هر سوال از 3Ds Max دارید پپرسید ؟؟؟

نظرتون در باره ی این تاپیک چیه ؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    32

میر حسن

New Member
سلام
بعد از مدتها رسیدم خدمتتون
چون برای جواب این سوالم جایی به جز مجیدآنلاین به ذهنم نرسید:green:

دوستانم
میخواستم بپرسم که:
لپ تاپ مناسب برای گرافیک سه بعدی چه قطعاتی باید داشته باشه؟:paint:

cash=2 کمه؟
حافظه کارت گرافیکش حداقل باید چه قدر باشه؟

این نرم افزارا واقعا از چه میزان سرعت استفاده میکنن؟

نرم افزارای مورد استفاده : راینو، تری دی مکس، افترافکت، مایا و ...:cool:

zammyb

New Member
من یک سوال مهم دارم میتونید سریع جواب بدید؟
من وقتی که از چند تا سرور برای رندر استفاده میکنم رندر هام سیاه میشه کمکم کنید کارم هم خیلی سنگینه هم خیلی مهم

آخرین ویرایش:

sam1367

New Member
یه سوال از دوستان گرافیست حرفه ای

من تو 50% مواقعی که میخوام طرحم رو با vray رندر کنم یهو از برنامه خارج میشه و اگه طرحم رو سیو نکرده باشم بیچاره میشم!
به نظر شما مشکل از کجاست؟
مشخصات سیستمم هم ایناست:
RAM 4G
CPU intel E2200 دو هسته ای
VGA 9500GT 1G
به نظرتون اگه CPU رو عوض کنم مشکلم حل میشه؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام دوستان واقعا ببخشید !!!!
سرم خیلی شلوغه چند تا از کارهای جدیدم :

nima5794

New Member
اگر تو Cad کمان یا ستون گرد داشته باشیم وقتی Import میکنیم تو Max گردی رو کامل نداره توی Max مثل Cad دستوری هست که بشه کمان یا هر چیز قوس داری رو به شکل درستش در بیاره در واقع مثلا ستون گرد رو بصورت خطوط شکسته در نیاره؟

آزادی

New Member
بله عزیز .شما در موقع import کردن فایل اتوکد داخل محیط مکس بایستی در تنظیمات مربوطه(curve step) عدد مورد نظر را بالا بگیری...

samak_s

New Member
سلام به دوست عزیز
اصولا برای کار با نرم افزار های سه بعدی مثل مکس و مایا نیاز به کارت گرافیکی قوی نیست.بلکه سیستم باید پرفورمانس بالا داشته باشه . یعنی سی پی یو قوی با تریت بالا (این نرم افزار ها مولتی ترید هستند) مثلا core i7-2600K و یه ماین بوردی که جوابگو باشه . مثلا گیگا بایت که کیفیت خوبی داره ( البته جنس آنچنانی نیست اما از بقیه بهتره). رم 16کیک کافیه اگه ویو های شما دارای سبکه های زیاده . مثلا مواقعی که شما لند اسکیپ کار میکنید و دارای حجم درخت زیاد هستید . اونوقت میبینید که حجم فایلتون زیاد میشه . با توجه به اینکه اصولا نرم افزار های اتو دسک تمام فایل رو روی رم خالی میکنن میبینید که گاهی تو لند اسکیپ 16 گیگ واقعا لازمه . کش بالا هم مهمه که البته بسته به انتخاب سی پی یو بر اساس توانائی اون ساخته میشه . کارت های گرافیکی Quadro فقط برای ایجاد کیفیت بالا در ویو پورت ساخته شدن نه رندر ینگ .
امید وارم به درد بخوره . راستی شاید باور نکنی .. پاور خیلی مهمه .. خیلی .. اصلا دست کم نگیر . مصرف سی پی یو زیاده و اگه پاور کم بیاره نمیشه کار کرد .

samak_s

New Member
با سلام
اگه از برنامه خارج میشید فقط به خاطر رم کم هست . 4 گیگ برای یه کار حرفه ای اصلا به درد نمیخوره . ضمنا تو قسمت حافظه داخل تنظیمات رندر وی ری مقدار حافظه رو کم کمین .. اگه ویند.زتون 7 هست بدونید همینجوری 2 گیگ رمتون رفته .. پس فقط 2 گیگ دارید.. که نصفش خود مکسه .. ای بابا.. کجا رندر بگیره؟؟؟؟؟؟ بهش حق بدید دوست من .. مثل اینه که به شما 50 تا کتاب بدن بگن بخونین .. بعد یه میز عسلی بزارن در اختیارت .. خوب نمیتونین بخونین..باید بریزینشون زمین ... این ترجمه کامپیوتریش از نرم افزار بیرون پریدنه !!!!

vertex64

New Member
سلام دوستان عزیز
منم یه سوال مبتدیانه دارم من از مکس 2012 استفاده میمنم اما وقتی یه hdri میذارم بگراند نمایش داده نمیشه تیک show bachground رو هم میزنم اما نمیشه همون فایلو تو مکس 2011 باز میکنم بدون مشکله
تو چند تا سیتم دیگه ام این موضوعو امتحان کردم نشد
ممنون میشم کمکم کنین چون واقعا داره عذابم میده هر کجا رو هم بگین سرک کشیدمو تیک زدم
باتشکر

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام.
من یه کاراکتر معمولی طراحی کردم(فقط سر) ولی چشمهاش رو نمیدونم چجوری درست کنم. منظورم گردی چشم هستش. ممنون میشم کمکم کنی.

madmaster_3d

Well-Known Member
من از اینکه هموطنی مثل این آقای linkinforever دارم افتخار می کنم. و اگر کشورم امسال ایشون زیاد داشت الان پولش تو دنیا از در آخر سوم نبود. شک داری برو یک صرافی

LinkinForEver

سلام دوستان من برگشتم . اول از همه یه عذرخواهی بزرگ به همه بدهکارم مخصوصا دوست عزیزم مایا 22 . با تحول 2012 من به ارزوی خود برسید و تبدیل به یک حرفه ای بشید . به زودی در خدمت همتونم ...

LinkinForEver

سلام دوست عزیز !
بستگی به راهی داره که میخوای انتخاب کنی
ولی به نظر من اول پارامتر های مکس رو یاد بگیر
میتونی با کتاب شروع کنی یا دیویدی اموزشی
مکس دردسر زیاد داره ! ولی هیچوقت اگر شکست خوردی نا امید نشو و ادامه بده هر مشکلی هم پیش اومد من و دوستان در خدمتیم .

LinkinForEver

دوستان تا دو هفته دیگه مکس و مایا 2013 ریلس میشه
عالیه من با بتا هاش کار کردم .
مکس کلا متحول شده و مایا از والت دیزی پلاگین ان هیر
رو خریده که در انیمیشن گیسوکمند یا همون tangled استفاده شده ...
ادامه دارد .....

clickcon

New Member
سلام دوست عزیز !
بستگی به راهی داره که میخوای انتخاب کنی
ولی به نظر من اول پارامتر های مکس رو یاد بگیر
میتونی با کتاب شروع کنی یا دیویدی اموزشی
مکس دردسر زیاد داره ! ولی هیچوقت اگر شکست خوردی نا امید نشو و ادامه بده هر مشکلی هم پیش اومد من و دوستان در خدمتیم .

ممنون میشم اگه تو سایت در این مورد مطلبی بوده و از قبل گذاشته شده که من در جریانش نبودم راهنمایی کنی چطور دسترسی پیدا کنم بهشون
یا اگه کتاب بهتره به نظرت و مناسبتر می دونی یه کتابی رو معرفی کن که ریز ریز منوها رو توضیح داده باشه و نوع کار بردشو تعریف کرده باشه
ممنونت میشم
تشکر از لطف و توجهت:rose::rose::rose::rose::rose::oops::oops::oops:

LinkinForEver

ممنون میشم اگه تو سایت در این مورد مطلبی بوده و از قبل گذاشته شده که من در جریانش نبودم راهنمایی کنی چطور دسترسی پیدا کنم بهشون
یا اگه کتاب بهتره به نظرت و مناسبتر می دونی یه کتابی رو معرفی کن که ریز ریز منوها رو توضیح داده باشه و نوع کار بردشو تعریف کرده باشه
ممنونت میشم

اگر زبانت خوبه راهنمای مکس بهترین و کم هزینه ترین انتخابه !
کتاب های زیادی وجود داره ولی کتاب رسول نصیری بهترین کتابی که تا به حال واسه مکس دیدم . کتاب راهنمای کاملش از صفر تا صد توضیح میده اگر نمیتونی پیدا کنی شماره ی انتشاراتشو بدم بخری با قیمت خوبی هم این. کتاب هارو عرضه میکنند .

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
ممنونت میشم

برو تو این لینک

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=184343

جدیدترین ارسال ها

بالا