مسابقه ی مدلینگ :: کاراکتر کارتونی ::

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
منم کارم رو تا اینجا رسوندم.

body%2002.jpg

body%2001.jpg

همگی موفق باشید.

فکر میکنم این مدل شما از نظر مدلسازی ایراد داره اینجوری که اکسترود کردید 5 ضلعی درست شده در حالی که باید 4 ضلعی باشه یه نگاه به این عکس بندازید از این روش استفاده کنید بهتره:)

پیوست ها

• Extrude.jpg
    Extrude.jpg
    18.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
سلام
کاشکی مسابقه آنرپ هم بود. البته بعدا :green:
فکر کنم این هفته هم مجبور بشم هول هولکی آخراش کار کنم. آرزوی مسابقه کاراکتر رو داشتم اما الان وقت کم میارم.
کارای قدیمی هم که روا نیست بذارم !:green:
آقا کوروش آنرپ یعنی باز کردن یووی ها برای تکسچرینگ. البته اگه برای شوخی نپرسیدین یه سر به امضای حقیر بزنین کم ضرری نداره.
ماشاء ا... موتور محرکه مسابقه اسب های بخار زیادی داره. من هم سعی میکنم با یه درازگوشی از گرد مسابقه عقب نمونم.:green:
همگی موفق
یا علی

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
از دقت و تذکرتون ممنون و متشکر, :rose: راستش خیلی سعی کردم 3ضلعی یا 5 ضلعی در نیاد, اما متوجه اینا نبودم, باز هم سپاس :rose:

فکر میکنم این مدل شما از نظر مدلسازی ایراد داره اینجوری که اکسترود کردید 5 ضلعی درست شده در حالی که باید 4 ضلعی باشه یه نگاه به این عکس بندازید از این روش استفاده کنید بهتره:)

این هم ادامش :rose:
Hands%2001.jpg

Hands%2002.jpg

همگی موفق باشید :rose:

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
کار منم تموم شد, البته یه جاش به مشکل برخوردم, نتونستم رفع کنم زیر سبیلی ردش کردم, برای نور هم, آقا ی کرم زاده کمکم کردند, همینجا ازشون تشکر میکنم.

Violet01.jpg

Violet02.jpg

Violet03.jpg

همگی موفق باشید :rose:

با سلام به اساتيد محترم
بلاخره وقت شد يه سري به تاپيك زدم.
كار همه عاليه . منم يه كاراكتر زدم (فقط ازتون مي خوام انتقاد كنيد و مشكلاتش رو بگيد.!!!):snap:
:sad:

پیوست ها

• panda.jpg
    panda.jpg
    257.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • pandaw2.jpg
    pandaw2.jpg
    52.1 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • panda2.jpg
    panda2.jpg
    201.9 کیلوبایت · بازدیدها: 17

جدیدترین ارسال ها