■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام احسان جان .....
ممنون بایت نظرت ....
آره تجربه های بسیار خوبی به دست آوردم ....
درباره ی کار عجله ای :
البته موس زیاد عجله ای نبود اما کیبورد رو در عرض 15 دقیقه مدل سازی کردم نورپردازی کردم و رندر کردم(عجب سرعتی!) ... می دونی چرا این قدر عجله کردم؟ به خاطر یه مسابقه ای که خودم راه انداخته بودم ....
باز هم بابت نظر ممنون....

Lifer

Active Member
مدلينگش خيلي خوب شده و لي اگه ميتونستي سيستمتو روشن كني خيلي خوب ميشد
اگه برات توي 3d سخته بهتره از فتوشاپ استفاده كني

meh3d

Member
کارات جالب بود ... میشه یکی از دوستان بگه چجوری میشه یه کره یا گودال یا جعبه از تو یه جسم خالی کرد ؟ مثل پشت اسپیکری که آقای خردمند ساختن

سلام ....
ممنون بایت نظرت ....
3 تا راه معقول وجود داره ....
1- استفاده از boolean
2-استفاده از shape merg و بعد delete یا extrude کردن polygon هایی که بوجود میان ....
3-مثلا اگه در حالت edit poly کار می کنید .... poly ها رو به همون شکلی که می خوای در میاری بعد اون ها را delete یا extrude می کنی .... که البته اگه بخوای بعدا بهش mesh smooth بدی .... باید یه کارای دیگه هم روش بکنی که خوب دردسر زیاد داره اما کار اصولی تری هست .....

امیدوارم درست گفته باشم .... به هر حال من خودم در مدل سازی این کامپیوتر از این 3 روش استفاده کردم ....

البته امیدوارم دوستان حرفه ای هم کمک کنند .....

cs_mohsen

Member
علی جان همونطور که قبلا گفته بودم قشنگ هستن اگه رو رندر بیشتر کار می کردی تنوع بیشتری می دادی عالی میشد
meh3d جان همونطور که علی جان گفت می تونی از Boolean استفاده کنی اگر پلی هست
فعلا بروبچ

علی جان همونطور که قبلا گفته بودم قشنگ هستن اگه رو رندر بیشتر کار می کردی تنوع بیشتری می دادی عالی میشد
meh3d جان همونطور که علی جان گفت می تونی از Boolean استفاده کنی اگر پلی هست
فعلا بروبچ

سلام (!)scout-mov جان .... (شوخی کردم .... محسن جان)
بازم ممنون بابت نظرت ....
من اصلا رو رندر می شه گفت کار نکردم ..... تنها کاری که درباره رندر کردم این بود که دگمه ی رندر رو زدم ! رندرر همون scanline هست .... :neutral:
متریال تکسچر و رندر درست حسابی در مرحله ی بعد هستند (البته اگه وقت کنم)

بای .....

gon4431

Member
اینم یه باند دیگه

با عرض سلام

خونه بیکار نشسته بودم ... گفتم مثل آقای Ali.Kheradmand یه باند بسازم
(منظورم این نیست که ایشون بیکار بودند)

البته سرشار از مشکلاته
به پای کار های آقای Ali.Kheradmand نمی رسه

ما رو از نظر هاتون غافل نکنید
2hp16rr.jpg

سلام ... می شه یه رندر یه مقدار روشن تر ازش بذاری ؟ اینجوری فقط یه جعبه ی سیاه دیده می شه ....

Member
من اگه بخواهم یه عکس هایی مثل این عکس ها درست کنم باید چه مراحلی را پشت سر بگذارم؟

gon4431

Member
بهتر از قبلی

سلام

این هم نسخه کامل شده speaker ها که قبلاً هم ساخته بودم ولی یکی از دوستان گفت شبیه جعبه سیاه هواپیماست

امیدوارم این بهتر باشه (از قبلی)

2h7g9xh.jpg

ehsan_3dmax

Active Member
سلام gon4431 این کجاش شبیه باند هست
این شبیه همه چیزه الا باند

فک کنم شبیه جعبه سیاه هواپیما باشه:(:)(:)((

سلام دوست عزیز.
اصلا حرف جالبی نزدید.
gon4431 مدت زیادی نیست که مکس کار میکنه و هیچ کسی در ابتدای راه نمیتونه کار حرفه ای انجام بده.

سلام gon4431 ....
یه مقدار در اون قسمت که سوراخ هست , کناره هاش مشکل داره ..... یه مقدار هم قسمت بالاش .... اگه دقت کنی این 2 تا جا که گفتم یکسری قسمت های سفید هست .... از نظر تکنیکی فکر نکنم مشکل دیگه ای داشته باشه ....
البته اگه یه رندر خام (بدون متریال) بذاری بیشتر می شه قضاوت کرد ....اینجوری درست نمی شه قضاوت کرد ....
در عکسی که در پست #1012 گذاشتی , اونجا یک LCD بود .... اون خیلی جالب بود چرا در این عکس جدیده برش داشتی ؟ بذاری جالب تر می شه ...

anr1363

New Member
سلام احسان چه طور میشه وقتی از کار های من انتقاد میکنن چیزی نمیگی؟؟؟

anr1363

New Member
سلام احسان
چه طور میشه وقتی از کار های من انتقاد میکنن چیزی نمیگی؟؟؟

سلام ....
بابا anr1363 جان بابا بی خیال شو .... من الان نمونه کاهاتو دیدم .... نسبت به زمانی که شروع کردی واقعا پیشرفت کردی ..... خیلی زیاد .....
--------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان .... اگه در مورد کار قبلی انتقادی پیشنهادی چیزی ندارین بگین تا من کار بعدی رو بذارم ....

ehsan_3dmax

Active Member
سلام ....
من الان نمونه کاهاتو دیدم .... نسبت به زمانی که شروع کردی واقعا پیشرفت کردی ..... خیلی زیاد .....
--------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان .... اگه در مورد کار قبلی انتقادی پیشنهادی چیزی ندارین بگین تا من کار بعدی رو بذارم ....
موافقم. anr1363 عزیز. منتظر کارهای بعدی شما هستیم. موفق باشی.

آقای Ali.Kheradmand دوست محترم. اکه همین کارهای مدلینگ زیباتو تکسچر بدی و نورپردازی هم کنی دیگه عالی میشه. منتظریم. موفق باشی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا