☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

Morteza76

Member
سری اول عکس ها...
شرمنده زیاد جالب نشده...آماتوریه دیگه...

روی سرور مجید آنلاین آپ کردم اون سرور فکر کنم مشکل داشت...

نمای از کاروان مجید آنلاین

Picture%20078.jpg

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
من ساعت 2:20 دقیقه صبح رسیدم خونه:shock:
بسیار خوب بود ، ولی یه خورده پیاده رویش زیاد بودهااااااااااااااااااااااااا ولی امام زاده اش خوب بود
ولی آشنایی با دوستان از نزدیک و آشنا شدن با شخصیت آنها بسیار عالی بود
آقا امیر (ناظم) که تا اصفهان همسفر بودیم یکی دیگر از کشف های من در این تور بود
عرفان که آخرشه دیگه هیچی (سلطان قلبهای تور بود !) (بدون هدف ســـــیـاســی!)
طیبی عزیر و مستند ساز تور (فیلم ها رو چجوری میخوای منتشر کنی ؟)
علی آنلاین یک شخصیتی خاص و...(نفر اولی که در محل قرار حاضر شده بود ، نفر دوم هم خودم بودم)
آخر هم به سوالم جواب نداد یکی از بچه ها (!...!) ، این تــــــــــــاپیک چی بیده ؟:lol:
انیم ادیتور ، خواننده نسل جوان مجید آنلاین
و عکاسان حرفه از دوربین دیجیتال و.... تا Canon (سروش ) به دست در حال گرفتن عکس
و همه دوستان دیگر که به دلیل تعداد زیاد (...) ذکر نمی کنم ....

عکس ها رو دیدم ، فعلا که به خیر گذشته عکسهای تابلو من رو نشده :wink:

آخرین ویرایش:

SPD

Member
از دوستان و ماني و يا آقا مجيد خواهش ميكنم اسامي بچه هايي كه تو تور بودن رو به صورت كامل تو يه پيغام خصوصي بهم بده تا من در فيلمي كه قرار ايجاد كنم استفاده كنم...

با تشكر ....:rose:

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
دوستان يه پــــــــيــــــــــشنهاد
بهتر نيست تمامي عكس ها اينجا قرار داده بشه تا نظم خوبي بگيره!! گن گيجه گرفتم بابا... :shock:
البته ميبشخيدا...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
خوب بود. دست همگی درد نکنه که اومدن و روز به یاد موندنی رو رقم زدن... از همکاری همه دوستان هم ممنونم...

البته بعدش یک اتفاقی برای من افتاد که از دماغمون در آورد این روز رو ! بعد از اینکه از بچه ها خداحافظی کردیم و راه افتادیم وسط میدون ولیعصر ماشینم خراب شد و با بد بختی هلش دادیم و آوردیمش کنار میدون و دو سه ساعتی اونجا علاف شدیم تا تونستیم یک بلایی سرش بیاریم و بریم ! خلاصه میگن هرچی سنگه واسه پای لنگه ما هم که خسته و کوفته ، فقط میخواستم برسم خونه یک دوش بگیریم تازه وضع ظاهری منو هم که دوستانی که اونجا بودن میدونن با اون وضعیت ، وسط میدون ولیعصر ... ماشین ما هم شد غوز بالا غوز !!

در کل روز خوبی بود و خوش گذشت

مجید

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
خوب بود. دست همگی درد نکنه که اومدن و روز به یاد موندنی رو رقم زدن... از همکاری همه دوستان هم ممنونم...

البته بعدش یک اتفاقی برای من افتاد که از دماغمون در آورد این روز رو ! بعد از اینکه از بچه ها خداحافظی کردیم و راه افتادیم وسط میدون ولیعصر ماشینم خراب شد و با بد بختی هلش دادیم و آوردیمش کنار میدون و دو سه ساعتی اونجا علاف شدیم تا تونستیم یک بلایی سرش بیاریم و بریم ! خلاصه میگن هرچی سنگه واسه پای لنگه ما هم که خسته و کوفته ، فقط میخواستم برسم خونه یک دوش بگیریم تازه وضع ظاهری منو هم که دوستانی که اونجا بودن میدونن با اون وضعیت ، وسط میدون ولیعصر ... ماشین ما هم شد غوز بالا غوز !!

در کل روز خوبی بود و خوش گذشت

مجید
داداش من آخه من چقدر بهت گفتم اين ماشين عزيز تر از جانت رو رديفش كن...
چش شده بود آخه؟
ميدونم چهقدر داغون بودي و عذابش از همه چيز بدتر بود.

در نهايت از مجيد عزيز كمال تشكر رو دارم بخاطر برنامه ريزي و مديريت اين تور تفريحي كه زحمات زيادي كشيد.

مجيد جان متشكريم:rose:

SPD

Member
خدايش نبوديد ببينيد وضعيت كتوني هاي ماني - خودم - انميشن - مجيد و بقيه بچه ها چجوري بودش​

هر كسي ميديد اصلا فكر نمي كرد ما رفته باشيم كوه نوردي ... :: :lol::lol:

خدايش اي كاش يه عكس از كتوني ها ميگرفتيم ...

منم كه همون جا بچه ها ديدن با اون وضعيت اسفناكم يه دربستي گرفتم به قول عرفان رفتم غرب ( آزادي )

از اونورم دربست ايران زمين ... روم نميشد از تاكسي استفاده كنم ./.. :lol:

ولي خدايش درسته كف پاي من تاول زدش ولي خوش گذشت .. دست همگي درد نكنه ...

SPD

Member
دوستان عزيز ::

مرسي..................

فقط احساس ميكنم تو اين اردو پنج نفر داشتن عكس برداري ميكردن و نفر پنجم هنوز چيزي نفرستاده... نفر پنجم رو هم همه دوستاني كه بودن ميشناسن ... منظورم مسئله اي كه اخرش ......... ...

اميدوارم اون شخص هم اون عكسها رو طبق قوانيني كه در اول تايپك مربوطه با اجازه بزرگان سايت گذاشتم براي ديدن دوستان قرار بده...

اما مسئله دوم ::‌
تمامي عكسهاي مجود بعلاوه يه فيلم برداري كوتاهي كه كردم ( در حدود سي دقيقه ) قرار شدش با هماهنگي مجيد و ماني و انيميشن يه كليپ 5 تا ده دقيقه اي دربيارم با فرمت mp4 (كمي كيفيت پايين براي دانلود راحت تر ) تا بچه هايي كه نيومدن هم از حال و هواي اونجا با خبر بشن ... :: دي

خلاصه كه اول از ماني تشكر مي كنم حسابي به خاطر اين جاي قشنگ و زيبايي كه انتخاب كرده بودش... بعد از مجيد به خاطر هماهنگي هاي موجود و بعدش از دو تاپ ليدري كه ما رو در اين تور همراهي كردن ...

موفق باشيد و پيروز/.

MDP

Well-Known Member
و شاعر می گه :

میری جبهه رو مین نرو، رو مین میری هوا نرو و ...

این شعر با کمی ( نرو بالا و ... ) تغییر اینجا کاربرد داره ، که اهل فن همه می گیرن من چیمیگم.ماجرای غنچس !

alionline1366

Active Member
:d غنچه . آقا بيخيال خيلي خوش گذشت دست همه دست اندركاران درد نكنه درد هم كرد به ما چه دست خودمون بيشتر درد نكنه كه اومديم

NabiKAZ

Well-Known Member
به به...
میبینم که بازم تور مجیدآنلاین...
یادش بخیر که سال 83 ما هم بودیم... ;)

دیدم صفحه اول لینک خاطرات خودم رو برای نمونه گذاشتید... خوشحال شدم رفتم یه بار دیگه نوشته های خودمو خوندم و یه تجدید خاطره کردم. یادش بخیر... البته متاسفانه عکسها روی اون سرور دیگه نیستند و نمیدونم روی هاردم هنوز عکسها رو دارم یا نه، فکر میکنم توی یکی از اون سه تا هاردی بودند که همزمان سوختند!!! اگر کسی سری کامل عکسهای خودم در اون قرارعمومی سال 83 رو هنوز داره برام بفرسته تا اون تاپیک رو آپدیت کنم و لینک تصاویر رو درست کنم.

عکسهای صفحه قبل رو هم دیدم. راستی یکی از عکسها لینکش برقرار نشده بود ;)
اون دوستمون هم توی همه عکسها داره تخمه میشکنه، دیدی؟! ;)

جدیدترین ارسال ها

بالا