■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neo_masood

Member
اين انيميشن كدهاي ماتريكسه كه خودم ساختم .
لطفاًنظرات خودتونو بنويسد
كه چطوره . . .
ممنونم . . .
البته خيلي ابتدايي هست . در ضمن به gif هم تبديل شده و كيفيتش اومده پايين . . .

2qvf2uh.gif

ehsan_3dmax

Active Member
كه چطوره . . .
ممنونم . . .

سلام
خیلی قشن شده. آفرین. از خوده ماتریکسم بهتره.
موفق باشی.

ehsan_3dmax

Active Member
با عرض سلام این هم اخرین رندر از یکی از کارهام هست مدل ماشین اماده است فقط من با HDRI & Reflecttion
کار کردم .لطفا نظرات خودتون رو دریغ نفرمایید.

دوست عزیز فقط میتونم بگم هنوز خیلی جای کار داره. منتظره کاره کامل شده هستیم.
موفق باشی.

كه چطوره . . .
ممنونم . . .

2qvf2uh.gif

سلام ... بسیار زیبا است ... می شه درباره ی روش ساختش یه توضیحی بدی ؟

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
neo_masood
کار جالبی شده...باز هم از کارها بزار...متاسفانه اینجا بیشتر گالری تصاویر داره و انیمیشن خیلی کم دیده میشه. :)
یک نظر: اگر دوربین از اول تا آخر در حال حرکت باشه قشنگتر میشه.این چند ثانیه که سرعتش کم میشه و بعد در صحنه بعد شروع به حرکت میکنه یک مقدار مصنوعیش کرده...( البته نظر من بود)

neo_masood

Member

یک نظر: اگر دوربین از اول تا آخر در حال حرکت باشه قشنگتر میشه.این چند ثانیه که سرعتش کم میشه و بعد در صحنه بعد شروع به حرکت میکنه یک مقدار مصنوعیش کرده...( البته نظر من بود)

اولا . . . ممنون
منظورت صحنه اول . كه بعد از چند ثانيه حركت مي كنه ؟
يا صحنه اي كه براي مشخص شدن حروفه ؟

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
منظورم اون مکسیه که قبل از حرکت به داخل حرف O هست.
البته من فکر کنم اول و آخر انیمیشنت رو اشتباه گرفتم آخه پشت سر هم لوپ میشه...فکر کنم اول انیمیشن همون حرکت به داخل حرف O باشه... اگر این طور باشه درسته... :d

album

Member
من این پست رو اشتباه زدم ببخشید من با این قسمت سه بعدی آشنا نیستم ... :-s

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
سلام دوست عزیز.
کاره بسیار زیبایی بود. خیلی خوشم اومد. محیط بسیار خوبی هم ایجاد کرده بودید.
فقط یکسری مشکلات ریز در ماده دهی داره که اگه اصلاح بشه کار کامل میشه. از طرف من به برادرتون تبریک بگید.
موفق باشید.

album

Member
ا ... درست پست کردم یعنی باید کاراو اینجا بگذارم ؟ من گیچ شدم ...
اگه میشه ایراد ها رو بگید الان که خودش خوابیده اگه میشه مطرح کنید تا فردا صبح خدمت برسند هرچند این تو تا کار فکر کنم فقط صرفا یک امتحان بوده تا رندر آخر حالا شما مطرح کنید ممنون میشیم :)

einollahia

Well-Known Member
سلام
به نظر من حیفه همه کارها در یه تاپیک نمایش داده بشه. چرا که خیلی از کارها دیده نمیشه و از دست میره و همچنین کارهایی که مربوط به مکس و مایا هر دو مورد تبادل قرار می گرن.

با صحبتی که با یکی از دوستان داشتیم ایشون ضحمت کشید و در انجمنشون انجمن سه بعدی رو تشکیل دادند و انجمنی نیز برای ارائه نمونه کار ها هست.

اگه نمونه کار هارو در اونجا بزاریم فکر کنم بهتر بشه ازشون استفاده کرد.

http://www.forum.hamsafarhost.com/forumdisplay.php?fid=53

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
album..... خیلی کارت قشنگ شده....(البته گفتی کار برادرت). نمیدونم فکر میکنم اگر سایه هاش یک مقدار بیشتر کار بشه قشنگتر هم بشه.به نظر خیلی تیز شده سایه هاش.
در هر صورت خسته نباشید.کاملا معلومه که واسش ضحمت کشیده شده.

gon4431

Member
سلام

سلام دوست عزیز درباره این کار که گذاشتی اینو می خوام بگم ...که اگه روی متریال ماشین کار بشه خیلی قشنگتر میشه ...در ضمن این ماشین با این مدل بالا ..ر. نباید تو همچین پارکینگ قدیمی (کلنگی) گذاشت
سعی کن کارت با واقعیت نزدیک باشه !!!!!

album

Member
سلام دوست عزیز درباره این کار که گذاشتی اینو می خوام بگم ...که اگه روی متریال ماشین کار بشه خیلی قشنگتر میشه ...در ضمن این ماشین با این مدل بالا ..ر. نباید تو همچین پارکینگ قدیمی (کلنگی) گذاشت
سعی کن کارت با واقعیت نزدیک باشه !!!!!
از اون حرفا بودا ! من که خوم از 3D سر در نمیارم ولی با دیدن کاره ایرانی جماعت و مقایسه با این کار میبینیم که این یکی خداست ! :d متریال ؟! هم فکر کنم بی نقصه این رفلکته برادرم ! حالا بنده خدا یک آشنایی اونجا داشته ! رفته اونجا ! نظر میدیا :d

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
album
عزیز اولا درست نیست این طوری در مورد کارهای ایرانی صحبت کنی.بعدشم فکر نکنم.... :neutral: نسبت به خیلی از کارهای ایرانی همچین خدا هم نیست...

album

Member
والله من که سه بعدی ماشین درست حسابی ندیدم ... شما نمونه ای دارید ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا