مسابقه هفتگی Speed Modeling

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M O R T E Z A

Son of South Darkness
اميدوارم در اين مسابقه كه من شركت كردم دوستان ديگه از جمله دوست عزيز Baloot جان هم شركت كنه
:rose:

-----

دوستان چرا بقيه شركت نميكنن ؟؟

يوزر هاي ديگه اي هم در سايت هستند كه واقعاً كارشون خوبه پس الان كه تعطيلات هست چرا شركت نميكنن
:mad::cry:

البته خودم اين هفته و هفته ديگه فقط در تعطيلات هستم

ولي اميدوارم بازم شركت كنم :rose:

Alireza Saeedi

Active Member
به نظرتون چی کار کنم که رغبت شرکت کردن تو مسابقه زیاد بشه و حرفه ای ها هم زیاد شن ؟؟
من خودم به شخصه هر کی شرکت کنه یه شوکولات کاکائویی بهش جایزه میدم !! :*

sharin

Member
آ ... آ ...
شوكولات ... !! :shock: اونم از نوع كاكائوييش !!! :shock:
عاليه. من كه خيلي شوكولات دوست دارم ... .:green:
اين نشون مي ده كه شما با ايده هاي جذاب تر و جديد تر براي ادامه ي كار speed modeling اومديد.:wink:
براي اينكه رغبت بچه ها بيشتر بشه ، علاوه بر موضوع جوايز و شوكولات ،( كه شما قولش رو داديد )
همونطور كه دوستان قبلا گفتند ، بايد مسئولين هم شركت كنند ( حداقل گاهي اوقات ).
اين مسابقه زماني كه هنوز دست 30min نيومده بود ، قرار بود كه از شركت كننده هاي دائمش باشه !!
بعد هم كه خودشون مسئوايتش رو به عهده داشتند ... !! باز هم خبري نشد !!
الان هم دير نيست ها ... . فكر نكنم جايي وجود داشته باشه كه توش خبري از اينترنت نباشه.

نفر بعدي هم كه خود شما ايد. فكر كنم فعاليتتون هم 2d باشه. بهتر كم كم 3d رو هم امتحان كنيد ! به اين بهونه به تجربيات خوبي هم دست پيدا مي كنيد.
خوب تا اينجا 2 نفر به جمع قبلي اضافه شدن. يعني حداقل 5 نفر .
اگر جناب Sherlock_Holmes هم شركت كنند. علاوه بر اينكه تعداد از 5 به 6 ( حداقل ) مي رسه ، تعداد زيادي از كاربراي ديگه هم وسوسه مي شن كه شركت كنند. ( كم كم )

خوب در اين صورت چند نفر شركت كننده خواهيم داشت ؟؟!! ...

اينجاست كه Mr.Wondrous ( به قول خودش ) عسيس ...
ديگه بايد مسئول پخش كردن شوكولات بشه !!
البته اگر پاي حرفي كه زد باشه.

-----------------------------------

راستي من كارم رو ديشب فرستادم. فكر كنم هنوز دريافت اش نكرده باشيد !!
بي زحمت اگر رسيده ، يا نرسيده ،‌ يه خبري بهمون بديد.

موفق باشيد.
يا علي.

Alireza Saeedi

Active Member
من که خعلی شوکولات کاکائویی دوس دالم !!
شما رو نمیدونم !!
من سر حرفی که زدم هستم داداشی !!
مامانی ( 30min ) یه جایی میره که نت هست ولی خودش دیگه نمیخوات بیات نت !! ( دلیلشو شایت نخات بگم به نامحلم :دی )
مامان ناااسم که نمیتونه شرکت کنه !!
منم که فقت 2d بلدم ، البته ایمان جون ( که جیگرشو بخورم :پی ) قراره برام یه بسته ی آموزشی بفرسته تا 3d رو هم یات بگیرم !!
همین که یات گرفتم قول قول میدم منم شرکت کنم !!
ولی ایماان قول میده از این به بعد شرکت کنه :دی !!

علاوه بر این من چن تا ایده ی خوشمزه دارم که اگه یه کوچولو سرم خلوت شه اجراشون میکنم !!
شایت شرکت کنندمون زیاد شه !!

در مورد کار شوما هم که واللا یاهو فعلا برا من باز نمیشه !!
باید یه کمی صب کنم شاید درس شه !! :((

( دارم زبون مانی هاین رو تمرین میکنم :پی ببخشید عسیییییییییییسم )

30min

Banned
خوب متاسفانه یا خوشبختانه سفر من دو روز عقب افتاد که باعث میشه بتونم یک کمی بیشتر اینجا باشم :wink:
اين مسابقه زماني كه هنوز دست 30min نيومده بود ، قرار بود كه از شركت كننده هاي دائمش باشه !!
بابا من هنوز نرفتم دارین برام حرف در میارین که ! :wink:
تا جایی که یادم فقط یکبار زمانی که داش ممد مسابقه رو اجرا میکرد گفتم اگه بتونم شرکت میکنم همین و بس .
اما اگه صفحات قبل رو ببینید خیلی ها به صراحت اعلام کردن که من هستم اما ..... :wink:
در این دوره هم که نمیتونستم شرکت کنم چون مسئول مسابقه و اعلام نتایج و اینها بودم و شرکت من در مسابقه خیلی عجیب میشه !
همینطور شرلوک که خودش داور هستش !
در هر صورت الان مسئول علیرضا هست نمیدونم چطور میخواد اجرا کنه اما میتونید پیشنهادات رو بدید تا به کمک مدیران و داوران بررسی کنن .
علاوه بر این من چن تا ایده ی خوشمزه دارم که اگه یه کوچولو سرم خلوت شه اجراشون میکنم !!
شایت شرکت کنندمون زیاد شه !!
ایول مستر ..... :wink: . رونماییش کی هستش اونوقت ؟! :wink:
همگی موفق باشید .

Farrokh

Active Member
من هم از زحمتای 30min برای رونق دادن این مسابقه تشکر می کنم و سفر خوشی براشون آرزو میکنم..

از Mr.Wondrous عزیز هم که قبول زحمت کردند مسابقه رو راهبری کنند تشکر میکنم و امیدوارم فعالیتشون حتی بهتر از سیمین جان باشه

از بقیه ی بچه ها هم به دلیل یه مقدار کم رنگ شدنم به دلایل شخصی عذر خواهی می کنم و امیدوارم از این به بعد بتونم ساپورت کافی رو برای علیرضای عزیز جهت برگزاری و مدیریت مسابقات انجام بدم
به امید رونق هرچه بیشتر
پیروز باشید

sharin

Member
بابا من هنوز نرفتم دارین برام حرف در میارین که ! :wink:
تا جایی که یادم فقط یکبار زمانی که داش ممد مسابقه رو اجرا میکرد گفتم اگه بتونم شرکت میکنم همین و بس .
اما اگه صفحات قبل رو ببینید خیلی ها به صراحت اعلام کردن که من هستم اما ..... :wink:
در این دوره هم که نمیتونستم شرکت کنم چون مسئول مسابقه و اعلام نتایج و اینها بودم و شرکت من در مسابقه خیلی عجیب میشه !
همینطور شرلوک که خودش داور هستش !
در هر صورت الان مسئول علیرضا هست نمیدونم چطور میخواد اجرا کنه اما میتونید پیشنهادات رو بدید تا به کمک مدیران و داوران بررسی کنن .

ایول مستر ..... :wink: . رونماییش کی هستش اونوقت ؟! :wink:
همگی موفق باشید .

نه بابا ، ما از ايناش نيستيم كه پشت سر كسي حرف بزنيم.:shock:
من چون ديدم هنوز هستي اين رو نوشتم. اين خطاب به خودتون بود نه به كس ديگه اي. و مطمئن بودم كه اين رو مي بينيد. ( به دليلي كه گفتم ).
واقعا از حرفاي من اينطوري برداشت كردين !! :shock:

با اين حرفم فعاليت شما رو نخواستم زير سئوال ببرم ، آخه انصافا خيلي زحمت كشيديد.
فقط ايده اي بود براي گرم شدن مسابقه.
خوب پس از مسابقه ي بعدي شركت مي كنيد ديگه ؟؟ :wink:

خداييش من قصدم پشت سر شما حرف در آوردن نبود . ( يادمم نمي ياد تا الان از اين كارا كرده باشم. )
اگر واقعا اينطوري از پستي كه زدم برداشت مي شه تا حذفش كنم. ( جدي مي گم ):-?

-----------------------------

در مورد اين كه اگر شركت كنيد عجيب مي شه ...
!!
چيش عجيب مي شه ؟؟
خوب داورا هم شركت كنند !! باحالتر مي شه . ( مي تونن كار خودشون رو نفر آخر بذارن !! :green: )
البته اگر هم قصدي آخر نذارن ، به هر حال كارشون آخر مي شه . چون بچه ها حرفه اي ترن.:lol:

---------------------------
در نهايت باز مي گم . كسي برداشت الكي نكنه از گفته هام !!:mad:
اگر كسي از حرفم ناراحت شده معذرت مي خوام.:rose:
30min خانوم براتون آرزوي موفقيت مي كنم و از زحماتي كه كشيديد سپاسگذارم.

همگي موفق باشيد.
يا علي.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه دوستان
به قل آقا ایمان کار ما دقیقه 90 هست !

دوستان به دلایل نا معلوم بازم سرویس های Gmail و Yahoo از کار افتادند !!!!

اگر اجازه بدید که یک جا فایل ها رو upload کنیم و لینکش رو از همین Majidonline به صورت پیام خصوصی برای Mr.Wondrous جان بفرستیم .

موفق باشید :rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
دلایل بسته شدن ایمیل زیاد هم نامعلوم نیست..! :wink:

دوستان به هر طریقی که بلدند کارهاشونو بفرستند و از دریافتش توسط علیرضا مطمئن بشن..

Alireza Saeedi

Active Member
کار های Baloot3D و MortezaAghili و hasan_m به دست من رسیده !!
متاسفانه من نمیتونم یاهو رو باز کنم و ظاهرا این مشکل همس !!
هر کسی که به غیر از این سه نفره و برای مسابقه طرحی رو آماده کرده از طریق پیام خصوصی طرحش رو لطف کنه و برای من ارسال کنه !!
و به خاطر اینکه حق کسی ضایع نشه تا فردا شب ساعت 10 فرصت دارین تا طرحتون رو ارسال کنید !!

در ضمن من با ارسال کردن طرح برای ایمیل کلا مشکل دارم !!
اگه بشه که مسابقه به خارج از فروم کشیده نشه خیلی خوب میشه !!
تو مسابقه ی 2 بعدی طرح ها رو پیام خصوصی میکردیم هیچ مشکلی پیش نمیومد و خیلی هم راحت تر بودیم !!
اگه موافق هستین که به جای ارسال طرح ها به ایمیل یه جایی آپلود کنین و به پیام خصوصی من تو همین فروم ارسال کنین
تا وقتی همچین مشکلایی مثل بسته شدن سرور یاهو به مشکل بر نخوریم بگین تا قوانین پست اول رو یه کوچولو ویرایش کنم !!
از آی دی اسپید مدلینگ هم فقط برای اعلام جدید ترین تغیرات تو مسنجر استفاده میکنیم !!
فک کنم اینجوری بهتر باشه !!

در مورد ایده های خوشمزمم باید حداقل یه 10-15 نفر شرکت کننده داشته باشیم تا رو نمایی کنم !!
اگه الان بگم همه میزنن تو دهنم !! :دی

پی نوشت : I really miss my MOM :((

sharin

Member
براي من ، ميل هاي yahoo و Gmail هر دو بالا مي يان !! ( من معمولا عكس هايي رو كه بچه ها مي ذارن و همه مي بينن نمي تونم ببينم !! ):green:

جناب Mr.Wondrous عسيس ( :green: ) ، كارم رو به پيغام خصوصي تون فرستادم.

همگي موفق باشيد.
يا علي.

30min

Banned
نه بابا ، ما از ايناش نيستيم كه پشت سر كسي حرف بزنيم.:shock:
من چون ديدم هنوز هستي اين رو نوشتم. اين خطاب به خودتون بود نه به كس ديگه اي. و مطمئن بودم كه اين رو مي بينيد. ( به دليلي كه گفتم ).
واقعا از حرفاي من اينطوري برداشت كردين !! :shock:
ای بابا شما ها چرا متوجه شکلک ها نمیشین ؟!
این شکلک ( :wink: ) وقتی در آخر جمله میاد یعنی شوخی :wink: برداشت کیلو چنده بابا Sharin خان .
خوب پس از مسابقه ي بعدي شركت مي كنيد ديگه ؟؟ :wink:
تکذیب میکنم بابا باز که داره حرف تو دهن من میزاری !
در مورد اين كه اگر شركت كنيد عجيب مي شه ...
!!
چيش عجيب مي شه ؟؟
ببینید درسته که مسابقه دوستانه هستش اما از طرفی باید حداقل نکات حرفه ای رعایت بشه .
منی که تمامی طرح ها رو دریافت میکنم و ریز نمرات رو هم از داورا میگیرم آخه چطوری میتونم خودم شرکت کنم !؟
داورا هم همینطور اونها خودشون دارن قضاوت میکنن بعد به کارهای اونها کی نمره بده ؟ خودشون ؟!
کلا به نظرم حضور برگزارکنندگان درست نیست مگه جنبه همراهی داشته باشه که اونم باز عجیب ! :lol:
من به شخصه فقط برای جایزه شرکت میکنم ! اگر برای یک هفته اول شدن شکلات Merci تعلق میگیره بهم منم هستم ! :wink:
اگر اجازه بدید که یک جا فایل ها رو upload کنیم و لینکش رو از همین Majidonline به صورت پیام خصوصی برای Mr.Wondrous جان بفرستیم .
ببینید علت اینکه من نحوه ارسال رو ایمیل در نظر گرفتم اینه که فایل ها لینک مستقیم میشه و نه من مشکلی برای دریافتش دارم و نه شما مشکلی برای آپلود کردن دارید .
اما همونطور که میبینید بعضی از بچه ها با یک سری آپلود سنترها مشکل دارن .
مثلا دو هفته اول واقعا اوضاع خیلی بدی بود ! :wink: یکی از بچه ها طرحش رو در آپلودسنتری آپلود میکرد که فیلتر بود !
یکی یک جای دیگه آپلود میکرد که من نمیتونستم لینک هاش رو ببینم !
و و و ........
بعدش باید من یک پیغام بدم که لطفا جای دیگه آپلود کنید و این داستان ادامه دارد .
خلاصه اگر این مشکل ایمیل که الان هم حل شده رو فاکتور بگیریم به نظر من ایمیل راه خیلی بهتری هستش برای اینکار .
در هر صورت این نیز بگذرد :wink:
من که شنبه میرم و فرصتی دیگه نیست برای شرکت میخوام یک کمی بحث رو به چالش بکشم ! :wink:
و به خاطر اینکه حق کسی ضایع نشه تا فردا شب ساعت 10 فرصت دارین تا طرحتون رو ارسال کنید !!
این یعنی چی ؟ نه جدا این یعنی چی ؟! نه جدا ؟ :wink:

من خیلی دوس دارم شرکت کنم !
ولی حقیقتش الآن سرعتم به شدت افتضاحه و مجید آنلاین هم که خدای حجمه :دی
الانم نفهمیدم موضوع این دوره چیه چون برام باز نشد ، بشه هم فرقی نداره چون نمیتونم آپ کنم ! :(
واسه دوره بعد امیدوارم بتونم شرکت کنم ، بهانه نباید بیارم :)
مرسی ،

Alireza Saeedi

Active Member
این یعنی اینکه اگه کسی طرحش رو به میل ارسال کرده و فک میکنه من اونو گرفتم !!
و امروزم نیومده تو تاپیک تا ببینه قرار شده طرح رو برام پیام خصوصی بزنن !!
و فردا بیاد ببینه قضیه چیه !! بتونه طرحش رو ارسال کنه !! ;)

در مورد ارسال کردن یا نکردن به ایمیل هم هر چی مامان بگه !!
ولی به نظر من پیام خصوصی بهتره !!
بازم بچه ها بیان نظرشونو بگن ببینیم اونا چی میگن !!

M O R T E Z A

Son of South Darkness
منم با اينجا و پيغام خصوصي ارسال كردن موافقم

آخه ميدونيم اينجا 100 درصد ميرسه ولي ايميل

با اين اوضاع و Spam شدن خيلي ....

-----

البته نظر خودمه

-----

من اگه ميدونستم اينقدر وقت دارم حتماً مدلم رو كامل ميكردم و همون چند روزپيش ارسال نميكردم :cry:

sharin

Member
ای بابا شما ها چرا متوجه شکلک ها نمیشین ؟!
این شکلک ( :wink: ) وقتی در آخر جمله میاد یعنی شوخی :wink: برداشت کیلو چنده بابا Sharin خان .

تکذیب میکنم بابا باز که داره حرف تو دهن من میزاری !

ااا... ( eee... )
مگه خودتون نگفتين این شکلک ( :wink: ) وقتی در آخر جمله میاد یعنی شوخی ، خوب منم منظورم همين بود ديگه :green:
برداشت كه اصل كاره !!! :shock:

به هر حال هر وقت تونستيد ، شركت كنيد ما خوشحال مي شيم .

الان كه منم شركت كردم به اين علت بود كه مدل موضوع انتخاب شده رو نياز داشتم و بلاخره بايد درستش مي كردم. منم انداختمش جلوتر كه هم تو مسابقه شركت كنم و هم يه دلگرميي به بچه ها و كسايي كه زحمت مي كشن بدم. از اين به بعد هم هر موضوعي رو كه مناسب ديدم و كاري نداشتم ،درش شركت مي كنم.
البته يكمي وسوسه هم شدم.:wink:

ببینید درسته که مسابقه دوستانه هستش اما از طرفی باید حداقل نکات حرفه ای رعایت بشه .
منی که تمامی طرح ها رو دریافت میکنم و ریز نمرات رو هم از داورا میگیرم آخه چطوری میتونم خودم شرکت کنم !؟
داورا هم همینطور اونها خودشون دارن قضاوت میکنن بعد به کارهای اونها کی نمره بده ؟ خودشون ؟!
کلا به نظرم حضور برگزارکنندگان درست نیست مگه جنبه همراهی داشته باشه که اونم باز عجیب ! :lol:
من به شخصه فقط برای جایزه شرکت میکنم ! اگر برای یک هفته اول شدن شکلات Merci تعلق میگیره بهم منم هستم ! :wink:
در مورد اينكه مي گيد ريز نمرات رو داريد و طرح شركت كننده ها رو مي بينيد ، من كه نفهميدم اين چطور باعث مي شه كه شما نتونيد در مسابقه شركت كنيد !!؟!؟ :-? بنظر من ربطي نداره ، البته نظر منه. ممكنه شما درست بگيد.( شما مي تونيد اولين كسي باشيد كه كارش رو تموم مي كنه. ) اينطوري اين مشكله به ظاهر مشكل هم مرتفع مي شه.

در مورد شركت كردن داور ها هم گفتم گاهي اوقات . خوب يعني چي؟؟!!
يعني مثلا در مسابقه ي بعدي فقط يكي از داور ها شركت كنه و در اون دوره جزئ داور ها نباشه.
سري بعدي يكي ديگه شركت كنه و جزئ داور هاي اون سري نباشه. سري بعدي يكي ديگشون شركت كنه و ... .

خوب اين چطوره ؟؟ اينطوري ديگه مشكلي كه بنظرتون مشكل مي ياد ، مرتفع مي شه. درسته؟؟ :)

كلا اين همه تبصره براي چيزايي مثل نمي شه و نمي تونيم و اينا زدن بنظر من درست نيست.
هر كاري شدني هست.:green:

راستي طبق گفته ي Mr.Wondrous عسيس ، اين شوكولات ها به كل شركت كنندگان تعلق مي گيره ، كه شامل نفر اول هم مي شه. پس لازم نيست حتما نفر اول هم بشيد كه به شوكولات برسيد.:green:

----------------------
در مورد نحوه ي ارسال هم بنظر من براي فرستنده ها ( شركت كنندگان ) آسون تر اين باشه كه در يك آپلود سنتر كاراشون رو آپ كنند و به پيغام خصوصي بفرستند. ( اينطوري اگر عضو اون آپلود سنتر هم باشن مي تونن ببينن كه دانلود شده يا نه. )
اما بحثي كه 30min خانوم كردن براي كسي كه دريافت مي كنه ( يعني Mr.Wondrous ) راحت تر هست.

به هر حال هرجوري كه خواستيد عمل مي كنيم.

همگي موفق باشيد.
يا علي.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه دوستان عزیزم

خوشحالم که سیمین جان هنوز هستند و اگر دروغ نگفته باشم وقتی خبر رفتن ایشون رو خوندم واقعا ناراحت شدم و کمی دلسرد .خواستم از اینجا بگم که امیدوارم هر جا که هستید موفق و شاد باشید :rose:

خیلی از افراد دقیقا نمی دونن که چرا اصلا باید در رقابت شرکت کرد و چرا باید وقت گذاشت تا در رغابتی که شاید هیچ جنبه مالی نداشته باشه شرکت کنند .
برای تعریف رقابت به یک جمله اکتفا می کنم ، "کارتر" بزرگ که یکی از ثروتمند ترین انسانهای دنیا بود در توصیف رقابت گفت : " رقابت یعنی پیشرفت..."
الان مفهوم این جمله رو می فهمم . بخاطر شرکت در این مسابقات مدلهایی با دقت نسبتا بالا رو طراحی کردم ، سعی کردم از ذهنم برای ابداع چیزی که قبلا نبوده استفاده کنم ، سعی کردم طبق اصول کار کنم و برای هر طرحی یک Sketch با دست بکشم و...
تمام اینها باعث شد تا دستم بیشتر از قبل راه بیوفته . همیشه به خودم میگفتم که بلدم ولی بعد از شرکت در مسابقات فهمیدم که اشتباه می کردم ! حالا می تونم یک مدل پیچیده رو در زمانی به مراتب کوتاه تر از قبل تولید کنم که برای کار ما بسیار حیاتی هست .
از تمام دوستانی که برای شروع این مسابقات زحمت کشیدن تشکر می کنم .
مطمئنا با نمونه کارهایی که در این مسابقات طراحی می کنم ، می تونم در آینده نزدیک پروژه های حرفه ای تری رو برای خودم و تیمم بگیرم و تمام این موفقیت رو مدیون دوستانی هستم که در اینجا برای پیشرفت همه شرکت می کنند .

در ضمن در مورد فرستادن کارها هم باید بگم بهتر هست که از هر 2 روش استفاده کنیم . باید پذیرفت که اینجا ایران هست و هنوز اطلاعات و ارتباطات وابسته به مسائل س*یاس*ی . برای اصل ارسال از ایمیل و در مواقع این چنینی از پیام خصوصی .

موفق باشید :rose:

Alireza Saeedi

Active Member
خوب مهلت مسابقه ی این هفته هم تموم شد !!
این هفته 4 تا شرکت کننده داشتیم !! که امیدوارم هفته ی دیگه بیشتر باشه !!
فعلا طرح ها رو اینجا میزارم تا معلوم شدن نفر برتر شما طرح ها رو ببینید و نظرتون رو بگین !!

موفق باشید !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا