بیان همدیگرور ببینیم .

با تشکر
شایان

بچه محل قرار می ذاریم با هم میریم ....

memol_515

Active Member
بچه ها جدي جدي همه ميخوان تو اين تور هم ديگه رو بكوشن ...

خدايش اگه اينطوري بگيد ما هم وسايل مورد نيازمون بياريم ... :lol::D

ولي جالبيش اينجاست كه وقتي هم ببينيم ... سيخ سيخ تو چش هم نگاه ميكنيم رومون نميشه چيزي بگيم ... : دي :lol::lol:

ولي عرفان همه ميخوان بكشنت برادر .... دست به عرفان كسي بزنه من ميدونم خودم ( به تو چه اصلا :lol:)

ولي عجب اسپم بازاري شده اين تايپك ها... بعد مدت ها دوستان يه جا پيدا كردن هر چه دل تنگشون ميخواد ميگن ... :lol: مديران بخش هم دمشون گرم همكاري ميكنن با دوستان اون ها هم اسپم ميدن ... :lol:

memol_515 خوشحالم كه شما هم مياييد ... تعريفتون زياد شنديدم از دوستاني كه باهاشون چت ميكنم (يكيش عرفان :D) .... ميگن خداي فتوشاپ روي زمين هستي ::دي ...:) ...

به اميد اون روز ديدني كه من اكثر دوستان مجيد آنلاني ها رو ملاقات كنم و با همشون آشنا بشم....

اميدوارم زنده باشم .... و بتونم بيام ...

مهدي:rose:

ایشالا که همه زنده باشیم بتونیم بیایم. من هم سعی میکنم بیام. اما اگر باز هم امتحان اینا داشته باشم و نتونم بیام، یه جوری یا اولش یا آخرش میام که همه دوستان رو ببینم.

به صحبت های عرفان هم زیاد توجه نکنید، میخواد دوستان خوشحال بشن، لطیفه تعریف میکنه :دی

هر چند اصولن بنده به هم ولایتی هام ارادت خاصی دارم :rose:

خوش باشید دوستان

SPD

Member
به به .... پس ممول همشري هستيد به سلامتي...

در ضمن من عرفان تا اونجا كه ميشناسمش زياد اهل جك تعريف كردن نيست هر چي ميگه درست درست....

چون يكي از مشوق هاي من هم عرفان بود البته تو زمينه طراحي صحفات وب .... كه همين جاازش ممنونم....

بابا بچه درس خون... يه روز جمعه هستش ... پاشو بيا دوستات رو ببين ... بد كه نميشه ... نا سلامتي مدير انجمن هستي ...

منتظرم روز جمعه.... خوش باشي...

SPD

Member
به به .... پس ممول همشري هستيد به سلامتي...

در ضمن من عرفان تا اونجا كه ميشناسمش زياد اهل جك تعريف كردن نيست هر چي ميگه درست درست....

چون يكي از مشوق هاي من هم عرفان بود البته تو زمينه طراحي صحفات وب .... كه همين جاازش ممنونم....

بابا بچه درس خون... يه روز جمعه هستش ... پاشو بيا دوستات رو ببين ... بد كه نميشه ... نا سلامتي مدير انجمن هستي ...

تو هم بيا مثل بقيه دوستاني كه ميگي لطيفه ميگن ، بيا لطيفه يه كم بگو :lol::wink:

منتظرم روز جمعه.... خوش باشي...

MDP

Well-Known Member
علی کینگ جان فک کنم دیگه اینجا رو باید بدیم دست شما.

شده خونه اسپمرها :دی

/

مانی لیست کسایی که همه کار ها رو انجام دادن رو میشه بزاری ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا