نظر خواهی در مورد هاستینگ بسیار ارزان میهن هاستینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsanch

Active Member
اتفاقا من مشتریشونم

سلام دوستان !
من با دیدن این بحث وظیفه خودم دونستم که عضو بشم و نظرم رو حتما" بگم . . .

من هم از مشتریان میهن هاستینگ هستم.

ميهن هاستينگ

بنده به عنوان یکی ار رسلرهای میهن هاستینگ

ماشالا هرچه کاربر دو روزه هست که شما دور خودتون جمع کردید :p

persianebay

Active Member
یک نکته جالب که همه ما دچاریم بهش عدم مدیریت صحیح و اسمش رو بعدا میزاریم تحریم.
این پیغام سایت میهن هاستینگ در سایتش درج شده:
به نام خدا

در پي تحريمات گشترده دولت امريكا از طريق غير فعال كردن ليسانس سي پنل در ايران

شركت ميهن هاستينگ ادامه فعاليت خود را توسط كنترل پنل بسيار قدرتمند ال ايكس

ادمين ادامه خواهد داد.

براي تغيير كنترل پنل به مدت 24 ساعت از دريافت سفارشات جديد معذور هستيم.

با تشكر

5/1/88 محمد خطيبي
امیدوارم دوستان در خرید هاست شون بیشتر وسواس بخرج بدند. و مدیران سرور هم بیشتر در خریدشون و ارائه خدمات دقت داشته باشند.

persianebay

Active Member
در هر صورت هاستینگ یک فضای قراردادی و کاربران خودشون هم باید به مدیریت سرور کمک کنند و خودشون یک مدیر باشند.تا در صورت کاستی مدیر اطلاعات شون از بین نره.ولی آیا واقعا با تبلیغات و قیمت پایین یک هاست کیفیت خوبی داره و یا اعتبار هاست مشتریان چندین ساله اون هستند؟

آخرین ویرایش:

ehsanch

Active Member
خب من چند تا سوال داشتم

1- شما چطوری انقدر با اطمینان صحبت میکنید در صورتی که همین الان لایسنس سی پنلتون بسته شده و هر کسی که کمی آشنایی در مورد هاستینگ داشته باشه میدونه که نباید سی پنل بگیره . (یا اگه مطمنه بگیره)
2- شما چطور چندین سرور دارید در صورتی که فقط 50 تا سایت میزبانی کردید که اونم 20 تاش این ماه اومده ؟ (اینجا )
3-شما چه شرکتی هستید که یه تلفن ثابت ندارید تو سایتتون بذارید ؟
4- طبق این و این آپتایم سرورهای شما 4 و 12 روز میباشد که آخرین ریست آپتایم هم در 4 و 12 روز پیش شده . یعنی هر وقت سرور داون شده ریست کردید لینک آپتایمو . و این روش قدیمی برای فریب دادن مشتریان ساده است.
5- فعلا همینا را جواب بدید اگه باز سوالی پیش اومد باز از حضورتون میپرسم

hami131

Member
بدون شرح

میگم سیپنل بسته شد چه اروری داد ؟
فکر کنم یکی از سرورهای ما هم بسته شد :((
/usr/local/cpanel/cpkeyclt
Updating Internal cPanel Information....The cPanel license server said that your license has been expired.
For more information visit: http://www.cpanel.net/lic.html

The exact message was: The license is expired.

خب بسته شد به سلامتی.

حالا چیکار کنیم :d

شما چیکار کردید ؟
اگه بخوایم پلسک نصب کنیم راهی هست که این اکانتها برن رو پلسک ؟

Plesk Migrator که مال انتقال از یه سرور به یه سرور دیگست. رو یه سرور چیکار میشه کرد یعنی آیا ؟

الان شما چیکار کردید ؟ من دارم دیوونه میشم

fuck cpanel

یه سرور دیگه گرفتیم و با هزار بدبختی ترنسفر کردیم ولی دوباره بستند همین الان

ای خدااااااااااااااااااا

شما فکر میکنید مشتریان هاست احمق هستند شما خودت از مشکل دوویونه شده بودی(به گفته خودت) حالا به میهن هاستینگ توصیه میکنی:lol:

ودر نهایت این نقل قول از میهن هاستینگ
به نام خدا
با تجربه يك چيزي را بيان ميكنم كه در آن شكي ندارم
به لطف تعدادي از دوستان هموطن و آمادگي بسيار زياد آنها براي پاچه خواري و پاره اي از دلايل
گزارش سايتهايي كه از سي پنل استفاده ميكنند به راحتي و از طريق ارسال يك ايميل
به آدرس
[email protected]
انجام ميگيرد ، اين توسط يا يك عامل از طرف سي پنل است و يا يك و يا چندين انسان معلوم الحال كه
مثلاً با وعده اينكه لايسنس سي پنل آنها مسدود نشود ليستي از سايتهاي ايراني را براي
سي پنل ارسال ميكنند
بنده حدوداً چند روز پيش با يكي از كاربران در همين انجمن اختلافي داشتم
كه از لحظاتي بعد شاهد تلاش هاي بيهوده براي نفوذ و هك سرور بودم
و در نهايت موفق نشدند به هك
و صبح كه سري به شركت زديم و خواستيم وارد سي پنل بشيم مشاهده كرديم
كه لايسنس ما هم بلههههههههه‌!

وتایپیک
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=95629
بخونید
دوستان هاستی عزیز به جای تخریب انفعالی و کور کورانه رقابت سالم کنید طبیعی هست که با توجه به قیمت های جهانی قیمت هاست در ایران بالاست و برخی افراد طمع دارند و مقاومت در برابر کاهش قیمت دارند (منظورم شخص خاصی نیست)
باتشکر

آخرین ویرایش:

pardisgroup

Active Member
در کشور عزیز ما مرسومه که هر کس دچار مشکل می شه .. دیگران رو متهم می کنه !

myhost

Member
جناب میهن هاستینگ یعنی شما نمیتونین مانند بقیه سی پانل ارایه بدین
ما را باش دلمون را به کی خوش کردیم
منتظر پاسختان هستیم
عجب ها...............

به نام خدا
1- تمامي اطلاعات محفوظ است و چيزي پاك نشده
2- تنها براي 1ساعت است كه دان هستيم و هزينه و يا جريمه اين دان تايم پرداخت خواهد شد
3- ما مسئول ليسانس نيستيم و به تمامي كاربران هشدار تحريم را داده بوديم و عرض كرديم
4- آيا پرشين سرويسز كه آقاي مجيد مدير اين تالار است هم دچار تحريم نشدند ؟
5- لطفاً بدون اطلاعات قبلي نظر ندهيد ، 50 نفر را شما به چه صورت يافتيد
6- هنوز اين را نميدانيد كه نام هر سرور متفاوت است دوست من
host name
7- براي روشن شدن شما به زودي ليست از سايتهايي غير از آنهايي كه پينگ شده به شما نمايش ميدهم
8- از مدير محترم درخواست دارم آي پي ارسال كنندگان نظر را بررسي كند كه از بنده بوده يا از شهر هاي مختلف
9- تمامي مشتريان آدرس سايت خود را ذكر كردند
10- باز هم درخواست دارم اين را دليل بر مديريت ندانيد
اگر به اين موضوع ربط دارد
هاست ايران هاستش را به كانادا در چند روز اخير منتقل نميكرد
و پرشين سرويسز تغيير كنترل پنل نميداد
با تشكر

آخرین ویرایش:
و در مرحله آخر عرض ميكنم
به هيچ وجه اين مسئله باعث ضربه زدن به سرويس ما نميشود
و به كاربران اين نويد را ميدهم كه اين دان تايم را به فال نيك بگيرند
و در قبال اين مشكل از عيدي ميهن هاستينگ برخوردار شوند
ما در حال انتقال هستيم و تمام سعي ما در سرعت بخشيدن به اين كار است
و پس از حل مشكل از طريق افزايش حجم هاست و پرداخت جريمه
حتي علاوه بر اينكه مقصر ما به هيچ وجه نيستيم
كمكي هر چند كوك ميكنيم

در ضمن در مورد دوستي كه فرمودند شماره تماس ذكر نشده لطفاً به تاپيك هاي پيشين رجوع كنيد و شماره ثبت و شماره تماس شركت را مشاهده كنيد

NikanHost

Member
خب من چند تا سوال داشتم

1- شما چطوری انقدر با اطمینان صحبت میکنید در صورتی که همین الان لایسنس سی پنلتون بسته شده و هر کسی که کمی آشنایی در مورد هاستینگ داشته باشه میدونه که نباید سی پنل بگیره . (یا اگه مطمنه بگیره)

سلام

دوست عزیز هنوز خیلی از کسانی که در ایران در زمینه هاستینگ فعالیت می کنند از cPanel استفاده می کنند و آن هم به خاطر امکانات و کارایی بسیار خوب این کنترل پنل است و متاسفانه هیچکس نمی تواند مطمئن باشد که لایسنس cPanel که استفاده می کند به خاطر تحریم بسته خواهد شد یا نه ؟

من به شما پیشنهاد می کنم که یک مقدار منصفانه به موضوع نگاه کنید و با هدف تخریب مسائل را مطرح ننمایید .

با تشکر

طبق تصميم مديران
افرادي كه تمايل به استفاده از cpanel دارند ميتوانند به استفاده خود ادامه دهند و آدرس اي پي تغيير كرد
و افرادي كه تمايل به استفاده از كنتل پنل پلسك دارند هم
ميتوانند از سرور ديگري بهره ببرند
تا لحظاتي ديگر
تمامي سايتها به صورت نرمال به فعاليت خود ادامه خواهند داد
با تشكر

biosss.org

New Member
فکر کنم بحث اینجا از حالت سوال خارج شده و به غرض ورزی تبدیل شده.
کمی منصف باشید.
مشکلات متفرقه رو به پای هاستینگ ها نزارید

آخرین ویرایش:

NikanHost

Member
سلام

البته انتقاد های دوستان همکار از میهن هاستینگ با توجه به قیمت های خیلی پایین آنها تقریبا طبیعی است.

ولی من از دوستان خواهش می کنم توجه داشته باشند که بزرگترین دیتا سنتر های دنیا هم دچار Down می شوند . این مهم است که در زمان بروز اشکال پاسخگو باشند و تا جایی که برای آنها امکان پذیر است برای مشتری ها جبران کنند. ( کاری که الان میهن هاستینگ با ارائه فضای بیشتر به مشتریهای خودش انجام می دهد )

با تشکر

بله خوشبختانه بر روي سروري ديگر سي پنل نصب شد
و پلسك هم در همين سرور نصب شد
در حال انتقال سايتها هستيم
در مورد عيدي هم انشالله مشتريان به زودي با خبر خواهند شد
با تشكر

در مورد قيمت با توجه به ناراضي بودن همكاران و ...
انشالله تجديد نظر هايي صورت ميگيرد

hami131

Member
فشار

در مورد قيمت با توجه به ناراضي بودن همكاران و ...
انشالله تجديد نظر هايي صورت ميگيرد
البته من کاری به سیاست های کاری شما ندارم ولی ناراضی بودن (فشار) همکاران دلیل (بهانه) خوبی نیست
در ضمن هستند شرکت های معتبر دیگه ای که هاست ارزان ارائه میکنند البته نه به قیمت شما(من هم نام نمیبرم که مشکل براشون ایجاد نشه) امیدوارم تصمیمی بگرید که هم به نفع خودتون باشه هم مشتریانتون و سیاست دامپینگی هم نداشته باشید (البته این تو بازار هاست ایران زیاد امکان نداره)
در کل خیلی از شرکت های کوچک دنیا با تاکتیک خدمات ارزان بزرگ شدند و به قول linkers افتخار کنید که ارزون ترین هاست ایران هستید
موفق باشید

ali058

New Member
البته من کاری به سیاست های کاری شما ندارم ولی ناراضی بودن (فشار) همکاران دلیل (بهانه) خوبی نیست
در ضمن هستند شرکت های معتبر دیگه ای که هاست ارزان ارائه میکنند البته نه به قیمت شما(من هم نام نمیبرم که مشکل براشون ایجاد نشه) امیدوارم تصمیمی بگرید که هم به نفع خودتون باشه هم مشتریانتون و سیاست دامپینگی هم نداشته باشید (البته این تو بازار هاست ایران زیاد امکان نداره)
در کل خیلی از شرکت های کوچک دنیا با تاکتیک خدمات ارزان بزرگ شدند و به قول linkers افتخار کنید که ارزون ترین هاست ایران هستید
موفق باشید
بابا همچين ميگين ارزون . انگار چي شده باشه . البته احتمال داره بقيه دارند گرون ميگيرند يعني خيلي گرون كه در اين صورت بايد تجديد نظر در قيمت كنند . يا ميهن هاستينگ داره ارزون ميگيره كه روزي بايد جمع كنه بره . در ضمن خدمات پشتيباني مهمه كه 99/99 % هاستينگهاي ايراني ارائه نميدن واسه همين همه به اين نتيجه رسيدن كه برن سراغ هاستهاي ارزون اما مطمئنم و مطمئنيد كه ارزوني مهم نيست كيفيت مهمه . الان من رفتم رو سرور سوم در حالي كه هاست اول خيلي گرون بود اما پشتيباني 0 و هاست دوم هم كه افتضاح بود روزي 1 بار داون ميشد و هر روز يه بازي جديد داشت . هاست سومي هم بعد 3 روز هنوز وارز رو آماده نكرده .
در ضمن برخورد اجتماعي هاستينگها هم در زمان بروز مشكل در حد -0 هست .
شرمنده تند حرف زدم اما اين بخاطر تجربه قبلي منه . كسي نه علافه نه احمق كه وقت و پول بزاره براي سرمايه گذاري اما بلاهايي سرش بياد كه روز بروز جز ضرر چيزي براش نداشته باشه . بنظرم بايد بقول يكي از دوستان به هاستينگها بخاطر كيفيت درجه بدن كه همه تكليفشون رو بدونن . الان بيشتر سايتا شدن مثل اجاره نشينها كه هر روز از اين سرور به اون سرور اسباب كشي ميكنند . بعضي مواقع هم اسباب اثاثيه رو جا ميزارن و بايد جديدشو تهيه كنند (از بين رفتن اطلاعات) :lol:
من منظورم به ميهن هاستينگ نبود . به همه بود حتي سرور فعلي

به نام خدا
راس ساعت 11 شب پنجشنبه مشكل
تمامي سايتها بر طرف و سايتها آپ شدند
با تشكر از همكاري عزيزان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا