نظر خواهی در مورد هاستینگ بسیار ارزان میهن هاستینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
1- در مورد آپتايم هيچ وقت تضميني وجود ندارد و واقعاً‌ دروغ است اگر قول بدهم كه آپتايم فلان قدر ميماند
خوشبختانه فعلاً هيچ مشكلي وجود ندارد و انشالله كه دان تايم بسيار كم باشد
2-متاسفانه امكان ارسال بك آپ توسط cd وجود ندارد
1-2 شما ميتوانيد از طريق بخش بك آپ ، بك آپ سايت خود را دانلود كنيد ، ميهن هاستينگ هم به صورت هفتگي از سايتها بك آپ تهيه ميكند
3-با اين قيمت كم هاست اسپانسري زياد معنا ندارد ، البته سايتهاي دانلود persianscript.ir و يا vooria.com ,... از قبل توسط ما اسپانسري شده اند ولي در حال حاضر ديگر اين امكان وجود ندارد

myhost

Member
عذر میخوام یک سوال خصوصی داشتم
ببخشید فوزولی میشه
خیلی کنجکاو هستم بدونم چه مبلغی بابت تبلیغات به وبگذر دادین؟
همین جوری از سر کنجکاوی

myhost

Member
والا از این قیمت ها من وسوسه میشم بیام ولی همچنان منتظر نظر دیگر دوستانم
اگر واقعن کارتون درسته و هیچ کلکی توی کار نیست
واقعن دستتون درد نکنه که بالاخره یک هاستینگ با شرایط نسبتن جهانی توی ایران ایجاد کردین امیدوارم
از این بزرگتر بسین
تا اینقدر وبمستر ها متحمل هزینه های گزاف نشن
ای کاش زودتر با شما آشنا میشدم
حیف..........

is24.ir

Member
سلام و ادب خدمت همه عزیزان

هاستینگ هم نوعی صنعت هست ، منتها از نوع مجازی !

و حال وظیمه ما هست که قدر این صنعت را پاس بداریم و آنرا با قیمت های بچگانه بی ارزش نکنیم !

البته منظور من آن نیست که قیمت های گزافی به وب مستر ها تحمیل کنیم نه !

بلکه با انصاف و تعادل ، نه مثل بعضی شرکت ها که قیمت های نجومی مال عهد عتیق را میدهند و نه این قدر مبتذل که ارزش این صنعت را آنقدر پایین بیاوریم که هاست و هاستینگ بازیچه یک عده آماتور شود و همه ما را به تمسخر بگیرند !

در هاستینگ تنها خود هاست ملاک نیست گرچه باید با کیفیت باشد ولی ساپورت همه جانبه کاربران حرف اول را میزند

:tavajoh:

شما با یازده هزار تومان برای یک گیگابایت هاست در سال ، چگونه می خواهید ساپورت کامل از کاربران داشته باشید ( آنهم با اینهمه گرانی و ...) ؟ !

Patris Net

Member
فکر نکنم داشتن کمی ادب چیز بدی باشه .... سرویس ایشون به هیچ وجه بی کیفیت نیست (تا حالا نبوده و من بعید می دونم از این به بعد هم باشه) موضوع عدم شفافیت هست. ایشون که از هاست های خارجی به عنوان الگوی هاست های ایرانی یاد می کنند ، بهتر است خودشون اول یه الگو بگیرند و شفاف سازی کنند.

دوست عزيز به پستاي بعضي دوستان كه ببيني متوجه ميشي كه دارن به حاشيه ميرن و ....
محترمانه تر از اين نميشد بگم و قصد جسارت به شخص خاصي هم نبود !

hami131

Member
سلام و ادب خدمت همه عزیزان​

هاستینگ هم نوعی صنعت هست ، منتها از نوع مجازی !​

و حال وظیمه ما هست که قدر این صنعت را پاس بداریم و آنرا با قیمت های بچگانه بی ارزش نکنیم !​

البته منظور من آن نیست که قیمت های گزافی به وب مستر ها تحمیل کنیم نه !​

بلکه با انصاف و تعادل ، نه مثل بعضی شرکت ها که قیمت های نجومی مال عهد عتیق را میدهند و نه این قدر مبتذل که ارزش این صنعت را آنقدر پایین بیاوریم که هاست و هاستینگ بازیچه یک عده آماتور شود و همه ما را به تمسخر بگیرند !​

در هاستینگ تنها خود هاست ملاک نیست گرچه باید با کیفیت باشد ولی ساپورت همه جانبه کاربران حرف اول را میزند​

:tavajoh:

شما با یازده هزار تومان برای یک گیگابایت هاست در سال ، چگونه می خواهید ساپورت کامل از کاربران داشته باشید ( آنهم با اینهمه گرانی و ...) ؟ !​
واقعا این ظلم هست هست که بگیم ارائه هاست ارزان و با کیفیت ظلم هست این شجاعت و حس عدم طمع هست شرکت هایی از این دست کمک های زیادی به جامعه مجازی میکنند و ایشون هم از شرکت های مادر و معتبری سرور گرفتن وقتی در ایران نرخ دست مزد بسیار پایین هست چرا حداقل اجاره کننده های سرور داخلی نباید با سود کمتر بفروشند و حداقل با قیمت ریسلر های خارجی نفروشند امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه همین طور به جز ایشون چنتا شرکت دیگه هستند البته قیمت هاشون کمی بیشتره و این طرز فکر هم به نفع خودشون هست و هم به نفع صنعت وب کشور و دیگر فروشنده ها به جای تخریب باید الگو بگیرند

is24.ir

Member
واقعا این ظلم هست هست که بگیم ارائه هاست ارزان و با کیفیت ظلم هست این شجاعت و حس عدم طمع هست شرکت هایی از این دست کمک های زیادی به جامعه مجازی میکنند و ایشون هم از شرکت های مادر و معتبری سرور گرفتن وقتی در ایران نرخ دست مزد بسیار پایین هست چرا حداقل اجاره کننده های سرور داخلی نباید با سود کمتر بفروشند و حداقل با قیمت ریسلر های خارجی نفروشند امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه همین طور به جز ایشون چنتا شرکت دیگه هستند البته قیمت هاشون کمی بیشتره و این طرز فکر هم به نفع خودشون هست و هم به نفع صنعت وب کشور و دیگر فروشنده ها به جای تخریب باید الگو بگیرند

شما خودت رو یک کارمند فرض کن ، با یازده هزار تومان برای یک هاست یک گیگابایت ، چگونه میخواهی حقوق دوازده ماهه خودت رو دربیاری و هم هزینه یکساله سرور رو بپردازی و اگر شرکت داشته باشی ، هزینه ای جاری آن را و ...؟؟؟؟ :shock:

در ضمن قصد اینجانب به هیچ عنوان تخریب نیست ، بلکه رفع ابهامی هست که در این قضایا وجود دارد !؟

NovinServer

Active Member
دوستان و مشتریان اینده این شرکت ، به نظر من اگر کسی می خواهد از این شرکت چیزی بخره برای اینکه خیالش راحت باشه قرار داد رسمی با مهر و امضا قانونی ببنده که اتفاقی افتاد بتوانه مراحله قانونی را طی کند .

این طوری هم سوء تفاهم ها از بین می رود هم مشتری با خیال راحت خرید خود را انجام می دهد .

A-750

Active Member
عذر میخوام یک سوال خصوصی داشتم
ببخشید فوزولی میشه
خیلی کنجکاو هستم بدونم چه مبلغی بابت تبلیغات به وبگذر دادین؟
همین جوری از سر کنجکاوی
با سلام

امکانش هست این مطلب رو برای بنده هم بفرستید؟

با سپاس

به نام خدا
سال نو شمسي و نوروز با ستاني را به تمامي ايرانيان تبريك عرض ميكنم و از اين خوشحالم كه تمدن و فرهنگ ايراني به حدي زبانزد تمامي مردم جهان است كه ديروز اباما در شبكه هاي محلي و سراسري آمريكا عيد نوروز را به ايرانيان تبريك گفت
خوب من به سوالات دوستان پاسخ ميدم:
1- is24.ir عزيز باور كنيد پاسخ تمامي سوالاتتان در همين تالار موجود است
مثلاً فرموديد فقط قيمت و كيفيت نيست پشتيباني مهم است لطفاً به پست هايي كه كاربران در باره كيفيت و ساپورت داده اند توجه كنيد و حتي المقدور مطالعه بفرمائيد
2- اين را هم عرض كنم همانگونه كه يكي از كاربران درخواست قوانين استفاده را فرموده بودند و بنده در همين تالار ارسال نموده ام
سوء استفاده از رم و سي پي يو ممنوع ميباشد و براي هر يك درصدي مشخص وجود دارد
هاست هاي 1 گيگابايت اجازه استفاده مكرر از 3 درصد از سي پي يو در مدت 3 ذقيقه را دارند و استفاده بي وقفه از 16 مگابايت رم
در ضمن براي جلوگيري از كاهش سرعت و اختلال در اكانت هاي يك گيگابايت هيچ محدوديتي در سي پي يو يوزج ماي اسكيو ال وجود ندارد

دوست عزيز اينجا كسي قصد شعار دادن نداره و فقط يك عده نظرهاي خود را فرمودند
و ما بر پايه نظرهاي مشتريان به صحبت ادامه داديم
توصيه ميكنم از صفحه 1 تا 4 را مشاهده كنيد و نظرات كاربران درباره هاست
و آخرين مورد خواهش ميكنم همانگونه كه با احترام و آرامش به تك تك سوالات شما پاسخ داده ميشود
از بي احترامي و استفاده از كلمات زشتي همچون (بچه گانه و... ) خودداري فرمائيد

is24.ir

Member
ممنون از جواب شما ، ولی من هنوز جواب اصلی را دریافت نکرده ام !

من نه شما را میشناسم و نه مشکلی در رابطه با شما دارم و .... ،

لطفا به این سوال بدون ابهام و کاملا شفاف جواب بدهید ؟؟؟؟؟

با یازده هزار تومان برای یک گیگابایت هاست در یکسال ، چگونه امکان دارد که هزینه های سرور و هزینه جاری یک شرکت و سود لازمه جهت بقاء و مداومت کار و پشتیبانی کامل از کاربران را بدست آورد ؟؟؟:shock:

آخرین ویرایش:
با درود
تنها فعاليت ما اينكا ر نميباشد و
2- افراد اديگري اين سوال را فرمودند و من عرض كردم كه به دليل رابطه بسيار خوب با ديتا سنتر caro قيمت سرور براي ما حتي كمتر از نصف قيمتي كه شما براي يك سرور پرداخت ميكنيد خرج دارد
و دليلش خريد تعداد زيادي سرور است

pardisgroup

Active Member
با سلام :
ضمن تبریک سال نو .... برای شفاف شدن موضوع بحث رو ادامه می دم :

با درود
تنها فعاليت ما اينكا ر نميباشد و
2- افراد اديگري اين سوال را فرمودند و من عرض كردم كه به دليل رابطه بسيار خوب با ديتا سنتر caro قيمت سرور براي ما حتي كمتر از نصف قيمتي كه شما براي يك سرور پرداخت ميكنيد خرج دارد
و دليلش خريد تعداد زيادي سرور است

مزاح می فرمایید ...
می شه درباره این ماژول ها که روی سرور های شما کمی برای کاربران توضیح بدید ؟
mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4

هيچ گونه ماژول خاصي در اين باره نصب نشده و محدوديت به صورت دستي و از طريق
limite.conf انجام ميگيرد
با تشكر

pardisgroup

Active Member
ولی اینها روی آپاچی شما نصب هست ... کلا این ماژول ها که فکر کنم برای کنترل پنل سی پنل هست روی اکثر هاست های نامحدود (مثل شما) نصب هست. و این یه موضوع عادی هست.
هاست گیتور ، ویستاپیجز و خیلی از هاست های نامحدود دیگه .... و از جمله شما دوست گرامی

Patris Net

Member
دوست عزيز كمترين پلان ميهن هاستينگ 5000 تومنه و خرج كردن اين پول واسه اين كه به تجربه به كيفيت و پشتيباني ميهن هاستينگ پي ببري مي ارزه ، به نظر من يه مدت بگير اگه خوشت نيمد ديگه ازشون نگير !

من كه به شخص ازشون راضيم

pardisgroup

Active Member
من این همه تایپیک زدم یه بار گفتم ایشون کیفیتش پایینه ؟ دان تایم زیاد داره ؟ پشتیبانیش بده ؟ اتفاقا این جور هاست ها برای خیلی از کاربران مناسب هست. و من خیلی خوشحالم از این هاست ها هم تو ایران اومد.

نمی دونم شماها چرا دوست ندارید به واقعیت پی ببرید ؟ چرا اینقدر تعصب دارید ... من نه حسودم نه بخیل ... این سرویسی که ایشون دارند می دند رو هم می تونم بدم (مستنداتش هم هست) بنابراین فکر کنم بهتر باشه شما این قدر متعصب نباشید.

camel_60

Member
با سلام و درود ، سرور در انگلستان ،‌آمريكا و كانادا ميباشد و عموماً فعاليت ما در ديتا سنتر Caro در charlote ميباشد
دفتر شركت در شهر رشت خيابان فرهنگ خيابان پاسداران پاساژ يزدچي واقع شده است
سلام
عجب حسن تصادفي:shock:
خوشحالم كه يكي از هم شهري هاي عزيز فضاي هاست ارائه ميدن :wink:
ما هم نزديك به شما هستيم
آيديتونو ادد ميكنم با هم بيشتر آشنا شيم:-?
با تشكر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا