کمک در زمینه ی خرید سرور !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
می گم شما هرجایی که باشید پارازیت می ندازید
یادمه یکی از بچه ها به یکی گیر داده بود
حسود هرگز نیاسود
مال خودمونه می خوام صلواتی کار کنم
به تو ربطی داره که دخالت می کنی ؟ جواب بده ! هاستی از ما داری ؟ که داری اینطوری بحث می کنی ؟ ! الانه که می گه من دارم نظر می دم ! این نظره یا چیز دیگه ؟ فکر کن روش !
حالا این جمله رو به شما تقدیم می کنم !

آخرین ویرایش:
مال خودمونه می خوام صلواتی کار کنم
به تو ربطی داره که دخالت می کنی ؟ جواب بده ! هاستی از ما داری ؟ که داری اینطوری بحث می کنی ؟ ! الانه که می گه من دارم نظر می دم ! این نظره یا چیز دیگه ؟ فکر کن روش !
حالا این جمله رو به شما تقدیم می کنم !
صلاح مملکت خویش خسروان دانند... ولی نه وقتی تو فرومی که مربوط به همین بحثه تاپیک می زنن.با این عقیده ای که دارید بی جا کردید اومدید تو فروم تاپیک زدید...

pooyait

Member
سلام

بابا بی خیال
بی خودی اعصاب خودتون رو خرد نکنید.همه اومدیم مشکل حل کنیم و به هم دیگه کمک کنیم.
نه اینکه جنگ روان راه بندازیم.

DarkAngel

Member
پایان بحث،
نتیجه گیری:
بازدید کننده ی محترم،همان طور که در پستهای متوالی این تاپیک،شاهد هستید،در پایان صاحب MegaHost.ir از پاسخ گویی به سوالات خودداری کرد.سوالاتی که نشان ضعف یک سرور خواهد بود.نتایج آخر در مورد این هاستینگ:

پهنای باند به هیچ وجه بی نهایت نیست.تا مقداری بسیار کمتر از مقداری که هاستینگ های دیگر می دهند روال عادی است و وقتی مصرف پهنای باند سایت شما افزایش یافت،سرعت تبادل داده ها کاهش می یابد و می توان گفت سایت بسته خواهد شد و به جای نمایش یک صفحه مبنی بر تمام شدن پهنای باند سایت،هیچ صفحه ای نمایش داده نمی شود...

به دلیل قیمت بسیار پایین برای بدست آوردن تنها خرج یک سرور حداقل باید 6000 سایت بر روی هر سرور قرار گیرد.با توجه به اینکه سرور،یک رایانه بیش نیست،6000 سایت بر روی یک رایانه،با هر توانی نشان باعث افت شدید،واقعا شدید کیفیت خواهد شد که اگر هم رایانه توان پردازش و ... سایتها را داشته باشد،به دلیل وجود این تعداد سایت،اگر هر کدام سالانه یک بار مشکلی در سرور ایجاد کنند،سالانه 6000 مشکل می شود که می شود روزی 16 مشکل که اگر بسیار در حل مشکلات کوشا باشند،یک رو در میان سرور داون است و سایتها بالا نمی آیند.اگر هم در حال حاضز کیفیتی وجود دارد،به دلیل تعداد کم سایتهاست و به زودی مشکلات ظاهر خواهند شد.
خودتان با عقل خودتان تحلیل کنید... خرج سرور مگاهاست حدود 500 هزار تومان ماهانه است(اگر مشخصات سرور را درست گفته باشند!) که می شود سالی 6میلیون تومان.چند سایت 10 هزار تومانی باید بر روی یک سرور برای در آوردن مخارج بر روی سرور قرار دهند؟

تعداد زیاد سایت،قطعا باعث ضعف پشتیبانی می شود.

حتما،حتما،حتما قبل از خرید تمام پستهای این بحث را در این تاپیک بخوانید.خودتان برداشت خواهید کرد که جواب های Megahost چگونه است و به تضادهایی که بارها در حرفهای آنها ایجاد شد،بر خواهید خورد که وضعیتی برایتان پیش می آید که به هاستینگ بودن MegaHost شک می کنید...

متون بالا تنها نتیجه گیری من از این بحث بود.قطعا خودتان هم می توانید نتیجه گیری کنید... پستها را قبل از خرید بخوانید.شاید نتیجه گیری قلطی باشد.

همگی شاد و پیروز باشید.
با تشکر،کوشا نخعی

و آخرین کلام.

در ضمن دوستان عزیز در ظرف 6 ماه آینده شرکت قسط دارد در یکی از شهر های آمریکا آدرسش هم به شرح زیر می باشد . علاقه مندانی که در آمریکا هستند می توانند مراجعه کنند .

8805e 66th st raytown mo 64133 >>kansas usa

آرش رستمی : 0018163371792

امیدوارم که دیگه نیای توی مجید آنلاین پشت سر ما جو سازی کنی .

صلاح مملکت خویش خسروان دانند... ولی نه وقتی تو فرومی که مربوط به همین بحثه تاپیک می زنن.با این عقیده ای که دارید بی جا کردید اومدید تو فروم تاپیک زدید...

اصلا خودت فهمیدی چی نوشتی ؟ :lol: در مورد تیکه ی آخرت هم => دیگ به دیگ میگه روت سیاه !
این تاپیک مربوط به ما هستش ! اولش رو بخون !
تو چرا خودت رو نخود هر آش کردی من اینش رو موندم ؟ نه خدایی تو چرا داری می سوزی ؟ از ما هاست داری ؟ اصلا چیزی از ما داری که بهت بدی شده باشه که داری می سوزی ؟ ( الانه که تکذیب می کنه )
:lol:

سلام من براي آرين هاستينگ و كوشا سيستم
يك پيشنهاد دارم
مي گم اگه كوشا سيستم مي گه كه هاست آرين هاستينگ بده مي تونه چك كنه
ادامه اين تاپيك رو مي تونيد توي يكي از سايت هاي آرين هاستينگ ادامه بديد تا به كوشا سيستم ثابت شه !
اين هم لينك اون تاپيك :
http://www.charshakh.com/showthread.php?tid=231

:)

سلام من براي آرين هاستينگ و كوشا سيستم
يك پيشنهاد دارم
مي گم اگه كوشا سيستم مي گه كه هاست آرين هاستينگ بده مي تونه چك كنه
ادامه اين تاپيك رو مي تونيد توي يكي از سايت هاي آرين هاستينگ ادامه بديد تا به كوشا سيستم ثابت شه !
اين هم لينك اون تاپيك :
http://www.charshakh.com/showthread.php?tid=231
پس تاپیکتون رو تو مجید آنلاین متوقف کنید،و بریم تو این فروم.قبول آرین هاستینگ؟
شما تو مجید آنلاین تاپیک می زنید،بعد نظر های مخالف تو یک فروم دیگه،و موافق تو مجید آنلاین... عالیه...

صلا خودت فهمیدی چی نوشتی ؟ در مورد تیکه ی آخرت هم => دیگ به دیگ میگه روت سیاه !
این تاپیک مربوط به ما هستش ! اولش رو بخون !
تو چرا خودت رو نخود هر آش کردی من اینش رو موندم ؟ نه خدایی تو چرا داری می سوزی ؟ از ما هاست داری ؟ اصلا چیزی از ما داری که بهت بدی شده باشه که داری می سوزی ؟ ( الانه که تکذیب می کنه )
2 دور بخونید متوجه می شید.نمی دونم چرا تو این فروم فقط شما حرفهای منو متوجه نمی شید...

تو چرا خودت رو نخود هر آش کردی من اینش رو موندم ؟
بازم تکرار می کنم:
.با این عقیده ای که دارید بی جا کردید اومدید تو فروم تاپیک زدید...

حرفهای شما واقعا جالبه...
بازم تکرار می کنم:
.با این عقیده ای که دارید بی جا کردید اومدید تو فروم تاپیک زدید...

حیف که به خاطر بعضی دوستان نمی خوام بحث رو ادامه بدم...

آخرین ویرایش:

DarkAngel

Member
دوست عزیز من جواب کاملم رو توی چند تا تایپیک قبل زدم . برو بخون . charshakh.com هم مشتری ماست و هماهنگی با ما ندارد . برو تایپیک رو بخون بعد اینجا گردن کشی کن باشه پسرم ؟

پس در نتيجه شما ( آرين هاستينگ ) اين پيشنهاد من رو نپذرفتيد ؟ درست فهميدم؟

پس تاپیکتون رو تو مجید آنلاین متوقف کنید،و بریم تو این فروم.قبول آرین هاستینگ؟
شما تو مجید آنلاین تاپیک می زنید،بعد نظر های مخالف تو یک فروم دیگه،و موافق تو مجید آنلاین... عالیه...
كوشا سيستم جان'
اين پيشنهاد من بود . شما چرا اين جوري برداشت مي كني ؟
من مي گم كه اين دعوا 8 صفحه اي شما تموم شه !
شما بيايد تو يه سايت كه تو مگاهست ه بعد هم
اگه آرين هاستينگ تونست به حرفاش عمل كنه كه آرين هاستينگ برده :دي
و گرنه شما اين بازي هم بالاخره تموم مي شه ديگه ! :)

دوست عزیز من جواب کاملم رو توی چند تا تایپیک قبل زدم . برو بخون . charshakh.com هم مشتری ماست و هماهنگی با ما ندارد . برو تایپیک رو بخون بعد اینجا گردن کشی کن باشه پسرم ؟
احترامتون رو نگه دارید دوست من.
از پاسخهایتان دو حالت برداشت می شد:
یا مشکلی از نظر منطق و تفکر دارید...
یا هاستینگ مشکلی دارد...
یا...

متاسفانه نباید به این بحث ادامه بدم.قرار نیست من برداشتی کنم.مهم بازدید کننده هان... من بحث رو تا جایی که شما و شریک گرامیتون به چرت و پرت گفتن رسیدید ادامه دادم... شما با من طرف نیستید... من به شما فحشی دادم؟ به شما توهین کردم؟ سوالاتی کردم که برای بعضی از افراد از صد تا فحش بدتر بود... درسته؟ بله،درسته...
بازم میگم... مردم قرار برداشت کنن نه من....
موفق باشید
کوشا نخعی

براي من كوشا جان يه سوال پيش اومده
شما كه الان سرور نداريد كه دارين رقابت مي كنيد ...
از پاسخهایتان دو حالت برداشت می شد:
یا مشکلی از نظر منطق و تفکر دارید...
یا هاستینگ مشکلی دارد...
یا...
درست نيست كه آدم اين طوري حرف بزنه
اگه كسي مشكل داره به خودش مربوطه
خداييش سرور مگا هاست هيچ مشكلي نداره
نمي دونم شما بر چه پايه اي اين حرف ها رو مي زنيد ؟

شما كه الان سرور نداريد كه دارين رقابت مي كنيد ...
مرد مومن رقابت چیه... تاپیک مربوط رو بخونید می فهمید که به فاصله ی هر دو پست حرف قبلی خودشون رو نقض کردن... من مگه دارم تهمت می زنم؟! الله اکبر

درست نيست كه آدم اين طوري حرف بزنه
اگه كسي مشكل داره به خودش مربوطه
خداييش سرور مگا هاست هيچ مشكلي نداره
نمي دونم شما بر چه پايه اي اين حرف ها رو مي زنيد ؟
شما به چی می گید مشکل؟ دلیل های منطقی و کاملی در تاپیک مربوط،ذکر شد.
فکر نمی کنم هیچ کس بعد از خوندن اونها بازم بگه مگاهاست مشکل نداره... چون مثل اینه که به شب بگیم روز... چه کسی این حرفو می زنه؟ کسی که مشکلی در دستگاه تفکر داره یا به می خواد بپیچونه...

این بحث هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره... ادامه دادن اصلا صحیح نیست و نظم سایت به هم می خوره.. می تونید تو بخش های آزاد یک تاپیک ایجاد کنید... تو مجید آنلاین

آخرین ویرایش:
اگه اين طوره بياين تو سايت من ...
خوب البته حرف هاي شما هم درسته ...
ولي ...
درسته كه مي گيد سرور پولشو در نمي ياره...
شما گه با يه انگري اسكنر نگاه كنيد مي فهميد كه در مي ياره
الان قسمت عمده فضا واگذار شده ولي باز هم داره خوب كار مي كنه
وقتي من كه 2 ماه رو سرور اين ها هستم مي گم مشكلي ندارن حتما ندارن ( كه با حرف هاي شما غير قابل باوره )
باز هم مي گم خداييش
هاستشون به قيمتش خيلي خيلي مي ارزه!!
موفق باشيد
سايت من رو هم فراموش نكن مممممنون :دي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا