کمک در زمینه ی خرید سرور !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام
بابا یخرده به هم رحم کنیم ! لازم نیست همش چنگول بندازیم .چرا ما اینطوری هستیم ؟

اصلا یه سوال
شما مگه چندتا مشتری داری که میخوای سرور بگیری ؟

هزینه سرور خیلی زیاده ... و دو سه چهار پنج سی چهل پنجاه صد مشتری جوابگوی هزینه یک سرور یا حتی وی پی اس نیست . مگر سرویسهای خراب بگیری که سابقت رو خراب می کنه و نمی تونی ادامه بدی .

ما هم اولی که میخواستیم شروع کنیم چنین اشتباهی کردیم . ولی خود اون فروشنده خارجی ما رو راهنمائی کرد که سرویس کوچیکتری بگیریم . و ما از یک ریسلری خیلی کوچیک شروع کردیم .

ولی تنها مشکل اینه که ، از مزایای وی پی اس و سرور اینه که شما میتونی ریسلری بدی ، ... اگر ریسلر سراغ داری ، یا فکر می کنی میتونی بعدا بازاریابیش رو بکنی ، برای شروع وی پی اس بگیر . وگرنه حتما از یک ریسلری شروع کن ... چون برای گردوندن یک سرور حداقل به صدتا مشتری احتیاج داری . و میتونی هر ریسلر رو به اندازه 15 مشتری حساب کنی ;)

sinahost

Member
این vpsland خیلی داره زرنگ بازی در میاره اگه دقت کنید وی پی اس هاشو بدون WHM می ده برا همین قیمتش پایین هست و برای WHM یه 15 دلار اضافی می گیره . و اگه بین vps فروش ها درجه بندی بشه درجه 3 یا 4 هم نمیشه !

DarkAngel من متوجه نشدم VPS می خوایید یا Dedicated? اصلا قابل مقایسه نیستن که شما می پرسید کدوم!

DarkAngel

Member
دوستان عزیز من برای فروش هاستینگ نمی خواهم و هدفم از خرید سرور چیز دیگری است . فقط می خواهم یک جای خوب باشد . حالا شما اگر جایی خوب را سراغ دارید بگید چون 1.2 ماهی است به نتیجه نرسیدم . سروری به نظر من خوبه که داون نباشه همین آپ تایمش بالا باشه . مرسی .

DarkAngel

Member
لیاقت نداری بدبخت
در ضمن Vpsland.com پول مفت میگیره

ممنون بابت کمکت دوست عزیز

دوستان عزیز پس با این صورت دور VPSLAND رو خط کشیدیم .
دوستان من رفیقم آمریکا هست برای خرید از Layered Technologies به نظرتون خطرناک هست بازم ؟

سلام

اگر اوشون اونجا هست و مي مونه خطرش خيلي كم ميشه ، اونجا اوشون با كرديت كارت خودش و آدرس خودش و شماره تلفن خودش مثل اينكه رفته پفك بخره اينكارو مي كنه و انگار يك شهروند آمريكائي خريده .... حتي اگر پفكهاشو بياره ايران بخوريد !* اگر مشكلي پيش بياد اون با يك تلفن ميتونه حلش كنه.

Vpsland خوندم كه ساپورت خوبي هم نداره و چندتا از مشتريهاش رو تار و مار كرده...

sinahost

Member
LT اصلا ادم نیست سوای از مسایل تحریم هر روز چند تا abuse داری ازش هر کی از راه برسه بگه فلان سایت نرم اقزار منو بدون اجازه گذاشته زود غیرتی میشه و میل میزنه و 12 ساعت مهلت میده کار هر روز ادم باید باشه به abuse ها جواب بده من که اصلا تایید نمی کنم مفت گرونه ! البته اگه کاری جز هاست انجام بدی خوب هست ، قیمتاش خوبه .

sinahost

Member
سلام
سرور ها رو دیتا سنتر unmanage میده . ولی تا یه حدی خودمون پشتیبانی می کنیم و یا اینکه می تونید یه هزینه کمی برا ما پرداخت کنید ما کلا پشتیبانیتون بکنیم .

دوستان من رفیقم آمریکا هست برای خرید از Layered Technologies به نظرتون خطرناک هست بازم ؟
از اون حرفها زدید.خوب مگه راه دیگه ای هم هست؟ می خوایید از ایران بخرید؟ با چه کارت اعتباریی؟ خوب همه همین طور هستن.ببینید،اونها می فهمن.از تعداد IR های ست شده رو سرور،IP ملت، و .. . که با نصب یک Sniffer یا همون تروجان به سبک خودشون،می تونن راحت بفهمن IP های این سرور از کجا میان و ....

پس ...

VPSLand تا چند ماه پیش درگیرش بودم.ساپورتش سریعه،فقط حل مشکل رو نمی دونم چطورین!

چرا میگید Layered?
قیمتش که با IWeb و Multacom فرق زیادی نداره،شاید 10$
در ضمن Multacom یک خوبی داره! اونم اینه که تا دلتون بخواد ایرانی توشه.من با 3تاشون آشنام.کوروش و ... و ساپورتهاشم "salam" به فارسی بلدن!
نماینده ی Multacom اینه تو ایران:
www.pooyait.com
آدم خوبیه! منصفه!

DarkAngel

Member
نظر بقیه دوستان در مورد Multacom چیه من که به شخصا خیلی خوشم امد چون ساپورت فارسی هم دارند .

ady_constantine

Active Member
نظر بقیه دوستان در مورد Multacom چیه من که به شخصا خیلی خوشم امد چون ساپورت فارسی هم دارند .

منظورت از ساپورت فارسی ، شرکت هایی که در ایران با آنها کار می کنند ؟
چون فکر نکنم خودشان فارسی حرف بزنند !!!

DarkAngel

Member
اتفاقا با ساپورتش من چند کلمه ای فارسی حرف زدم و گفتن من زیاد نمی تونم صحبت کنم . و الانم ساپورتهای فارسی نیستد و بعدا می آیند

اتفاقا با ساپورتش من چند کلمه ای فارسی حرف زدم و گفتن من زیاد نمی تونم صحبت کنم . و الانم ساپورتهای فارسی نیستد و بعدا می آیند

در ضمن Multacom یک خوبی داره! اونم اینه که تا دلتون بخواد ایرانی توشه.من با 3تاشون آشنام.کوروش و ... و ساپورتهاشم "salam" به فارسی بلدن!
...

mohsenshahbazi

Active Member
Layered Tech با مشتری ایران مشکل داره ... اما با مشتری مشتریانش کاری نداره .
شما میتونید از طریق همون دوستتون از LT بگیرید . اما همیشه باید از ای پی امریکا برای ورود به WHM استفاده کنید . اما مشکلی با سرویس دادن به سایت های ایرانی ندارید .

البته اگر برای ارایه سرویس هاستینگ نمیخواید از سرویس های ریسلری سنگین هم میتونید استفاده کنید .

DarkAngel

Member
با سلام خدمت همه دوستان عزیز که کمک من در این امر نموده اند :
دوستان عزیز با تلاش و زحمات های بسیار توانستیم نمایندگی Multacom در آسیا را بگیریم که ان شاالله تا چند روز دیگر سایتی به چند زبان مختلف طراحی می شود که امیدورام پلی برای پیشرفت شما عزیزان باشیم .
شما عزیزان هم می توانید می توانید نوع سرور را انتخاب کنید و با من تماس بگیرید . دوستان عزیز توجه فرمایید که همان قیمتی که در سایت خودش ذکر شده است باید پرداخت کنید نه کم تر نه بیش تر . در ضمن دوستان عزیز شما خود نمی توانید از ایران پولی بفرستید زیرا مواردی که قانون آمریکا هست این اجازه رو نمی دهد که Multacom به شما سرویس دهی کند .
عزیزانی هم کی می توانند در طراحی سایت ما را کمک کنند در پیغام خصوصی ذکر کنند .

mohsenshahbazi

Active Member
نمایندگی شما در آسیا با نام چه شرکتی توسط Multacom تایید شده ؟ آیا نام و مشخصات شرکت شما به عنوان نمیانده Multacom در اسیا در وب سایت این شرکت هم قید شده ؟

آخرین ویرایش:

DarkAngel

Member
سلام . تمامی اطلاعات در این مورد را حدود 24 ساعته آینده در اختیار شما قرار می دهیم . چون باید با تمامی Manger ها هماهنگی بشود . و در ضمن نامی هم برای خود انتخاب کنیم . که فعلا یکی از شرکت های ایرانی در خواست همکاری کرده اند .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا