کمک در زمینه ی خرید سرور !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsenshahbazi

Active Member
یعنی شما با شرکتی که هنوز اسمی نداره نمایندگی گرفتی ! :)؟ اونم نمایندگی آسیا !!!!!

به هر حال ما منتظریم که این اطلاعات رو اینجا ذکر کنید چون بسیار خوشحال خواهیم شد که با نمایندگان Multacom در ایران کار کنیم .

سلام . تمامی اطلاعات در این مورد را حدود 24 ساعته آینده در اختیار شما قرار می دهیم . چون باید با تمامی Manger ها هماهنگی بشود . و در ضمن نامی هم برای خود انتخاب کنیم . که فعلا یکی از شرکت های ایرانی در خواست همکاری کرده اند .
این دیتاسنتر رو ما معرفی کردیم.الان ایشون بعد از 2 روز از آشنایی،نماینده شدند.Pooyait هم که نمایندست.واقعا Multacom فوق العادست! همگی بشتابید.به جای سرور گرفتن و مشتری شدن،نماینده شوید!

DarkAngel

Member
با سلام خدمت شما دوستان عزيز . من شرمنده ام كه نتونستم سر روز مقرر براي شما ارسال كنم به دليل مشغله هاي كاري كه شايد در هفته 1 روز تهران ( منزل ) باشم . و توي اين 24 ساعت هم نمي تونم بيدار بمونم تا ساعت 3 نصف شب تا منيجر صحبت كنم در ضمن در مورد پوبا هم صحبت كردم و شركت مولتاكام اين شركت را دروغين خواند زيرا به دلايل سياسي حق دادن نمايندگي در ايران را ندارند . و ما هم قرار بود اين شركت را در پاكستان بزنيم . به هر حال دوست كوكمان كه اين گونه حرف ها را مي زنيد از خدا براي شما شفاعت مي خواهيم . اميدوارم كه سفرهاي كاريم كمتر بشود تا اين نمايندگي را در سطح آسيا بزنيم و به احتمال زياد هم قرار است ديتا سنتري هم در دبي بزنيم البته اين خبر شايد تا 5.6 ماه ديگر عملي نشود و شايد هم به كل كنسل شد . فعلا هم كه در گير شكايت از يك سرور دهنده ي آمريكايي هستيم . البته كودكان جمع مي گويند شما كه ايرانيد چه جوري ... عزيزان توجه داشته باشند كه من شريكم در آمريكا مي باشد . با تشكر از همتون مخصوصا كودكان جمع كه زيادي جوشون گرفته خداحافظ تا چند روزه آينده

mohsenshahbazi

Active Member
به احتمال زياد هم قرار است ديتا سنتري هم در دبي بزنيم

انشالله که این کار عملی میشه . ما منتظر این یکی هم میمونیم .

و ما هم قرار بود اين شركت را در پاكستان بزنيم
قرار بود ! یعنی الان دیگه نیست !؟
خب یعنی بعد از این چند روز و در حالی که شما نمایندگی رو اخذ کردید . هنوز شرکتی رو ثبت نکردید برای این کار ؟
یعنی مولتا نمایندگی آسیا رو به یک شخص واگذار کرده ؟

pooyait

Member
با سلام

جناب دارک آنجل من واقعا از شما تعجب می کنم؟
این حرف یعنی چی؟ مولتا کام یعنی گفته شرکت ما وجود نداره یا اینکه کلاهبرداره؟

دوستان عزیز.

محض اطلاع شما مطالبی رو خدمتتون عرض کنم که من بعد کسانی مثه این دوست عزیز اطلاع رسانی غلط انجام ندند.
چیزی که مسلماً صحیح هستش هیچ شرکت آمریکائی نمی تونه بطور مستقیم با یک شرکت ایرانی وارد مذاکره بشه.
در ثانی من به عنوان پارتنر این شرکت قرارداد دارم و این قرارداد مخصوص ایران نیست و من تنها به عنوان پارتنر مولتا کام قرارداد امضاء کردم و به هیچ وجه حوزه فعالیت من محدود به ایران نمیشه.

مورد بعدی این هست که یا شما واقعا از مبحث دیتا سنتر و هزینه های مربوط به اون اطلاع ندارید و یا اینکه فکر کردی که جماعتی که اینجا هستن از پشت کوه اومدند.
نزدیک به یکسال بود تاپیک نزده بودم به خاطر همین مسائل.
نمی دونم چرا مجید و امید و بقیه دوستان اصلا رسیدگی به بعضی از مسائل نمی کنند.

البته دوستانی مثل محسن و دیگران از فعالیت من اطلاع دارن و من نیازی به هیچگونه معرفی ندارم فقط خواهشن دفعه بعد که رو چت مولتاکام میرید لطف کنید که یه مترجم هم همراهتون داشته باشید که اینقدر این بیچاره ها رو اذیت نکنی.

دوستان دیگه هم که مایلند نمایندگی از مولتا کام بگیرند می تونند به سایت این شرکت مراجعه کنند و با ارائه اطلاعات خود و معرفی کاربران به این شرکت از منافعی که وجود داره استفاده کنند.

در ضمن ما هم اگه لطف کنید حاضریم تو دیتا سنتر شریک بشیم.!!!

ali-msh

Member
وضعیت فروم خیلی خراب شده
هر کسی میاد به هر کسی که دلش خواست تهمت میزنه و جودش رو زیر سوال میبره و بعدش هم لابد با 1 معظرت خواهی تموم میشه
واقعا باید به این فروم یه بازنگری بشه

mohsenshahbazi

Active Member
البته الان موضوع 2 تا شد که بهتره به هرکدوم جداگانه برسیم !

اول این که آیا جناب دارک آنجل نمایندگی شرکت مولتا رو با چه نامی گرفتن که ما بتونیم از مولتا استعلام کنیم و باهاشون وارد معامله بشیم .

دوم اینکه ایشون در بین بحثی که هیچ ربطی به پویا نداشت اسم این شرکت رو به عنوان کلاهبردار اعلام کردن .

ممنون میشم دو موضوع فوق رو پاسخ بدن . (البته در صورتی که قابل میدونن به ما کودکان جوابی بدن )

bebe

Member
فقط خلیج فارس هاست
بهترین شرکت جهت ارائه دادن هرگونه هاست و دایمین با نازل ترین قیمت و بهترین سرعت

pooyait

Member
با سلام

بازم آقا محسن ممنون از حمایت شما.

آخرین ویرایش:

pooyait

Member
سلام

من از جناب دارک تقاضا می کنم در صورت تمایل با من همکاری کنند تا ایشون هم بتونند رقابت سالمی با ما داشته باشند.

AMIR-ASHERI

Member
من با آقای کیارشی صحبت کردم گفتن که نمایندگی "پویا"رو از طریق یه شرکتی که الان اسمش یادم نیست دادن! در ضمن multacom گفتن که نمایندگی در آسیا ندارن؟(عجیبه!)

pooyait

Member
سلام

اولا کیارشی نه کیارش
دوما من از طریق شرکت یکی از دوستان که در کشور کانادا قرارداره اقدام کردیم.
اگر هم هر کدوم از دوستان تمایل دارند در زمینه خرید سرور فعالیت کنند من می تونم کمکشون کنم

من اینو می دونم که pooyait رو یکی از افراد تیم ساپورت Multacom به من معرفی کرد و گفت با اون می تونی فارسی به توافق برسی...

فقط خلیج فارس هاست
بهترین شرکت جهت ارائه دادن هرگونه هاست و دایمین با نازل ترین قیمت و بهترین سرعت
خدا شما رو واسه خانوادتون حفظ کنه...

با سلام خدمت شما دوستان عزيز . من شرمنده ام كه نتونستم سر روز مقرر براي شما ارسال كنم به دليل مشغله هاي كاري كه شايد در هفته 1 روز تهران ( منزل ) باشم . و توي اين 24 ساعت هم نمي تونم بيدار بمونم تا ساعت 3 نصف شب تا منيجر صحبت كنم در ضمن در مورد پوبا هم صحبت كردم و شركت مولتاكام اين شركت را دروغين خواند زيرا به دلايل سياسي حق دادن نمايندگي در ايران را ندارند . و ما هم قرار بود اين شركت را در پاكستان بزنيم . به هر حال دوست كوكمان كه اين گونه حرف ها را مي زنيد از خدا براي شما شفاعت مي خواهيم . اميدوارم كه سفرهاي كاريم كمتر بشود تا اين نمايندگي را در سطح آسيا بزنيم و به احتمال زياد هم قرار است ديتا سنتري هم در دبي بزنيم البته اين خبر شايد تا 5.6 ماه ديگر عملي نشود و شايد هم به كل كنسل شد . فعلا هم كه در گير شكايت از يك سرور دهنده ي آمريكايي هستيم . البته كودكان جمع مي گويند شما كه ايرانيد چه جوري ... عزيزان توجه داشته باشند كه من شريكم در آمريكا مي باشد . با تشكر از همتون مخصوصا كودكان جمع كه زيادي جوشون گرفته خداحافظ تا چند روزه آينده
ما بچه ها در توهم هستیم که شما تو 5 روز از زدن این تایپیک از شک در خرید VPS یا گرفتن سرور رسیدید به زدن دیتاسنتر
تو این تاپیک Multacom رو شناختید،که عمر تاپیک به 5 روز نمی رسه.بعد تو این 5 روز این همه قرار با Multacom گزاشتید!؟

گذینه بعد اینه که شکایت از یک سرور آمریکایی و شریک خارج از کشور و منیجر شما و پرکاری شما چه ربطی به بحث و موضوع تاپیک داره؟!

زيرا به دلايل سياسي حق دادن نمايندگي در ايران را ندارند
ببینم،شما قرار چی بشید؟ نماینده؟ درسته؟
کسی گفته pooyait اسمن فقط نماینده تو ایرانه؟
پس اگر نمی شه تو ایران،پس شمام هیچ چیز نیستید و نخواهید شد....

از همتون خواهش می کنم پاپیچ مولتاکام نشید.به اونا مسئله ی مسخره ی این تاپیک ربطی نداره...

ما بچه ها منتظر پاسختون هستیم.(دارک آنجل من نمی دونم شما اون متنو به نفع کی نوشتید.
بازدید کنندگان،افراد شرکت کننده در تاپیک و ... با خوندن این جواب 1 احساسی پیدا می کنن!)
موفق باشید

DarkAngel

Member
با سلام خدمت شما دوستان عزیز . چند وقتی نبودیم .
دوستان حقیقتش این بود که قرار بود اول ما با کمک این شرکت دیتاسنتری در دبی بزنیم اما این شرکت دوست داشت حدود نصف سود ها هم باز بره تو جیب خودشون عجیبه مگه نه ؟ بعدش به مشکل که خوردیم و گفتیم اینجوری نمی تونیم کار کنیم گفتند خود ما سروری که 169$ + 90 stup می شود رو می دهیم 139 دلار و ستاپ هم رایگان . حالا الان موندیم چیکار کنیم خودمان دیتا سنتر بزنیم یا نزنیم ؟ فعلا که با شرکت مگاهاست کار خودمون رو شروع کردیم و فعلا هم بر روی سرور اختصاصی قدرتمندی هستیم . به نظر من که امکانات این شرکت نسبت به قبل عالی شده .
دوستان در مورد پویا آیتی هم باید عذر خواهی کنم زیرا من منظورم رو بد فهموندم به منیجر مولتاکام . این شرکت هم یکی از پر فروش ترین سرورهای مولتا کام در ایران می باشند در ضمن این شرکت هم با همان 139$ کار میکند و می توان گفت سرور های زیادی را به فروش می رسانند.:twisted:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا