نظر خواهی در مورد هاستینگ بسیار ارزان میهن هاستینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NovinServer

Active Member
با سلام و درود شما سايت ما را با ميهن هاست اشتباه گرفته ايد
سايتي به نام وب آلفا بر روي سرور ما وجود ندارد و قبلاً هم وجود نداشته
http://whois.domaintools.com/webalfa.com

ببخشید دوست عزیز ، :rose:

اولا سایت webalfa.ir بود بنده اشتباه زده بودم ؛ ثانیا میهن گیگ بود به هر حال ببخشید اشتباه کردم :sad:

pardisgroup

Active Member
سلام داشتم توی مجیدآنلاین چرخ میزدم که این تاپیک رو دیدم .
من مدیر سایت 98ia.com هستم و میهن هاستینگ هم حدودا 2 ماه که اسپانسر بنده شدند .
در این 2 ماه فکر کنم روی هم رفته 10 ساعت داون تایم داشتن که فکر میکنم بین هاست های ایرانی یه چیز خیلی عادی باشه .
به نظر من نسبت به پولی که میدید خیلی به صرفه س و همسطح هاستینگ های دیگه ایه که با قیمت های بسیار بالا ، همچین سرویس هایی رو ارائه میدن .
من که این هاست رو به دوستان پیشنهاد میکنم (تبلیغ نیست توصیه س)

من در مورد میهن هاستینگ نظری ندارم فقط امیدوارم همواره همین طور با کیفیت ! سرویس بدند.
اما شما دوست گرامی ... کدوم هاست ایرانی معتبر در طول دو ماه 10 ساعت دان تایم داشته که این قدر راحت نظر می دی و اون رو به کل هاست های ایرانی تعمیم می دید ؟ شما روی چند تا از هاست های نرمال (عادی) ایران بودید که این طور با اطمینان صحبت می کنید ؟ سایت شما هم که روی سرور های میهن هاستینگ نیست !

از همه اینها بگذریم خودم رو به شخصه عرض می کنیم در کل یک سال که فعالیت رسمی داریم فقط 10 ساعت دان تایم داشتیم که شش ساعتش به علت از کار افتادن روتر های دیتاسنتر بود ، که همین موضوع باعث شد دیتاسنتر رو بعد از 5 سال همکاری مداوم عوض کنیم. در طول این چهار سال و نیم این اولین باری بود که چنین اتفاقی افتاد ، اما باز جای خوشبختی این بود که این اتفاق مقارن شد با قطعی اینترنت در ایران و یوزر های ما متوجه نشدند !

4 ساعت دیگه هم در طول 4 ماه و ماهی 1 بار بود که 4* 1ساعت ، که اون هم یوزر ها متوجه نمی شدند (چون سرور کلاستر بود) اما بعد از تعویض دیتاسنتر تا حالا قطعی یا دان تایم نداشتیم . پس لطفا از طرف سرویس دهنده های دیگه نظر ندید.
اگر هم می خواید از کسی تعریف و تمجید کنید ، اون رو با خراب کردن دیگران کامل نکنید. ای کاش بقیه عزیزانی که هاست دارند و در طول 2 ماه 10 ساعت قطعی ندارند ، می اومدند از خودشون دفاع می کردند !

به نام خدا دليل 10 ساعت دان تايم ما آتش سوزي در ديتا سنتر بوده و تمامي شواهد در اينجا موجود است

http://www.carostatus.com

As yet another unfortunate turn of events, the temporary generator we were using to supply power to DC3 caught fire at approximately 03:00 EST this morning. As a result of the fire we were forced to EPO DC3 by order of the Mecklenburg County Fire Marshall.
Shortly after the fire began we requested a “replacement, replacement” generator from our vendor knowing the likely outcome of these events. Once the fire department had completely put out the fire it was determined that the generator was all but a complete loss and was of no further use to us.
Due to delays outside of our control it took roughly four more hours for the “replacement, replacement” generator to be on site and we had it connected and supplying power in just under 30 minutes.
At this time all service should be restored and we’re vigilantly monitoring the situation to ensure there are no further interruptions.
Considering the unbelievable nature of the past 24 hours, pictures of some of the events will be forth coming and we will be providing links to these photo sets within this RFO.
EDIT: 03/08/2009
These pictures may be seen via the following link. Due to the seemingly impossible nature of the recent events we’ve obtained yet another replacement generator which is standing by in case of any further issues. The active and standby generator can be seen in some of the pictures.
https://www.caro.net/DC3-RFO-03-06-09
EDIT: 03/09/2009
As of 16:50 EST utility power has been restored to the datacenter and our ATS has successfully transfered back to this power source. Our primary generator is still undergoing repairs from the initial incident and will likely not be operational until later this week. As a result we’re keeping both temporary generators on-site until we’ve repaired and load tested our primary unit and are confident it is ready for service.
I’d like to take a moment to thank all of you who have been patient with us during these events and the kind words you have shared. As always we greatly appreciate your support and patronage.

آخرین ویرایش:

pardisgroup

Active Member
موضوع مورد نظر من نه 10 ساعت دان تایم شما بود و نه اینکه سایت ایشون کجا هست !

pardisgroup

Active Member
ایشون می گن 10 ساعت دان تایم تو سایت های ایرانی چیز طبیعی هست ! فکر کنم شما هم با من موافق باشید که این چنین نیست ! حوادث نامترقبه رو اگه فاکتور بگیریم که برای شما یا ما پیش اومد .. حتی یک سرویس دهنده معمولی هم در ماه 5 ساعت دان تایم نداره . اینه موضوع صحبت من .

بله كاملاً‌حق با شماست
و بزرگترين كمك به كاربر اين است كه در لحظه مشكلات بلافاصله شاهد پاسخگويي باشند
ولي در كل 5 ساعت دان تايم در ماه بسيار عجيب است و فكر كنم تعداد اين نوع سرويس ها زياد نباشد

jowshany

Member
من باز هم میگم که 10 ساعت داون تایم بین سرورهای ایرانی یک چیز عادیه .
جناب PardisHosting در این که شما سرورهای قدرتمندی دارید شکی نیست .
اما قبول کنید که بعضی از هاست های بی خود ایرانی ، هاست های قدرتمند ایرانی رو بد نام کردند و آدم نمیتونه به هیچ کدم از هاست های ایرانی اعتماد کنه . اینجاس که تر و خشک با هم می سوزن .

ولي در كل نميشه مشكلات هاست رو به گردن مدير هاستينگ انداخت
چون اين كار واقعا بسته به شانس هستش
چندين مورد متفاوت وابسته به هم هستند تا بشه يك سرويس مناسب رو ارائه داد
1- مشكلات ديتا سنتر مانند حوادث غير مترقبه 2-فشارهايي كه دولت آمريكا به ديتا سنتر ها مي آورد 3- ليسانس سي پنل 4- خرابي رم هارد فن سي پي يو و مسائلي از اين چنين
ولي در كل نميشه هيچ چيزي رو در هاستينگ صد در صد تضمين كرد

linkers

Member
منم یکی از مشتری های میهن هاستینگ هستم و وقتی دیدم که به من گفتن تا کسانی که مایلند بیان نظراتشونو در این تاپیک بگن, لازم دونستم تا صادقانه حرفامو بزنم..

اول از همه اینکه, سرعت بالا اومدن سایت ها واقعا خوبه
دوم اینکه امکانات نامحدود داره ولی باید اینجا یک نکته رو عرض کنم که قابلیت آپلود فایل در سی پنل, تنها 5 مگابایت هست که واقعا کمه, هرچند ایشون گفتن که برای پایداری سرور این محدودیت رو گزاشیتیم ولی خب برای من فرقی نمیکنه چون با اف تی پی آپلود میکنم
پشتیبانیش هم به نظر من عالی نیست ولی خوبه

...
من خودم برای میهن هاستینگ تا حالا به شخصه سه تا مشتری آوردم و اینو خودشونم میدنن

نتیجه گیری کلی اینه که نسبت به پول کمی که میدید, سرویس خوبی در اختیارتون قرار می گیره

سایت من: www.BartarSoft.com

grlearn

Member
منم یه سوال کوچیک دارم از میهن هاستینگ و نمیخوام برای این سوال کوچیک یه تاپیک بزنم

آیا شما هاست برای دانلود سنتر هم دارین با فضای تقریبا 100 گیگ و پهنای باند نامحدود ؟
اگه دارین لطفا یه قیمت بگین.
با تشکر

hami131

Member
سنتر

واقعا قیمت های جالبیه

دیتا سنترتون در انگلیسه؟

و مکان خودتون کجاس؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها