هر سوال از 3Ds Max دارید پپرسید ؟؟؟

نظرتون در باره ی این تاپیک چیه ؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    32

farnud

New Member
سلام و عرض ادب .. یه سوال
چرا وقتی اجسام رو لینک میکنیم با چرخش دیفورمه میشن؟!! مرسی

Mhd6413

New Member
همه میان تاپیک می زنن سوال می پرسن ، شما اومدی تاپیک زدی که جواب بدی؟؟؟؟ :green:
باحاله!
سلام من یک سوال حیاتی دارم چرا وقتی در مکس 2017از نور وی ری اسکای و ویری سان استفاده میکنم علارغم رعایت همه اصول سایه پایه میز ها پخش میشود وطول کوتاهی دارد مثلا به ااندازه یک عدس شده وباقی سایه پخش وپلا میشود ؟درحالی که سایه در خود صحنه بسیار خوب وخرم است! من دیگهاز لین مشکل عجیب به ستوه امدم
خسته شدم یکی به دادم برسه پروژه ام مونده سایه درستی هم ایجاد نمیشه

Mhd6413

New Member
سلام لطفاً یک نفر پاسخ این مشکل عجیبه من رو بده چرا وقتی از وی ری اسکای ووری ی و وی ری پلن لایت استفاده میکنم سایه پایه میزم پخش میشه ودرست درنمیاد وبلند همون طور که در نمای ریلستیک مکس میوفته نمیشه ؟من از مکس 2017 استفاده میکنم به داد برسید پروژه گیره خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی داره بگه چرا اینطور مشه

malis68

New Member
لطفا کمکم کنید
من پلاگین fumfx 5.0 رو برای 3dmax 2019 نصب کردم

وقتی از fumfx استفاده میکنم در قسمت general parameters فقط میتوانم open fumefx ui رو اجرا کنم و گزینه fumefx output preview رو نداره و نمیدونم کجا باید دنبال این پنجره بگردم،یا شاید مشکل از نصب پلاگینه لطفا کمکم کنید

Mitsune

New Member
سلام من میخوام یه بته جقه ی سه بعدی درست کنم شکل کلیش رو درست کردم ولی بالاش رو نمیدونم چجوری تاب بدم میشه راهنماییم کنید؟

13danial

New Member
سلام
من تازه بصورت خود خوان شروع به کار کردم. وقتی تو تری دی مکس کارم رو رندر میکنم قسمت هایی از داخل خانه سیاه رندر میشه.
میشه منو راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا