■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
کار جالبی شده ... فقط یک چیزی: برگهایی که روی زمین افتاده بعضی جاهاش رفته توی زمین...اگر اینو اصلاح کنی یک بکگراند تر تمیز میشه.. :)

ehsan_3dmax

Active Member
gon4431: پیشرفتتون خیلی خوب بوده. تبریک میگم. منتها خیلی بیشتر باید روش کار کنید تا قاعدتن نتیجه ی بهتری هم کسب کنید. موفق باشی.
امین تری دی: ایده ی کارتون خیلی خوب بود فقط فکر کنم رو جزییاتش خیلی بیشتر باید کار بشه. نورپردازیتون هم خیلی خوب بود و از همیشه بهتر بود. راستی از dreamscape استفاده کردی دیگه آره؟ موفق باشی.
navidahwaz: خیلی کاره زیبایی بود. ایده ی جالبی هم داشت. تبریک میگم بخاطر کاره زیباتون. راستی اگه مشکل تکسچر برگها رو حل کنی دیگه عالی میشه. موفق باشی.

anr1363

New Member
سلام دوستان

با سلام به همه
با ارزوی قبولی طاعات و عبادات
من تازه تو کار مکس رفتم
تازه یک ماه بیشتر نشده این اولین کار من تو مکس هست
لطفا نظرات خودتون رو در هر چه بهتر شدن کارم بگین ممنون میشم

3z1u04z.jpg

آخرین ویرایش:

gon4431

Member
دوست عزیز

در جواب کار شما دوست عزیز اینو می تونم بگم که برای یه تازه کار ...کارخوبیه .... یعنی این که اگه واقاً یک ماه از شروع کارت نگذشته باشه... کار جالبیه ..و زحمت روش کشیدی

امیدورام که موفق باشی

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
به نظر من هم بعد از یک ماه...کار کاراکتر و تکسچر رو خوب شروع کردی...منتظر دیدن کارهای بیشتری از شما هستیم.
:)

saeedzz21

New Member
با سلام به anr1363 من هم حدود یکماه است که کارمیکنم کارت خوبه ادامه بده چند روز پیش یک عکس از کار نیمه تمامم گذاشته بودم که حالا تقریبا تمام شده البته آینه و یک سری جزییاتش مونده که اگه وقت کردم کاملش میکنم از دوستان خواهش میکنم نظراتشون رو بگن
l
9f49-embed

آخرین ویرایش:

anr1363

New Member
با سلام به saeedzz21 و living_for_cg مرسی از نظرات شما دوستان
saeedzz21 کار شما هم خیلی خوبه کارت که تموم شد حتما پست بدین تو سایت

Fanous

Well-Known Member
سلام دوستان عزیز. به علت درخواست بعضی از دوستان چند تا از کارهای قدیمی خودم رو هم اینجا میگذارم.
این نما یکی از کارهای قدیمی بنده است که نمیدونم اینجا گذاشتم یا نه و متعلق به یک مجتمع مسکونی در سیرجانه.
زمان رندر هر تصویر بین دو تا چهار ساعته چون کیفیت کار رو پایین آوردم. بهر حال امیدوارم خوشتون بیاد.

سلام . آقا این پرسوناژهایی رو که توی کار استفاده کردین از کجا میشه پیدا کرد !؟ من خیلی دنبال پرسوناژ گشتم ولی چیزی پیدا نکردم !

امین تری دی

Active Member
gon4431: پیشرفتتون خیلی خوب بوده. تبریک میگم. منتها خیلی بیشتر باید روش کار کنید تا قاعدتن نتیجه ی بهتری هم کسب کنید. موفق باشی.
امین تری دی: ایده ی کارتون خیلی خوب بود فقط فکر کنم رو جزییاتش خیلی بیشتر باید کار بشه. نورپردازیتون هم خیلی خوب بود و از همیشه بهتر بود. راستی از dreamscape استفاده کردی دیگه آره؟ موفق باشی.
navidahwaz: خیلی کاره زیبایی بود. ایده ی جالبی هم داشت. تبریک میگم بخاطر کاره زیباتون. راستی اگه مشکل تکسچر برگها رو حل کنی دیگه عالی میشه. موفق باشی.
ممنون از نظرات شما دوستان

ehsan جان من از dreamscape استفاده نکردم

فقط یک آسمون 360 درجه هست

living_for_cg
کارهاتون خیلی عالیه جدا خسته نباشی
فک کنم واقعا این اسم برازنده تونه
cg کار خوبی هستین موفق باشی(گل)

emadmax

Well-Known Member
سلام

باز هم سلام.
این کار قدیمی بنده هم متعلق به یکسال پیشه و پیش طرحی از سالن رستوران یکی از تیمهای فوتبال کشورمونه.
کل کار کمتر از پنج تا شش ساعت زمان برد به علاوه ی حدودا سه ساعت رندر.
امیدوارم خوشتون بیاد.

احسان جون .... برادر من!!......ميخواي با اين كار خوشگلات حال ما رو بگيري بگو !!!!؟ :cry:
كارت درسته .. اي ول:eek: :D

ehsan_3dmax

Active Member
سلام . آقا این پرسوناژهایی رو که توی کار استفاده کردین از کجا میشه پیدا کرد !؟ من خیلی دنبال پرسوناژ گشتم ولی چیزی پیدا نکردم !

salam duste aziz
in personajhha modelhaie Axyz3d hastand
age link down nadari begu vasat peida konam
movaffagh bashid

Fanous

Well-Known Member
salam duste aziz
in personajhha modelhaie Axyz3d hastand
age link down nadari begu vasat peida konam
movaffagh bashid

سلام ، ممنون لطف کردین . من سایتش رو پیدا کردم ، خیلی چیزای باحالی داره ولی لینک دانلود پیدا نکردم . پرسوناژهای توپی توی سایتشون معرفی کردن اگه میشد همشون رو دانلود کرد خیلی باحال میشد

ehsan_3dmax

Active Member
سلام ، ممنون لطف کردین . من سایتش رو پیدا کردم ، خیلی چیزای باحالی داره ولی لینک دانلود پیدا نکردم . پرسوناژهای توپی توی سایتشون معرفی کردن اگه میشد همشون رو دانلود کرد خیلی باحال میشد

سلام دوست عزیز.
سعی میکنم تا دو سه روز دیگه واستون یا آپ کنم یا لینک داونلود پیدا کنم. خوبه؟
موفق باشید.

anr1363

New Member
سلام دوستان

با عرض سلام این هم اخرین رندر از یکی از کارهام هست مدل ماشین اماده است فقط من با HDRI & Reflecttion
کار کردم .لطفا نظرات خودتون رو دریغ نفرمایید.

2zs4mxe.jpg

Fanous

Well-Known Member
سلام دوست عزیز.
سعی میکنم تا دو سه روز دیگه واستون یا آپ کنم یا لینک داونلود پیدا کنم. خوبه؟
موفق باشید.

سلام . آقا خیلی لطف می کنین . فقط می خواستم ببینم شما خودتون دانلود کردین یا اینکه از بازار خریدین . اگه توی بازار باشه حتما می خرم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا