مسابقه هفتگی Speed Modeling

وضعیت
موضوع بسته شده است.

30min

Banned
خوب بچه ها تغییرات رو اعمال کردم میتونید از طریق لینک های زیر از آخرین تغییرات مطلع بشید :

قوانین :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=989391#post989391

توضیحات مسابقه و جوایز :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=148897

خوب تشکر هم میکنم از مدیران که جوایز رو به حد قابل قبولی رسوندن که در خور بچه های این مسابقه باشه .
خواهشی هم که از بچه ها دارم برای بار 1000 ام ! قوانین رو بخونید .
دیگه به پیغام خصوصی من طرحهاتون رو ارسال نکنید .
سئوالاتتون رو به پیغام خصوصی من ارسال نکنید بلکه در همین بخش مطرح کنید که مطمئنا زودتر به جواب میرسید .
کافیه یک بار تاپیک قوانین و توضیحات مسابقه رو بخونید که همه چیز براتون روشن بشه .
در ضمن از این هفته امیدوارم فایل ها کامل ارسال بشه تا من یکی یکی گوشزد نکنم کمبودهای فایل هاتون رو .
بازم تشکر از کاربرانی که شرکت کردن و مدیران که همکاری کردن و داوران که نمره دادن :wink:
یک فایل ویدئویی آموزشی برای قرار دادن مدال ها در امضا قرار داده شده در بخش توضیحات و یک فایل رو هم در بخش قوانین قرار میدم برای شیوه آماده سازی فایل ها و ارسالشون که با دریافت اون دیگه مشکلی نخواهید داشت .
ریز نمرات رو هم از هفته بعد اضافه میکنم که بچه ها بیشتر آشنا بشن با عملکردشون و همینطور نقاط ضعف و قوتشون از دید مدیران مسابقه .
فعلا سخنی ندارم تا بعد .... :wink:
خوش باشید .

آخرین ویرایش:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی دوستان

خوشحالم که توو هفته دوم تونستم در مسابقه شرکت کنم .بخاطر سربازیم واقعا وقت کمی برای پایه دستگاه نشستن دارم و فشار زیادی برای این کار بهم اوم :cry:

از همه دوستانی که شرکت کردن ممنون و خسته نباشید می گم بهشون واقعا کارهای خوبی فرستاده بودید .

کار GS - GRAPHIC رندر زیبایی داشت و همچنین واقعا از کار HI MAJID لذت بردم .:rose: در کل کارها بسیار نزدیک بود و خوشحالم که بین کارهایی به این اندازه حرفه ای، کار من اول شده که باعث افتخار هست .

موفق باشید :rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
منم بهت تبریک میگم Baloot3D جان..

کارت لیاقت برنده شدن رو داشت.. کارای بقیه بچه ها هم خیلی خوب بود و انتخاب کار خوب سخت بود.. واقعا لذت بردم وقتی همه طرحها رو دیدم.. همگی زحمت کشیده بودند.. رقابت هم دیگه داره سخت تر میشه..!

فقط بچه ها به این توجه داشته باشید که چون مسابقه داره جنبه ی رسمی تری بخودش میگیره و فروشگاه هم جوایز رو بالاتر برده اینه که مجبوریم قوانین رو جدی تر بگیریم تا حقی از کسی ضایع نشه.. پس خواهش میکنم به همه نکاتی که 30min در قوانین اعلام میکنه توجه کنید و تا جاییکه میشه رعایتشون کنید.. قبل از شروع هر مسابقه هم حتما یکبار دیگه قوانین رو بخونید چون همیشه در حال آپدیت هستند..

.

موفق باشید..

Parsa.h

Member
موضوع قحطی بود هلی کوپتر گذاشتین؟؟؟؟؟؟
هلی کوفته که خیلی سخته پدر آدم در میاد!!!!

30min

Banned
من گفتم نظرات و پیشنهاداتتون رو راجع به موضوع مورد علاقتون بنویسید ... اگر اول شدید که موضوع رو انتخاب میکنید اگر هم که نشدید نظراتتون میتونه کمک کنه به نفر اول که موضوع خوبی رو انتخاب کنه .
شما هیچی نمیگی بعد که موضوع انتخاب میشه میای و اعتراض میکنه .
موضوع هلیکوپتر هم اتفاقا یکی از موضوعاتی هست که جای کار زیاد داره .
انواع اقسام هلیکوپترهای ساده و بدون جزئیات و همینطور مدلهای پیچیده هستش که شما میتونید انتخاب کنید .
اگر زمان ساعتی بود منم موافق بودم که مشکل هست اما برای این مهلتی که تعیین شده خیلی هم موضوع ساده ای هستش .
موفق باشید .

MoslemCG

Active Member
به نظر من موضوع در حد اعتراض نیست :دی
زیاد واسه مسابقه اسپید مادلینگ مناسب نیست.....ولی به قول دوستمون ما از قبل میتونستیم نظرمون رو بدیم که ندادیم.....پس مشکل از خودمونه....(;

من تازه کارم اینجا...تو قوانین مسابقه دیدم که نوشتید زمان و مشخصات رندر رو هم بفرستیم همراه کارمون.....
مگه رندر هم تو این مسابقات امتیاز داره؟.....

30min

Banned
در مورد موضوع این هفته همونطور که توضیح دادم این موضوع برای SpeedModeling به سبک اصلی که ساعتی هستش موضوع سختی اما به نظر من همه کسانی که تا الان تو این مسابقه شرکت کردن میتونن تو یک روز اون هم نه به صورت فشرده یک هلیکوپتر معمولی رو مدل کنن و شاید اسمش یک کمی سخت هستش ! :wink:
در مورد اون سه مورد که آموزش ویدئوییش رو هم گذاشتم تو بخش قوانین باید بگم زمان رندر به زمان مدلسازی تغییر کرد اما در حال حاضر اون هم نیازی نیست چون مبنای سرعت در مدلسازی زمان ارسال طرح هاتون هستش .
کلا در این سیستم داوری تمام بهایی که داده میشه فعلا به مدلینگ هستش البته نه اینکه شما نتونید متریال و تکستچر استفاده کنید اما در داوری تاثیری نخواهد داشت .
فکر کنم طرح بلوت که در هفته پیش ارسال کرد مثال خوبی باشه برای این موضوع ...
موفق باشید .

::reza::

کاربر VIP
در مورد پیشنهاد مدل، من واسه هفته بعد مدل گوشی همراه رو پیشنهاد میکنم. حالا تا ببینیم نظر فرد نفر اولمون در این مورد چیه؟
مدل خوبیه ، میشه روش کار کرد و نسبت به مدلهای دیگه تقربیا همسطح هستش. ممنون

30min

Banned
مرسی .
ااتفاقا خیلی موضوع خوبیه با توجه به انواع و اقسام گوشی های موبایل که موجود هستش .
از ساده ترین حالتش که ke990 خودم ! تا سخت ترین هاش که شاید بشه n90 !
راستی بچه ها کسی هست برای دیدن لینک طرح های برندگان یا اینترفیس مسابقه یا دریافت لینک های دانلود مشکل داشته باشه ؟!

آخرین ویرایش:

کاربر VIP
والا من هنوز توی دریافت لینکا مشکل دارم. :sad:
نمیدونم مشکل از کجاست :-?

30min

Banned
والا من هنوز توی دریافت لینکا مشکل دارم. :sad:
نمیدونم مشکل از کجاست :-?
همونطور که گفتم لینک ها تو Persiangig آپلود شده بود که با توجه به اینکه تعدادی از بچه ها مشکل داشتن در دیدن لینک ها بالاجبار جای دیگه آپلود کردم .... جای تعجب که شما هنوز تو دیدن لینک ها مشکل دارید !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد آرشیو مسابقات یک نکته هست اونم اینکه طرح هایی رو که من برای دیدن در همین تاپیک قرار میدم 1 رندر و 1 وایرفریم از کار هر کدوم از شرکت کننده هاست .
بچه ها وقتی طرح ها رو برای من میفرستن اکثرا هر کدوم 2-3 تا رندر رو قرار میدن که کارشون بهتر دیده بشه اما من فقط رندرهای اصلی رو قرار میدم به دلیل کمبود زمان - آپلود زودتر برای من - لود زودتر برای شما - تنبلی من ! :wink: و .....
شما میتونید تمامی رندرهایی رو که بچه ها فرستادن برای من رو در آرشیو هفتگی مشاهده و دانلود کنید .
در ضمن فردا آخرین مهلت هستش ها ...... طرح هاتون رو سریع تر ارسال کنین که خدایی نکرده از سرعت در مدلسازی 0 نگیرین !!! :wink:
موفق باشید .

کاربر VIP
سلام به همه
نمازو روزتونم قبول :)
30min جان میخواستم اگه بشه یک پیغام مبنی بر دریافت لینک مسابقه به افراد شرکت کننده بفرستی تا اونایی که مثل من فایلشونو فرستادن از دریافت اون آگاه بشن.
از زحماتی هم که میکشی واقع متشکرم.:rose:

Baloot3D

سلام به همه دوستانم

خسته نباشید . این مسابقه هم تمام شد . امیدوارم که تعداد کارها و کیفیتشون همچنان افزایش پیدا کنه .

موفق باشید :rose:

30min

Banned
خوب بچه ها مهلت این هفته هم تموم شد .
خسته نباشید میگم به کاربرانی که شرکت کردن .
خوب اینم از طرح های این هفته :
طرح شماره سه مال هر کدام از کاربران هست نام کاربریش رو در پیغام خصوصی به من اعلام کنه !! .... در پیغام خصوصی !!!!

نتایج هم فردا در بخش موضوعات و نتایج قرار میگیره .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

30min

Banned
بچه ها نتایج این هفته هم اعلام شد :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=148899

از بچه هایی که شرکت کردن تشکر میکنم و تبریک میگم به نفر اول مسابقه و میخوام که موضوع مورد نظرش رو به من اعلام کنه ...
از داوران هم تشکر میکنم که همکاری کردن ...
موفق باشید .

Hi MAJID

کاربر VIP
من هم به Baloot3D عزیز تبریک میگم واقعا که کارهاشون فوق العاده است و از موقعی که تو مسابقات شرکت کردن توی طراحی یه سرو گردن بالاتر از بقیه ظاهر شدن .:oops: و همینطور از 30min عزیز و داوران محترم بخاطر زحمات بی دریقشون تشکر میکنم . :oops:

30min

Banned
اینم از ریز نمرات هر بخش که میتونید متوجه بشید از کدام قسمت امتیاز بیشتری آوردین و کدام قسمت باعث شده امتیازتون کمتر بشه :

برای خواندن این فایل هم نیاز به Ecxel 2007 یا بالاتر دارید که با مجموعه Office 2007 و Office 2010 قابل نصب هستش .
موفق باشید .

Baloot3D

سلام به همه دوستان

شرمنده می کنی مجید جان . واقعیتش یکی از انگیزه های من شما هستید چون واقعا کارهای خوب و قابل توجه ای میزنید . :rose:

منم از همه بچه ها تشکر می کنم مخصوصا Hi MAJID و gs-graphic که شرکت می کنند و برای مسابقه ارزش می ذارن ، واقعیتش تصورش رو هم نمی کردم که بتونم همچین مدل پیچیده ای رو بطور کاملا ذهنی و در فقط 3 روز طراحی کنم . البته از کلمه طراحی برای این کار استفاده می کنم چون طرح اولیه کار رو هم کاملا ذهنی کشیدم .

این موضوع رو فقط برای اون دوستانی عرض می کنم که میدونم کارشون خوب هست ولی به دلایل مختلف شرکت نمی کنند . طرح اسکتچ این مدل رو وقتی که در حال نگهبانی بودم کشیدم اونم در نزدیک 3 صبح ! دلیلش هم میل به رقابت و احترام به سایر شرکت کننده ها و مخصوصا دوستانی مثل سیمین ، فرخ و ایمان که برای برگزاری این مسابقه وقت گذاشتن .
فکر میکنم اگر به عنوان تبلیغ این مسابقه در تاپیک های اصلی این رو اعلام بکنند ، استقبال بیشتری خواهد شد .

دوستانی مثل آقا سورش ، فاطمه خانم و حتی خود داوران که از حرفه ای ها هستند و کار رو دنبال میکنند کاش شرکت کنند تا برای بقیه هم انگیزه ای بشه . مطمئنا داوران انقدر حرفه ای هستند که برای قضاوت دچار مشکل نشن .

سیمین جان نمیشد حالا به حالتی دیگه ریز نمرات رو اعلام کنید !؟ آخه برای دیدنش باید بریم Ecxel نصب کنیم :-?
بازم ممنون
:rose:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا