هر سوال از 3Ds Max دارید پپرسید ؟؟؟

نظرتون در باره ی این تاپیک چیه ؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    32

h@midreza

Member
یه سوال : موی کاراکترهارو یه چیزی هست که بشه آماده گذاشت ؟
فکر کنم قبلا تو facegen modeller دیده بودم مثلا
الان بهترین کاری که میشه برای مو کرد چیه ؟
بهترین پلاگین
ممنونم

sudni

New Member
با سلام خسته نباشید
من مهندس معماری هستم و میخام نقشه ساختمان رو در تری دی مکس بعد بدم اما نمی تونم نقشه رو وارد تریدی می کنم دیوارها رو مانند ورق کاغذ بعد می دهد ضخامت دیوار رو نمی تونم بهش اضافه کنم

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
یه سوال : موی کاراکترهارو یه چیزی هست که بشه آماده گذاشت ؟
فکر کنم قبلا تو facegen modeller دیده بودم مثلا
الان بهترین کاری که میشه برای مو کرد چیه ؟
بهترین پلاگین
ممنونم
سلام ، دو تا بهترین داریم :
اولی : HairFarm
دومی : HairTrix
اما راحت ترین کار ساخت مو با Hair And Fur خود مکسه .

LinkinForEver

با سلام خسته نباشید
من مهندس معماری هستم و میخام نقشه ساختمان رو در تری دی مکس بعد بدم اما نمی تونم نقشه رو وارد تریدی می کنم دیوارها رو مانند ورق کاغذ بعد می دهد ضخامت دیوار رو نمی تونم بهش اضافه کنم

اول نقشه رو با اسپلاین میسازه ...
شما با Wall خود مکس از ویوپورت Top و با ابزار Snap دیوار هارو بساز بعد ضخامت رو تو Modify تنظیم کن.

jagool

New Member
سلام
دوست عزیز من دو بعدی با تری دی مکس کار میکنم، تمام اعضای بدن کاراکتر رو وارد میکنم و به هم زنجیر می کنم حالا چطور باید بهش مفصل بدم که وقتی کمر رو انتخاب کردم و به پایین کشیدم همزمان پاهای کاراکتر خم شه و برای راه رفتن هم همینطور
با تشکر

شوادان

New Member
سلام، چجوری می تونم دقت اعداد رو تو 3d max بالا ببرم؟ مثلا میخام بنویسم 0.45 نمیشه،مینویسه 0.4 یا 0.5:cry:

mohammad_mozoun

New Member
سلام دوستان من یه مشکل کلی دارم . اینکه توی صحنه نمایش مدل من خراب میشه نمیدونم مشکل از کجاست.. تصویر کاملا گویا ست

پیوست ها

• 23456.jpg
    23456.jpg
    112.1 کیلوبایت · بازدیدها: 21

madmaster_3d

Well-Known Member
این که میگی خراب میشه یک لحظه هستش درسته یعنی با تکون دادن صحنه درست میشه. اگر اینجوره مشکل از درایور گرافیکت هستش. برای من که اینطوری بود فکر می کنم. مثلا این جدیدا یکی از ورژن ها به مزاجش خوب نمیومد منم قدیمی تر ریختم

mohammad_mozoun

New Member
نه زیاد موقت نیست. نمیدونم مشکل از کجاست. البته بعضی وقتا شانسی درست میشه. خیلی اذیت میکنه

aramkramvel

New Member
سلام دوستان میشه کمکم کنید نمی تونم مادلینگ کارم رو بزنم هر کاری میکنم جواب نمیده اصلا نمی دونم از کجاباید شروع کنم.چند:cry: تا عکس از ماکت اولیه می ذارم .البته ببخشید یکم نابود شده!!!

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    45.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • 2.JPG
    2.JPG
    32.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 3.JPG
    3.JPG
    48.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 4.JPG
    4.JPG
    52.1 کیلوبایت · بازدیدها: 11

mediaportal

Member
سلام
مدلینگ کردن یه بحث ضریف هست و اینکه شما منظورت از ایکنه نمیتونی اینکه کلا نمی دونین مدلینگ رو
چطور میشه کار کرد ؟ یا اینکه تو بخشی از ساخت مشکل دارین

لطفا سوال رو بشکافین که دقیقا کجا مشکل دارید ؟

aramkramvel

New Member
من تازه کار با مکس رو یاد گرفتم و توی مدل سازی صفحات منحنی مشکل دارم . کارو شروع می کنم و توی سایت میزارم امیدوارم راهنماییم کنید از توجه شما سپاسگذارم دوست عزیز

محسن 61

New Member
فوری کمک فوری
سلام عزیزم .
یه سوال چطوری میشه یک صندلی رو اورد توی یک محیط مکس در حالی که مقیاس صندلی سانتیمتر هست ولی محیط میلیمتر این کوچیک و بزطک کردن صندلی ایا میشه انجام داد اگر میشه لطف کنید راهنماییم کنین ممنون

mohammad_mozoun

New Member
سلام کار زیاد سختی نیست. از مدیفایر ffd استفاده کنید و در نهایت از mesh smooth و turbo smooth .. البته با نرم افزار رینهو کارتون راحت تره

mediaportal

Member
شما قبل از اینه از طریق Import/merg بخواین فایل رو ایمپورت کنی میتونی از طریق منو Customise/unite setup وارد شی و
مقیاس رو به سانتیمتر تغییر بدی و بعد آبجکت رو وارد مکس کنی ..

aramkramvel

New Member
سلام کار زیاد سختی نیست. از مدیفایر ffd استفاده کنید و در نهایت از mesh smooth و turbo smooth .. البته با نرم افزار رینهو کارتون راحت تره
دوست عزیز من از ffdاستفاده کردم ولی به نتیجه قابل قبولی نرسیدم(البته شاید راهش رو بلد نیستم).کار با رینو رو هم بلد نیستم خیلی طول میکشه تا یاد بگیرم ؟

LinkinForEver

فوری کمک فوری
سلام عزیزم .
یه سوال چطوری میشه یک صندلی رو اورد توی یک محیط مکس در حالی که مقیاس صندلی سانتیمتر هست ولی محیط میلیمتر این کوچیک و بزطک کردن صندلی ایا میشه انجام داد اگر میشه لطف کنید راهنماییم کنین ممنون

:green:
سلام اگه با عکس بذازی راحت تر میتونم جواب بدم .

جدیدترین ارسال ها

بالا