■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
اختیار دارید قربان . ما هم نگفتیم شما منافقی خدای نکرده...گفتیم یک کم هوای خودمون هم داشته باش.
درسته این کارهای خارجی که گذاشتی قشنگن ولی ربطی به این حرف شما نداره که میگید کارتون در مقایسه با کار ایرانی جماعت خداست... .هر وقت شما هم مثل این کارهایی که خودتون مثال زدید درست کردید چشم ما هم میگیم کارتون نسبت به کار ایرانی جماعت خداست.
موفق باشید. :)

album

Member
اختیار دارید قربان . ما هم نگفتیم شما منافقی خدای نکرده...گفتیم یک کم هوای خودمون هم داشته باش.
درسته این کارهای خارجی که گذاشتی قشنگن ولی ربطی به این حرف شما نداره که میگید کارتون در مقایسه با کار ایرانی جماعت خداست... .هر وقت شما هم مثل این کارهایی که خودتون مثال زدید درست کردید چشم ما هم میگیم کارتون نسبت به کار ایرانی جماعت خداست.
راستیاتش به نظر من این کاره برادرم عالیه ... البته نه در اون حد ولی بهتر از خیلی کارای یگه ای که شما مثال زدید حالا رندرهای آخر که تموم شد میگذارم ... حالا اینجا ریفکت هاش سعی شده طبیعی در بیاد ( و از نظر فنی درسته ) ولی کمی از ظاهر کار زده باز هم بهتر بود به نظر من ... حالا شاید اشتباه میکنم ... ولی فکر نکنم !

ehsan_3dmax

Active Member

موافقم.
در ضمن منتظره انیمیشنهای توپ ایرانیها هم باشید. درست میگم علی!؟!؟

album

Member
موافقم.
در ضمن منتظره انیمیشنهای توپ ایرانیها هم باشید. درست میگم علی!؟!؟
تاحالا که !@#!@ همش ولی اونسری یکی از تلویزیون دیدم واقعا نسبت به کارای دیگه خدا بود همون یارو که میگه فروختنمون واقعا اون باحال بود :d

vahidmj

Member
تغییر و تحول

با عرض سلام این هم اخرین رندر از یکی از کارهام هست مدل ماشین اماده است فقط من با HDRI & Reflecttion
کار کردم .لطفا نظرات خودتون رو دریغ نفرمایید.

2zs4mxe.jpg

سلام کارت عالیه ولی من در تعجب هستم که چرا شما ها گیر دادید به ساخت ماشین بابا کمی ابتکار به خرج دهید و یک چیز جدید طراحی کنید

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
راستیاتش به نظر من این کاره برادرم عالیه ... البته نه در اون حد ولی بهتر از خیلی کارای یگه ای که شما مثال زدید حالا رندرهای آخر که تموم شد میگذارم ... حالا اینجا ریفکت هاش سعی شده طبیعی در بیاد ( و از نظر فنی درسته ) ولی کمی از ظاهر کار زده باز هم بهتر بود به نظر من ... حالا شاید اشتباه میکنم ... ولی فکر نکنم !

همون...شاید اشتباه میکنید... :D
:wink:
البته نظر خودتون هم شرطه...ولی اگر کارتون رو برای نظر سنجی اینجا گذاشتید که نظر من اینه....

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
سلام

نه عمرا کوتاه نمیام 100% مطمعینم :d
سلام دوست عزیز.
آقای living_for_cg که حرف بدی نزد. نظر ایشون کاملا بجاست.
کارهای برادر شما هم واقعا زیباست و این مایه ی افتخار ماست. انشاالله یکسری مشکلات ریزی هم که کار داره رو برطرف میکنه تا کار به قول شما خدا بشه.

NAKOOT

Well-Known Member
کاش این فروم هم مثل فروم فتوشاپ بود ... چون اونجا آموزشاش خیلی بیشتره ولی متاسفانه
در این فروم نمی دونم به چه علت آموزش گذاشته نمی شه ... من در به در دنیال آموزش ساخت
ماشین هستم ... ولی همش به من سایت معرفی می کنن ... دوستان هیچوقت فراموش نکنید
که زکات علم آموزش اون هستش ... موفق باشید ...

Lifer

Active Member
Nakoot عزيز شما درست ميگيد ولي آموزش 3dmax مثل فتوشاپ كوتاه و ساده نيست و ترجمه آن زمان ميبره و گستردگي آموزش 3dmax به گستردگي فتوشاپ نيست و خيلي كم يافت ميشه.

Lifer

Active Member
باز هم سلام.
این کار قدیمی بنده هم متعلق به یکسال پیشه و پیش طرحی از سالن رستوران یکی از تیمهای فوتبال کشورمونه.
کل کار کمتر از پنج تا شش ساعت زمان برد به علاوه ی حدودا سه ساعت رندر.
امیدوارم خوشتون بیاد.

احسان جان كار زيبايي شده.
ميشه در مورد نور پردازيش يكم توضيح بدي...

NAKOOT

Well-Known Member
من هم دوست ندارم بقیه تو مشکل و زحمت بیافتن ...
فقط من یک استارت کوچیک ازشون می خوام ... یعنی یک توضیح کوتاه در مورد روشش حتی بدون عکس
بدن ...

neo_masood

Member
عالي شده احسان آقا!...
در مورد Z Depth تو فتوشاپ اطلاعاتي داري و اصلا چنين چيزي در فتوشاپ هست؟
متشكرم. :)
اينم يه كار كوچيك از من...
1.jpg

سلام . مجتبي جان . ميشه در مورد نور پردازي توضيح بدي ---- كامل -----
ممنون:)

سلام ... خدمت تمام دوستان حرفه ای مخصوصا living_for_cg
بعد 100 ها سال به این انجمن برگشتم (hope you welcome me)
این کارهای آماتور هم از بنده داشته باشین...حتما نظر بدین ... اما درباره ی نورپردازیش نظر ندین چون خودم می دونم بد شده :

Subwoofer​

سعي كردم تمام جزئيات رو بسازم و ساختم .... البته خوب يه چند تا سوتي كوچيك و جزيي هم داره ...
عكس ها :

subw%20pers2.jpg

subw%20pers.jpg

كمي از ظريف كاري ها :
جلو :
subw%202.jpg

پشت:
subw%20det.jpg

تصويري از پشت :

subw%203.jpg

Speaker​

اسپیکر هم که جزئیات خاصی نداشت ... اما در مدل سازی یه تجربه ی مفید برای من به همراه داشت ....
عکس ها :

speaker%201.jpg

speaker%202.jpg

Monitor​

مانیتور جزئیات زیاد داشت ... مقدار زیادی از جزئیات رو ساختم اما بعضی هاش جا افتاد .....
عکس ها :

monitor%201.jpg

monitor%202.jpg

مقداری از جزئیات که با سوتی همراه است! :

monitor%203.jpg

Case​

خوب این هم کیس که پر از جزئیات بود اما من فقط مقدار کمی از آن ها رو ساختم ... خداییش دیگه کامپیوترم نمی کشید ...
عکس ها :

case%201.jpg

این هم در حالت در-باز :

case%202.jpg

این هم تصویری از پشت همراه با یک سوتی بسیار ضایع :

case%203.jpg

Mouse & Keyboard​

موس و کیبورد رو دیگه عجله ای ساختم :
موس :

quick%20render-mouse-almost-complet.jpg

کیبورد :

Keyboard_fake%20gi.jpg

c&c are welcome

ehsan_3dmax

Active Member
خیلی خوب شده.
آفرین.
نشون میده تو مدلینگ تجربه های خیلی خوبی بدست آوردی.
فقط یک توصیه هیچ وقت کاری رو عجله ای نزن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا