■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام .... البته خوب من زیاد تکسچرینگ و رندرینگ بلد نیستم ... اما در مورد اون کارها ان شا الله یک تاپیک در همین انجمن می زنم تا با کمک شما متریال بهش بدم ....
ممنون ....

سلام ...
من این کار رو قبلا گذاشته بودم .... حالا یک رندر بدون متریال می ذارم (تا زحمت هام نمایان بشه !)
عکس :
Fake%20GI%20Ball%20copy.jpg

C&C Are Welcome

آخرین ویرایش:

cs_mohsen

Member
سلام احسان
چه طور میشه وقتی از کار های من انتقاد میکنن چیزی نمیگی؟؟؟

خوب اگه انتقاد نکنن چه فایده ای داره باید عیب ها معلوم بشه این دلیل توحین نیست البته لحن گفتن هم تاثیر داره قبول دارم اما کلا انتقاد نباشه اصلا چرا کار بزاریم؟
ببخشید از موضوع خارج شدم
مدیریت احسان خان هم بی تارف جای تحسین داره خیلی خوشحال شدم
موفق باشید

parsun

Banned
بالغ بر 15 سال است که از ورود بازی‌های رایانه‌ای به کشور می‌گذرد. امروزه افزایش جاذبه‌های سمعی و بصری این گونه بازی‌ها باعث افزایش طیف وسیعی از مخاطبان شده است. به گونه‌ای که دیگر فقط کودکان و نوجوانان نیستند که برای به مرحله نهایی رسیدن یک بازی رایانه‌ی تا پاسی از شب را بیدار می‌مانند، بلکه بزرگسالان نیز گاه در کنار فرزندان خود به انجام بازی‌های رایانه‌ای علاقه نشان می‌دهند.

افزایش ضریب نفوذ بازی‌های رایانه‌ای در میان مخاطبان باعث شده است، رویکرد تولیدکنندگان این نوع بازی‌ها نیز در مقایسه با گذشته تغییر پیدا کرده و بازی‌های رایانه‌ای علاوه بر تبدیل به یک رشته دانشگاهی در کشورهای پیشرفته به صنعتی بسیار درآمدزا نیز مبدل شده است.
یبشتر http://www.eng.persianblog.com/

وب سايت بازی عصر پهلوانان به زودی

http://orient-thegame.com/

http://www.asrepahlevanan.ir/

Fanous

Well-Known Member
سلام . این کارم هنوز تموم نشده . ممنون میشم واسه کامل کردنش راهنماییم کنین . با تشکر .
06-int.jpg

سلام .... خیلی جالب شده .... فقط یه مقدار اون نور که از بیرون می تابه (در سه گوش) بیش از حد شدیده ....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی در مورد کار ما نظری نداشت ؟

به .... سلام ... امین جان ...
کار هاتو در صفحات قبل دیدم (آخه من دیروز کل 103 صفحه رو دیدم ! ) .... مثل همیشه عالی بود .....

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
Fanous
کار جالبی شده.. من از رنگی که استفاده کردی خوشم میاد. سعی کن در کل کارت داشته باشیش.حالت کلاسیک و مدرنی داره.
موفق باشید.

سلام .... خیلی زیبا شده ...
ایده ی جالبیه
ایده ی خودته یا از ایده ی شخص دیگری استفاده کردی ؟
زیباست .......

ali_118

کاربر VIP
خوشحال میشم نظر دوستان رو در مورد این کار بدونم.:)
MP11.JPG

پیوست ها

• MP4B.JPG
    MP4B.JPG
    63.7 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • MP10.JPG
    MP10.JPG
    162.6 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • MP5B.JPG
    MP5B.JPG
    58.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2

ehsan_3dmax

Active Member
Fanous: سلام. خیلی خوب شده. جای تبریک داره. کاره اولته؟ فقط همونطور که بقیه هم گفتن شدت نور در اون کنج مشکل داره و زیاده. این احتمالا بخاطر مشکل در نورپردازی و مکان نورهاست. کافیه همین رو ok کنی بقیه خوبه. در ضمن لنز دوربین رو هم تنظیم کن. موفق باشی دوست عزیز.
ali_118: سلام دوست عزیز. خیلی رندر زیبایی شده. همه چیز خوبه فقط در رندر سوم رنگ environment رو تنظیم کن تا همچین حالتی پیش نیاد. راستی یک مقدار تصویر بلور شده به نظر میاد. واسه از بین بردن نویز حتما این کارو کردی. این کار زیباییه کار رو کاهش میده. موفق باشی علی جان.

ali_118

کاربر VIP
سلام احسان جان. ممنون از راهنماییتون

این به خاطر تغییری هست که در texture LCD در رندر های جدید انجام دادم.سعی میکنم که اصلاحش کنم

سلام .... خیلی زیبا شده ...
ایده ی جالبیه
ایده ی خودته یا از ایده ی شخص دیگری استفاده کردی ؟
زیباست ....

سلام .... به هر حال اینجا مسایل تکنیکی مهم هست(چون انجمن برنامه های سه بعدیه) .... واسه همین مهم نیست که ایده ی چه کسی هست مهم اینه که خودت ساختیش و زیبا شده ....

Fanous

Well-Known Member
سلام به همگی و خیلی ممنون از نظرات سازندتون .
در واقع این دومین کار من با v-ray هستش ، کار اولم یه زیرزمین بود که می خواستم یه جورایی dijital art رو با dark art مخلوط کنم و یه سناریو هم توی ذهنم داشتم . ولی از اونجایی که توی مکس در حد جلبک هستم :) بی خیالش شدم . و در واقع این دومین کارم با v-ray هست . این کار هم مربوط میشه به سفارش یکی از دوستان . البته سفارش طراحی یه ساختمان مسکونی - تجاری بود ، هم معماری و هم سازش . من می خواستم با این کار غافلگیرش کنم . الان هم کار تقریبا تموم شدس ولی یه جاهاییش خراب شد ... که با توجه به این زمان رندر دیگه اصلاحشون نکردم ، یه وقت نخندید ...

http://h1.ripway.com/fanous2005/ex-5/Kitchen.jpg

باز هم از همگی بابت نظراتشون تشکر می کنم . ما رو از نظراتتون بهره مند کنید ، به امید اینکه کار بهتری ارائه بشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا