☺☺☺ تور عمومی مجید آنلاین...

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
خب. به اميد خدا و به حول و قوه الهي همگي 3 هفته ديگه همديگه رو ميبينيم و كلي تو سر و كله همديگه ميزنيم. عزيزاني كه مشكل مالي دارند ، شنيدم كه موسسه مالي و اعتباري انصار!! خوب وام ميده، اما باز پرداختش با ربا فرقي نداره...

:lol:

در ضمن

توصيه مي كنم وسايل ارتباطي مناسب هم با خودمون بياريم.

SPD

Member
خوب به دستور ماندانا خانم من نميخوام اسپم بدم ::دي اما خوب اينو ميگم...:

با دوستاني مجيد آنلاين كه داشتم مي چتيدم بحث آوردن دوربين ديجيتال شدش بهم گفتن كه خيلي ها ميارن و نيازي نيست تو بياري ... اوكي.

بنده هم حرف ايشون پذيرفتم ... و اين حركت قشنگ ميخوام باسه بچه هاي گل مجيد آنلايني بدم...
راستش ما لابراتور چاپ عكس داريم ...

هر شخصي تو اون روز عكسي بگيره به صورت رايگان و هديه بهش يه عكس در سايز 13X18 تا يادگاري باشه از طرف من به دوستان...
منظورم اينه كه اگه شخصي تو اون روز با كسي يا شخصي عكسي مي اندازهبهش يه عكس از سايز 10X15 تا سايز 13X18 بهش ميتونم بدم...
اگر بچه تهران باشه كه باسه من خيلي راحت هستش ...برا تحويل عكس ... اما اگر براي استان هاي ديگه باشه بايد بهم آدرسش رو بده تا من براش پست كنم...

اگز روز شنبه تا غروب تو تهران باشن ميتونم بازم بهشون برسونم///

به نظرم خيلي بهتر از آوردن دوربين ديجيتال باشه ....

به نظرم اينم يه حركتي نو و جديد تو ميتيگ ها بودش البته با اجازه ماندانا و مجيد جان ...

موفق باشيد ./.. كوچيك شما مهدي :rose:

Mandana

Active Member
ورزشکاران دلاوران، اینهم اطلاعیه :

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=837305#post837305

:دی

جاهای قشنگ خیلی داره...اگر می تونین دوربینهاتون فراموش نشه :oops:

موفق بباشید
4xvim2p.gif

Erfan

Active Member
چنتا سوال :

1. یعنی 100 باید با خودمون نهار بیاریم، اونجا رستوران و مغازه و این چیزا نیست ؟
کی حال داره کوله پشتی و قابلمه و کفگیر و پشقاب با خودش بیاره ... هان ؟

2. آقا رحم کنید !
ساعت 6 صبح اونم روز جمعه جزء محالات هست که خیابون کریم خان باشیم یا باشم :دی
یحتمل باید به آزانس بگم ساعت 5 دم خونه می، باشه :دی

3. بهش این لواسون که پشت خونه ماست :دی

4. دیگه سوالی نداره اگر بن نکنید ما رو :دی

اگر که رسیدم که میام و اگر هم نه که برید پیاده روی توی تابستون :دی
:lol::lol::lol:

Mandana

Active Member
سره اون جریانه اسمشو نبر بهر حال یک نهار ازم طلبکاری :دی نهار ات رو من میارم فقط بگو چی دوس نداری همون رو بگیرم باست :دی بعدشم بابا یه روز ساندویچ بخور یا چمی دونم یه ظرف ماکارونی چقدر جا میگیره مگه؟ حتمن خورشت قرمه سبزی با ماست و سالاد و نوشابه میخوای باسه خودت بیاری؟
بعدشم بابا نهار آماده باید بیاری نه اینکه با خودت بیاری با قابلمه زیره آبشار بار بذاری اجاق ات رو که :lol:
تنبلی نکن یه روز هزار روز نمیشه...دیرتر بخوایم راه بیافتیم مجبوریم توی آفتاب منتظره بقیه باشیم بعلاوه که هر چی زودتر بریم بیشتر میشه بمونیم خوب :wink:

خلاصه میله خودته به زبونه خوش بیای یا بزور از توی رختخواب بکشیمت بیرون:lol:

Erfan

Active Member
سره اون جریانه اسمشو نبر بهر حال یک نهار ازم طلبکاری :دی نهار ات رو من میارم فقط بگو چی دوس نداری همون رو بگیرم باست :دی بعدشم بابا یه روز ساندویچ بخور یا چمی دونم یه ظرف ماکارونی چقدر جا میگیره مگه؟ حتمن خورشت قرمه سبزی با ماست و سالاد و نوشابه میخوای باسه خودت بیاری؟
بعدشم بابا نهار آماده باید بیاری نه اینکه با خودت بیاری با قابلمه زیره آبشار بار بذاری اجاق ات رو که :lol:
تنبلی نکن یه روز هزار روز نمیشه...دیرتر بخوایم راه بیافتیم مجبوریم توی آفتاب منتظره بقیه باشیم بعلاوه که هر چی زودتر بریم بیشتر میشه بمونیم خوب :wink:

خلاصه میله خودته به زبونه خوش بیای یا بزور از توی رختخواب بکشیمت بیرون:lol:

نخیرم :mad:
مامانم بهم یاد داده که غذاهای حاضری نخورم { آره جون خودم، پس عمه ام بود یک ماه توی تهران انواع پیتزا و ساندویچ ها رو از اژدر زاپاتا بگیر تا ... رو امتحان میکرد }

اون نهاری که بحث اش رو کردی، توی پی ام برات نوشتم :دی |شیطون :|

نگران می، نباش !!:oops:
تنها چیزی که توش کم نمیارم خوراکی هست !!! واسه خودم جوجه کباب میارم :دی
:rose::rose::lol::oops:
/

بهدش هم مگه میخواید ببرید اسیری ؟:sad:
می، همش حس تهدید توی حرفاتون میبینم !!:cry:

یه چیز رو بهم می بگید و خیالم رو راحت کنید، برگشتی توی کار هست ؟ هاین :دی
:sad:
به جان خودم اگر خودت یه دقیقه دیر کنی، فقط یه دقیقه !! من میدونم و تو !!!!
تو که نمیدونی خونه می کجا هست، تا بخوام از در شهرک بزنم بیرون یه نیم ساعت طول میکشه !!
فکرش رو کن بخوام بیام مرکز شهر !!

دارم براتون :دی:snap:

SPD

Member
::دي :دي

به من چي :mad::mad::mad::mad:

تك خوري عرفان .... من چي ... منم ناهار ميخوام ....

ميگم ها خوب ماندانا جا قرار ميزاريد ... نزديك به خودتون ... :?::?:

عيبي نداره .... :there: ما هم خداييي داريم ... حالا يه چيزي بگم ... خوبه همه جاده ها و مسير ها به آزادي ختم ميشه ها ... حالا من بيام كريم خان بگم چند منه ...

مطمئن باش ساعت 6:30 گفتي به خاطر مسير بد بودنش ميخوره به ساعت 7:30 تا 8:00 بعدش هم كه ميخوام راه بيافتيم ميخوريم به آفتاب ... من كه كنار پنجره نمي شينم... :lol: دوست ندارم پوستم برنزه شه ... :sad::neutral::neutral::neutral:

آخرشم اينو بگم ... تا چه ساعتي تقريبي ادامه داره ... ناهار چي :دي

من دوست ندارم گرسنه بگردم... اصلا بهم فاز نميده ...

دوربين كه ميارم اما اون جريان عكسهايي كه گفتم هم اوكي هستش ....

ولي در كل مكانش اي كاش يه جايي ميزاشيتيد تابلو باشه ....

مثلا كسي كه از شهرستان ميادش زياد نميدونه كريم خان كجاست و اول صبح هم بايد كلي دنبال شخصي بگرده تا ازش آدرس بپرسه ... من حرفم اينه ...

موفق باشيد . مهدي :rose:

Erfan

Active Member
تك خوري عرفان .... من چي ... منم ناهار ميخوام ....

ههه هه :cool:
من حالا یه چیزی پیدا میکنم و میارم و میخورم، هر کی دوس داشت با هم میخوریم :دی
گفته باشم من علایق ام در مورد خوراکی ها خیلی متفاوته و شاید باب دل همه نباشه خوراکی هام :دی

فکرش رو کن مثلاً دوس داشته باشم ماهی خام و نپخته بخورم :دی اییییشششش !!!!

ميگم ها خوب ماندانا جا قرار ميزاريد ... نزديك به خودتون ...

نه قربونت بشم این فکر رو از سرت کن بیرون، اگه این طرفا آفتابی بشید خدا میدونه چه اتفاق های قشنگ قشنگی براتون بیفته :دی

عيبي نداره .... ما هم خداييي داريم ... حالا يه چيزي بگم ... خوبه همه جاده ها و مسير ها به آزادي ختم ميشه ها ... حالا من بيام كريم خان بگم چند منه ...

تا اونجا که من میدونم لواسون به میدون آزادی ختم نمیشه :دی
جاده اش همینجا پشت خونمون هست :دی

جاهای قشنگ خیلی داره...اگر می تونین دوربینهاتون فراموش نشه :oops:
ما که دوربین نداریم، با همین گوشی زپرتی، اگه منظره ای رو دیدم قشنگه ثبتش میکنم :دی

البته همه این موارد در صورتی هست که سعادت داشته باشیم در رکاب دوستان باشیم :دی
:rose:

hosienmax100

3D Artist
:lol:

همییشه دوست دارم بیام این تاپیک ارو بخونم یاده بچه گیا ی دختر محجبه ی همسایه امون میافتم /:wink:

این همون چیزیه بود ماندانا در موردش حرف میزدی خیلی وقت پیش سورپرایز و این حرفا ؟

خوب بابا یه مقدار از کل پول رو بدیم مرغ بگیریم تو پیاز و زعفرون و ... میخوابونیم میریزیم تو یه دیگ میاریم اونجا به سیخ میکشیم دیگه
هر کی یه ناهار با خودش بیاره ! D: عین بچه کوشولو ها !

aliReza

Well-Known Member
چه حالی باید بده اونجا!!!! :lol:

کیا میان ؟ دست ها :-?

Proeex جان میایی دیگه ؟ :?:

آقا من هنوز وضعیتم لنگ در هواس، اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه نمیشه :cry:

اگه بیام میشم بچه مدرسه ای جمع :lol:
برام خطرات جانی داره :cool:
تازه خبرایی هم اومده که این آقای animeditor داره حسابی کفش آماده میکنه بچه ها رو مورد ضرب و شتم قرار بده :shock:

ولی باید یه وامی از موسسه انصاری که سامی گفت بگیرم :lol:
سامی بیا پ.خ ازت ادرس بگیرم... :neutral:

حیف میشه اگه نشه :mad:
علیرضا :rose:

animations

Active Member
مرسی مانی به خاطر ردیف کردن تور... :oops:

با این که آدرسه خیلی نزدیک شرکت ماست، ولی نه ربطی به بچه هایی داره که از بقیه شهرها می یان، نه ربط خاصی به مسیر لواسانات داره. به نظرم بهتر بود جایی رو در نظر می گرفتیم که بیشتر نزدیک شمال شرقی و اتوبان بابایی باشه.

به هر حال من تابع شمام !! ایشالا که خوش می گذره... :D

YTERROR

Active Member
ببخشید واسه من یک سوالی پیش اومده :

تا اونجایی که من مطلع شدم فقط هزینه رفت و آمد و یک نون و پنیر رو 17 هزار تومان شده به نظرتون یکم زیاد نیست ؟

عکسهای هم که من دیدم یک جایی خیلی تفریحی یا عجیبی نیست و ناهار رو باید خود افراد بیارن که آدم رو یاد ارودهای دوره دبستان می ندازه :dو فکر کنم با 2000 تومان بیشتر ناهار هم خیلی راحت می تونید تامین کنید

+ کسی می تونه با ماشین شخصی بیاد و هزینه نده ؟

موفق و پیروز باشید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

از ماندانا برای اطلاع رسانی و اطلاعیه ممنونم.

فقط یک نکته رو بگم ، این تور توسط یک آژانس مسافرتی برگزار میشه که با هماهنگی هایی که کردیم قرار شده در اون روز بصورت دربست در اختیار ما باشه و افردا دیگری رو نیاره..
در نتیجه تمامی برنامه ریزی ها از نظر زمانی و مکانی و سایر چیزها توسط کادر فنی آژانس انجام شده و به ما ابلاغ شده...

افرادی که در این تور هستند بیمه هستند و تور دارای مجوز هستش .

نهار هم همونطوری که ماندانا گفت بهتره یک چیز سبک و سالم بیارید که هم حمل و نقلش راحت باشه و هم اینکه در طول سفر اذیتتون نکنه.
با توجه به اینکه این روزها خبرهای مریضی های مختلفی رو از رسانه ها میشنویم بهترین کار همین هستش که هر کس آذوغه خودش رو خودش بیاره که مطمئن باشه.

خواهشی که از دوستان دارم اینه که لطفا ثبت نام رو برای روز های آخر نذارید ، برای اینکه بتونیم بهتر برنامه ریزی کنیم و تدارکات لازم رو انجام بدیم لطفا در صورتی که تمایل به آمدن به این سفر یک روزه رو دارید قبل از 18 مرداد برای ثبت نام اقدام کنید.

ضمنا دوستانی که تمایل به خرید از فروشگاه مجید آنلاین دارند و نمیخواهد هزینه پیک یا پست پرداخت کنند هم میتونن سفارش خودشون رو بدن که توی تور بهشون تحویل داده بشه و هزینه پیک یا گست نداشته باشن :)

اگر سوال و یا مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید .

مجید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ببخشید واسه من یک سوالی پیش اومده :

تا اونجایی که من مطلع شدم فقط هزینه رفت و آمد و یک نون و پنیر رو 17 هزار تومان شده به نظرتون یکم زیاد نیست ؟

عکسهای هم که من دیدم یک جایی خیلی تفریحی یا عجیبی نیست و ناهار رو باید خود افراد بیارن که آدم رو یاد ارودهای دوره دبستان می ندازه :dو فکر کنم با 2000 تومان بیشتر ناهار هم خیلی راحت می تونید تامین کنید

+ کسی می تونه با ماشین شخصی بیاد و هزینه نده ؟

موفق و پیروز باشید
مثل اینکه شما دستتون توی قیمتها نیست :) یک زنگ بزنید به چند تا آژانس و قیمت بگیرید و شرایطشونو بپرسید ! البته آژانس هایی که توی تهران هستند :wink:
در مورد نهار متاسفانه چون درست کردن نهار و یا آوردن نهار دردسرهای خاص خودش رو داره که معمولا آژانسها قبول نمیکنند مسئولیت اینکار رو برای تورهای یک روزه بر عهده بگیرن و یا اینکه هزینه بالایی میگیرند. البته همونوطری که در پست قبلیم گفتم به نظر خود من اینطوری مطمئن تر هستش یعنی اگر تور میگفت خودمون نهار میدیم من برای خودم نهار میاوردم چون مطمئن تر هستش .

متاسفانه خیر، چون این تور توسط لیدر راهبری میشه باید همه بصورت منسجم باشن.

البته این شرایطی هست که آژانس به ما گفته.

مجید

YTERROR

Active Member
مثل اینکه شما دستتون توی قیمتها نیست :) یک زنگ بزنید به چند تا آژانس و قیمت بگیرید و شرایطشونو بپرسید ! البته آژانس هایی که توی تهران هستند :wink:

متاسفانه خیر، چون این تور توسط لیدر راهبری میشه باید همه بصورت منسجم باشن.

البته این شرایطی هست که آژانس به ما گفته.

مجید _________

اتفاقا چرا مجید جان : ما فرض رو روزی 100 تومان بزاریم که 200 تومان هم بزاریم که خیلیم زیاده با اومدن فقط 20 نفر با هزینه 10 تومان میشه 200 تومان ولی 100 درصد آمار بیشتر از 20 نفر باشه 100 درصد باید هزینه کمتر بشه نه بیشتر :) + شما با خرید ساندویچ 2000 تومانی هایدا یا ..... می تونین ناهار هم تامین کنید در صورتی که بهترین صبحانه 1000 تومان هم نمیشه

پس به نظر شخصی من اگه یک جمعی رو می خواین راه بندازین تویی تابستان مهمترین قسمتش تامین راحتی افراد گروه هست نه فقط رفت و آمد :

من محل رو نمی شناسم ولی تا جایی که عکسها رو دیدم به یک آبشار و بیشتر راهپیمایی تشابه داره که برای وسط تابستان در اوج افتاب درست نیست

اگه شما قرارتون و تویی درکه می زاشتین و بجایی پرداخت هزینه اتوبوس که به این وحشتناکی نشه خود افراد دور میدون درکه جمع می شدن و اول صبح به راهپیمایی و ظهر در یکی از رستورانها یا یک جایی مشخص ناهار و بعدشششششششمممممممم همششششش قلیون تا عصر حتما بیشتر خوش می گذره تا رفتن و دیدن یک آبشار و راهپیمایی و هزینه بالا و برنامه ریزی غلط

البته این نظر من بود چون جمع ما یک جمع کوهنورد یا علاقه به راهپیمایی نیست بیشتر تفریح پسندیم و دور هم بودن رو می خوایم تویی این زمان کوتاه

موفق و پیروز باشید

با سلام
YTERROR جان شما هم زیاد سخت نگیر سر قیمت و ناهار یک روزه دیگه و همه میخواییم دور هم باشیم
فقط آقا مجید یک توضیح بدین اون آبشار چجوری هاست یک توضیح مختصر اگه بتونید بدین ممنون میشم

=>Sharax<=

alionline1366

Active Member
عادل انقدر پیله نکن :D تو با من باش چیکار داری:cool: خودمون قبل و بدش رو ردیف میکنیم که حسابی صفا بده

Erfan

Active Member
مرسی مانی به خاطر ردیف کردن تور... :oops:

با این که آدرسه خیلی نزدیک شرکت ماست، ولی نه ربطی به بچه هایی داره که از بقیه شهرها می یان، نه ربط خاصی به مسیر لواسانات داره. به نظرم بهتر بود جایی رو در نظر می گرفتیم که بیشتر نزدیک شمال شرقی و اتوبان بابایی باشه.

به هر حال من تابع شمام !! ایشالا که خوش می گذره... :D

خب منهم همین رو گفتم که یه جایی توی اتوبان شهید بابایی بذارید، من به فکر خودتون هستم که زودتر و راحت تر برید تور و خوش بگذرونین :دی

:rose:

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
نه دست شما درد نكنه... همينجوري بد مسير هست... تو ديگه داغونش نكن... من ميخواستم بگم بزارن ميدون آزادي... خوش دسته.

جدیدترین ارسال ها

بالا