مسابقه هفتگی Speed Modeling

وضعیت
موضوع بسته شده است.

::reza::

کاربر VIP
آقا اگه میشه کار در حد تیم ملی ندین ، تورو خدا به ما بدبخت بیچاره ها رحم کنید. والا ما زیر دیپلومیما :green:
شوخی کردم Baloot3D جان کارت حرف نداره بیست بیسته. بهت تبریک میگم:rose:
من که واقعا با طراحیت حال کردم کارت خیلی خوب دراومده بود. دمت گرم
این کارت به من ایده های خیلی خوبی داد و باعث شد من به مدلینگ یه دید دیگه نگاه کنم . :)
راستش مسابقه برام یه بهانه بود تا کارای خودمو بسنجم و بتونم نقاط ضعف و قوت خودمو بشناسم. سعی میکنم تا هر وقت این تاپیک داره پیش میره و مسابقه میزاره شرکت کنم و سعی کنم کارای بهتری ارائه بدم:paint:
امیدوارم همیشه بتونیم از تو و دیگر عزیزان چیزایی مفیدی یاد بگیریم.:rose:
راستی کار دوستمون Hi Majid هم خیلی قشنگ شده بود بهش تبریک میگم.
و در آخر از اینکه در جمع شما دوستان گل هستم واقعا خوشحالم .

30min

Banned
اول بازم تشکر میکنم از HI MAJID و GS-GRAPHIC که تا الات حضور مداومی داشتن و انصافا طرح های خوبی رو تا الان ارائه کردن .
در ادامه تبریک میگم به بلوت که با توجه به مشکلات و وقت کمی که داره شرکت میکنه و در عین حال طرح های خیلی خوبی رو ارسال میکنه .
امکان قرار دادن تمامی طرح ها در تاپیک نیست اما آرشیو رو که قرار دادم دعوت میکنم از بچه ها که دانلود کنن و کار زیبای بلوت رو ببینن که نشان از خلاقیتش داره .... اگر هم خودت بیشتر توضیح بدی که خیلی خوب هست .
فکر میکنم اگر به عنوان تبلیغ این مسابقه در تاپیک های اصلی این رو اعلام بکنند ، استقبال بیشتری خواهد شد .
موافقم در حد تیم ملی اسپانیا !
دوستانی مثل آقا سورش ، فاطمه خانم و حتی خود داوران که از حرفه ای ها هستند و کار رو دنبال میکنند کاش شرکت کنند تا برای بقیه هم انگیزه ای بشه . مطمئنا داوران انقدر حرفه ای هستند که برای قضاوت دچار مشکل نشن .
در مورد فاطمه عزیز که نمیدونم چرا تا الان شرکت نکرده قبل از شروع فکر میکردم اولین طرح مال ایشون باشه اما مشکلاتی براش پیش اومده حتما که حضورش رو نمیبینیم .
اما در مورد داوران شاید بشه برنامه ی دیگه ای برای حضورشون چید و البته خیلی هم خوب هست اگه شرکت کنن اما حضور داورانی که دارن قضاوت میکنن فکر نمیکنی کمی غیر حرفه ای هستش ؟!
تا جایی که امکانش بوده سعی کردم مسابقه حرفه ای برگزار بشه که اینم یکی از دستوراتی هست که باید اجرا بشه :wink:

حرف حرفه ای گری و اخلاق حرفه ای شد و البته خوب شد اشاره کردی که عده زیادی از حرفه ای ها شرکت نمیکنن .
اگر تاپیک های دیگه رو خونده باشی به این موضوع میرسی که شاید ما حرفه ای زیاد داشته باشیم اما کسانی که هم حرفه ای باشن و هم اخلاق حرفه ای داشته باشن خیلی کمه !!!!
انتقاد از این مسابقه و غیر حرفه ای بودنش خیلی زیاد هستش در این فروم که گاه به طور مستقیم و گاه با کنایه همراه هستش که نمیدونم علت اصلیش چیه ؟!
من به شخصه میتونم هفته ای رو به صورت ساعتی برگزار کنم و تماما خصوصیات یک بازی حرفه ای رو رعایت کنم در مسابقه .... !
اگر در اون مسابقه حضور حرفه ای هایی که انتقاد میکنن رو دیدم من حرفشون رو قبول میکنم !
که البته میدونم با توجه به شرایط فروم و البته بچه ها نتیجه چه خواهد بود ! اصلا دلیل مهلت یک هفته ای بودن مسابقه هم همینه .
البته در برنامه هستش که مهلت مسابقه رو به نصف کاهش بدیم اما اجراش نمیدونم از کی هستش .
در هر صورت امیدوارم بچه ها با دید بازتری پست بزنن و البته پست ها رو بخونن .
موفق باشید

آخرین ویرایش:

30min

Banned
راستی در مورد فایل نمره ها فعلا اکسل هستش شاید از هفته های بعد SWF شد ... فعلا مشخص نیست .
اما عجیبه که Office روی سیستم های شما نصب نیست !
الان به نظرم نصب بودن Office به اندازه AdobeReader و FlashPlayer مهمه !

Sherlock_Holmes

Active Member
به baloot عزیز تبریک میگم.. واقعا جای تشکر داره که واسه رقابت با دوستان توی نگهبانی هم وقت میذاری...
و همینطور به عزیزان دیگه ای که واقعا دارن زحمت میکشن..

.

من کارای تبلیغاتش رو میکنم.. :wink:

شما هم دوستانتون رو توی پروفایلشون به رقابت دعوت کنید..

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
در مورد دوستانی که شرکت نمی کنند شاید مشکلاتی دارند ولی معتقدم اگر واقعا بخوان میشه ولی دوستانی که احساس حرفه ای گری می کنند باید این جسارت رو به خودشون بدن تا ببینند می تونند در زمانی کوتاه با افرادی دیگه رقابت کنند و مدلی پیچیده بزنند !!!

باید حداقل به خودشون اثبات کنند که میشه .خداییش یرای منی که هم تدریس می کنم هم کلاس میرم و هم سربازم چندان ساده نیست ، تازه الان ماه رمضان هست و روزه واقعا در این فصل سال سخت ، ولی با تمام این وجود برای کسانی که انجا هستند ارزش قائل میشم و این موقع شب بیدارم و پست میدم .

در همین جا از کسانی که احساس می کنند میتونن در این مسابقه شرکت کنند و در مدت یک هفته یک مدل کامل رو طراحی کنند دعوت می کنم تا خودشون رو امتحان کنند . در هفته اول من نتونستم ! اصلا کار ساده ای نیست رقابت، ولی اصل پیشرفت همین رقابت هست . پس سعی کنید تا ببینید که چندان هم ساده نیست . خدا شاهده من توو مترو و در مسیر رفت و آمدم طراحیه کارام رو انجام میدم ولی هستم تا خودم رو اثبات کنم تا نشینم کنار و فقط بیننده باشم . تا بگم هستم و برای پیشرفتم حاظرم مسابقه بدم . وقتی مدل های مسابقه اول رو دیدم و اینکه خودم نتوستم مدلم رو کامل کنم واقعا بهم بر خورد و به خودم شک کردم . کارهای خوب بچه شد برام انگیزه تا بهتر باشم . مطمئنا افرادی مثل مجید جان ، gs-graphic ، PARSA.H ، HSN - MAYA و غیره در مدت کوتاهی تبدیل به مدلسازان حرفه ای میشن که در عمل می تونن در مدت مشخصی کاری خاص رو انجام بدن و از کسانی که ظاهرا حرفه ای هستند ولی نمونه کاری در این مورد ندارند و حتی نخواستند خودشون رو در بوته آزمایش قرار بدن جلو خواهند زد .

موفق باشید :paint:

30min

Banned
خوب موضوع این هفته هم تعیین شد :
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1001606&postcount=5
قبل از شرکت در مسابقه قوانین رو حتما بخونید :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=989391#post989391
دوستان نیاز به توضیح هستش که هر دوچرخه ای باشه میتونید مدل کنید .
همونطور که میدونید انواع و اقسام دوچرخه ها با حالات مختلف وجود داره که هم مدل های پیچیده رو شامل میشه و هم مدل هایی با جزئیات کم و ساده تر که میتونید با سرچ در گوگل انواع و اقسامش رو مشاهده کنید .
موفق باشید .

30min

Banned
دوستان یک مورد رو مدنظر داشته باشید از این هفته .
تا الان زیاد سخت گیری روی زمان ارسال و کمبود در فایل ها و اطلاعاتی که فرستاده میشد به من نبوده .
اما از این هفته کاملا رعایت میشه و اگر میخواین امتیازی رو از دست ندید حتما رعایت کنید .
الان میگم که بعدا دیگه گلایه ای از من نباشه چون میدونم زحمت زیادی میکشین برای کارها و حیف هستش که با رعایت نکردن یک موضوع ساده امتیاز رو از دست بدین .
این فایل رو که در بخش قوانین هم قرار دادم دریافت کنید :

دانلود

کاملا نحوه ارسال به صورت تصویری مشخص هستش .
توضیح هم میدم برای دوستانی که احیانا نمیتونن ویدئو رو دریافت کنن .
شما یک فایل رندر نهایی + یک وایرفریم + رفرنس کارتون + فایل متنی ( این موارد قید شود : نرم افزار مورد استفاده + موتور رندر + مدت مدلسازی ) رو در یک پوشه قرار میدید و نام پوشه رو نام کاربریتون در فروم میگذارید .
بعد اون فایل رو به ایمیل [email protected] ارسال میکنید ...
Subject رو SpeedModeling وارد کنید .
تمام .

تمامی توضیحات در بخش قوانین هستش پس مطالعه کنید .
فایل وایرفریم باید فاقد هر گونه Smooth باشه ( کاری که فقط یک نفر این هفته انجام داده بود ! :wink: )
فایل رفرنس حتما باید باشه ( یک نفر فایل رفرنس رو نفرستاده بود ! )
اگه اسمتون روی پوشه نباشه اصلا کارتون شرکت داده نمیشه ! قابل توجه بعضیها ! :wink:
من ساعت دریافت ایمیل رو چک میکنم 10:1 دقیقه بود دیگه شرکت نمیدم در مسابقه ( به خدا راست میگم ! :wink: ) .

موارد فوق باور کنید که سخت گیرانه نیست اما قبول کنید که من نمیتونم یکی یکی به کاربرا توضیح بدم در پیغام خصوصی یا اینکه دنبال صاحب کارها بگردم و وایرفریم ها رو درخواست کنم ...... :shock:
مطمئنا با افزایش تعداد شرکت کنندگان دیگه امکان همچین کاری رو نخواهم داشت .
امیدوارم از این هفته همه قوانین رو رعایت کنند و مسابقه بهترتری داشته باشیم .
در ضمن از این هفته به محظ مشاهده ایمیل براتون Reply میفرستم گرچه همین که پیغام Sent برای شما ظاهر بشه دیگه میتونید از ارسالش مطمئن باشید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Baloot3D

سلام

قبل از اینکه در مسابقه شرکت کنم این ایده رو مطرح کردم که در کنار مشخصات فردی افراد برنده یک لوگوی کوچیک اضافه بشه تا نشون بده چند بار شرکت کردن و چه رتبه هایی اوردن . این رو گفتم که بدونید قبل از این که رتبه ای بیارم این پیشنهاد رو بیان کرده بودم . اینکه در قسمت امضاء و خودمون این کار رو بکنیم چندان رسمی نیست چون هر کسی میتونه این تصویر رو در امضاش بذاره ! :-?

اگر بشه که این رتبه بندی رو در قسمت مشخصات فردی افراد اضافه کنید مثل کاپی که در این قسمت برای فرخ جان هست ولی نه به اون بزرگی .

چون وجود همچین چیزی در این قسمت باعث هرچه رسمی تر بودن مسابقه و انگیزه ای برای شرکت کننده ها خواهد شد .

ممنون:rose:

کاربر VIP
من هم با نظر Baloot3D کاملا موافقم:)
اگه قراره که مسابقات رسمی تر کارشو دنبال کنه پش بهتر همه جانبه رسمی باشه.
البته من یه نظر دیگه بجز این هم دارم که اگه بشه جایزه فقط واسه نفر اول نباشه یعنی طوری باشه که حداقل تا نفر سوم یا دوم از امتیازات (حتی امتیاز ناچیز) هم بهرمند بشند.
:rose:

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
کاپ مسابقه جزو جوایز هست بچه ها.. منتها هر هفته نمیشه این نماد رو در پروفایل گذاشت.. کاپ به برنده تعلق میگیره..

در مورد جایزه هم فعلا فقط نفر اولی که به امتیاز برسه جایزه رو دریافت میکنه... قبول دارم که بقیه هم زحمت میکشن و رقابت تقریبا نزدیکه اما بهرحال برای ایجاد حس رقابت مجبوریم فعلا به این اکتفا کنیم..
30upn9j.gif

30min

Banned
در مورد جوایز که شرلوک توضیح داد .
در مورد برندگان هم که من خودم آمارش رو دارم و شاید یک تاپیک هم برای اون ایجاد کردم اما فعلا از شما میخوام که مدال هاتون رو در امضاتون قرار بدید .
مخصوصا شما Baloot3D که دو بار اول شدید و هیچ مدالی در امضاتون دیده نمیشه .
دوستان قوانین مربوط به امتیاز ها رو هم حتما بخونید که اگه یک وقتی ازتون امتیاز کم شد یا بهتون امتیاز اضافه شد تعجب نکنید :wink:
خوش باشید

دوستان من یه کم تو فرومتون گیج میشم نمی دونم الان چی به چیه :دی !!
شما بگین این مسابقتون موضوعش چیه :-؟ ؟
ممنونم

Baloot3D

سلام به همه دوستان

متاسفانه من الان نزدیک 1 ساعت هست که دارم سعی میکنم کارم رو از طریق ایمیل بفرستم ولی نمی شه . حتی نمی شه روی جایی آپلودش کنم .
من بازم سعی میکنم ولی بخاطر مشکل داشتن خط شاید خیلی دیر بشه . امیدوارم که دوستان ببخشن .

موفق باشید

کاربر VIP
سلام
خسته نباشید
نمازو روزتون هم قبول باشه:rose:
بالاخره تونستم مدلمو درست کنم:paint:

30min

Banned
خوب مهلت این هفته هم به پایان رسید .
دوستان لطفا اینجا در مورد اینکه کارتون رو ارسال کردین چیزی ننویسین و موارد رو در پیغام خصوصی مطرح کنید .
هر دو فایل هاتون رسیده .
نتایج رو هم به زودی اعلام میکنم و طرح ها رو قرار میدم .
فعلا مشکلی با لینک های Persiangig پیش اومده که نمیدونم چیه و امیدوارم حل بشه .
همونطور که هفته قبل هم اعلام کردم سرعت در مدلسازی از این هفته دقیق بررسی میشه پس طبیعتا بچه هایی که دقیقا 90 ارسال کردن انتظار زیادی از این قسمت نداشته باشن . :-?
موفق باشید .

30min

Banned
بچه ها شما میتونین عکس ها و لینک های صفحه اول و همینطور قسمت اعلام نتایج رو ببینید ؟!

Baloot3D

همگی خسته نباشید
مخصوصا gs-graphic که چند روز اول رو از دست داده بود ! :paint:

من یه مشکل عجیب داشتم ، 1ساعت سعی کردم فایل کارهامو که با پسوند RAR بود با ایمیل از طریق Gmail بفرستم ولی نمیشد و ارور میداد .ولی وقتی تبدیل به ZIP کزدم سریعا فرستاد !!!! :-?

من بازم از دوستانی که شرکت کردند عذر می خوام ولی واقعا من قبل 10 کارو فرستادم ولی نشد . فکر می کنم یه 30 دقبقه ای دیر فرستادم .
امیدوارم که سیمین جان این بار هم از ما قبول کنن :cry:

اگر هم شرکتم ندن طبق قوانین مسابقه بوده و هیچ اشکالی بهش نیست .

سیمن جام من یکی با دیدن تصاویر و لینکها هیچ مشکلی از اول نداشتم ! :oops:

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا