گله از هاستینه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4pc

Member
هول نشو!!
گنده تر از تو کم آوردن ......تو که هنوز جا داری!!

! کسی اینجا ادعا نکرده ! اهل کل کل هم نیستم

حرف میزنی جوابتو میگیری ! شما خودتو نگه دار انقدر ادعا نکن :D

من حرف هامو زدم ! مخصوصا قضیه که در مورد آپتایم گفتم ! و منتظر پاسخ جناب مدیر هاستسنگ هستم:razz: بقیشو جواب صحبت های دوستانه ی (شب) شما بود !

آخرین ویرایش:

sepehr10

Banned
عزیزم . اول اینکه موضوع این تاپیک چه ربطی داره به سرورز 24 ؟
دوم اینکه کیفیت یه شرکت رو همیشه از کسانی بپرس که یه زمانی مشتریش بودند .
کسانی که مشتری یه شرکت هستند طبیعتا مجبورند از اون شرکت خوب بگند یا اصلا چیزی نگند .
من خودم یه زمانی مشتری سرورز 24 بودم . واقعا ازش راضی بودم دیگه . ..
کار نداریم ریسلره یا چیه . مهم اینکه که کیفیتش خوبه ...

caspian

Member
! کسی اینجا ادعا نکرده ! اهل کل کل هم نیستم

حرف میزنی جوابتو میگیری ! شما خودتو نگه دار انقدر ادعا نکن :D

من حرف هامو زدم ! مخصوصا قضیه که در مورد آپتایم گفتم ! و منتظر پاسخ جناب مدیر هاستسنگ هستم:razz: بقیشو جواب صحبت های دوستانه ی (شب) شما بود !
عزیزم!! من ادعا نکردم!!
فقط جواب دادم!!
درمورد آپتایم اگه نوشته های مدیر هاستینگ رو میخوندی میدیدی ایشون جوا بتون رو دادن!!
لابد دیدی که هاست ترکر یه گزنه داره که یه مقدار تعیین میکنی که اگه آپتایم از اون مقدار کمتر بوده دیگه نمایش نده تا بری ریست کنی!!

البته کلا هاست ترکر زیاد مرجع مطمئنی نیست!! وخیلی ها به جاهای دیگه رو آوردن!! قبلا در این مورد با اقای قاسمی زیاد بحث کردیم!!

caspian

Member
عزیزم . اول اینکه موضوع این تاپیک چه ربطی داره به سرورز 24 ؟
دوم اینکه کیفیت یه شرکت رو همیشه از کسانی بپرس که یه زمانی مشتریش بودند .
کسانی که مشتری یه شرکت هستند طبیعتا مجبورند از اون شرکت خوب بگند یا اصلا چیزی نگند .
من خودم یه زمانی مشتری سرورز 24 بودم . واقعا ازش راضی بودم دیگه . ..
کار نداریم ریسلره یا چیه . مهم اینکه که کیفیتش خوبه ...

حرفتو قبول دارم
اینائی که میگم رو هم کسانی که از پیش سرور24 اومدن رو سرورهای ما بهم گفتن!!
---
در مورد اینکه رسلره هم حرفم رو نا صادق بودنه!! ایشون میگن colo دارن اما بعد...

caspian

Member
یه چیزی
دوستمون آقای قاسمی فرمودن 5 تا سرور دارن که روش vps میفروشن!! خب با توجه به عکس هایی که من آپلود کردم
هر 5 سرور ایشون در 5 روز گذشته دان شده بودن!!
اون وقت چطور مشتریانشون ادعای آپتایم 100 روز و 200 روز میکنن؟!

توجه شما رو به عکسها جلب میکنم!! :

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    150.4 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • 2.JPG
    2.JPG
    140.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 3.JPG
    3.JPG
    140.3 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • 4.JPG
    4.JPG
    139.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 5.JPG
    5.JPG
    139.2 کیلوبایت · بازدیدها: 7

parsgibit

Member
كاسپين ! بحث از طرفداري و ... گذشته ! اگه مدركي داري رو كن !
من يكي حداقل روشن شم :)) !
يعني مي فرماييد كه ريسلره ! يعني چي ؟ يعني وي پي اس هاي سويلد هاست رو داره ميده به ما ؟
خوب چرا آي پي هاش به اسم خودشه ... ؟!
درضمن ! وقتي هاست تراكر خر تو خره :)) !! و خودتونم ديدن كه چه طوري بوده آپتايم ها ... !! مشتري هاي بيچاره گناهي ندارند !
ولي خداوكيلي امير به كسي نگفت برين پشتيباني كنيد يا فلان و ... ! مطمئن باش كه اگه ميگفت به منم مي گفت !

4pc

Member
یه چیزی
دوستمون آقای قاسمی فرمودن 5 تا سرور دارن که روش vps میفروشن!! خب با توجه به عکس هایی که من آپلود کردم
هر 5 سرور ایشون در 5 روز گذشته دان شده بودن!!
اون وقت چطور مشتریانشون ادعای آپتایم 100 روز و 200 روز میکنن؟!

توجه شما رو به عکسها جلب میکنم!! :

عزیز تا اونجایی که من یادمه جناب میرقاسمی فقط سرور پادینا رو تو tracker ثبت کرده بودن و بعد قضیه bandwich بقیه سرور ها هم add کردن !

من بی کار نیستم بشینم از دیگران طرفداری کنم ! برام سودی نداره ! ولی خوب بعضی ها مثل شما که همونجوری حرف می پرونی از خودت باید جوابتو بگیری :mad:

varoone

New Member
اوه !
چند سالی میشه مجید پست ندادم اما خوب گفتم در باب سرورز 24 یه چیزی بگم
روی هم رفته برای کاربران تازه کار خوبن اما اگه یه کم قوی تر باشی ساپورت و منیج کاملشون به مفت هم نمیرزه

من اون اولای کارشون در کمال حماقت مشتریشون شدم که ...
اون زمان مشتری های تاپشون همین هاستینه بود که البته من با هاستینه هم کار کردم و روی همین حساب هم مشتری سرورز24 شدم
اول کار که هزار تا وعده وعید که ما الیم و بلیم و جیمبله شما نه رم کم میاری نه سی پی یو نمی دونم بک آپ مجانی خلاصه 1 نمی دونم منیج و ساپرت فلان و خلاصه خیلی حدود 1 ساعت پشت تلفن حسابی گوشای ما رو بلند کردن
اوایل خوب بود تا اینکه شکمشون بالا اومد
مثل اینکه یادشون رفته چه جوری مشتری جمع می کردن و حالا که به حمایت همین مشتری ها شدن اینی که هستن همه چیز یادشون رفته و بله هر کی ناراحته بره به سلامت!
یادتونه تو پرشین تولز هی تو تاپیک مشتریاشون میومدن و طرف رو تایید می کردن تا بقیه هم بفهمن این شرکته مشتری این خانه!
هنوز از ایشون تیکت دارم در اون زمان که مشتریشون بودم که 1 ماه بعد پاسخ داده شده و گاها پاسخی داده نشده!

البته به قول دوستمون یه کم توهم فانتزی دارن چون هنوزم که هنوزه تاپ ترین مشتریاشون همین هاستینست و وب میزبان و یکی دو تا دیگه همین چند وقت پیش از رو امنیت بالاشون توسط یکی از همشهریام هک شدن و کل مشتریانشون هم همینطور من خودم شاهد بودم همچین خورده بود که پسورد روتشم نداشت همونموقع سریع به یکی از بچه ها زنگ زدم گفتم برو بهش گیر بده که یه تغییری برات بده ببین می تونه یا نه که دوستم گفت طفره رفت گفت تا فردا شب نمی تونه!که البته خبر هک شدن هم بازتاب زیادی داشت از دید خبرگزاری ها و سایت های خبری که فقط به خودشون و هاستینه اشاره شد پس کاملا مشخصه که تقریبا جز هاستینه مشتری کلفت تری ندارن!

جناب قاسمی خود فریبی بسه یه کم رئالیسم باشید!
دلیل نداره که هرکی از خدمات شما ناراضی هست بیاد داده هوار کنه که همه بفهمن

یه کم قدر شناس مشتری باشید...از هر دستی که بدید از همون دست هم می گیرید
خیلی از کلفتر از شما هم اومدن تو گود و بعد از چند سالی محو شدن همچین که از اول هم نبودن
امیدوارم شما جزو اونها نباشید

Mr.Steres

Active Member
با این که می دونم انتقال شده می خوام بگم !

کاری با اپ تایم و سرویس ها ندارم ! ولی متاسفانه باید بگم ما ایرانی ها رقابت سالم رو بلد نیستیم ( حس وطن پرستی گل نکنه لطفا )
اکثر این رفتارها به دلیل حسودی زیاده ! تا می بینند یکی پیشرفت می کنه یا هک می کنن ( جدا از سایت های هاستینگ) یا دزد می کنن یا مسخره می کنن و خلاصه تلاش برای گرفتن حال شما ! شاید خودمم اینطوری باشم :razz: نمی دونم !

حالا شما هرچی بد بگی ایشون مشتریایه خاص خودش رو داره ! دیگه لازم نیست بهشون توی جمع یاد آوری کنی که جناب اپ تایمت ....

بیاید به جای این کارا خودمون رو درست کنیم ! بی خودی کسی معروف نمیشه ! باید تلاش کرد و اینو بدونین کسی که معروف میشه بهتر تر از خودش مایه میزاه ( در صورت داشتن ... ) پس بهتره نگیم هاستینه خودشو گرفته :)

به امید روزی که رقابت سالم باشه

در ضمن اینجا الان بسته میشه ! خودتونو کنترل کنید لطف
ا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 4pc

Mrx

Active Member
دوستان عزیز اول اینکه عذر خواهی میکنم بابت اینکه برای چند دقیقه یک سری از پستها نمایش داده نمی شد که الان مشکل رفع شد :)

در مورد تاپیکی هم که گفتم : مدیران هاستنیگ پاسخ دهند (2) من با مدیریت صحبت کردم و ایشون گفتن که این موضوعات بررسی نشه بهتره چون جز دلخوری و ناراحتی چیزی در بر نداره ... من هم اونو حذف کردم...

و اما یک نکته..

دوستان گرامی ، اول اینکه من نه قصد دارم خدمات کسی رو لکه دار کنم ، و دوم اینکه با کسی دعوا ندارم که بعضی از دوستان اینطور برداشت کردند ! بهتره به جای جبهه گرفتن و توپیدن به هم به موضوع منطقی بر خورد کنیم.

شما فرض کنید من یک مشتری عادی هستم که میخوام از این دوستمون خرید کنم.. آیا این حق رو ندارم که اول مطمئن بشم و بعد اقدام کنم ؟
حالا من هم برام یک سری سوالات پیش اومده بود که مطرح کردم حالا اگر سرویس دهنده محترم صلاح دونستن جواب میدن اگر نه هم که مشکلی نیست ! من نمیدونم اینکه بعضی ها میان و با لحن بدی صحبت میکنن فلسفش چی هستش :) اما بالاخره باید سرویس دهنده رو کامل شناخت چون من میخوام پول بدم و دلم برای پولم میسوزه ، این یک چیز عرف هستش که همیشه فروشنده قبل از فروش محصولش به مشتری خیلی خوب برخورد میکنه تا مشتری جذب بشه و بعدش ممکنه دیگه به مشتری محل نده.. که خب باید این رو از همین اول من بدونم که ایا من هنوز خرید نکردم یک راست به حالت دوم رفتم یا نه...

من عذر خواهی میکنم که باعث منحرف شدن تاپیک هم شد این سوالات اما چون مرتبط میشد من اینجا پرسیدم..

لطفا موضوع رو پیچیده نکنید و شاخ و برگ اضافه ندید، من سوالم از این سرویس دهنده گرامی این بود که همه جا (چه خودشون و چه مشتریان ایشان)این موضوع رو قید کردن که ما سرویس هامون 100% آپ تایم بوده تا الان ! اما در حالی که آمارها چیزی خلاف این رو نشون میده ! من میخوام این موضوع برام روشن بشه که کدوم حرف واقعیت داره اینکه واقعا 100% هستش یا اینکه هر چند روز یک بار ریست میشه؟!

در هر صورت خواهشم اینه که لطفا این تاپیک رو با حرفهایی که اصلا مربوط به بحث نیست منحرف نکنید تا به یک نتیجه برسیم.. یا من اشتباه میکنم یا سرویس دهنده مورد صحبت.. بالاخره یکی از این حالات هستش دیگه و خارج این نیست من هم اینقدر شهامت دارم و منطقی هستم که اگر جواب منطقی به من داده بشه قبول کنم و عذر خواهی کنم...

ممنونم:)

مهران

caspian

Member
عزیز تا اونجایی که من یادمه جناب میرقاسمی فقط سرور پادینا رو تو tracker ثبت کرده بودن و بعد قضیه bandwich بقیه سرور ها هم add کردن !

من بی کار نیستم بشینم از دیگران طرفداری کنم ! برام سودی نداره ! ولی خوب بعضی ها مثل شما که همونجوری حرف می پرونی از خودت باید جوابتو بگیری :mad:

این عکسها رو من الان گرفته بودم از لینکی که تو امضای اقای قاسمی بوده!!
من هم برام سودی نداره کل کل
چون کار اصلیم طراحی وب هست!! و برای مشتری های خودم سرور گرفتم!!
اما نمیتونم بشینم تا دیگرون از غفلت مردم سوء استفاده کنن!!

HostSilver.com

New Member
دوستان بهتر نیست که با هم دعوا ، کل کل نکنید؟

فکر می کنم بهتر هم میشه برخورد کرد

اکثرا اینجا همکار همدیگه هستید بهتره بگیم یک دوست . به خاطر اعتبارتون پیش مشتریهاتون به نظر من منطقی تر برخورد کنید .

وسیع باشید

یا حق.

4pc

Member
لطفا موضوع رو پیچیده نکنید و شاخ و برگ اضافه ندید، من سوالم از این سرویس دهنده گرامی این بود که همه جا (چه خودشون و چه مشتریان ایشان)این موضوع رو قید کردن که ما سرویس هامون 100% آپ تایم بوده تا الان ! اما در حالی که آمارها چیزی خلاف این رو نشون میده ! من میخوام این موضوع برام روشن بشه که کدوم حرف واقعیت داره اینکه واقعا 100% هستش یا اینکه هر چند روز یک بار ریست میشه؟!

با سلام

جناب در پست شماره ی 49 پاسخ شما رو در مورد قضیه آپتایم و ... گفتم !

در هر صورت خواهشم اینه که لطفا این تاپیک رو با حرفهایی که اصلا مربوط به بحث نیست منحرف نکنید تا به یک نتیجه برسیم.. یا من اشتباه میکنم یا سرویس دهنده مورد صحبت.. بالاخره یکی از این حالات هستش دیگه و خارج این نیست من هم اینقدر شهامت دارم و منطقی هستم که اگر جواب منطقی به من داده بشه قبول کنم و عذر خواهی کنم...

منتظر جواب هستم ! (#49)

آخرین ویرایش:

4pc

Member
این عکسها رو من الان گرفته بودم از لینکی که تو امضای اقای قاسمی بوده!!
من هم برام سودی نداره کل کل
چون کار اصلیم طراحی وب هست!! و برای مشتری های خودم سرور گرفتم!!
اما نمیتونم بشینم تا دیگرون از غفلت مردم سوء استفاده کنن!!

اگر قبلا به لینک آپتایم ها در امضا دقت می کردی الان این حرفا رو نمیزدی ! :)

4pc

Member
اوه !
چند سالی میشه مجید پست ندادم اما خوب گفتم در باب سرورز 24 یه چیزی بگم
روی هم رفته برای کاربران تازه کار خوبن اما اگه یه کم قوی تر باشی ساپورت و منیج کاملشون به مفت هم نمیرزه

من اون اولای کارشون در کمال حماقت مشتریشون شدم که ...
اون زمان مشتری های تاپشون همین هاستینه بود که البته من با هاستینه هم کار کردم و روی همین حساب هم مشتری سرورز24 شدم
اول کار که هزار تا وعده وعید که ما الیم و بلیم و جیمبله شما نه رم کم میاری نه سی پی یو نمی دونم بک آپ مجانی خلاصه 1 نمی دونم منیج و ساپرت فلان و خلاصه خیلی حدود 1 ساعت پشت تلفن حسابی گوشای ما رو بلند کردن
اوایل خوب بود تا اینکه شکمشون بالا اومد
مثل اینکه یادشون رفته چه جوری مشتری جمع می کردن و حالا که به حمایت همین مشتری ها شدن اینی که هستن همه چیز یادشون رفته و بله هر کی ناراحته بره به سلامت!
یادتونه تو پرشین تولز هی تو تاپیک مشتریاشون میومدن و طرف رو تایید می کردن تا بقیه هم بفهمن این شرکته مشتری این خانه!
هنوز از ایشون تیکت دارم در اون زمان که مشتریشون بودم که 1 ماه بعد پاسخ داده شده و گاها پاسخی داده نشده!

البته به قول دوستمون یه کم توهم فانتزی دارن چون هنوزم که هنوزه تاپ ترین مشتریاشون همین هاستینست و وب میزبان و یکی دو تا دیگه همین چند وقت پیش از رو امنیت بالاشون توسط یکی از همشهریام هک شدن و کل مشتریانشون هم همینطور من خودم شاهد بودم همچین خورده بود که پسورد روتشم نداشت همونموقع سریع به یکی از بچه ها زنگ زدم گفتم برو بهش گیر بده که یه تغییری برات بده ببین می تونه یا نه که دوستم گفت طفره رفت گفت تا فردا شب نمی تونه!که البته خبر هک شدن هم بازتاب زیادی داشت از دید خبرگزاری ها و سایت های خبری که فقط به خودشون و هاستینه اشاره شد پس کاملا مشخصه که تقریبا جز هاستینه مشتری کلفت تری ندارن!

جناب قاسمی خود فریبی بسه یه کم رئالیسم باشید!
دلیل نداره که هرکی از خدمات شما ناراضی هست بیاد داده هوار کنه که همه بفهمن

یه کم قدر شناس مشتری باشید...از هر دستی که بدید از همون دست هم می گیرید
خیلی از کلفتر از شما هم اومدن تو گود و بعد از چند سالی محو شدن همچین که از اول هم نبودن
امیدوارم شما جزو اونها نباشید

با سلام

جناب تا طی این یک سال کوچک ترین کوتاهی در پشتیبانی دیده نشده و بهترین سرویس ارائه شده !

من بی کار نیستم الکی بشینم از کسی طرفداری کنم ! من رو hostforweb که الان هاستینه با اون کار میکنه و iweb و rojit .. بودم ولی بهترین سرویس دهی در سرورز 24 دیدم و به هیچ وجه نمیتونم ببینم سرویسی که به چشم کیفیتشو میبینم و باهاش کار می کنم .. 4 تا آدم بیان بگن اله بله .......... !:mad::razz:

اگرم مشکلی در پشتیبانی بوده شاید مربوط به سابق بوده !! در حال حاظر ما شاهد بهترین سرویس دهی از سرورز 24 هستیم و حرف های شما رو کاملا تکذیب میکنم:eek:

Mrx

Active Member
با سلام

جناب در پست شماره ی 49 پاسخ شما رو در مورد قضیه آپتایم و ... گفتم !

منتظر جواب هستم ! (#49)
البته من در اصل منتظر جواب سرویس دهنده ای هستم که ازشون سوال کردم :)

اما در هر صورت از پاسخ شما هم ممنونم،
با توجه به صحبتی که جناب servers24 فرمودند، ایشون گفتن که فقط سرور پادینا (اسم رو درست گفتم؟ :) ) دچار این مشکل شده بوده درسته ؟ در حالی که تمامی سرور ها آپ تایمشون ریست شدن ، که این خودش یک مسئله هستش :)
و مورد دیگه اینکه ما هم اصلا نگفتیم که host-tracker یک مرجع تایید شده برای شناسایی آپ تایم هستش و به قول شما نمیشه روش حساب کرد ، اما در تمامی صحبتها و تبلیغات شما مبنای آپ تایم رو این سایت قرار داده اید برای همین هم ما روی اون داریم صحبت میکنیم.

در هر صورت من به عنوان مشتری (به عنوان مثال) تمایل دارم از ایشون خرید کنم و تمایل دارم خودشون به عنوان مسئول در این رابطه من رو راهنمایی و متقاعد کنند ... اگر که بنا به هر دلیلی نمی تونن در این تاپیک تشریف بیارن و در این زمینه اطلاعاتی بدن بفرمایید که تاپیک رو ببندم که بحث ادامه پیدا نکنه..

باز هم میگم من اصلا قصد خراب کردن یک خدمات دهنده ایرانی رو ندارم و هدفم فقط کمک هستش، دوست دارم حالا که ایرانی ها دارن خودشون اقدام به این کارها میکنند (که واقعا افتخار هستش برای کشورمون) اطلاعات بصورت صحیح به مشتری ارائه بشه ، نه اینکه به هر طریقی شده مشتری جذب کنیم..

با تشکر

مهران

4pc

Member
البته من در اصل منتظر جواب سرویس دهنده ای هستم که ازشون سوال کردم :)

اما در هر صورت از پاسخ شما هم ممنونم،
با توجه به صحبتی که جناب servers24 فرمودند، ایشون گفتن که فقط سرور پادینا (اسم رو درست گفتم؟ :) ) دچار این مشکل شده بوده درسته ؟ در حالی که تمامی سرور ها آپ تایمشون ریست شدن ، که این خودش یک مسئله هستش :)
و مورد دیگه اینکه ما هم اصلا نگفتیم که host-tracker یک مرجع تایید شده برای شناسایی آپ تایم هستش و به قول شما نمیشه روش حساب کرد ، اما در تمامی صحبتها و تبلیغات شما مبنای آپ تایم رو این سایت قرار داده اید برای همین هم ما روی اون داریم صحبت میکنیم.

در هر صورت من به عنوان مشتری (به عنوان مثال) تمایل دارم از ایشون خرید کنم و تمایل دارم خودشون به عنوان مسئول در این رابطه من رو راهنمایی و متقاعد کنند ... اگر که بنا به هر دلیلی نمی تونن در این تاپیک تشریف بیارن و در این زمینه اطلاعاتی بدن بفرمایید که تاپیک رو ببندم که بحث ادامه پیدا نکنه..

باز هم میگم من اصلا قصد خراب کردن یک خدمات دهنده ایرانی رو ندارم و هدفم فقط کمک هستش، دوست دارم حالا که ایرانی ها دارن خودشون اقدام به این کارها میکنند (که واقعا افتخار هستش برای کشورمون) اطلاعات بصورت صحیح به مشتری ارائه بشه ، نه اینکه به هر طریقی شده مشتری جذب کنیم..

با تشکر

مهران

با سلام , خواهش , تشکر !

بله ! مشکل از bandwich بوده که در hyperspin فکر کنم حرف من تایید شده باشه ! اون زمانی که host-tracker زده down سایت ها آپ بوده و سرور ها هیچ مشکلی نداشتن !

مشکل bandwich هم که خداروشکر حل شد ولی در کل من طی یک سال حتی 1 ثانیه down time نداشتم و هنوز هم ندارم ! و این چند دقیقه که تو tracker ثبت شده برام مهم نیست ( سرور آپ بوده)

واللا من هر وقت از شبانه روز مشکلی داشتم تماس گرفتم و جناب میر قاسمی مشکلمو حل کردن ! پشتیبانیشون حرف نداره

به شخصه مشکلی تا به حال از سرویس دهی سرورز 24 ندیدم و امیدوارم نبینم

موفق باشید

Mrx

Active Member
با سلام , خواهش , تشکر !

بله ! مشکل از bandwich بوده که در hyperspin فکر کنم حرف من تایید شده باشه ! اون زمانی که host-tracker زده down سایت ها آپ بوده و سرور ها هیچ مشکلی نداشتن !

مشکل bandwich هم که خداروشکر حل شد ولی در کل من طی یک سال حتی 1 ثانیه down time نداشتم و هنوز هم ندارم ! و این چند دقیقه که تو tracker ثبت شده برام مهم نیست ( سرور آپ بوده)

واللا من هر وقت از شبانه روز مشکلی داشتم تماس گرفتم و جناب میر قاسمی مشکلمو حل کردن ! پشتیبانیشون حرف نداره

به شخصه مشکلی تا به حال از سرویس دهی سرورز 24 ندیدم و امیدوارم نبینم

موفق باشید
از پاسختون خیلی ممنونم امیدوارم که در کارهای خودتون موفق باشید ...

اما سوال من هنوز بر طرف نشده ، جناب servers24 فرمودن یکی از سرورهای ما مشکل پیدا کرده بوده ولی تمامی سرورها اطلاعاتشون ریست شده... ممنون میشم در این مورد هم توضیحی بفرمایید...

همچنین منتظر شنیدن جواب سوالاتم در رابطه با دیگر سوالاتم که از servers24 کردم هم هستم..

با تشکر

مهران

4pc

Member
از پاسختون خیلی ممنونم امیدوارم که در کارهای خودتون موفق باشید ...

اما سوال من هنوز بر طرف نشده ، جناب servers24 فرمودن یکی از سرورهای ما مشکل پیدا کرده بوده ولی تمامی سرورها اطلاعاتشون ریست شده... ممنون میشم در این مورد هم توضیحی بفرمایید...

همچنین منتظر شنیدن جواب سوالاتم در رابطه با دیگر سوالاتم که از servers24 کردم هم هستم..

با تشکر

مهران

بله ظاهرا بین سرور های vps فقط پادینا دچار این مشکل شده بوده که bandwich تغییر دادن ! به سرور های ded و بعضی ها که از این bandwich استفاده میکردن کاری نداریم ! تمرکز ما روی سرور های vps بوده فکر کنم :sad:

به کدوم سوالاتتون پاسخ داده نشده ؟ بفرمایید اگر بدونم پاسخ میدم !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا