يك script جالب و ساده براي فارسي نوشتن مستقيم تو فلش

ققنوس

Member
با سلام
اين يك روش ساده است فقط كافيه تو فريم اول اين دستور رو بنويسيد.وداخل اين دو تا""(اسمشونو نميدونم)هر چي دلتون خواست بنويسيد.البته بايد ويندوزتون فارسي يا xp باشه(فكر ميكنم).البته بايد يه dynamic textايجاد كنيد و در قسمت var: عبارت field رو تايپ كنيد.

stop();
i = 0;
your_text = " سلام ";
_root.onEnterFrame = function() {
field += your_text.charAt(i);
i++;
};

golden

Member
آقا میشه بگید این اسکریپت چگونه کار میکند :)
اصلا چرا اجازه فارسی نویسی میده؟ منظورم اینه که مربوط به کجای این اسکریپت میشه؟

ققنوس

Member
با سلام
اين كه فارسي مينويد به خود اسكريپت مربوط است.يعني اگر شما دقت كنيد ميتوانيد library و scene و خلاصه در تمام منوها فارسي بنويسيد ولي نميتوانيد در درون frame فارسي بصورت دقيق و راحت و مستقيم بنويسيد وبه نظر من اين مورد به خاطر استفاده از unicode در منوها و پنلها ميباشد.
قربان شما هادي

PC man

Active Member
ققنوس جان اين رو به صورت كد بنويس اين طوري نمي فهمم چي نوشتي!!

H-assan

Well-Known Member
پی سی راست می گه به صورت کد بنویش و در ضما برای آمتور های مثل ماهم ساده توضیح بده

ممنون موفق باشی
آسان

ققنوس

Member
با سلام ببخشين.
کد:
stop(); 
i = 0; 
your_text = " سلام "; 
_root.onEnterFrame = function() { 
field += your_text.charAt(i); 
i++; 
};
بعد از اين كه اين دستور رو در فريم اول نوشتين بايد يه متن يا text باز كنين.واسه اين كار مي تونين با زدن دكمه t و كليك كردن بر روي صفحه يك متن خالي ايجاد كنين.حالا به قسمت properties برين و بعدش قسمت static text رو به Dynamic Text تبديل كنين.در قسمت :Var هم بايد عبارت Field رو تايپ كنين.حالا كار تمومه فقط بايد متني رو كه دلتون مي خواد بنويسين رو داخل دو تا كتيشن ("") قرار بدين.
مزيت اين دستور در اينه كه شما مي تونين فايلهايي رو كه در word يا هر برنامه ديگهاي بصورت مستقيم تايپ كردين بدون واسطه به فلش بيارين.

H-assan

Well-Known Member
مرسی قننوس عالیه من که فهمیدیم پس از اونجای که من ای کیوم از همه پایین تر حتمی بقیه هم فهمیدن

مممنون از رفع اشکال
موفق باشی

H-assan

Well-Known Member
راستی ققنوس جان یک مشکل داره این موضوع رو یک چک بکنه من هرچی دست کاری کردم فایده نداشت اصلا هیچ چیزی نشون نمی ده

ملیحه

New Member
من هم مشكل دارم

سلام
من هم يك همچين مشكلي دارم .البته مي توانم اين دستور را روي يك كليپ مستقل اجرا كنم ولي وقتي مي خوام در وسط كارم بيارمش . ارور ميده .ويندوز من هم اكس پي هست.

موفق باشيد.

ققنوس

Member
من نميدونم چه مسكلي ميده من همين رو تست كردم درست جواب داد چه طوره از فلش فارسي استفاده كنين؟؟؟

aghamostafa

New Member
آقا یه سوال:
اینکه میگی باید این کد رو تو فریم اول نوشت یعنی چی؟
کجا باید نوشت دقیقا"؟

جدیدترین ارسال ها

بالا