نظر خواهی در مورد هاستینگ بسیار ارزان میهن هاستینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام و درود ، سرور در انگلستان ،‌آمريكا و كانادا ميباشد و عموماً فعاليت ما در ديتا سنتر Caro در charlote ميباشد
دفتر شركت در شهر رشت خيابان فرهنگ خيابان پاسداران پاساژ يزدچي واقع شده است

NovinServer

Active Member
والله قیمت ها اصلا ترس اور هست ....

شما حساب کنید که سرور کوچولو با امکانات بسیار محدود با سی پنل حدودا یکصد هزار تومان ماهیانه هزینه دارد . اصلا این قیمت ها باورکردنی نیست ! شاید هم ایشون ضرر می دهند برای جذب مشتری که این هم بعید می دانم .... همه گیچ شدند !

یک درخواست کوچولو ، می توان خواهش کنم راز این مسئله در چیست ؟

به اميد خدا از تاريخ 87/2/1
به تمامي مشتريان همراه سرويس هاست وي پي ان نامحدود ارائه خواهد شد كه تا زماني كه سرويس هاست شما فعال باشد قابل استفاده است

hami131

Member
با سلام و درود ، سرور در انگلستان ،‌آمريكا و كانادا ميباشد و عموماً فعاليت ما در ديتا سنتر caro در charlote ميباشد

البته آدرس درست این هست رشت میدان فرهنک خیابان آزدگان پاساژ یزد چی!
شما خودتون رشتی هستید یا نه ؟

آخرین ویرایش:
NovinServer عزيز ، متاسفانه بسياري از همكاران هاستينگ و ... از زماني گه تبليغات گسترده ما در سايتهاي وبگذر و ... آغاز شده به دليل قيمتهاي پايين ما سعي در ايجاد اختلال در سرويسهاي ما را دارند كه بحمدالله تا الان شاهد مشكل خاصي نبوديم
در مورد سود و زيان ...
اين را بايد عرض كنم كه سود اين شركت فوق العاده كم است ولي تنها امتيازي كه توانسته كسب كند 140 مشتري هاستينگ در مدت فقط 2 ماه است ، ما پس از كاهش قيمت بلافاصله با حجم زيادي از سفارشات روبرو بوديم
كه اين براي ما بسيار به صرفه است
ما به جاي اينكه بر روي چند سرور محدود كار كنيم
با hostname هاي متفاوت و سرور هاي زياد سعي ميكنيم مجموع سود زيادي را از چندين سرور كسب كنيم
همانگونه كه عرض شد اغلب سرورها از caro ميباشد و يك سرور از iweb و دليل قيمت كم :
دليل آن اين است كه به دليل خريد سرور به تعداد زياد ،‌ديتا سنتر هزينه سرور را براي ما به صورت نمايندگي با قيمت بسيار ارزان محاسبه ميكند كه ما هم مستقيماً خدمات مورد نظر را در اختيار مشتريان عزيز قرار ميدهيم

در ضمن از تمامي دوستان و همكاران تقاضا دارم به جاي اينكه سعي در وارد كردن صدمه و خسارت به ما و امثال ما كه از سود خود ميگذريم تا مشتري جلب كنيم باشيد
سعي كنيد رقابت كنيد همانند تمامي كشورهاي توسعه يافته همانند آمريكا
كه بهترين كيفيت هاستينگ را در جهان دارد و فروشنده هاي هاست اين كشور حتي فضا و پهناي باند بينهايت را با قيمت 8 دلار در ماه هم حساب ميكنند
در ضمن كساني كه نياز به سرور با قيمت مناسب دارند ميتوانند در همين تاپيك آدرس ايميل بفرمايند تا با قيمت مناسب در اختيار شما قرار دهيم

pardisgroup

Active Member
یک سوال داشتم ... شما تو سایتتون Terms of Use ندارید ؟ اگر دارید لطفا اینجا یه لینک بذارید. با تشکر

NovinServer

Active Member
والله چه عرض کنم ، قصد ندارم کارهای شما را خدشه دار کنم ولی اخه ببینید خودتان گفتید دیتاسنتر هزینه کم می گیرید کاملا درسته چون من هم با گیگا کار می کنم و اندکی تخفیف به ما می دهند اما در مورد این که هزینه کم می گیرید جهت جذب مشتری درسته اما یک سرور چقدر کشش دارد که این همه اکانت روی ان جای بگیرد و با همهان هزینه کم دوام بیاورد .

مثلا فرض می کنیم سرور شما یک سرور پشرفته هست با این هزینه بسیار کم فوقش 1000 تا مشتری هم گرفتید بعد همه این مشتری هما می خواهند روی یک سرور معمولی جای بگیرند ؟ باز هم من شک دارم ...

در مورد خارجی ها هم باید عرض کنم انها قانون سی پی یو و کلی از این چیزها دارند که به نظر من انها فکر همیچی را کردند . یکی از قانون های مهمشان میزان سی پی یو مصرفی است که شما اگر بیش از حد آپلود کنی بالاخره کسانی هم دانلود کنند و همین سی پی یو را بالا می برد و همین موجب می ساسپند می شوید . من قول می دهم انهایی که در اینگونه هاست ها هستند بیش از 15 گیگ استفاده نکردند :lol: این هم مطمئن هستم چون 10 تا از دوستان خرید کردن از هاست ماستر و بلو هست و ...

بنده قصد داشتم یک نمایندگی بردارم اما خیلی شدید شک دارم ؛ ان هم نه برای قیمت پایین بلکه از این مترسم نمایندگی بگیرم سه یا چهار ماه بعد ناگهان چیزهام پاک شود یا سرور مشکل پیدا کند و به هم بزیزد و یا برای شما صرف نکند قصد کنید جمع کنید ......!!

آخرین ویرایش:

pardisgroup

Active Member
شاید بعضی از هاست ها باشند که از روی نااگهی و حسادت بخواند کار شما رو خراب کنند ، اما خیلی ها هم هستند که وارد هستند به مباحث شبکه و هاست و می دونند قضیه چی هست. بنابراین به همه نگید حسادت و اختلال ! بهتره کمی برای دیگران شفاف توضیح بدید . ما که می دونیم بذارید اون ها هم که نمی دونند بدونند. مثل اون دوستی که در حمتایت شما گفته بود ، کیفیت هاست اصلا ربطی به میزان هزینه نداره.

hami131

Member
سلام
آقا این میهن هاستینگ پلن های هاستینگش خیلی ارزان هستند
اگر کسی نظر داره و یا باهاشون کار کرده لطفن بگه
در این نظر سنجی مدیران هاستینگ به هیچ وجه لطفن شرکت نکنند
ممنون
http://mihanhosting.com/my/cart.php

دوستان به این نکته توجه کنید این تایپیک جایی برای سوال پیچ کردن میهن هاستینگ نیست و نظر کسانی رو میخواد که باهاش کار کردن که تا الانم همه راضی بودن لطفا جو سازی نکنید اگر کسی کار کرده و راضی نیست لطفا با دلیل نظرشو بگه

NovinServer

Active Member
با سلام و درود ، سرور در انگلستان ،‌آمريكا و كانادا ميباشد و عموماً فعاليت ما در ديتا سنتر Caro در charlote ميباشد

این ادرس شرکت در سایت خودان موجود نیست !

اگر شرکت هستید لطفا کد ثبت شرکت ، ادرس دقیق و تلفن شکرت را بدهید که در صورت لزوم بتوانم با شما تماس یا در شرکت شما قرار داد کتبی امضا و از شما سرویسمان را خریداری کنیم .

با تشکر :rose:

سوالات شما بسيار كامل و واضح بوده از شما ممنونم
1- هارد هاي سرور ميرور هستند از نظر از دست رفتن اطلاعات
2-من اصلاً عرض نكردم بر روي يك سرور تعداد زيادي مشتري وجود دارد بلكه عرض كردم به سود كم و سرور زياد راضي هستيم
مشخصات سرورهاي رايج ما كه 3 عدد ميباشند
مدل EPS-860-Kentsfield شامل :

Dell PowerEdge PE860 chassis - 1u rackmount
Quad Core Intel Xeon 3220, 2.4GHz
2GB DDR-2 RAM, Upgradeable to 8GB
2x 250GB S-ATA Drive, SA-SCSI (SAS) Drives Also Available
Hardware RAID with 64MB of memory
2000GB Top Quality Tier 1 Bandwidth

و سرور ns 1 , 2
core2due 2.4 2*250 gb hdd 4 gb ram

NovinServer

Active Member
دوستان به این نکته توجه کنید این تایپیک جایی برای سوال پیچ کردن میهن هاستینگ و نظر کسانی رو میخواد که باهاش کار کردن که تا الانم همه راضی بودن لطفا جو سازی نکنید

دوست عزیز ، ما هم داریم نظر خواهی می کنیم دیگه ....

ما ایشون را نمی شناسیم و اینجا یک تاپیکی خوبی شده که همگی با هم ایشون و سرویسشون را شناسایی کنیم تا برای همه روشن شود وضعیت سرویس دهی ایشان ...

اگر واقعا خوب باشد من هم می خواهم بخرم پس من هم دارم نظر خواهی می کنم :rose:

NovinServer

Active Member
سوالات شما بسيار كامل و واضح بوده از شما ممنونم
1- هارد هاي سرور ميرور هستند از نظر از دست رفتن اطلاعات
2-من اصلاً عرض نكردم بر روي يك سرور تعداد زيادي مشتري وجود دارد بلكه عرض كردم به سود كم و سرور زياد راضي هستيم
مشخصات سرورهاي رايج ما كه 3 عدد ميباشند
مدل eps-860-kentsfield شامل :

Dell poweredge pe860 chassis - 1u rackmount
quad core intel xeon 3220, 2.4ghz
2gb ddr-2 ram, upgradeable to 8gb
2x 250gb s-ata drive, sa-scsi (sas) drives also available
hardware raid with 64mb of memory
2000gb top quality tier 1 bandwidth

و سرور ns 1 , 2
core2due 2.4 2*250 gb hdd 4 gb ram

منظور بنده پاک شدن اطلاعات نبود ! منظورم مانند دیگر هاستینگ های دیگر که نمونه بارزش یک هاستینگ بود که شریک بودن دعواشون شد و مبحثش در مجید انلاین هست دیگر اسم نمی یاورم .... سرور را جمع کردند و مشتری ها اواره شدند . ان ها هم از هم شکایت کردند و .... اخرش مشتری ضرر خورد . ( این هم هاستش خیلی ارزان بود )

این سروری که دارید اگر یک سی پی یو و دو گیگبایت رم داشته باشه خیلی اکانت پشتیبانی کند 300 تا نه بیشتر ! تازه بعد باید آپگرید کنید که قیمت همین طور بالا بالا میرود !!!!!!

hami131

Member
این ادرس شرکت در سایت خودان موجود نیست !

اگر شرکت هستید لطفا کد ثبت شرکت ، ادرس دقیق و تلفن شکرت را بدهید که در صورت لزوم بتوانم با شما تماس یا در شرکت شما قرار داد کتبی امضا و از شما سرویسمان را خریداری کنیم .

با تشکر :rose:
جالبه شما که اینقدر تو کاره آدرسی حتی سایتتون coming soon ! هست!!!
و هیچ آدرسی ندارید و فقطقسمت ساپورت فعال و هیچ تلفن ثابتی ندارید ولی من شرکت ایشونو دیدم!

درخدمت شما هستم
نام شركت : طنين رايانه
شماره ثبت شركت : 12751
شماره تماس شركت : 01313246238
به دليل تعطيلات تا تاريخ 4 فروردين فقط امكان تماس از طريق ايميل و تماس با همراه ميباشد
09118338673
09118148098

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا