☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

memol_515

Active Member
سلام دوست من

نكنه شما هم اهل جنوب هستيد ؟

موفق باشيد

من یکم اهل جنوب هستم. 9 سالی اهواز زندگی کردم. اما خیلی وقته نرفتم.

بابا بچه درس خون... يه روز جمعه هستش ... پاشو بيا دوستات رو ببين ... بد كه نميشه ... نا سلامتي مدير انجمن هستي ...

نه خوب امتحان میان ترم ئه کلاس زبانم ئه. اگه ندمش، احتمالا بیچاره میشم :دی

بینم چی میشه دیگه. خیلی دوست دارم باشم. ایشالا که میام

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
ایشالا که میام

بيــــا بيــــا

میان ترم ئه کلاس زبانم ئه

منو باش فكر مردم مربوط دانشگاهيي چيزيه!!

در ضمن از دوستان عزيز تر از جان هم بگم در مورد آب و هوا يهني اينكه اونجا هوا بسي خنك است تحقيق بنمايند كه اگر لازم بود لباس مناسب بيارن. من شنيدم اونجا هميشه سر د و خنكه

bia2sms

New Member
سلام بچه ها

من این 21 صفحه رو کامل خوندم ... این منطثه ای که انتخاب کردین خوب جایی هستش .... از لواسانات تا شمشک رو بهش می گن رودبارقصران و این اهار هم جز این رودبار قصران هستش

ای کاش زودتر می خوندم تا پیشنهاد های خودم رو بهتون می دادم

پیشنهاد هام پیشنهاد خوبی بود . پیشنهاد من : دیدن ابشار زیبای دربندسر و دیدن تونل برفی به طول 350 متر و دیدن مناظر طبیعی دیزین و
غارهای تنگه هملون و کلی پیشنهاد دیگه که همه ی این پیشنهاد هام توی منطقه رودبار قصرانه

فکر کنم توی این تابستون دیدن یه تونل برفی در اطرف تهران خالی از لطف نیست و می تونه هیجان انگیز باشه

من خودم بجه رودبار قصران هستم

تور مطمئن و خوب هم موجود هستش

و کل منطقه اشنا هستن و کسی کاری نداره باهامون

روز فوق العاده شلوغی رو انتخاب کردین برای رفتن به اهار اون منطقه به خاطر اب و هوای خوبی که داره روز های جمعه زیادی شلوغ میشه

یه پیشنهاد : موقع برگشت یه مقدار زود تر برگردین بهتره و نذارین دیر برگردین .. اگر یه مقدار دیر برگردین تا 12 شب تو ترافیک گیر می کنید

ببخشید اگه زیادی حرف زدم در اخر هم چند تا عکس از پیست اسکی دربندسر می ذارم که اگه خواستین برای زمستون برنامه بچینین اینجا هم می تونه گزینه خوبی باشه

اینم قله دماوند که از روی کو های دربندسر گرفته شده عکسش

اگه خواستین در خدمتم

amin2001

Active Member
سلام :دی

می ام 16 august پرواز دارم برای ایران :D

نمیدونم اون روز میتونم بیام یا نه . اگه خونه خودم بودم و کسی گیر نداده بود بهم حتما میام

این جاهایی که گفتید نمینودم کجاس والا :lol: ولی خب حتما خوبه که میگید اون جا :دی

شاید تنها نیام یک نفری رو هم همراه خودم بیارم . اگه بیاد حتما میام . اگه نیاد امیدوارم بیام
:rose:

Morteza76

Member
انشاالله منم کارامو ردیف کردم بیام....

تا الان کیا پول دادن...؟ آقا مجید آمار....!

Saber

يه سوال!!؟؟

اگر كسي پول واريز كنه ولي در نهايت نتونه بياد چي ميشه!!
ميگين تقصير خودته؟
پولشو بر ميگردونين؟
زوركي با خودتون مي برينش؟
يكي ديگرئ ميزارين جاش؟
پولشو بالا مي كشين؟
...

:-?

MDP

Well-Known Member
بچه ها همه ثبت نام کردن ؟اگه کس دیگه ای نمیاد من یه 3 نفری رو لنگ در هوا نگه داشتم.اگر نمیاید بگید به اونا بگم.

فردا آخرین مهلت .امشب بهم بگید که میاید یا نه !

30 نفر گفتن میان ، اگه کنسلی داریم تا امشب بگید.

Saber

بچه محل قرار می ذاریم با هم میریم ....

من هم به شدت و با شديدترين لحن ممكن با شما هاينم:rose:
ما هم تو يه منطقه مي‌هاينيم:)

به اين ميگم چتر هاينيدن :snap:

مي‌هايني تورو خدا؟؟:cool:

آخرین ویرایش:

iraninic

Member
منم خوشبختانه مرخصی استحقاقی از سربازیم میگیرم و میام . امیدوارم بتونم اولین تورعمومی رو خوب و خوش و بدون استرس سپری کنم . همتون رو تهران می بینم ...

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
من مبلغ رو هم واریز کردم و همین الان ایمیل کردم ، انشاء الله که بتونم بیام :d

Saber

مي هم واريز كردم و الهان ميخوام ايميل بنمايم
ميبينمتون:paint:

SPD

Member
به اخباري كه همينك به دستم رسيد بگوشيد :::‌ :دي

به خاطر اينكه تور انجمن مجيد آنلاين در آخرين روز ماه شعبان برگزار شده است و روز جمعه هم مي باشد...

چون بنده شغلم آتليه عكاسي و طراحي هستش و مدير بخشمون به بنده اجازه ندادن كه به اين تور بيام . من نيز استعفاء خود را نوشتم و آماده روز جمعه شدم .... ((( البته يه كم اخبارش دوروغكي بود يه جاش /... چون با مديرمون بگو مگو كرديم اخراجم كردش ... من خودم بيرون نرفتم... مگه خرم : دي :lol: ))

خلاصه اينكه بدرود حقوق 500000 توماني .... و بدرود دفتر هنر نهم و سلام به انجمن مجيد آنلاين ... :lol::rose::)

مخلص شما... مهدي :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا