کمک در زمینه ی خرید سرور !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DarkAngel

Member
با سلام خدمت شما دوستان و سروران گرامی
اگر از شما سروران عزیز کسی از این 2 تا دیتا سنتر اطلاعاتی دارد کمکم کند . ( به نظر شما کدام بهتر است

1.www.theplanet.com
2.www.aplus.net

با تشکر از شما

2،3 ماهی درگیر خرید سرور بودم.تمام تحقیقم رو تو یک فایل ذخیره کردم.اینم اطلاعات.امیدوارم کمکتون کنه.
ThePlanet دیگه بهترین نیست.چون بهترین های ما رو این دیتاسنتر ها نیستن.
حرف اول تو قیمت:
surfspeedy.com پشتیبانیش مردم می گن ضعیفه
با 156 تا می تونی:
ram : 2gig
cpu : p4 2.8
BW : 2000gig
hdd: 80gig

win
plesk
=156$

گذینه ی بعد که خیلی معتبره:
1and1.com
ram: 2gig
cpu: 3.6
hdd: 120gig
bw: 1500
SQL Server
Windows server 2003 standard
99$ setup
189$ monthly

Layered خطر تحریم...
cpu: p4 2.8
ram: 1gig
hdd: 80gig
bw: 1500gb
Free SATA
30$ windows server 2003
12$ 30domain plesk
8IP
10mbps
10$ 40gig backup hdd
25$ raid-sata
137$
156$ first month

serverpath.com
199$
p4
1gig ram
wind std
no plesk & ....

و به نظرم بهترین برای ما ایرانیها که بزرکترین هاستینگ های ایران روشن:
IWEB.CA
Intel p4 3
RAM : 1gb
HDD: 2x80gb
BW: 1500gb
169$ server
35$ Windows std edtion
49$ Level 3 administrating
20$ Plesk 100domains
جمع کل:
= 273$ = 245.000 toman
= Non level 3 support = 200.000toman

zfarhad2003

Member
koosha system جان اون لیستی که شما دادین همش ویندوز بود برای همین قیمتها بالا بود اگه بخواد تویه قیمت کمتر باشه بهتره لینوکس رو انتخاب کنه

parsmatix

Member
خوب حالا ما هم دو تا جا رو میگیم با دلیل
اون دو جا که شما گفتین از نظر من خوب نیستند زیرا اولی خیلی با ایرانی ها بد تا میکنه و دومی هم خیلی خوب نیست و خداوکیلی چون با هاش کار نکردم چیزی نمی تونم بگم
اما من دو تا پیشنهاد دارم
1 - sagonetwork
2 - fortressITX
این دوتا واقعا خوب هستند
الان من 12 تا سرور از fortressitx دارم و 8 تا هم sago که واقعا خوبن
ساگو سرور های ویندوز دارم و فرترس هم سرور های لینوکس
خوب اگه مطلب دیگه خواستید بدونید در خدمتم
راستی اینم اضافه کنم ما نماینده این دو تا هستیم !

sina host جان،
تو صفحه مربوط اینو اشتباه نوشتید:
Place : Multacome Inc
Correct:
Multacom

koosha system جان اون لیستی که شما دادین همش ویندوز بود برای همین قیمتها بالا بود اگه بخواد تویه قیمت کمتر باشه بهتره لینوکس رو انتخاب کنه
قیمتهاش بالاست؟! نسبت به سخت افزار خیلی عالین :(
درسته.کار من ویندوزیه... در ضمن ویندوز 30$ گرونتره! هر چند رد هت هم بخوایید بندازید دوباره می شه همین!
در ضمن مردم سر قیمت که بین ویندوز و لینوکس انتخاب نمی کنن.بستگی به نیازشون داره.ممکنه بخواه فقط ویندوز بدن(.net و SQL و ...)

اگر ميخواي سرور كامل بگيري از iweb.ca‌ بگير كه كيفيت خوبي داره (مجيد آنلاين روشه الإن) ... كانادا قانون تحريم نداره ... اما آمريكا داره . گرچه اين دوتا خيلي به هم نزديكن ... ولي مهم اينه كه دو كشور جدا با قانونهاي جدا هستن ... و گرچه به هم نزديكن ، ولي كانادا رسما قانوني براي تحريم ايران نداره ... مگر اينكه غرض ورزي در ميون باشه . بهرحال احتمالش از آمريكا كمتر هست ... و احتمال اروپا از كانادا و آمريكا كمتر .

parsmatix

Member
نمونه از یک سرور
Cpu 3.06 Dual Core
Ram 1Gb
250Gb Hard Drive
50Gb Backup Remot
2000Gb Bw Monthly
Cpanel Rv Skin
All Manage Services
Free Setup
Only Monthly 202$

DarkAngel

Member
واقعا از همتون متشکرم :oops: دم همتون گرم .

حالا نظرتون در مورد اینکه سرور از IWEB.CA بگیریم بهتر هست یا اینکه VPS از VPSLAND.COM ؟

خداییش از همتون تشکر می کنم دست همتونم می بوسم :oops:

ali-msh

Member
DarkAngel از تو بعید بود
به همین زودی مسعود و مگا هاست رو یادت رفت
برو از رفیق شفیقت VPS بگیر خوب برادر چرا به خارجی ها رو میندازی

DarkAngel

Member
دوست عزیز خواهشان تایپیک رو منحرف نکن من با شما صحبتی ندارم از این به بعد هم جواب کسایی مثل شما را نمی دهم . من تا به حال برای خودم از ایران خرید نکردن نمونش پسر خوب می تونی سایتم رو Whois کنی .
خدا حافظ دوست شر راه بنداز من برای همیشه :cry:

DarkAngel

Member
از مدیران سایت خواهش می کنم با عاملین منحرف کردن تایپیک بر خورد کنند ( طبق قوانین جدید آقا مجید )

ali-msh

Member
ای بابا مثل اینکه مشکل داری ها
من میخوام راهنماییت کنم که بهترین راه رو انتخاب کنی ، ببین از جای آشنا بخری بهتره چونکه کارهات راحت تر انجام میشه ، وی پی اس هم خوبه
بعدشم میگم که مگا هاست که هست ، خوبم که هست ، رفیقت هم که هست ، خودت هم که 100 دصد قبولش داری ، بعد با این همه امکانات که داری برای چی میخوای خودتو درگیر کنی از امکانات داخلی استفاده کن
ما مثل شما کینه ای نیستیم دوست عزیز ، چون یک مثلی هست که میگه اگه امروز به کسی کمک کنی فردا هم کسی به تو کمک خواهد کرد
یا حق

DarkAngel

Member
دوست عزیز یک بار گفتم مودب صحبت کن . از این به بعد هم خواهشان توی تایپیک هایی که من باز می کنم شرکت نکن . همین کار را هم من دقیقا می کنم :neutral:

این بار هم آخرین بار بود که جواب دادم . این جا I G N O R ندارد اگر داشت این کار رو می کردم . ما تورو فراموش کردیم تو هم همین کار رو بکن .

دوستان عزیز می گویند که vps اگر بگیرم نمی تونم Vps بفروشم درست هست ؟ در ضمن توی سوال بالا هم کمک کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا